Jump to content

ΑΕΚ - Λεβαδειακός, 21/12/2015, 19:30, Nova Sports 1


George_D
 Share

βραβειο Μαλμπασα - Κοουτσινγκ  

20 members have voted

  1. 1. Χειρότερος παίκτης

    • Ανέστης
      15
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Άρθο
      1
    • Κολοβέτσιος
      3
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Μπουονανότε
      0
    • Αραβίδης
      1
    • Τζιμπούρ
      0
    • Βάργκας
      0
    • Πλατέλλας
      0
    • Σοιλέδης
      0
  2. 2. Κόουστινγκ Πογιέτ

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      5
    • Απλά φυσιολογικό
      8


Recommended Posts

Μαγκες,ολοι εχουμε δικιο coolαρετε! Και οι περισσοτεροι παικτες ειναι μετριοι και η διαιτησια μας πηγαινει γαμιωντας. Κοινος παρανομαστης? Διοικηση!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Δεν πειραζει,ας περιμενουμε 10 μηνακια ακομα να στρωσει το πραγμα,ετσι μας υποσχεθηκαν αλλωστε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

2 γκολ ο Γιοχανσον σε ενα ημιχρονο. Στη χειροτερη θα ηταν 2-2. Στην καλυτερη 4-0.

Οχι ομως οχι, φταιει ο Αρθο και το ροστερ.

 αυτο που γραφεις ειναι η χειροτερη ξεφτιλα της ομαδας μας.

να δικαιολογουμαστε που χασαμε απο λεβαδειακο εντος εδρας λογω διαιτησιας.

 

ρε ποια διαιτησια  κ μαλακιες. μπαινεις μεσα κ τους γαμας τα πρεκια.  3-0 στο 20,

Link to comment
Share on other sites

Κορακας, αμυνα ΑΕΚ, Σινταρτα Γκαουταμα τερματζης και Λεβαδειακος πανω απο Αστερα στη βαθμολογια.

Αραβιδης Τζεμπουρ ξερανε οτι παιζανε ?

Αρθο Κολοβετσιος τραγικοι.

Επτα ευκαιριες κλασικες με Σινταρτα Γκαουταμα ηρωα.

Κορακας με γαμημενη αδερφη.

Δεν περιγραφω αλλο. ΕΛΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ντεζαβού κατάσταση.

Όπως έφαγαν οι ζήκοι και οι δέλλες τον φερέρ έτσι θα φάνε οι ανέστηδες και οι κολοβέτσιοι τον πογέτ.

Από τις δηλώσεις των κωλόπαιδων φαινόταν ότι θα ερχόταν το σημερινό.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

aurio tha valoun mpros to ghpedo

Οχι αυριο ειναι Τριτη ! Απο Τεταρτη Βγαινει η αδεια.

Link to comment
Share on other sites

Σε γαμανε τα κορακια. Νο1 θεμα. Μετα συζηταμε οτι θελετε. Δεκτα ολα.

Αλλα σε σημαντικα σημεια σε εχουν στημενο.

Δεν εχει σημασια αν παιζεις με Λεβαδειακο και Κουκουβαουνες.

Αν δεν σεβονται τα κορακια εισαι μαλακας.

Link to comment
Share on other sites

εδω εβαλε γκολ ο Γιοχανσον και τρομαξανε να πανε να πανηγυρισουν μαζι του

Το θέμα είναι θα βάλει πλάτη ο πόντιος στον πογέτ ή θα καλύψει τα ελληνόφωνα τσουτσέκια?

Ή μήπως τον βολεύει αυτή η κατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες,ολοι εχουμε δικιο coolαρετε! Και οι περισσοτεροι παικτες ειναι μετριοι και η διαιτησια μας πηγαινει γαμιωντας. Κοινος παρανομαστης? Διοικηση!

Αυτο.

Αν και για μενα σημερα περισσοτερο φταιει η ομαδα. Οι περισσοτεροι παικτες κακιστοι.

Και το ματς χαθηκε απο την καλη αποδοση του αντιπαλου τερματοφυλακα + τα ατομικα λαθη Ανεστη και Κολοβετσιου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και να μη στρωσει ποτε δε τρεχει και τιποτα. Δεν εχω ελπιδες να στρωσει αυτο το πραγμα στο ? ακισταν της Ευρωπης.

Αλλα δε προκειται να βρισω την ομαδα ή το ροστερ, γιατι σε σφυρανε οπως θελουν για να βρεθεις εκει που θελουνε.

Η ομαδα αν ηταν μπροστα με 2-0 στο ημιχρονο , συν ενα πεναλτακι που το κανανε αβαβα, θα μιλουσαμε για περιπατο και μαλιστε χωρις μανταλο κλπ

Αλλα οκ. 1-2. Μας γαμησε ο Κομποτης ολα κουλ.

