Jump to content

Bukowski
 Share

Recommended Posts

skeftome na parw tilefono na pw oti n tigris einai mia trixa apo t'arxeidia tou adamidi

 

exw voutirwsei idi miso kg kalampoki , paizei kai n boston meta

? οιά Βοστόνη, ποιά Αμστελ;

 

ΑΤΛΑΝΤΑΡΑ ΓΛΕΝΤΑ ΤΟΥΣ ΑΣΕΒΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ζητησε 4εκ μισθο και εδωσε ντεντλαην να απαντήσουν απο την ? ΑΕ ως αυριο. Ο Μελισσανιδης κατ αρχη ηταν θετικος αλλα ηθελε χρονο και ο ? ογιετ τα τιναξε ολα στον αερα.

Αυτά τα είπε ο γουστάβος ή είναι τα νον πέιπερ που αναπαράγουν τα μαντρόσκυλα του μαφιόζου?

Από 250χιλ φέτος για 1 6μηνο σε 4εκ ετήσιο μισθό κάτι δεν μου κάθεται καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα απορω πως νομιζει πως με ψεματα θα κανει ομαδα. Τα πιστευει ρε πουστη μου και τα κανει? Εχει δηλαδη πειστει πως το προβλημα του φετος που το ..ερχομαστε δεν ηρθε ποτε ηταν λογω του χοντρου και της διαιτησιας? Μαλακα μου 30 βαθμους πισω τελειωνεις το πρωταθλημα, εισαι σοβαρος? Νομιζεις οτι με 1 χαρτι παραπανω του χρονου και διαιτησια 50-50 θα ανταγωνιστεις Βαγγελη? 

Οταν εχεις γυρω σου 150 ατομα που ολη μερα σε αποθεωνουν και λενε αυτο που θες ν ακουσεις και ο αδελφικος φιλος που σεβεσαι και ακους ποδοσφαρικα σου λεει οτι το υλικο ειναι καταπληκτικο και "τους γαμησες Δημητρη με το 1/10 του μπατζετ" τι ακριβως περιμενεις να πει; Εδω ο τυπος επεβαλε το Ραφικ λεγοντας οτι θα γαμησει τους παντες. Τοσο ποδοσφαιρο ξερει. Υπαρχει θεμα ρε, νομιζουν (ολοι) οτι εχουμε 1991 αν και νομιζω οτι ο ιδιος βολευεται και κανει το χαζο. Ειναι ο μονος που ηθελε Γκρεξιτ στη μπαλα. ? ραγματικο και οχι μουσαντεν. Γιατι ξερει και ο ιδιος οτι ηταν ο μονος τροπος να εκλεβε το πρωταθλημα. Ενω του χρονου εχει παλι φαπα. Κι αν κατσει και κανουν κατι καλο ο Αλαφουζος και ο Ρωσος, μπορει να πας και 4ος και να ψαχνεσαι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα είπε ο γουστάβος ή είναι τα νον πέιπερ που αναπαράγουν τα μαντρόσκυλα του μαφιόζου?

Από 250χιλ φέτος για 1 6μηνο σε 4εκ ετήσιο μισθό κάτι δεν μου κάθεται καλά.

 

 

ρε μαλακα θα σε αρχισω στα μιτς ματς 

 

ποια 4 εκατομμυρια θα με παλαβωσεις και εσυ

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακα θα σε αρχισω στα μιτς ματς 

 

ποια 4 εκατομμυρια θα με παλαβωσεις και εσυ

Ο μπούκο το έγραψε ρε παπάρα.

Ούτε που ξέρω τί έγινε σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακα θα σε αρχισω στα μιτς ματς 

 

ποια 4 εκατομμυρια θα με παλαβωσεις και εσυ

Εγραψε ΜΕΙΚΤΑ τουλαχιστον  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

entometaksu o manolas me fatsa ligouri kostenoglou ,etrekse to hotel na analavei

 

? ιστος στρατιωτης, οχι σαν τους αλλους τους μισθοφορους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο μπούκο το έγραψε ρε παπάρα.

