Jump to content

Bukowski
 Share

Recommended Posts

Και οπως βλεπω και οι υπολοιποι δεν εχετε προβλημα να βγαλετε χτικιο με το Ντεμη. Δεν πειραζει θα τον θυμηθειτε το Ντεμη ομως και θα τα πουμε τοτε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

BAN re BAN

 

efialth mas ekane thn AEK, alla de tou eixame empistosunh alloiws 8a mas ekane Bayern

? αραδεξου τουλαχιστον οτι η ιστορια τον δικαιωσε. Γιατι οπως και να το κανουμε αν πολλοι απο εσας ηξεραν τι θα επακολουθουσε θα ειχαν εντελως διαφορετικη σταση απεναντι στα πραγματα. Ολη η μαγκια βγηκε στο Ντεμη, μετα καναμε μοκολα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω πως καλό είναι να τα αφήσουμε επιτέλους πίσω μας και να συνεχίσουμε όλοι μαζί ενωμένοι

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

zastro πες μας ρε για τον θανοπουλο

Εξαιρετος CEO της Chipita φιλε και συναδελφε Αμιντι. Εκτος αν εννοεις το μετοχο και αδερφο, το φιλο του Βασιλια.

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησε ο πολεμος

 

γυναικοπαιδα στα καταφυγια

 

αβρααμ φερε παστες

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

? άμε να κάνουμε την οικονομική σούμα. 

170 μύρια χρέος τη μέρα που μπαίνει ο Ντέμης στην ΑΕΚ.

Ξεκινάμε από αυτό?

χρειάζεται να συνεχίσω? δε νομίζω..

Link to comment
Share on other sites

 και μισθοφόρους τύπου ? ελετιέρι.

ΑΜ? ΑΛΟΣ ALLERT

 

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ? ΕΡΑΣΕΙ Α? Ο ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΜ? ΑΛΟΣ ALLERT

 

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ? ΕΡΑΣΕΙ Α? Ο ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ

 

Φίλε εγώ θέλω παίχτες που ματώνουν την φανέλα. Θέλω Μάκο Γρηγόρη να ξέρει τί σημαίνει ΑΕΚ.- Τί να τους κάνω τους ? ελετιέρι και τους Ζουκουλίνι;

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες ρε ? απια γιατι το πραγμα οπως πηγαινε θα ακουμπουσε και ευαισθητουληδες εδω μεσα και θα ειχαμε παλι γαμωμανιασματα οπως τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ θέλω παίχτες που ματώνουν την φανέλα. Θέλω Μάκο Γρηγόρη να ξέρει τί σημαίνει ΑΕΚ.- Τί να τους κάνω τους ? ελετιέρι και τους Ζουκουλίνι;

ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΑΓΑΤΕ.....

ΜΟΝΟ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ? ΗΓΕΝΕΙ ΣΤΑ Α? ΟΔΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΟΜΦΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ

"ΤΙ ΝΤΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ.... ΝΤΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ? ΟΙΟ ΟΜΑΝΤΑ ΗΡΤΑΤΕ..... ΝΤΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕΓΚΑΛΕΙΟ Α.Ε.Κ.... ΝΤΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ? ΙΟ ΦΑΝΕΛΑ ΦΟΡΑΤΕ...."

Link to comment
Share on other sites

Αλήθειες που πονάνε είναι αυτές αλλά όταν τις λέμε οι μοντς τις βαφτίζουν φλέημ.. Δεν πειράζει η ιστορία κρίνει.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ Α? Ο ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ? ΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τελ. ανανέωση : Απρίλιος 20 2016 13:14
 

Ο Ουρουγουανός τεχνικός φέρεται να ζήτησε μέσω του ατζέντη του από τον Δημήτρη Μελισσανίδη, το ποσό του 1,2 εκ. ευρώ για κάθε έτος συνεργασίας, συν 200.000 ευρώ για τους βοηθούς του, συν 600.000 ευρώ μπόνους επίτευξης στόχων.

Οι απαιτήσεις του 46χρονου τεχνικού φαίνεται πως ήταν αυτές που έκαναν την ΑΕΚ να ζητήσει προθεσμία μέχρι το τέλος της σεζόν για να απαντήσει. Μάλιστα η πλευρά του ? ογέτ φέρεται να αιτήθηκε από την "κιτρινόμαυρη" ? ΑΕ να απαντήσει μέχρι την Τετάρτη, για το αν είναι σύμφωνη για συμβόλαιο συνεργασίας υπό αυτούς τους οικονομικούς όρους.

