Jump to content

ΑΕΚ - Πανελευσινιακός (Κύπελλο), 02/12, 17:15, OTE Sport 1 HD


George_D
 Share

mvp  

21 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      1
    • Μπακάκης
      1
    • Σοιλέδης
      1
    • Τζανετόπουλος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κορδέρο
      0
    • Γιόχανσον
      1
    • Πλατέλλας
      1
    • Μπουονανότε
      15
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Φάι
      0
    • Κρισάντους
      1


Recommended Posts

και ισως ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΛΑΜΟΓΙΟΣ που εχει περασει απο τσι ακαδημιες της ΑΕΚΑΡΑΣ !!!

 

Δεν φταίει κανένας Ντανιέλ που η ? ΑΕ στελεχώνει τις ακαδημίες με παλαιμάχους αντί για επιστήμονες. Δεν ξέρω αν ήταν λαμόγιο (και δεν νομίζω ότι είναι όμορφο να γράφονται έτσι ελαφρά τη καρδία πράγματα για παίχτες μας που μεγάλωσαν την ιστορία της ΑΕΚ), ξέρω όμως πως πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή η ? ΑΕ να καίει παλιά αστέρια της. Ας τους βγάλει μπροστά στο κάτω κάτω της γραφής για καμπάνια μελών στην Ερασιτεχνική ΑΕΚ. Δεν είναι ανάγκη να έχουν πόστα σε ακαδημίες κτλ. Όπως και να χει ήμουν μικρός τότε, όμως τον Ντανιέλο τον θυμάμαι έντονα με τα κιτρινόμαυρα και θα τον αγαπώ για πάντα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν ηταν στα οπα του απαιτησε απο προσωπικο μου φιλο καποιες χιλιαδες € για να ανεβασει τον γυιο του (ταλενταρα) στο ανδρικο...

και το εχω διασταυρωσει και με αλλον ενα γονεα!

(υγ. δεν μιλαω ποτε τυχαια...ιδιως οταν χυνω δηλητηριο)

 

Δεν φταίει κανένας Ντανιέλ που η ? ΑΕ στελεχώνει τις ακαδημίες με παλαιμάχους αντί για επιστήμονες. Δεν ξέρω αν ήταν λαμόγιο (και δεν νομίζω ότι είναι όμορφο να γράφονται έτσι ελαφρά τη καρδία πράγματα για παίχτες μας που μεγάλωσαν την ιστορία της ΑΕΚ), ξέρω όμως πως πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή η ? ΑΕ να καίει παλιά αστέρια της. Ας τους βγάλει μπροστά στο κάτω κάτω της γραφής για καμπάνια μελών στην Ερασιτεχνική ΑΕΚ. Δεν είναι ανάγκη να έχουν πόστα σε ακαδημίες κτλ. Όπως και να χει ήμουν μικρός τότε, όμως τον Ντανιέλο τον θυμάμαι έντονα με τα κιτρινόμαυρα και θα τον αγαπώ για πάντα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οταν ηταν στα οπα του απαιτησε απο προσωπικο μου φιλο καποιες χιλιαδες € για να ανεβασει τον γυιο του (ταλενταρα) στο ανδρικο...

και το εχω διασταυρωσει και με αλλον ενα γονεα!

(υγ. δεν μιλαω ποτε τυχαια...ιδιως οταν χυνω δηλητηριο)

 

Ο πατέρας τα έδωσε; Και η ταλεντάρα γιος που παίζει σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

Οταν ηταν στα οπα του απαιτησε απο προσωπικο μου φιλο καποιες χιλιαδες € για να ανεβασει τον γυιο του (ταλενταρα) στο ανδρικο...

και το εχω διασταυρωσει και με αλλον ενα γονεα!

(υγ. δεν μιλαω ποτε τυχαια...ιδιως οταν χυνω δηλητηριο)

Τα μανατζεριλίκια στις ακαδημίες ξεκινάνε από τα 12χρονα και γίνονται σε όλες τις ομάδες. 

Ξεφτίλα σε όσους το κάνουν. 