Ούτε που ξέρω τί έγινε σήμερα.

o poyet gia na mi ton kseftylisoun pali oi mantaloi aurio sti xalkidona , ta vrontikse

Link to comment
Share on other sites

Εγραψε ΜΕΙΚΤΑ τουλαχιστον  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Γράψε 2 σειρές ρε χρήστο να καταλάβω τι στον πούτσο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

? ιστος στρατιωτης, οχι σαν τους αλλους τους μισθοφορους.

emena mou thymise to kseligomeno koraki pou etrekse molis efyge o manolo

Edited by Mike
Link to comment
Share on other sites

Ο μπούκο το έγραψε ρε παπάρα.

Ούτε που ξέρω τί έγινε σήμερα.

Να μπεις στο aek365 να διαβασεις το ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΤΙ του τελους του ? ογιετ απο την ΑΕΚ να μορφωθεις..

 

ΥΓ: Επισης να σε ενημερωσω πως ο Μπαγεβιτς πηγε στο ξενοδοχειο και ειπε στον ? ογιετ να πληρωσει δωματιο και εξυπηρετηση και να παρει πουλο. Μπορεις τωρα να κοιμηθεις ησυχος

 

:D

Link to comment
Share on other sites

o poyet gia na mi ton kseftylisoun pali oi mantaloi aurio sti xalkidona , ta vrontikse

Δεν θα επαιζε ο Μανταλος. Ειχε "ενοχλησεις". Οι οποιεςθα φυγουν βεβαια και αυριο θα εινια σκυλι του πολεμου ο ? ετρης.  :D

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει διαβασαμε το ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΤΙ του keftes365 αντε να δουμε ποτε θα ανοιξει και η ΜΑΥΡΗ ΒΙΒΛΟΣ του Μοντεβιδεο.

Link to comment
Share on other sites

o poyet gia na mi ton kseftylisoun pali oi mantaloi aurio sti xalkidona , ta vrontikse

Ο πογέτ ξευτιλίστηκε τον γενάρη όταν ανέχτηκε τα φασόλια του λαθρέμπορου για να κάνει μεταγραφές.

Αν είχε μυαλό θα έπρεπε να τα βροντήξει από τότε.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Γράψε 2 σειρές ρε χρήστο να καταλάβω τι στον πούτσο γίνεται.

 

 

Η αποφαση της διοικησης ηταν ειλημμενη εδω και καιρο, απο τοτε που "ναι κερδιζουμε ΑΛΛΑ δεν παιζουμε καλη μπαλα". 

Τελειωμενος ητανε ο Γκους πολυ πριν τις κουκουνες στο Αγρινιο και τη Λιβαδεια, μην αυταπατασαι. Ανθρωπος που το χειμωνα ζητησε παικτες με 1,200 το μικροτερο συμβολαιο και να κανει ο ιδιος τις μεταγραφες το καλοκαιρι, δεν εμενε στην ΑΕΚ του Μελισσανιδη ουτε αν σηκωνε πρωταθλημα. Εκτος του γεγονοτος οτι ζητησε και δικο του γυμναστη (ακουσον ακουσον) και να δοθουν δανεικοι παικται που η διοικηση εκτιμα οτι θα πωληθουν με 5 εκατομμυρια ο καθενας. 
Ο ? ογετ ειναι λαοπλανος και εαυτουλης ΑΛΛΑ αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι αντι να λειτουργεις σαν ποδοσφαιρικη ομαδα, εισαι μια στανη που κανει κουμαντο ενας τυπος απο τα βαθη της (αμαρτωλης κιολας) ιστοριας σου. Και το αφεντικο αυτον τον τυπο εξακολουθει να τον εμπιστευεται τυφλα "για να μην του ζαλιζουν τ αρχιδια και με την ομαδα".

