Jump to content

Ξάνθη - ΑΕΚ (Κύπελλο), 28/10, 15:30, OTE TV


George_D
 Share

mvp  

29 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπαρόχα
      3
    • Γκάλο
      0
    • Σοιλέδης
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μπουονανότε
      0
    • Βάργκας
      0
    • Μπαρμπόσα
      23
    • Κρισάντους
      3
    • Κορδέρο
      0
    • Πλατέλλας
      0
    • Τζανετόπουλος
      0


Recommended Posts

---------------------------Μπαρόχα-------------------------

 

Βασ/λος---------Κολοβέτσιος-----Άρθο---------Ντιντακ

 

----------------Άνταμ------------Κορδέρο------------------

? λατέλλας-----------------------------------------Σοιλέδης

 

--------------------------------Ντιέγκο------------------------

----------------------Βάργκας--------------------------------

 

Ειναι εκτος αποστολης ο Γυλος.Με τους βασικους θα παιξει ο Στελαρας και μετα θα παει να αναστησει την ομαδα της καρδιας του.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο το γηπεδακι αυριο, οι δικοι μας θα κανουν αποχη. Δεν ψηνομαι να παω υπο αυτες τις συνθηκες. Κριμα

Link to comment
Share on other sites

Αύριο η ΑΕΚΑΡΑ μας παίζει στην Ξάνθη.

Αύριο τα γεμάτα λεωφορεία θα γέμιζαν την Ξάνθη απ΄ το πρωί. Αύριο θα ανταμώναμε με τα αδέρφια μας από παντού στο ανοιχτό και πάντα φιλόξενο club μας..

Αύριο στο πεταλάκι θα ενώνονταν οι φωνές μας όπως κάθε άλλη φορά.

Αύριο… δυστυχώς δεν θα γίνει τίποτα απ΄ αυτά. 

Από αύριο τα club της Θράκης μπαίνουν στον χορό των κινητοποιήσεων ενεργά, δηλώνοντας την αντίθεση μας στην επερχόμενη κάρτα φιλάθλου, την αντίθεση μας στην επερχόμενη κάρτα πολίτη. Εναντιωνόμαστε στο κράτος που συντεταγμένα επιτίθεται σε κάθε είδους ελευθερία που έχει απομείνει, στην αστυνομία που παράνομα και χωρίς καμιά αρμοδιότητα σφραγίζει συνδέσμους.

Αύριο τα club της Θράκης συνειδητά, με βάρος στην καρδιά που δεν θα είναι δίπλα στην καψούρα τους, θα απέχουν απ΄ το γήπεδο. Αύριο καλούμε όλο τον κόσμο της Α.Ε.Κ στην περιοχή μας να συστρατευθεί δίπλα μας. 

ORIGINAL 21 Θράκης

 

Κατι πρέπει να γίνει ρε γμτ με το θεμα της αποχης. 

Αν δεν κάνω λάθος μονο σ' εμας γίνεται αυτό. Δε θα πω εγώ ότι είναι λάθος και δεν πρέπει να γίνεται αλλά η απορία μου είναι αν περιμένουμε να βγει κάποιο αποτέλεσμα με την αποχή, ειδικά όταν γίνεται μόνο στην ΑΕΚ. Εχω ακούσει ότι τρέχουν παράλληλα κάποια πράματα, προσφυγές σε δικαστήρια κλπ αλλά μέχρι (και αν) ευοδωθούν οι προσπάθειες θα συνεχίζεται αυτή η κατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

Το να το κάνουμε μόνο εμείς είναι χαζομάρα.

Εδώ το κάνανε όλων των ομάδων οι οργανωμένοι (αυτά τα 3 άτομα δλδ). Μετά από 2 χρόνια έγινε προαιρετική η κάρτα, είναι στην κρίση των ? ΑΕ.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Καλα κανει η Original σε αυτο το ζητημα ασχετως διαφορετικοτητας κτλ. Το μετρο ειναι για τον πουτσο. Ας χασει αυριο πχ η Ξανθη μερικα χιλιαρικα, παραμεθαυριο ο ? ΑΣ κτλ.. Μακαρι να ακολουθουσαν κι αλλοι μεγαλοι αλλα μαλλον δεν τους αφορουν πραγματα που αυριο θα τα λουστουν και θα αναρωτιονται "μα γιατι φτασαμε εδω;"...

