Jump to content

ΑΕΚ - Ηρακλής Σάββατο 24/10 19:30


tzav
 Share

mvp - κοουτσαρισμα Μανωλα  

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      1
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      1
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      16
    • Βάργκας
      7
    • Μπαρμπόσα
      2
    • Αραβίδης
      0
    • Κρισάντους
      1
    • Μπουονανότε
      0
    • Κορδέρο
      0
  2. 2. Κοουτσάρισμα Μανωλά

    • Καλό
      5
    • Μέτριο
      2
    • Κακό
      0
    • Απλά "φυσιολογικό"
      23


Recommended Posts

To X του ? ΑΟΚ χθες είναι θείο δώρο δεδομένου ότι τους έχεις και στο δεύτερο γύρο μέσα ελπίζω με άλλο πιο σοβαρό προπονητή. 

Η νίκη με τις γριές είναι υπερ-απαραίτητη. 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για τις αντιδράσεις που λέτε. 

? αρ΄ ότι ψιλοντρέπομαι (λόγω προέλευσης) που το βλέπω ως αντίδραση, πολύ θα ήθελα να ακούσω και να πω ένα "αλλιώς ονειρευόμαστε το Δικέφαλο" ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι...να πάμε με γριές αγκαλιά με τους ΑΕΚσταεύκολαπετάμεαετόσταδύσκολα, με τα φυτάστηνκαλαμάτα και με τους κάνουμεδιαγωνισμόγιαμεγαλύτεροαλφάδιστοπανό?

 

για να τρέχουμε κρατητήρια μετά γαμώ την πανΤαγία μου γαμώ

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για τις αντιδράσεις που λέτε. 

? αρ΄ ότι ψιλοντρέπομαι (λόγω προέλευσης) που το βλέπω ως αντίδραση, πολύ θα ήθελα να ακούσω και να πω ένα "αλλιώς ονειρευόμαστε το Δικέφαλο" ...

Επειδη ομως εμεις δεν ειμαστε ουτε γαυροι ουτε διακριτικοι θα μου αρκουσε ενα αμα δε μπορεις να πα να γαμηθεις..Ουτε ενα αφηρημενο οποιος ουτε πληθυντικους..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ομως εμεις δεν ειμαστε ουτε γαυροι ουτε διακριτικοι θα μου αρκουσε ενα αμα δε μπορεις να πα να γαμηθεις..Ουτε ενα αφηρημενο οποιος ουτε πληθυντικους..

Τέλος πάντων κάτι να ακουστεί, κάτι να ειπωθεί, ακόμα-ακόμα ας έχει και 2.000 κόσμο με τους σεκιουριτάδες μαζί. 

Κάτι μπας και ταρακουνηθούν.

Link to comment
Share on other sites

απο ποιον θα ακουστει ? για να καταλαβω ποιες ειναι οι απαιτησεις μας.

 

μονο το πεταλο μπορει να φωανξει οι υπολοιπες θυρες ειναι τοσο Mixed gril που δεν θα ακουστει κιχ.

 

εκτος αν το κανουμε οπως τους βαζελους και εμεις και την βγαλουμε στην μουγκα

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξαναλεω πως στα παιχνιδια με:

 

-Ηρακλη (μεσα)

-Αστερα (μεσα)

-? ανθρακικο (εξω)

-? αναιτωλικο (μεσα)

-Καλλονη (μεσα)

-? ανιωνιος (εξω)

-Λεβαδειακος (μεσα)

 

Αν ο Δελλας δεν κανει το απολυτο, δηλαδη 7 νικες ή αλλιως 21 βαθμους, εχει καρατομηθει το επομενο νανοδευτερολεπτο (και σωστα πλεον).

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δεις επαναφορά Σοϊλέδη και Ανάκογλου στο ματς με τη γριά, έλα να μου πεις για 21 βαθμούς και τα ρέστα. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δεις επαναφορά Σοϊλέδη και Ανάκογλου στο ματς με τη γριά, έλα να μου πεις για 21 βαθμούς και τα ρέστα.

 

Ε ΟΚ απλα αμα χασει βαθμο θα φυγει

Link to comment
Share on other sites

Ε ΟΚ απλα αμα χασει βαθμο θα φυγει

Έπρεπε ήδη να είχε φύγει. 

Δε νομίζω ότι περιμένει να δει κανείς κάτι άλλο από τον Τραϊανό. 

Link to comment
Share on other sites

απο περσυ επρεπε να εχει φυγει που πηγε να μιλησει και τον φαπωσε ο μπουρουτζικας

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε ήδη να είχε φύγει. 

Δε νομίζω ότι περιμένει να δει κανείς κάτι άλλο από τον Τραϊανό.

 

Δεν νομιζω οτι φευγεις επειδη εχεις χασει Τουμπα-Καραισκακη-Λεωφορο (θα χασεις) και εχεις φερει Χ στα ? ηγαδια. Ψιλονορμαλ ειναι αυτο για χρονια επιστροφης αρκει να μην χασεις βαθμο στα επομενα 7 ματς που ανεφερα. Μετα εχεις τον Γεναρη να κανεις 1-2 διορθωτικες κινησεις (εγω λεω CB και CF) και μπαινεις στον β γυρο με ολα τα ντερμπι εντος. Οπως εγραψα και χτες αν θελουν νεο προπονητη, ας κλεισουν τωρα καποιον απο πρωταθληματα μετριας δυναμικοτητας (Βελγιο, Αυστρια, Σουηδια, Ολλανδια, Δανια, Σκωτια) που να ειναι γυρω στα 50, να εχει κατακτησει 2-3 πρωταθληματα εκει, 1-2 κυπελλα, να εχει παιξει CL και να εχει παρουσιασει ομορφο ποδοσφαιρο. Και ας αναλαβει αυτος να σχεδιαζει απο τωρα την ΑΕΚ της σεζον 2016-2017 που θα παιξει και Ευρωπη ουτως ωστε το καλοκαιρι που θα ανακοινωθει να τρεξει ο σχεδιασμος. Εννοειται πως αυτο προυποθετει ξηλωμα ολης της ντουσανοπαρεας απο τα Σπατα μολις εμφανιστει αυτος. Τεσπα, ξαναλεω τι κανεις αν εχεις στοιχειωδη λογικη. Στην ΑΕΚ θα ερθουν Τσιωλης η Βεργετης μολις στραβοπατησει ο Δελλας απλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν φεύγεις λέει. 