 

Καλημέρα. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα μανατζεριλίκια στις ακαδημίες ξεκινάνε από τα 12χρονα και γίνονται σε όλες τις ομάδες. 

Ξεφτίλα σε όλους το κάνουν. 

 

Καλημέρα. 

 

Αυτά να κοιτάξει η ΑΕΚ λοιπόν για αρχή και όλα καλά. Όσον αφορά τα μανατζεριλίκια στο ψώνιο των γονιών πατάνε που αντί να κάτσουν να σπουδάσουν τα παιδιά τους ψάχνονται για να κάνουν την καλή μέσω μπάλας. Με τα λεφτά που σκάνε για ακαδημίες μπορούσανε να τα πάνε σε καλά σχολεία και φροντιστήρια έχω να πω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά να κοιτάξει η ΑΕΚ λοιπόν για αρχή και όλα καλά. Όσον αφορά τα μανατζεριλίκια στο ψώνιο των γονιών πατάνε που αντί να κάτσουν να σπουδάσουν τα παιδιά τους ψάχνονται για να κάνουν την καλή μέσω μπάλας. Με τα λεφτά που σκάνε για ακαδημίες μπορούσανε να τα πάνε σε καλά σχολεία και φροντιστήρια έχω να πω εγώ.

Τα λεφτά για όλη την χρονιά σε μια καλή ακαδημία αντιστοιχούν σε 1,5 μήνα φροντιστηρίου και στις ? ΑΕ επειδή είναι από επιλογή, οι παίκτες δεν πληρώνουν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά για όλη την χρονιά σε μια καλή ακαδημία αντιστοιχούν σε 1,5 μήνα φροντιστηρίου και στις ? ΑΕ επειδή είναι από επιλογή, οι παίκτες δεν πληρώνουν τίποτα.

 

Δεν έχω ασχοληθεί με ποσά κτλ, ξέρω ότι παίζουν γενικά τέτοια, κακώς συμβαίνει αυτό και καλό θα ήταν η ? ΑΕ να φέρει ανθρώπους καταρτισμένους και όχι παλαιμάχους (εκτός αν μιλάμε για Κρεεκ πχ) στις ακαδημίες με συμβόλαια καλά (εδώ γελάμε) ώστε να μην ψάχνουν χαρτζιλίκια από θύματα γονείς.

Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας τα έδωσε; Και η ταλεντάρα γιος που παίζει σήμερα;

Ο πατερας του εδωσε αυτο που του αξιζε....τον πεοντα.

Link to comment
Share on other sites

μην ανυσηχεις ..ο κυριος μπαγιεβιτς ειναι αμειλικτος σε τετοιου ειδους πρακτικες..

 

Με χτυπάς και φιλικά στην πλάτη;

:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ασχοληθεί με ποσά κτλ, ξέρω ότι παίζουν γενικά τέτοια, κακώς συμβαίνει αυτό και καλό θα ήταν η ? ΑΕ να φέρει ανθρώπους καταρτισμένους και όχι παλαιμάχους (εκτός αν μιλάμε για Κρεεκ πχ) στις ακαδημίες με συμβόλαια καλά (εδώ γελάμε) ώστε να μην ψάχνουν χαρτζιλίκια από θύματα γονείς.

Δεν υπάρχουν θύματα γονείς. 

Υπάρχουν ψώνια γονείς ή ματαιόδοξοι γονείς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

MITSAKLAS, on 03 Dec 2015 - 11:46, said:snapback.png

Τα λεφτά για όλη την χρονιά σε μια καλή ακαδημία αντιστοιχούν σε 1,5 μήνα φροντιστηρίου και στις ? ΑΕ επειδή είναι από επιλογή, οι παίκτες δεν πληρώνουν τίποτα.

 

Δεν έχω ασχοληθεί με ποσά κτλ, ξέρω ότι παίζουν γενικά τέτοια, κακώς συμβαίνει αυτό και καλό θα ήταν η ? ΑΕ να φέρει ανθρώπους καταρτισμένους και όχι παλαιμάχους (εκτός αν μιλάμε για Κρεεκ πχ) στις ακαδημίες με συμβόλαια καλά (εδώ γελάμε) ώστε να μην ψάχνουν χαρτζιλίκια από θύματα γονείς.