Αν το σκορ ηταν 2-3 θα εγραφες οτι αν ηταν 3-0 θα τελειωνε 6-0? Μα τι γραφεις ρε Κωστα? Ας βαζανε 3 στο δευτερο ημιχρονο ρε ελεος τι δικαιολογεις τωρα? Δεν μπορει η ομαδα εκτος 2-3 παιχτων οι αλλοι ειναι ανυπαρκτοι ρε συ. Ουτε πογετ φταιει ουτε τιποτα. Δεν υπαρχει ομαδα ΑΕΚ στο γηπεδο τελος. Και 10 Ε? Ο να εχεις με αυτη την ομαδα τα ιδια σκατα θα ειμαστε.Και στην τελικη αν δεν μπορει η ομαδα να κερδισει ουτε λεβαδειακο λογω Ε? Ο ε ΑΣ Α? ΟΧΩΡΗΣΕΙ Α? Ο ΤΟ ? ΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΕΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Οι Ανεστηδες και οι Κολοβετσιοι με Δελλα γυαλιζαν παγκο.

Δεν ξέρω τι μου λες αλλά πιο στημένο από αυτό που έκανε ο κολοβέτσιος δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ 2015 πουστη μεγιστανα μαυρες γιορτες να κανεις βρε αρχιδι 

 

Ανεστη τα χειροτερα μουνοπανο 2 μετρα γιομα απο το κεντρο πουσταρα που θες να παιζεις στην ΑΕΚ

 

κολοβετσιε ο μαντζιος ειναι ο μπαμπας σου

 

ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕ Ο ΚΟΜ? ΟΤΗΣ

 

ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ 

 

ΓΑΜΩ ΤΟ Σ? ΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ 

 

θα παθουμε εκγεφαλικο για την πουστοομαδα 

 

αισιχτιρ

Link to comment
Share on other sites

Μητσοοοοοοοοοοοοο σε εχουνε γραμμενο στα παπαρια τους τουλαχιστον για 10 μηνες ακομα.

Θα ματωσουν τα παπαρια τους απο το ξυσιμο για 10 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο.

Αν και για μενα σημερα περισσοτερο φταιει η ομαδα. Οι περισσοτεροι παικτες κακιστοι.

Και το ματς χαθηκε απο την καλη αποδοση του αντιπαλου τερματοφυλακα + τα ατομικα λαθη Ανεστη και Κολοβετσιου.

Βιαστηκαν να φανε γαλοπουλα τα τσουτσεκια! Αει σιχτιρ πια με τους Σαπακοελληνες!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι μου λες αλλά πιο στημένο από αυτό που έκανε ο κολοβέτσιος δεν υπάρχει.

 

Βασικα ο Κολοβετσιος να πεθανει το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ο Κολοβετσιος να πεθανει το πρωι.

Εγώ δεν θέλω να πεθάνει κανείς.

Τα δελτία τους στον τοίχο θέλω να δω καρφωμένα και ας πάνε μετά να κάνουν καριέρα ντελίβερι στην πίτσα φαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο.

Αν και για μενα σημερα περισσοτερο φταιει η ομαδα. Οι περισσοτεροι παικτες κακιστοι.

Και το ματς χαθηκε απο την καλη αποδοση του αντιπαλου τερματοφυλακα + τα ατομικα λαθη Ανεστη και Κολοβετσιου.

Αυτο που γραφει ο Νικος ητανε το ματς σημερα. Η εξωγηινη εμφανιση του Τσιντοτα και η ποιοτητα του Μαντζιου φερανε το διπλό. Μπορεις να το πεις και ανικανοτητα του Κολοβετσιου και του Αρθο που πηγε για βρουβες στην προσποιηση του Βαγγελη. Για το πρωτο γκολ δεν υπαρχει δικαιολογια. Ουτε καν ο αερας του Ελε δεν υπηρχε αποψε.

Εγω περαν του γκολ, το κορακι το ειδα ΟΚ. Αλλα το γκολ ειναι γκολ και επρεπε να μετρησει. Δεν μπορω να καταλαβω που ανακαλυψε το φαουλ πραγματικα.

Κατα τα λοιπα, ενα δευτερο ημιχρονο να μασας και να φτυνεις, η γνωστη ΑΕΚ με 2 παικτες στη μεση και μετα το χαος. Κατι μετριοι, κατι ανορεχτοι, κατι φιλοτιμοι αλλα αμπαλοι και ασφαλως τα παλιοπαιδα τ ατιθασα τα αδικημενα που κλωτσανε τα νερα στα Σπατα επειδη ο Ουραγουανος μεροληπτει και βαζει αυτους που μιλανε τη γλωσσα του.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κολοβετσιος που παιζει βασικος γτ να θελει να κανει μαλακια και να φαει τον ? ογετ; 

Ο Ανεστης που ξαναπαιξε μετα απο τοσους μηνες γτ να θελει να κανει μαλακια αντι να κανει τα παντα για να ξανακερδισει τη θεση του;

Φταει η διαιτησια ή οι στημενοι Ελληνες τελικα;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×