 

 

Εδω και καποιο καιρο η διοικηση και μαλιστα ο ΙΔΙΟΣ ο εν τοις πραγμασι του εχει πει "ελα να ανανεωσουμε". ΟΚ να ψαχτω λιγο και σου απανταω ο ? ογες. ? ερναει ενα εικοσαημερο και ενημερωνει οτι θα ερθει ο μανατζερ του να τα πουνε με τον ? ροεδρο. Και οι μαλακες για να μη χρεωθουνε το "φυγε" λενε, οκ να ερθει το αγορι. Και ηρθε το αγορι και ειπωθηκαν λιγοτερα απ οσα μπορουσαν να ειπωθουν στο ΤΗΛΕΦΩΝΟ. Και κατι ? Ι? ΕΣ του στυλ "ναι να τελειωσει η σεζον και βλεπουμε" κλπ. Δεν ειναι Δελλας ο ? ογες να περιμενει ποτε θα καβλωσει να αποφασισει ο CEO πως θα παει του χρονου η ομαδα. 

 
Επειτα κανεις εισηγησεις στο αφεντικο για πακτες, του λες "αυτοι που θελουν να κουβαλησουν ειναι πουθεναδες και δεν σε ανεβαζουν επιπεδο" και σου λεει ΟΚ τσαμπιονι μου ολα θα τα βρουμε. Και μετα μαθαινεις οτι ο Ντεμπαρτολομαλακας και ο Τζεημς Μποντ τραβιουνται να δουν αυτους που απερριψες. Και συν τοις αλλοις μαθαινεις οτι αυτος "που δεν ανακατευεται στη δουλεια σου" εκλεισε παικτη (τον οποιο τον ειχες κιολας, αλλα ΟΚ δε γαμεις, ας βγαλει κατιτις) που εσυ γελουσες μαζι του. 
 
Δηλαδη τι ακριβως θα κανεις; Θα μεινεις να φας ΟΛΟ το χρεωμα της κουκουνας που ερχεται ή εισαι αεκαρα απο μικρος στο Μοντεβιδεο για να το κυνηγησεις να μη διαλυθει η ομαδα; Εφοσον λοιπον η διοικηση σου φερθηκε σαν να εισαι ο Τεννες, θα φερθεις κι εσυ οσο πιο πουστικα μπορεις και θα τους ξεβρακωσεις. Και φερθηκες και "ευρωπαϊκα" λεγοντας οτι θα μεινω οσο με θελουν αλλα στο τελος της σεζον εμενα ξεχαστε με γιατι δεν υπαρχει σημειο επαφης.
 
Ο ? ογετ λοιπον καλο μου αγορι, ηταν ενας μισθοφορος περαστικος και γαντζωθηκες απο πανω του, ξεζουμισες το λειψο σου ροστερ, σου κατσανε οι νικες στα ντερμπι και τωρα τον πετας. Ε δεν ειναι μαλακας να σου πει κι ευχαριστω. Κατσε λοιπον μεχρι εκει που φτανει το παπλωμα και κουβαλα τους παικταραδες στυλ Μπουονανοτε για να πηγαινει στο αεροδρομιο ο Κλεφτακης (σορρυ Κατουνα, αλλα ειπαμε νοοτροπια κατηγοράμε) και να γραφει ο Κετς "Ντιεγκο και Ντιεγκο" για να γινονται οι συνειρμοι με το Μαραντονα. Αλλοι λοιπον να πεθανουν και οχι ο μισθοφορος ? ογετ που τον ξεραμε απο την πρωτη μερα που πατησε το ποδι του στην Αθηνα.
 

 

 

 

? ω πω πω ουτε τα προσχηματα. Ο ΙΔΙΟΣ ο Μπαγεβιτς πηγε αυτοπροσωπος να τον σφουγγαρισει. ? ω πω αχτι ρε μαλακες...

