Jump to content

Λεβαδειακος - ΑΕΚ 6/01/2016 17:15 ΟΤΕ TV (1ος αγωνας 16 κυπελλου)


Guest amd
 Share

mvp  

25 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      16
    • Σοιλέδης
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κορδέρο
      6
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Μπουονανότε
      0
    • Βάργκας
      3
    • Τζιμπούρ
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Πλατέλλας
      0
    • Σιμόες
      0


Recommended Posts

καλα του ειπαν να παει να τον δει για να του τσεκαρει την μασελα ο μελισσανιδης

 

ο τσαρτας προφανως θα ξερει καλυτερα.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανε.

 

Μητσο η αλήθεια είναι ότι δεν του πρότειναν ακριβώς νέο συμβόλαιο αλλά του είπαν να πάει Ακτή να τον δει ο άλλος. Και ο μικρός αρνήθηκε και είπε "ο μάνατζερ μου". Δεν είναι τόσο απλό το θέμα Τζανετοπουλου ούτε από τη μια ούτε από την άλλη πλευρά.

 

Α ουτε προταση δηλαδη.Θα τον περιμενε ο αλλος με τη λευκη κολλα διπλα απο τη μπετονιερα.

Link to comment
Share on other sites

Μητσο η αλήθεια είναι ότι δεν του πρότειναν ακριβώς νέο συμβόλαιο αλλά του είπαν να πάει Ακτή να τον δει ο άλλος. Και ο μικρός αρνήθηκε και είπε "ο μάνατζερ μου". Δεν είναι τόσο απλό το θέμα Τζανετοπουλου ούτε από τη μια ούτε από την άλλη πλευρά.

? άντως από το στόρυ με την σεβίλη εγώ αν ήμουν στη θέση του μικρού θα τον είχα σουτάρει τον βασιλάκη.

Link to comment
Share on other sites

? λακα μας κανεις? του προτειναν συμβολαιο στα πλαισια που δινει η ομαδα (70 χιλιαρικα για τον 1ο χρονο και ανεβαινε) ριξε μια ματια στα συμβολαια που εχεις.

 

αμα δεν θελει δεν ανανεωνει και παει στο καλο τι συζηταμε τωρα? επρεπε να παρει 200 χιλιαρικα ο τζανετοπουλος δηλαδη.

 

ο σιμοες και καθε σιμοες αν κρινει οτι τον συμφερει η προταση της ΑΕΚ θα ανανεωσει τι γραφεις δηλαδη. 

 

5 ποστ οτι δεν δινει λεφτα για συμβολαια αυτα ειναι τα λεφτα αν δεν θελει περιμενει μενει ελευθερος και φευγει και παει οπου θελει να παρει τα λεφτα που θελει.

 

τοσο απλο και απορω που εχει γινει και θεμα.

 

Tα λεφτα που δινει η ομαδα ειναι αστεια για ποδοσφαιριστη Α' Εθνικης. Ενα αυτο. ? ου δεν ειναι και το ζητουμενο.

 

Απο κει και περα, αν δεν θελει ο αθλητης και θελει περισσοτερα ειτε τον αφηνεις να σε ψησει για παραπανω ειτε τον ψηνεις εσυ να μεινει με αυτα, και σε καθε περιπτωση δεν τον κανεις επιδεικτικα απο 2ο σεντερ μπακ της ομαδας 5ο επειδη τελειωνει σε εναμισι χρονο το συμβολαιο σου. Κανει μπαμ οτι εισαι εκδικητικος με εναν ποδοσφαιριστη που απλως αρνηθηκε την προσφορα σου χωρις να κανει ανακατωσουρες στην ομαδα. Τον αφηνεις να παιξει την οποια μπαλα μπορει να παιξει κι αν 6 μηνες πριν τελειωσει το συμβολαιο του υπογραψει αλλου και εχεις και καλυτερο να βαλεις στη θεση του, τον στελνεις εξεδρα