Και μόνο που ακόμα δίνεις υπόσταση σε ? λατέλες, Ανάκογλου και Σοϊλέδηδες, έχεις χαιρετίσει με μεγαλοπρέπεια. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δεδομενες οι ηττες που γραφεις.

Επισης αν ειναι να φερουν Ελληνα κοουτς, ας το κλεισουμε το μαγαζι.

α. η ομάδα δεν μπορεί να δώσει αποζημίωση 15-20 χιλιάρικα να φύγει ο δέλλας

β. η ομάδα δε μπορεί να υποσχεθεί μπάτζετ μεγαλύτερο απο 3,5-4 μύρια

γ. ο αξιότιμος κύριος γυρίνος δε μπορεί να συννενοηθεί με άλλον προπονητη

 

=ντουσαν 3030

Link to comment
Share on other sites

α. η ομάδα δεν μπορεί να δώσει αποζημίωση 15-20 χιλιάρικα να φύγει ο δέλλας

β. η ομάδα δε μπορεί να υποσχεθεί μπάτζετ μεγαλύτερο απο 3,5-4 μύρια

γ. ο αξιότιμος κύριος γυρίνος δε μπορεί να συννενοηθεί με άλλον προπονητη

 

=ντουσαν 3030

Να δεις τι ωραία που θα τα βρει με τον Μανωλά... 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δεδομενες οι ηττες που γραφεις.

Επισης αν ειναι να φερουν Ελληνα κοουτς, ας το κλεισουμε το μαγαζι.

Βέβαια ο Τσιώλης ή ο Βεργέτης Σιμόες δεν θα έβγαζαν. Θα έβγαζαν Γιόχανσον θα ανέβαζαν Άνταμ εκεί και πίσω θα πέρναγαν Κολοβέτσιο. Και Ντιέγκο στην θέση Αραβίδη. Θεέ μου τί μαλακίες έκανε ο Δέλλας;

Link to comment
Share on other sites

αμα εχεις αμκα περνεις κανονικα  :lol:

 

κανενα απο τα 2 σου αμυντικα χαφ δεν επρεπε να πειραξεις το σαββατο σε ολο το 90 λεπτο 

 

μεσοεπιθετικα επρεπε να κανεις αλλαγες αλλα και εκει αφησες εναν παιχτη εκτος αποστολης για να παρεις τον ανακογλου

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οι φαπες που μαζεψε πριν κατι χρονια, δεν τον συνεφερανε. ? αλι αναμαλλιασμενος θα φυγει..

Ε γι αυτό έβγαλαν ανακοίνωση για τους 15, γιατί για αυτούς την έβγαλαν. Σου λένε ας τους κόψουμε τον βήχα νωρίς μην και πέσουν σε καναν Κέρμιτ καμιά μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρουμε εισιτηρια;

 

Θα σας βάλουμε μέσα ως πρόσφυγες απο βουλγαρία...θα παρελάσετε κιόλας στο ταρτάν..

 

Αν πέσει όμως και κανας "πυρσός", μην ξεχάσετε να υποβάλετε ένσταση για μηδενισμό και υποβιβασμό μας, αφού πρώτα μνημονεύσετε την στάση , στο δίκαιο αίτημά σας, όταν πέσατε εσείς...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

απο περσυ επρεπε να εχει φυγει που πηγε να μιλησει και τον φαπωσε ο μπουρουτζικας

μαζι με μια δηλωση του που να λεει τι γινετε ....

θεο θα τον ειχαμε ....

ζαστρε μαλλον θα σας βαλουμε εμεις μεσα οπως στο μπασκετ

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξαναλεω πως στα παιχνιδια με:

 

-Ηρακλη (μεσα)

-Αστερα (μεσα)

-? ανθρακικο (εξω)

-? αναιτωλικο (μεσα)

-Καλλονη (μεσα)

-? ανιωνιος (εξω)

-Λεβαδειακος (μεσα)

 

Αν ο Δελλας δεν κανει το απολυτο, δηλαδη 7 νικες ή αλλιως 21 βαθμους, εχει καρατομηθει το επομενο νανοδευτερολεπτο (και σωστα πλεον).

Μισο λεπτο να ξυσουμε τα παπαρια μας για να διυμε αν η ΑΕΚ θα καταληξει τελικα 8 ή 20 βαθμους απτον οσφπ Edited by Sepultura21
Link to comment
Share on other sites

ζαστρε μαλλον θα σας βαλουμε εμεις μεσα οπως στο μπασκετ

 

Θελουμε το πανω διαζωμα απεναντι απο το δικο σας το πεταλο. Αχ Ηρακλαρα μου θα θυμηθουμε τα παλια μεγαλεια με τη λαοθαλασσα του 2007

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×