 

 

Κι εγω δεν τον ηθελα να παραμεινει. Ο χειρισμος και το αδειασμα ομως δεν παραπεμπει σε ποδοσφαιρικη ομαδα, αλλα σε στανη. Και εκπορευεται απο συγκεκριμενο ανθρωπο ο οποιος οταν ο ? ογετ νικουσε και ηταν ερωτευμενος ο πλανητης ΑΕΚ μαζι του (του δικου σου συμπεριλαμβανομενου) εκανε διαρροες "δεν παιζουμε καλα", "δεν αναβαθμιζει τα περιουσιακα στοιχεια", "δεν μεταχειριζεται καλα τους Ελληνες που ξερουν τι σημαινει ΑΕΚ", "θελει παικτες που κανουν μια περιουσια κι απαξιωνει αυτους που εχουμε".

 
Δεν ειναι δυνατον Βασιλη να συνεχισει ετσι η ΑΕΚ. Ή θα ασχοληθει με την ομαδα οπως ασχολειται με την Αγιασοφια ή ας βγει να το πει οτι την ομαδα δεν την τρεχω εγω αλλα ο Ντουσαν, ο Κετς και ο Καζαμπουμπου. Με υποτιμαει σαν φιλαθλο το γεγονος οτι δεν θες να ξοδεψεις και εδω και τρια χρονια ψαχνεις δικαιολογιες της πουτσας για να κρυφτεις. Στην τελικη βγες και πες "κυριοι οσο το ελεγχει ο Βαγγελης, εγω δεν σταζω σεντσι". Ετσι ομως θα εχανες τα χρυσα αυγα των κειας και ολων των ανθρωπων που δεν ζουν χωρις ΑΕΚ και τραβιουνται να δουν τον Αρθρο και το Μανταλο στο ΟΑΚΑ και παντου. 
 
Ο ? ογετ ξαναλεω περαστικος ειναι. Οι αλλοι που μενουν πισω τι ακριβως κανουνε; Ειναι παικτες αυτοι; Τους περιμενες εσυ αυτους τους παικτες απο το Δημητρη; Ειναι δυνατον να απαιτεις απο τον οποιονδηποτε προπονητη να κανει πρωταθλητισμο με αυτο το ροστερ και με 3,6 εκατ. συμβολαια οταν ο Βαγγελης ξεκινησε με 18; Δηλαδη δεν γινεται και την πιτα ολακερη και το σκυλο χορτατο ρε Βασιλη. Να ξερουμε που παταμε. Διοτι αν γινει κανα μαγικο και ερθει ο Μαρινος που λεει ο Στυλιανοπουλος ή ο Μαμιτς που θελει ο αλλος, τοτε τι κανουμε ρε Βασιλη;

 

 

Σε οποιαδηποτε σοβαρη ομαδα/συλλογο δεν υπαρχει απαιτηση προπονητη "να κανω εγω μεταγραφες". Εκει του λες οτι θα φερεις καλυτερο ΤΔ και το βουλωνει. ΚΑι οτι μαζι με τους φτηνους θα παρεις και 3 κολωνες.

 
Εδω ομως του ειπες "προσθηκες να χτυπησουμε τον Ολυμπιακο" και ο Ουρουγουανος εβαλε τα γελια και ειπε οτι θελουμε μινιμουμ 10 εκατομμυρια για να χτυπησουμε γαυρο. Ετσι ειναι ομως η πουτανα η ζωη. Ο αλλος ειχε ζητησει 30 εκατομμυρια τοτε και σε ειπε ? ανθρακικο στο Νοτια και στον ? αππα. Στα μουτρα κιολας. Και τον κρατησανε. Ε ο Μελισσανιδης δεν ειναι ? αππας και Νοτιας. Ειναι "οτι πω εγω αλλιως θα σε γαμησω". Κι αυτο εγινε. Ειπε "εγω με αυτα δεν μπορω" ο ? ογετ και ο αλλος εδωσε διαταγη να του βγαλουν τα πραγματα απο το δωματιο. Και εστειλε το λακε να του το πει για να καβλωσει στα γεραματα. Γιατι εδω και 4 μηνες τον εχει αχτι κι απ την αρχη δεν τον ηθελε στην ομαδα.
 
Οτι μαθαινω σας το γραφω. Δεν διασταυρωνω τιποτα, απλως τα γραφω. Αν ισχυουν ή οχι θα φανει οταν μιλησει (γιατι θα μιλησει) ο Ουρουγουανος ξανα.

