Jump to content

EURO 2016


George_D
 Share

Recommended Posts

κυκλοφορούν αρκετά βίντεο με ούλτρας των μαρσεγιέζων να τους καρπαζώνουν.

Link to comment
Share on other sites

? έφτει ξύλο σε καθε πόλη..... Στη Νις τώρα τις παιζουν ιρλανδοί με πολωνούς.... Χρόνιαεέχω να δω τοσο ξυλικι

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει και παράλληλο ευρώ ξύλου, με  πολωνούς και ρώσους να φθανουν στο τελικό μάλλον. 

Link to comment
Share on other sites

καλα που υπάρχουν και τέτοιες διοργανώσεις και μπορούν να εκφράζονται ελευθερα τα μπεκρουλα και τα εθνίκια απο τα πέρατα της Ευρώπης. ? οδοσφαιρικός πολιτισμός και αλλα τέτοια γλυκαναλατα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσει που φοβοντουσαν και τη τρομοκρατία, παίζει να τελειώσει με νεκρούς η διοργάνωση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσει που φοβοντουσαν και τη τρομοκρατία, παίζει να τελειώσει με νεκρούς η διοργάνωση.

kala nai , pio dimopsifiosma ??

 

 

oi aggloi tha fane sout apo twra 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

με τοσες μαπες που μαζεψαν οι εγγλεζοι απο τους ρωσσους καλα θα κανουν να παρακαλανε να μεινουν ΕΕ μπας και τους γλιτωσουν στο μελλον τπτ ? ολωνοι ξερω εγω..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι έχω πάει ποτέ αλλά ψιλοαδιανοητο ξύλο για γιουρο. Τι γενεν

Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι έχω πάει ποτέ αλλά ψιλοαδιανοητο ξύλο για γιουρο. Τι γενεν

Αυτά που έγιναν στη μασσαλία ήταν ψιλοφυσιολογικά.

Και να μην ήταν οι ρώσοι η πόλη πάλι θα ζούσε ωραίες στιγμές γιατί ακόμα θυμάται το πέρασμα των άγγλων από το παγκόσμιο του 98 και περίμενε την ρεβάνς.

Λέμε για το δικό μας μπουρδέλο αλλά και τα γαλλάκια δεν πάνε πίσω.

Εβαλαν τον όμιλο των άγγλων στη μασσαλία,πιό μπετόστοκος πεθαίνεις.

Δύο πράγματα μου έκαναν εντύπωση.

? αρότι η αναλογία ρώσων/άγγλων ήταν 1/10 το ξύλο που έφαγαν οι νησιώτες θα το θυμούνται για τους επόμενους 10 αιώνες.

Στη νίκαια που ήταν τα άλλα τα καλόπαιδα οι πολωνοί,τα επεισόδια δεν ξεκίνησαν από αυτούς αλλά από οργανωμένους της νις που δεν τους λες και σούπερ ντούπερ χούλς.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι έχω πάει ποτέ αλλά ψιλοαδιανοητο ξύλο για γιουρο. Τι γενεν

 

Έχω πάει, η φάση είναι όλα καλά όταν έχεις να κάνεις με φιλικούς και αδιάφορους λαούς, αλλά με το χάος που επικρατεί γενικά στην πόλη και γύρω από τα γήπεδα, δεν θέλει και πολύ να ανάψει για τα καλά η σπίθα κυρίως όταν έχεις κανάν περίεργο (κατά την γνώμη σου) απέναντι.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλαν τον όμιλο των άγγλων στη μασσαλία,πιό μπετόστοκος πεθαίνεις.

 

Αυτό συζητάγαμε σήμερα το πρωί στη δουλειά. Επικό fail.

Link to comment
Share on other sites

οι Αγγλοι χωθηκαν χερατα κυριοι, οι αλλοι οι μαφιοζοι χτυπουσαν ανανδρα 

Link to comment
Share on other sites

? ρωτον οι Αγγλοι πρεπει να παρουσιαστουν σαν θυματα στην υποθεση ξυλου, διοτι αμα βγουνε και οτι δειρανε τον μισο πληθυσμο (που αυτο εγινε) δε θα ξαναπατησουν για κανα αιωνα σε Ευρωπαικο γηπεδο.

Δευτερον το γκολ που φαγανε απο Ρωσσια ηταν μαλακια του Γου, που αλλαξε σα ντουσκο το σχημα στο 85. Εχουν τα καλυτερα και πιο φορμαρισμενα χαφ (Αλι και Nταιερ), αλλα χθες γαμησε και το οφσαιντ τραπ ο μαλακας ο Σμωλιγκ ο οποιος μεχρι εκεινη την ωρα ειχε κανει τελειο ματς.

Τριτον, η Ρωσσια θα φαει 3 μπαλες απο τους Ουαλους.

Και τεταρτον η Αγγλια ειναι για πολυ μακρυα στον θεσμο. Οταν αρχισει και μπαινει Βαρντυ και τελειωσουμε με τα γελοια πλασματα της Λιβερπουλ *(Λαλανα και Μιλνερ οπως και Στερλινγκ), θα δουμε ομορφη μπαλα.

Κρατηστε το αυτο. Η Ρωσια ηταν ? ΑΡΑ πολυ τυχερη χθες. Το ματς επρεπε να ληξει 3-0.. Η μοναδικη φαση που κανανε ηταν το γκολ, και αυτο ηταν εξωφρενικα κωλοφαρδο.

μονο για τον λανανα θα διαφωνισω.... στους καλυτερους ειδικα στο πρωτο ημιχρονο .... 

στερλινγκ παραφωνια.....

ειδαμε αυτοματισμους απο την Αγγλια και ωραια μπαλα ...... Α? Ο ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο Λαλλανα ειναι υπεραπαραιτητος. κανει πολλες δουλειες μεσα στο γηπεδο και δεν ειναι στατικος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο Λαλλανα ειναι υπεραπαραιτητος. κανει πολλες δουλειες μεσα στο γηπεδο και δεν ειναι στατικος

 

Βλάκας είναι

Link to comment
Share on other sites

ας ερθει ΑΕΚ να τα πεις αυτα!

 

? ΤΩΤΙΚΗ ? ΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ

 

:D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

χθες αν ξεκινουσε Σταριτζ η Βαρντι στη θεση του Αλλι θα ειχε καθαρισει το ματς απο το ημιχρονο παντως.... πολυ καλη η Αγγλια και κριμα που δεν κερδισε. λογικα θα κανει 2 νικες και θα περασει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×