Α.Γ.

 

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/aek/ayta-zhthse-o-poget.4018560.html

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες.... κάποιοι προσπαθούμε να δουλέψουμε. Μην ποστάρετε άλλο (μέχρι τις 17:00 πληζ) :D

Link to comment
Share on other sites

Η πλευρά ? ογιέτ ζήτησε περίπου 1,25 εκατ. ευρώ για τον ίδιο τον ? ογιέτ, 350 χιλιάδες ευρώ για τον Μαουρίτσιο Ταρίκο, 100 χιλιάδες ευρώ για τον Τσάρλι Όουτγεϊ. ? αράλληλα η πλευρά ? ογιέτ ζήτησε 100 χιλιάδες ευρώ για την πρόσληψη ενός νέου προπονητή τερματοφυλάκων.

Στα παραπάνω ποσά δεν συμπεριλήφθηκαν οι όποιες άλλες παροχές. Όπως αεροπορικά εισιτήρια, σπίτια, αυτοκίνητα, σχολεία παιδιών και άλλα. Ενώ η κουβέντα δεν έφτασε στα πριμ.

Σ’ εκείνη την κουβέντα ο Δημήτρης Μελισσανίδης δεν είπε όχι. Είπε, να δούμε τι θα γίνει με τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας. Αντιθέτως η πλευρά ? ογιέτ ζητούσε να πάρει σήμερα, Τετάρτη, απάντηση ή αντιπρόταση.

Οι πληροφορίες αναφέρουν πως η κουβέντα δεν έφτασε ούτε στο μπάτζετ, ούτε στις ανανεώσεις συμβολαίων ποδοσφαιριστών.

 

http://www.enwsi.gr/kyria-arthra/ti-zitise-plevra-pogiet-tin-deftera/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πιστεύω ότι ο ? ογιέτ έδωσε διορία. Και μιλάω σοβαρά. ? ερίμενε να λήξει η κανονική διάρκεια για να συζητήσουν. Εμένα μου δείχνει άνθρωπο παντελωνάτο που έδωσε τον πρώτο λόγο στην ΑΕΚ. Η ΑΕΚ φυσικά κορόιδευε και προφανέστατα ο άνθρωπος κοίταξε το μέλλον του για την επόμενη σεζόν αφού η ΑΕΚ δεν ήθελε,

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Στις τελευταίες 4 αγωνιστικές με ? ανιώνιο, Καλλονή,? αναιτωλικό,Λεβαδειακό πήρε 4 βαθμούς και κατάφερε να χάσει την δεύτερη θέση.Ε δεν θα κλάψω κιόλας που έφυγε.

 

Επόμενος...

 

Κετσπάγια με τίποτα, Αρουαμπαρένα ναι, Ουζουνίδη λόγω ελεεινών ΑΡΔ όχι!!? ροπαντός δεν θέλω γλύφτη τύπου Δέλλα, ένας προπονητής με τα χαρακτηριστικά του ? ογιέτ αλλά που να μιλάει λιγότερο είναι ότι πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες 4 αγωνιστικές με ? ανιώνιο, Καλλονή,? αναιτωλικό,Λεβαδειακό πήρε 4 βαθμούς και κατάφερε να χάσει την δεύτερη θέση.Ε δεν θα κλάψω κιόλας που έφυγε.

 

Επόμενος...

 

Κετσπάγια με τίποτα, Αρουαμπαρένα ναι, Ουζουνίδη λόγω ελεεινών ΑΡΔ όχι!!? ροπαντός δεν θέλω γλύφτη τύπου Δέλλα, ένας προπονητής με τα χαρακτηριστικά του ? ογιέτ αλλά που να μιλάει λιγότερο είναι ότι πρέπει.

 

Μίλαγε ο ? ογιέτ;

Link to comment
Share on other sites

nai eixe faei glistrida kai enoxlouse

 

Φαντάσου για να θεωρούμε ότι μιλούσε πολύ επειδή είπε ότι η ποιότητα κοστίζει τί θέλουμε

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×