============================================================================

Η μηνιαια συνδρομη στις καλυτερες ακαδημιες παιζουν απο 25-40€ μηνιαιως maximum.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν θύματα γονείς. 

Υπάρχουν ψώνια γονείς ή ματαιόδοξοι γονείς.

 

Ε τα γούστα πληρώνονται 

Link to comment
Share on other sites

 

Η μηνιαια συνδρομη στις καλυτερες ακαδημιες παιζουν απο 25-40€ μηνιαιως maximum.

 

Ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οταν ηταν στα οπα του απαιτησε απο προσωπικο μου φιλο καποιες χιλιαδες € για να ανεβασει τον γυιο του (ταλενταρα) στο ανδρικο...

και το εχω διασταυρωσει και με αλλον ενα γονεα!

(υγ. δεν μιλαω ποτε τυχαια...ιδιως οταν χυνω δηλητηριο)

? ωπωπω τι γινεται.....καλα κανεις να τα λες αυτα !! Ωραιος.

Link to comment
Share on other sites

Κρινω πως Μητσος Κατούνα

και Μητσακλας

εχουν και οι δυο διοικητικα ποστα

σε ομαδες ποδοσφαιρου .

 

Θα ταιριαξουν στο μελλον .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κρινω πως Μητσος Κατούνα

και Μητσακλας

εχουν και οι δυο διοικητικα ποστα

σε ομαδες ποδοσφαιρου .

 

Θα ταιριαξουν στο μελλον .

χαχααα...ημουνα εφορος για 2 χρονια σε ομαδα τζουνιορ ....τους εβρισα σχεδον αισχρα....και τωρα πλεον ειμαι ενας απλος παρατηρητης ...με πολλα απωθημενα και κακία..και τρικλοποδιες..

Link to comment
Share on other sites

? ωπωπω τι γινεται.....καλα κανεις να τα λες αυτα !! Ωραιος.

Επι Ζηκου νομιζω οτι τετοια αθλια πραματα ηταν μονο μια κακη αναμνηση. 

( Senior Member με κιτρινομαυρο καπελο )

Edited by ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κρινω πως Μητσος Κατούνα

και Μητσακλας

εχουν και οι δυο διοικητικα ποστα

σε ομαδες ποδοσφαιρου .

 

Θα ταιριαξουν στο μελλον .

Η καθημερινότητα μου.
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι κ για αυτο εκδιωχθηκε κιολας.

? ου να ξερω ! Δεν εχω κονε στην παε και αρα μονο υποθεσεις μπορω να κανω.

Αυτο που εχω μαθει ειναι οτι πλακωθηκε με τον μπακακα για ενα θεμα σεκιουριτι που δεν μπορουσαν καποια μερα να μπουν μεσα γονεις και μανουριασανε και ειπε και το μπακακα καποια κουβεντα παραπανω και ο ΖΗΚΟΣ του ταριξε στη μουρη και την εκανε.....χαχαχχαχα....γουσταρω ΤΡΕΛΛά τετοιες συμπεριφορες ....αντρίκιες και με λογικη κατω κεφαλης !

Link to comment
Share on other sites

Καριολάϊν, Κασάπης, Μεγάλος Αρχηγός, Κόκος, ΟΚ.

Ο γυρισμένος ποιός είναι ρε Νικ ? Χόρχε  ?

Δυσκολο. ? ιθανως...
Link to comment
Share on other sites

? αρεμπιπτόντως η Βραχάλη  είχε κάνει μια εμφάνιση το προηγούμενο Σ/Κ στο ΣΚΑΙ στην εκπομπή της Κυριακής και κάτι είχε κάνει στα μαλλιά της/βάψιμο (δεν κατάλαβα) και ήταν σχεδόν τούμπανο. 

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηταν ο ? ετραν εδω. Μου αρεσε που παραδεχτηκε οτι δεν ηταν ΑΕΚ απο μικρο παιδι.. Τα αλλα που ειπε ο Κωστας ισχυουν αλλα θα κρατησω οτι μου εδειξε σεβασμο για την ομαδα και οχι οπαδιλικι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×