 

Αυτα εχουνε γινει βασικα. Διαβασε τα και θα καταλαβεις αρκετα. Τα οικονομικα ειναι απο νον πεηπερ της ? ΑΕ, ο ? ογετ δεν εχει μιλησει ουτε για τον αορατο κουμπαρα. Απλως τους εχει δωσει και πληρωνει το ξενοδοχειο απο την τσεπη του.

Link to comment
Share on other sites

Να μπεις στο aek365 να διαβασεις το ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΤΙ του τελους του ? ογιετ απο την ΑΕΚ να μορφωθεις..

 

ΥΓ: Επισης να σε ενημερωσω πως ο Μπαγεβιτς πηγε στο ξενοδοχειο και ειπε στον ? ογιετ να πληρωσει δωματιο και εξυπηρετηση και να παρει πουλο. Μπορεις τωρα να κοιμηθεις ησυχος

 

:D

Καλά μας κάνει το σέρβικο σκυλί.

Αντί να έχει απελαθεί στο χωριό του εδώ και 20 χρόνια επιτρέψαμε να κάνει τον δερβέναγα στον οργανισμό.

? αίρνουμε αυτό που μας αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

μην το παραπληροφορεις ρε τον τολαρο

"Τα βροντηξε ο ? ογετ ενω ο Τιγρης τον γουσταρε και ηθελε να φτιαξει την πρωταθλητρια ΑΕΚ της επομενης σεζον. ΣΟΚ που αρνηθηκε μεταγραφες οπως ο Αγκουερο, ο Γιοβετιτς και ο Λουιν-Ντουλα. Στροφη σε Μπακασετα η ΑΕΚ."

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτα εχουνε γινει βασικα. Διαβασε τα και θα καταλαβεις αρκετα. Τα οικονομικα ειναι απο νον πεηπερ της ? ΑΕ, ο ? ογετ δεν εχει μιλησει ουτε για τον αορατο κουμπαρα. Απλως τους εχει δωσει και πληρωνει το ξενοδοχειο απο την τσεπη του.

Θα είναι μαλάκας αν δεν τους τρέξει στα δικαστήρια και 10 φορές μαλάκας αν πληρώσει το χοτέλ.

Για τα αρχίδια της παε μου κάνει εντύπωση πως και δεν πήγαν τίποτα μπράβοι του μαφιόζου στο χοτέλ να τον τραμπουκίσουν.

Link to comment
Share on other sites

Το γκαζετα γραφει για Μιτσελ.. Φαντασου τωρα να ρθει ο Μιτσελ με παραστασεις απο Ρεαλ στην ΑΕΚ των βατραχομανταλων.. Χωρια που αυτος θα θελει ακομα μεγαλυτερο μπατζετ.. Τεσπα λογω κραξιματος που πεφτει απ οτι διαβαζω θα φερουν κανενα ψιλοονομα και εκει κατα το φθηνοπωρο θα αναλαβει Στελιος ολη τη σεζον

Link to comment
Share on other sites

Ο μπούκο το έγραψε ρε παπάρα.

Ούτε που ξέρω τί έγινε σήμερα.

 

αχαχαχαχχαχαχαχα!!! μαλακα εχω λιωσει. εχει γινει της πουτανας και μπηκες εσυ εδω μεσα σαν τον ταμτακο οταν πρωτοειδε κολωνακι. αχαχαχαχααχαχαχαχα!!!

 

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το γκαζετα γραφει για Μιτσελ.. Φαντασου τωρα να ρθει ο Μιτσελ με παραστασεις απο Ρεαλ στην ΑΕΚ των βατραχομανταλων.. Χωρια που αυτος θα θελει ακομα μεγαλυτερο μπατζετ.. Τεσπα λογω κραξιματος που πεφτει απ οτι διαβαζω θα φερουν κανενα ψιλοονομα και εκει κατα το φθηνοπωρο θα αναλαβει Στελιος ολη τη σεζον

ton ampalo pou itan sto gavro n' kanas allos?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×