 

Οτι και να γραψετε καποιοι για Αρθους και Κολοβετσιους κτλ ο αθλητης ειναι το 2ο σου σεντερ μπακ σε αποδοση φετος (1ος ειναι ο ...Λαμπροπουλος) και εχει βγει εκτος για καθαρα εξωαγωνιστικους λογους, καθαρα εκβιαστικα, επειδη δεν ανανεωσε το συμβολαιο του 2 χρονια (!!!) πριν αυτο ληξει. Ολο αυτο περναει ξεκαθαρα προς τα εξω σαν κολομαγκια της ΑΕΚ προς φουκαρα ποδοσφαιριστη και κατα τη γνωμη μου (αλλοι μπορει να γουσταρουν) κανει και θα κανει κακο σε μελλοντικες προσπαθειες της ομαδας να προσεγγισει ποδοσφαιριστες που αποτελουν στοχο ανταγωνιστων της.

Edited by Sepultura21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Tα λεφτα που δινει η ομαδα ειναι αστεια για ποδοσφαιριστη Α' Εθνικης. Ενα αυτο. ? ου δεν ειναι και το ζητουμενο.

 

Απο κει και περα, αν δεν θελει ο αθλητης και θελει περισσοτερα ειτε τον αφηνεις να σε ψησει για παραπανω ειτε τον ψηνεις εσυ να μεινει με αυτα, και σε καθε περιπτωση δεν τον κανεις επιδεικτικα απο 2ο σεντερ μπακ της ομαδας 5ο επειδη τελειωνει σε εναμισι χρονο το συμβολαιο σου. Κανει μπαμ οτι εισαι εκδικητικος με εναν ποδοσφαιριστη που απλως αρνηθηκε την προσφορα σου χωρις να κανει ανακατωσουρες στην ομαδα. Τον αφηνεις να παιξει την οποια μπαλα μπορει να παιξει κι αν 6 μηνες πριν τελειωσει το συμβολαιο του υπογραψει αλλου και εχεις και καλυτερο να βαλεις στη θεση του, τον στελνεις εξεδρα

 

Οτι και να γραψετε καποιοι για Αρθους και Κολοβετσιους κτλ ο αθλητης ειναι το 2ο σου σεντερ μπακ σε αποδοση φετος (1ος ειναι ο ...Λαμπροπουλος) και εχει βγει εκτος για καθαρα εξωαγωνιστικους λογους, καθαρα εκβιαστικα, επειδη δεν ανανεωσε το συμβολαιο του 2 χρονια (!!!) πριν αυτο ληξει. Ολο αυτο περναει ξεκαθαρα προς τα εξω σαν κολομαγκια της ΑΕΚ προς φουκαρα ποδοσφαιριστη και κατα τη γνωμη μου (αλλοι μπορει να γουσταρουν) κανει και θα κανει κακο σε μελλοντικες προσπαθειες της ομαδας να προσεγγισει ποδοσφαιριστες που αποτελουν στοχο ανταγωνιστων της.

Σιγά τα κελεπούρια που βγάζει η εγχώρια αγορά για να μπλεχτούμε σε ανταγωνισμούς με τους πούστηδες.

Link to comment
Share on other sites

με διαφορα 4ο σεντερ μπακ ο τζανετοπουλος τραγικος στα περισσοτερα ματς που επαιξε

Link to comment
Share on other sites

καλα του ειπαν να παει να τον δει για να του τσεκαρει την μασελα ο μελισσανιδης

 

ο τσαρτας προφανως θα ξερει καλυτερα.