 

Αλλα σε καμια δεκαετια θα ακουμε γενικευσεις του στυλ "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΟΤΕ" και σημερα (2025 ξερω γω) πχ χτυπας καρτα με ΑΜΚΑ για να βγεις απο το σπιτι σου ξερω γω.

 

Αν gay, βαζελες και μπουγατσες εκαναν οτι η Original πολλα θα αλλαζαν. Αλλα αυτο ισχυει στα παντα στην καθημερινοτητα.. Κοιταζει ο καθενας την δουλεια του, το σπιτακι του, την ομαδουλα του κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο το γηπεδακι αυριο, οι δικοι μας θα κανουν αποχη. Δεν ψηνομαι να παω υπο αυτες τις συνθηκες. Κριμα

 

maxresdefault.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το να το κάνουμε μόνο εμείς είναι χαζομάρα.

Εδώ το κάνανε όλων των ομάδων οι οργανωμένοι (αυτά τα 3 άτομα δλδ). Μετά από 2 χρόνια έγινε προαιρετική η κάρτα, είναι στην κρίση των ? ΑΕ.

 

Γιατί άραγε "κάτι" μου λέει ότι κι αν γίνει και εδώ έτσι και πάει "στην κρίση της ? ΑΕ", θα είμαστε η ? ΡΩΤΗ ? ΑΕ που θα υιοθετήσει το μέτρο ???

Link to comment
Share on other sites

Σαν σήμερα 28/10 το 2010 παίζαμε κύπελλο με ? ανθρακικό στην Κομοτηνή και ήταν με τεράστια διαφορά το χειρότερο ψύχος που υπέστην ποτέ σε γήπεδο. Ούτε Γενάρης να ήταν. 5 ρίξαμε και πήραμε και το κύπελλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο Δημητριαδης φαινεται σκεπτικος, μαλλον δεν εχει αποφασισει τι μαρκα ουισκι θ ανοιξει .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αλεξανδρε λαχανα εσυ ?

 

Τότε που πήγαμε Αθήνα, ο ένας είχε μια γκόμενα που σπούδαζε Βόλο. Ο μαλάκας ήθελε να περάσουμε από εκεί, εμείς δεν θέλαμε αλλά λέμε δε γαμιέται. Φανταστήκαμε ότι ήθελε να γαμήσει κι έτσι λέμε ανέβα και περιμένουμε. Όχι λέει σας παρακαλώ, όλοι θα έρθετε πάνω, πίνουμε έναν καφέ και φεύγουμε για κάτω. Ε άντε λέμε... Στο μεταξύ είχε καλοκαίρι και όλος ο Βόλος έπινε τσίπουρα στην παραλία. Μας ανοίγει το κορίτσι και έτσι όπως χαιρετάει τον δικό της και εμάς τους υπόλοιπους, έτσι φεύγει για παραλία. Στο μ*νί της τελείως ξέρω γω. Μούτρα ο δικός μας, στο γυρισμό τον αφήσαμε Βόλο να ξηγηθούν. Μάλλον χώρισαν, δεν θυμάμαι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπαροχα

Γκαλο Λαμπρόπουλος κολοβετσιος σόιλεδη

Σιμοες Γιόχανσον νάνος

Βάργκας μπαρμποσα

 

Κρισαντους

Link to comment
Share on other sites

Βαλε αυτόν τον πιτσιρικά μωρέ μαλάκα Μανωλά τον Βλαχοκάτι. ? όσο χειρότερος μπορεί να είναι από τον Κλόουν. Λίγο μυαλό γαμώ το σπίτι. Αλλά αν είχες μυαλό δεν θα γινόσουν ποδοσφαιριστής θα μου πεις

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κόσμο πάντως.

 

Γιάννη, εγώ το βλέπω από στοιχηματική, δεν ξέρω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

? ΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ.

ΚΙΝΗΣΗ ΡΟΝΑΛΔΟΥ ΤΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ.

 

ΗΔΗ ΕΝΑΣ ΤΣΙΜ? ΗΣΕ ΤΗΝ ΚΙΤΡΙΝΗ Α? Ο ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΣΟΥ ΚΙΝΗΣΗ.

 

ΚΡΙΣΑΝΤΟΥΣ, ΚΑΡΙΟΛΗ, ΒΓΑΛΤΗΝ ΕΞΩ ΟΛΗ.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε φορ στο χορτάρι με Μάκη. ? εριορισμένων δυνατοτήτων, αλλά φορ. ? ροσέξτε μην τον κάνει βασικούρα ο Γκας. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×