Jump to content

ΑΕΚ - Παγκράτι Σάββατο 19/10 18:30


Guest amd
 Share

Recommended Posts

όχι Λιόσια αφού δεν πήρανε πιστοποιητικό καταληλοτητας, κατά 99% Καισαριανή (νηαρ ηστ)

Link to comment
Share on other sites

Πουθενά δεν αναφέρεται γσπ είναι κεκλεισμένων το ματς.Το σίγουρο είναι ότι,για την ώρα,κανείς δεν ασχολείται με ΑΕΚ-καλαθοσφαίριση.

Link to comment
Share on other sites

η ομαδα εχει καλους παιχτες αν δεσει και γινει ομαδα και δεν εχουμε τπτ ομορφιες θα ανεβει. με κυριους ανταγωνηστες το ψυχικο των αγγελοπουλεων τον κοροιβο και πιθανον το λαυριο και την καβαλα.

Link to comment
Share on other sites

Αξιεπαινο το αεκλαιβ για τις μεταδοσεις που κανει αλλα καποια στιγμη πρεπει να τους πει καποιος να μη μεταδιδουν τα ματς με μονιμο αγχος να δειξουν ποσο πορωμενοι αεκτζηδες ειναι. Δε γινεται να μεταδιδεις ΑΕΚ - Παγκρατι Α2 κεκλεισμενων των θυρων και να ξελαρυγγιαζεσαι λες και εισαι βραζιλιανος εκφωνητης του τελικου του Κοπα Λιμπερταδορες.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ...γαμω τον γασπαρη σας,τον καλαμπακο σας και το μουνι τον μπακαυτια ρε κεραταδες....

 

Σακη Τζαλαλη εισαι παληκαρι

 

Πόσο νέοι ... , Πόσο παιδιά πιά .....

Σε ποιόν να μιλήσει κανείς για Άρη Ραφτόπουλο και σούπερ-κάλτ εμφάνιση με πορτοκαλί (!!!) φανέλλα και μαύρο σορτσάκι ???

Link to comment
Share on other sites

Ναί.

Μεταγράφηκε στον gay-ρο ως το μεγάλο αστέρι-σουτέρ-σκόρερ-ηγέτης του Παγκρατίου.

Link to comment
Share on other sites

Σε μικρη συζητηση που ειχα με

ενα εκ των 2 αφεντικων του Ολυμπιακου

την Πεμπτη

και αφου του ειπα τι θελετε δυο ομαδες στην Α1 Ολυμπιακο και Ψυχικο δηλαδή

(ειναι σκιωδης ιδιοκτητης και του Ψυχικου αν και δεν το παραδεχεται)

μου ειπε πως δε θελει να ανεβει Α1 το Ψυχικο και οτι η ΑΕΚ ειναι ενα απτα 4 φαβορι

για ανοδο. Αν ερθει ομως και φετος η ανοδος τι θα πουμε,καθηστε να χασετε ?

Οταν του ειπα και περισυ λεγατε δε θελατε να ανεβειτε Α2 αλλα τερματισατε πρωτοι

μου ειπε πως ειχαν πολυ καλη ομαδα για να μην ανεβουν πρωτοι.

Οταν του συνεχισα πως οκ δε θελετε Α1 αλλα πηρατε το καλοκαιρι 3 πρωτοκλασατους παιχτες μου ειπε

πως το εκανε για να εξασφαλισθει η παραμονη της αγαπημενης του γειτονιας στην Α2.

 

Μου ειπε επισης πως αν ανεβει Α1 η ΑΕΚ θα χαιροταν σιγουρα ο πατερας του .

 

 

 

Μακαρι να προλαβει να χαρει ο ανθρωπος .

Link to comment
Share on other sites

Ναουφανα μου τι σχεση εχει ο Φωτης Κουβελης με τον πατερα των Αγγελοπουλαιων

που νοσηλευεται ?

Link to comment
Share on other sites

O Γάσπαρης στον Πανιώνιο δεν έπαιζε;

 

Κουτούροβιτς, Μπακατσιάς, Τζαλαλής θυμάμαι έτσι πρόχειρα

Link to comment
Share on other sites

O Γάσπαρης στον Πανιώνιο δεν έπαιζε;

 

Έπαιξε μετά και μία χρονιά στο Παγκράτι.

Link to comment
Share on other sites

....τα τελευταια 9 ποστς αν τα δει καποιος ασχετος απομονομενα και συνεχομενα εναι σαν να βλεπει σε φαστ φοργουορντ το "φοβος και παρανοια στο λας βεγκας"...

 

"Παίρνεις" Duke ή Gonzo ?

 

28mdbb8.jpg

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×