Αφού δεν τον θέλουν τον Τσάρτα ρε. Έχει ραγίσει το γυαλί με το Ντούσκο εδώ και μήνες μην πω χρόνια. Δεν είναι τυχαίο ότι ο μόνος που δεν "αξιοποιήθηκε" στη νέα τάξη πραγμάτων είναι ο Βαθιληθ. Ο Μελισσανίδης όπως ξέρεις δε μιλάει για λεφτά. "Να τον δει" σημαίνει να πάει εκεί και να υπογράψει λευκό χαρτί και να του πει "Τσαμπιονι μου" και τα ρέστα. Ο μικρός ακούει από Τσάρτα για Primera και συμβόλαια 150αρια και 200αρια. Να μείνει στην ΑΕΚ για ποιο λόγο; Για να του λέει ο Μελισσανίδης ότι ο Μάνταλος παίρνει 100 κι εσύ με 70 παραπονιέσαι; Αυτά τα έκανε και ο Ρινγκο και έχασε ότι ολίγους παίκτες. Ο Τζανετόπουλος είναι ένα prospect, προφανώς ο Poyet έχει εντολή να μην τον υπολογίζει όσο δεν ανανεώνει και τελειώνει η ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

ακιρβως αφου θα παει στην πριμερα με 200 χιλιαρικα αξιζει η αναμονη 1,5 χρονο

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν τον θέλουν τον Τσάρτα ρε. Έχει ραγίσει το γυαλί με το Ντούσκο εδώ και μήνες μην πω χρόνια. Δεν είναι τυχαίο ότι ο μόνος που δεν "αξιοποιήθηκε" στη νέα τάξη πραγμάτων είναι ο Βαθιληθ. Ο Μελισσανίδης όπως ξέρεις δε μιλάει για λεφτά. "Να τον δει" σημαίνει να πάει εκεί και να υπογράψει λευκό χαρτί και να του πει "Τσαμπιονι μου" και τα ρέστα. Ο μικρός ακούει από Τσάρτα για Primera και συμβόλαια 150αρια και 200αρια. Να μείνει στην ΑΕΚ για ποιο λόγο; Για να του λέει ο Μελισσανίδης ότι ο Μάνταλος παίρνει 100 κι εσύ με 70 παραπονιέσαι; Αυτά τα έκανε και ο Ρινγκο και έχασε ότι ολίγους παίκτες. Ο Τζανετόπουλος είναι ένα prospect, προφανώς ο Poyet έχει εντολή να μην τον υπολογίζει όσο δεν ανανεώνει και τελειώνει η ιστορία.

Να τον ακούει τον βασιλάκη ο μικρός και θα προκόψει.

Link to comment
Share on other sites

με διαφορα 4ο σεντερ μπακ ο τζανετοπουλος τραγικος στα περισσοτερα ματς που επαιξε

 

1 κακο ματς εκανε ο Τζανετοπουλος και μοναδικη τρανταχτη του γκελα το αδειαμα του Ιντεγιε στο 2-0. Οι 2 βασικοι σου τωρα παλι ακνουν απο 2 τετοια σε καθε ματς. Για να το αποφασισε ομως ετσι ο Μελισσανιδης, μαλλον θα ειναι καλυτεροι απ'τον αλλον.

 

Γκοργκαρ, δεν ξερω τι κελεπουρια εχει η εγχωρια αγορα αλλα μια που θα εχεις 25 παιχτες ροστερ και μια που δεν γινεται να παρεις ξενους για ρολιστες και μια που οι ξενοι ακομα κι οταν ειναι παικτες της σειρας τυπου Κορδερο κοστιζουν, λεω να ξεφορτωσουμε λιγο μαγκια. γυρω στους 15 Ελ θα εχει μια ζωη το ροστερ μας, ας κοιταξουμε αυτοι να ειναι οσο το δυνατον καλυτεροι γινεται

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? άντως από το στόρυ με την σεβίλη εγώ αν ήμουν στη θέση του μικρού θα τον είχα σουτάρει τον βασιλάκη.

Μια χαρά ήθελε ο μικρός να πάει στη Σεβίλλη δανεικός. Η ΑΕΚ δεν τον άφησε και ζήτησε ένα εκατομμύριο.

