Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 24/01/2016 19:30 Novasports 1


Guest amd
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο Μαλμπασα  

34 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      6
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      2
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Άρθο
      0
    • Σιμόες
      19
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μπαρμπόσα
      5
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      2
    • Τζιμπούρ
      0
    • Σοιλέδης
      0
    • Μπουονανότε
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Πογιέτ

    • Καλό
      12
    • Μέτριο
      12
    • Κακό
      2
    • Απλά φυσιολογικό
      8
  3. 3. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      2
    • Ντίντακ
      1
    • Κολοβέτσιος
      1
    • Άρθο
      30
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      0
    • Σοιλέδης
      0
    • Μπουονανότε
      0


Recommended Posts

Αρχίσατε και τα λαικ στον εαυτό σας.

 

? αλεψτε τη

τωρα το ειδα.... τι τελετε κυριε ..... τωρα μαθαινουμε το νεο μας 5,5΄΄ ιντσων κινητο με 8 πυρηνες και full hd οθονη.....

ε πατηθηεικε κατα λαθος....

αλλα εκει ειναι το μυαλο σας....

μην τυχον και ξεχασουμε κανα κομα η καμια τελεια για να μας την πειτε, μιας και δεν εχετε κατι αλλο....

ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ? ΕΡΑΝ ΤΗΣ ? ΛΑΚΑΣ ..... ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΡΙ ΚΟΣΜΟ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλά 30 δεν θα έχει αλλά 22-25 χιλιάδες πιστεύω θα είναι. Δεν είναι άσχημο νούμερο αυτό, μακάρι να χει και παραπάνω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλος μας μεταφερει πως το βλέπει κατι σα φιλικό πάντως. Και ηρεμία και όλα καλά .

Λες και επειδή είναι αυτοι φιλοι πρεπει να

ναστε και μεις χαλαροι ναρθει ενα τιμητικό 2-1

υπέρ μας να τελειωνουμε.

Σκατα και στη δική του μούρη λοιπον

και στη συμμαχια ολακαιρη .

 

Βγες μόνος μπροστά ρε μαμού μια φορα και σκιστους

την κωλαρα να σε σέβονται.

 

? αικτακια γαμηστε τον παοκ .

 

Για μας είναι αντίπαλος και δεν ηταν ποτέ φίλος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάτσω να δω σοβαρά τον παοκ σαν αντίπαλο ακόμα κι αν ξέρω ότι στην πραγματικότητα δεν μας χωρίζει το ίδιο χάος που μας χώριζε κάποτε από άποψη δυναμικής. Όταν ο άλλος ξέρω γω είναι στην Ευρώπη σταθερά κι ας μη κάνει τίποτα κι εσύ απέχεις... ε κάτι έχει αρχίσει να στραβώνει στις μεταξύ μας ισορροπίες.

 

Ιδιαίτερη αντιπάθεια δεν έχω για τον παοκ, πολύ παλιά τους συμπαθούσα κιόλας -ομολογώ- αλλά από τη στιγμή που μας βάλανε στο μάτι μου γυρνάνε λίγο τα άντερα διότι με εκνευρίζουν όσοι μεγαλώνουν το μπόι με τη γλώσσα τους. Και τα παόκια είναι αυτό ακριβώς. Από τη στιγμή που έπαψα να είμαι ενεργός οπαδός με κλαμπ, πούλμαν και όλα τα συναφή, τους βλέπω λίγο σαν κάτι καθυστερημένους συγγενείς που όλοι έχουμε στο σόι μας. Κάτι τέτοιο.

 

Τέσπα, είναι ένας αγώνας χωρίς ιδιαίτερο νόημα μιας και η δεύτερη θέση δεν είναι και κάτι, αλλά είναι ένας αγώνας που κρύβει συμβολισμούς. Αυτό που ξέραμε όσοι είμαστε ΑΕΚ είναι ότι στην Τούμπα πάντα γίνονται δυνατά ματς και το Χ εκεί μέσα δεν είναι άσχημο, αλλά στην Αθήνα τα παιχνίδια με τον ? ΑΟΚ πάντα ήταν εύκολα με τη μόνη διαφορά ότι το γήπεδο είχε λίγο παραπάνω κόσμο από τα υπόλοιπα εύκολα. Οι 3άρες και οι 4άρες ήταν μέσα στο πρόγραμμα πάντα με αυτούς και το Χ ήταν ξεκάθαρη αποτυχία. Το 2012 κάνανε περίπατο με 0-2, το 13 σε άφησαν να πάρεις Χ, τα 2 επόμενα χρόνια ήσουν κάτω... ε φέτος πρέπει να κερδίσεις. Ήδη είναι κακό το γεγονός ότι δεν πας στο ματς με αέρα νικητή άρα κάτι έχει αλλάξει σε σχέση με παλιά. Θες νίκη για να καταστήσεις σαφή κάποια πράγματα. Μεταξύ μας αλλά και γενικά στη φάση της Α εθνικής. Είναι το πρώτο ντέρμπι εντός έδρας μετά την επιστροφή και είναι καλό να κερδίσεις. Θα έχεις αρκετά οφέλη αν το καταφέρεις. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σταυρη εγώ σαν αντίπαλο τον βλέπω.

