Jump to content

Recommended Posts

Μας γκαστρώσατε ρε γαμημένοι.

Ούτε οι κομμουνιστές δεν κάνουν τόσες συσκέψεις στις επιτροπές τους.

Ημουν σιγουρος οτι εισαι με τον Κιμ εσυ!

Link to comment
Share on other sites

με γνωστο εδω και χρονια προβλημα στο σεντερ φορ, περασαν 2-3 μεταγραφικες περιοδους που δε προλαβαν,

και τωρα, ανακαλυψαν χτες την αναγκη στοπερ και θα τον ψαξουν-βρουν-κλεισουν-αγορασουν σε 5 μερες...

ευκολα...

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικο το ποστ του ματζισιαν.Η αριθμομηχανη μου λεει οτι αν ξεφορτωθουμε αυτους που πρεπει εξοικονομουμε περιπου 1.2εκ σε συμβολαια.? οσον που μεταφραζεται σε 3-4 κανονικους ποδοσφαιριστες το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν φτανεις που το μπατζετ ειναι 3,5, το 1 ειναι για τα σκουπιδια! Αντε επειδη ειμαι καλος κ ειχα βαλει τον μπρεσεβιτς, δεν τον διωχνεις τον βαζεις σε αλλη θεση με 20 τον χρονο αντι για 60, κ παμε στο 980 που ειναι τζαμπα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θα τους τσακισω ! Τελειωσανε ! Ερχομαστε ! Αυτοκρατορια ! Θα φερω οτι μου ζητησουν ! Αυτα που ηξεραν να τα ξεχασουν ! Αερααααα...!


 


giphy.gif


 


Επειδη οι επαναληψεις μου εχουν κουρασει ασχετως αν στο τελος επιβεβαιωνομαι εδω μεσα σε αυτο το τοπικ θα γραψω ΞΑΝΑ μετα την ανακοινωση του Δηματου 31 Γεναρη οτι δεν βρηκαμε κατι αξιολογο κτλ και δεν θα γινει μεταγραφη κτλ κτλ ? ριν γραψω θα πεταξω εναν χαρταετο σε σχημα γαιδαρου και θα παω να καψω κατι σταχυα στον αχυρωνα της φαρμας μου.Μετα θα βουρτσισω τα δοντια θα φορεσω την λαχουρι γραβατα που εχω απο την εποχη του ΛΑ ΜΑΜΟΥΝΙΑ 1993 και θα μπω να γραψω ως νεος ηγετης της ΑΕΚ με τον τιτλο ''φιλαθλος'' ! Θα σας υποσχεθω πολλα πραγματα και ας μην εχω ουτε 5 ευρω στην τσεπη ! Θα αναλαβω την διαχειριση της ? ΑΕ. Βαζω 1 δις ευρω ! Τιγρη βαζεις αλλο 1? Αν δεν εχεις φυγε απο την μεση να αναλαβω εγω και οταν το βρεις ξαναελα οκ?


Κουκουρουκουυυυυυυυυυυ και φοφικο 365 μερες τον χρονο Χ3 ...εδω παππας εκει παππας που ειναι ο παππας κοτακι μου???? Σου πω εγω ρε φιλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ο Σωκρατης ο Κοκκαληςςςςςς τον εχει στα συρταρια της Ιντρακομμμμμμ!!!! Κουκουρουκουυυυυυυυυυ Κικιρικουυυυυυυυυ!!  ΣΑ ΣΑ ΣΑ ΣΑ ΣΑ ΣΑ ΣΑ ΣΑ ΣΑ τς τς τς τς      ה? וכל קמצן שמח הקיץ ....


Link to comment
Share on other sites

 

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ της ιστοσελίδας του Τελ Αβίβ sports.walla.co.il, το deal μεταξύ της Μακάμπι και της Ρέντινγκ έκλεισε στις 800.000 ευρώ, ενώ ο ? ορτογάλος επιθετικός θα υπογράψει συμβόλαιο για 2,5 χρόνια, με ετήσιες απολαβές 500.000 ευρώ.

 

χαχααχχααχαχχααχ

 

Ούτε προσφέραμε ποτέ 600,000 λίρες ούτε δίναμε 500 του Σα.

 

Κοροίδια. 

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακες, τον Φαγιε τον λενε Αμπλαγιε, Γιαρε, Φαγιε? Αμπλαγιε? Γιαρε? Φαγιε? Αμπλαγιε? Γιαρε? Φαγιε? 

 

Δηλαδη αυτος γνωριζεται με ενα μουνι σε ενα μπαρ και τον ρωταει η γκομενα. ? ως σε λενε αγορι? Εμ, με λενε Αμπλαρε και πριν χεστεις στο γελιο σε ενημερωνω πως το επιθετο μου ειναι Φαγιε. Αλλα επειδη το ονομα της μαμας μου ειναι Γιαρε και επειδη στον ΝιγηροΚαμερουνιανισταν το ονομα της μαμας μπαινει σαν μηντλ νειμ με λενε Αμπλαγιε Γιαρε Φαγιε.