Link to comment
Share on other sites

ε θα κανει το ονειρο του πραγματικοτητα σε 1,5 χρονο υπομονη στο παλικαρι

Link to comment
Share on other sites

Από τη μια ξέρω γω εχεις έναν ποδοσφαιριστή που είτε μας αρέσει είτε όχι, δεν είναι κάτι ιδιαίτερο τουλάχιστον επί του παρόντος και κλασικά η ΑΕΚ τον εμφάνισε για παιχταρα, καλό παιδί, νέο ? απασταθόπουλο και πάει λέγοντας.

 

Από την άλλη εχεις μια ομάδα η οποία θέλει να είναι ομάδα Γ εθνικής εκεί που τη συμφέρει δηλ στα έξοδα και ευρωπαϊκή στα έσοδα.

 

Νταξει για γέλια.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήθελε ο μικρός να πάει στη Σεβίλλη δανεικός. Η ΑΕΚ δεν τον άφησε και ζήτησε ένα εκατομμύριο.

Σε 1,5 χρόνο το ονόρε θα γίνει πραγματικότητα.

Υπομονή μικρός είναι ακόμα και έχει όλο το μέλλον μπροστά του ο παιχταράς.

Link to comment
Share on other sites

Γκοργκαρ, δεν ξερω τι κελεπουρια εχει η εγχωρια αγορα αλλα μια που θα εχεις 25 παιχτες ροστερ και μια που δεν γινεται να παρεις ξενους για ρολιστες και μια που οι ξενοι ακομα κι οταν ειναι παικτες της σειρας τυπου Κορδερο κοστιζουν, λεω να ξεφορτωσουμε λιγο μαγκια. γυρω στους 15 Ελ θα εχει μια ζωη το ροστερ μας, ας κοιταξουμε αυτοι να ειναι οσο το δυνατον καλυτεροι γινεται

Σιγά το άγχος με τους ελ.

Δεν ξέρω τι συνταρακτικό μπορεί να συμβεί στο μέλλον και να αλλάξει η κατάσταση αλλά αυτή τη στιγμή στο εγχώριο μπουρδέλο το πιο χοτ όνομα είναι ο Βέλλιος της αεπ γριάς.Έλεος δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Στην Σεβίλλη το ξέρουν οτι θα πάρουν τον Τζανετόπουλο με 200 χιλιάρικα;

Link to comment
Share on other sites

Η μαλακια με τον Ανταμ ειναι οτι εχασε νωρις τον πατερα του οποτε ο Τσιαρτας μαλλον εχει αναλαβει πολλαπλους ρολους στην ζωη του παιχτη και σαφως εχουν δεσιμο. Αν η ΑΕΚ του εκανε προταση 70k και αρνηθηκε τοτε ΟΚ, δεν ειναι και για παραπανω ακομα. ? αντως αυτα τα "ελα χωρις τον μανατζερ" δεν υπαρχουν πουθενα στο 2015.

Link to comment
Share on other sites

? ολυ ασχετος παιχτης για να σας απασχολει τοσο πολυ το παρασκηνιο.

 

Οτι η διοικηση ειναι ερασιτεχνικη σε πολλα θεματα, εχουμε απειρα παραδειγματα να το αποδειξουμε, δεν χρειαζεται να υπερ-αναλυουμε το θενα του Ανταμ του Τζανετοπουλου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπορει να τραβηχτω. Αλλα οχι για το ματς. Εχω βαΝει ενα μαντρι στο ματι που ειναι στα ιστορικα Λευκτρα. ? ροβατινες βοσκουν αμεριμνες.

ΑΝ ερθω θα ερθω για τα ματια τους μονο.

Link to comment
Share on other sites

ο μελ ειναι παλαιας κοπης ''φιλαθλος'' δε μπορει ενας 19χρονος να λεει δεν παω στελνω τον μανατζερ μου να κανονισει.Για μενα εχει τελειωσει ο Ανταμ κακα τα ψεματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×