Εναν απο της δεύτερης τριτης βαθμίδας σε μέγεθος.

 

Και ειδικα επειδή με ξενερωνουν και με νευριαζουν οι συμμαχίες και τα φιλικά παιχνιδια

με τον κάθε Αγιόκαμπο που έτυχε τωρα ναχει χρήμα

θέλω να τους γαμησω μεθαυριο και να το χαρώ.

 

Να μπουν σε μια νορμάλ τάξη και τα πραγματα ρε παιδι μου.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι πολυ δυσκολο δεν καταλαβαινω απο που πηγαζει η αισιοδοξια σας.

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλος μας μεταφερει πως το βλέπει κατι σα φιλικό πάντως. Και ηρεμία και όλα καλά .

Λες και επειδή είναι αυτοι φιλοι πρεπει να

ναστε και μεις χαλαροι ναρθει ενα τιμητικό 2-1

υπέρ μας να τελειωνουμε.

Ακριβως τα ιδια ειπανε και σε μενα σημερα. Φιλικη νικη, αγκαλιτσες και παμε γερα να παρουμε την Ε? Ο σε  10 μηνες.

Δεν ξερω τι να πω. Αγνοια ή αβαβα;

Οχι οτι πρεπει να ειναι αβαβα για να κερδισεις αυτον τον ? ΑΟΚ, αλλα δεν μπορω να καταλαβω απο ποτε εγινε "φιλικο" ενα τετοιο ματς. Τελος παντων, ας ελπισουμε να ξερει καλυτερα ο Δημητρος.

Link to comment
Share on other sites

Ειδαμε και στο 1ο που παιξαν με Τζιολη και Σαμπο :ph34r:

 

Ναι, αλλά τωρα δεν κατεβαίνω με Ανάκογλου, Σοιλεδη, Βδέλλα κτλ κτλ

Edited by DiK
Link to comment
Share on other sites

Ειδαμε και στο 1ο που παιξαν με Τζιολη και Σαμπο :ph34r:

 

προηγηθηκες, δεν σου δωσαν πεναλντυ μαρς και τους εκανε και πουτανα ο μανταλος οταν μπηκε μισοκουτσος για 20 λεπτα στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

προηγηθηκες, δεν σου δωσαν πεναλντυ μαρς και τους εκανε και πουτανα ο μανταλος οταν μπηκε μισοκουτσος για 20 λεπτα στο τελος.

 

Καλα εγω αλλιως τα θυμαμαι.Βεβαια βγαζαν και απειρα τρεξιματα αυτοι τοτε.Θα δειξει.Καλου κακου παρτε κανα υπογλωσσιο μαζι.

 

 

Ναι, αλλά τωρα δεν κατεβαίνω με Ανάκογλου, Σοιλεδη, Βδέλλα κτλ κτλ

 

Θα εχουμε Αρθο,Ανεστη ομως.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ναι, αλλά τωρα δεν κατεβαίνω με Ανάκογλου, Σοιλεδη, Βδέλλα κτλ κτλ

Ελπιζω να μην κατεβει με αυτους που χασανε απο τον Κομποτη μεσα στο Οακα

 

Ανέστης, Γκάλο, Άρθο, Κολοβέτσιος, Ντίντακ (85' Σοϊλέδης), Σιμόες, Γιόχανσον, Μπουονανότε (71' Βάργκας), Μπαρμπόσα (71' ? λατέλλας), Αραβίδης, Τζεμπούρ.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι πολυ δυσκολο δεν καταλαβαινω απο που πηγαζει η αισιοδοξια σας.

Και σε ατομική ποιότητα και σε σε ομαδική λειτουργία είμαστε παραπάνω. 

Και σαφώς στην τρέχουσα συγκυρία είμαστε και σε καλύτερη φόρμα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω αλλιως τα θυμαμαι.Βεβαια βγαζαν και απειρα τρεξιματα αυτοι τοτε.Θα δειξει.Καλου κακου παρτε κανα υπογλωσσιο μαζι.

 

 

Τι ακριβως δε θυμασαι απο αυτα που εγραψα?

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως δε θυμασαι απο αυτα που εγραψα?

 

 Οχι εγιναν αυτα που λες.Αλλα στο ενδιαμεσο ημασταν και για 5 γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×