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι η επιλογή μας αυτός ο Ισνάλντο καλύτερα φέρτε πίσω το Ζόριτς.

Δλδ ήμαρτον.

Link to comment
Share on other sites

Μην γελάτε ρε

 

Βάλαμε μπροστά για να δώσουμε λύση στην επίθεση!!

 

Τώρα τα πήραμε στο κρανίο ε!

 

Θα ανεστενάξουν τα Pro evolution και τα youtube ε!

 

Είναι να μην τα πάρει στο κρανίο ο φίλαθλος ε!

Link to comment
Share on other sites

τεραστιο πουλεν ο ισναλντο για ολους τους μανατζερολατρες ειδικα πριν 2-3 χρονια ειχε τον χαρακτηρισμο wonderkid

 

μπραβο που τον κοιταμε αλλα δεν θα ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, νουμερα βλεπω, φασεις απο ερασιτεχνικα γηπεδα βλεπω. Και ειναι 22 οχι 17.

? οσο καλος μπορει να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Εμπιστεύονται Αμιντί όπως παντα και θέλω

Ισλαντο στην ΑΕΚ.

Νομιζω μας έρχεται κουτί αυτή η επιλογη

που αυτή τη φορά μαλλον ειναι του Ντε Μπάρτολο.

? άρτον τίγρη και θα πάρω τρεις φανέλες

Ισναλντο Μαρία

απο αεκσοπ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, νουμερα βλεπω, φασεις απο ερασιτεχνικα γηπεδα βλεπω. Και ειναι 22 οχι 17.

? οσο καλος μπορει να ειναι?

 

Μην μπερδευεσε εγω μιλησα για το μανατζερ στην πραγματικοτητα ζητημα να τον εχω δει 2 φορες και δεν μου προξενησε θαυμασμο.

Link to comment
Share on other sites

? ρεπει να βγήκε νωρίτερα ο πρώην υπαλληλος

ανθοπωλειου

στον Βεργη και να είπε πως και να μην πάρει παίκτη

η ΑΕΚ δεν τρέχει και τίποτα,εξι στα εξι,η ομάδα έχει ομοιογένεια κλπ κλπ

γιατί τον κραζει εδώ και ωρα ολο το fb,

ακόμα και

ο Μαρκ ο Ζουκεμπεργκ .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στην ΑΕΚ κοιταζουν Κοστα κτλ και στον ? ογιετ αρεσει ο Ιμπραχιμα Μπαλντε (παιχτουρα) πιστευω καταλαβαινετε

Link to comment
Share on other sites

? ρεπει να βγήκε νωρίτερα ο πρώην υπαλληλος

ανθοπωλειου

στον Βεργη και να είπε πως και να μην πάρει παίκτη

η ΑΕΚ δεν τρέχει και τίποτα,εξι στα εξι,η ομάδα έχει ομοιογένεια κλπ κλπ

γιατί τον κραζει εδώ και ωρα ολο το fb,

ακόμα και

ο Μαρκ ο Ζουκεμπεργκ .

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

? ρεπει να βγήκε νωρίτερα ο πρώην υπαλληλος

ανθοπωλειου

στον Βεργη και να είπε πως και να μην πάρει παίκτη

η ΑΕΚ δεν τρέχει και τίποτα,εξι στα εξι,η ομάδα έχει ομοιογένεια κλπ κλπ

γιατί τον κραζει εδώ και ωρα ολο το fb,

ακόμα και

ο Μαρκ ο Ζουκεμπεργκ .

ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΤΟ ΕΙ? Ε ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ

Link to comment
Share on other sites

Στο φμπουκ μετα τα σημερινα του

καμια εκατοστή δικοι μας τον κραζουν

χαρακτηρίζοντάς τον υπάλληλο πάντως.

 

Επίσης γράφουν πως τον ειρωνεύτηκε ακόμα και

ο Βέργης για αυτά που έλεγε.

Όχι οτι μιλούσε ειρωνικά ο ίδιος λέγοντας

για εξι στα εξι και να μη χαλασει η ομοιογένεια .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι να περει την Ε? Ο. ολα ταλλα.. δευτερος βγαινεις και τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Και οταν παρει την Ε? Ο(αχαχαχαχ) δεν θα χρειαζομαστε μεταγραφες γιατι θα εχουμε την Ε? Ο.Ειναι σατανικος ο πουστης.

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα κι εγω ΚΚ, πρωτη φορα εκνευριστηκα τοσο πολυ, θυμησε πραγματικο υπαλληλο ομως. Α, αφησε και κατι μπηχτες οτι δεν εχουμε καταφερει να ξεφορτωθουμε συμβολαια και ανεφερε μεχρι και Καραγκιολιδη.

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα κι εγω ΚΚ, πρωτη φορα εκνευριστηκα τοσο πολυ, θυμησε πραγματικο υπαλληλο ομως. Α, αφησε και κατι μπηχτες οτι δεν εχουμε καταφερει να ξεφορτωθουμε συμβολαια και ανεφερε μεχρι και Καραγκιολιδη.

pos ginetai auto.oi ellines mas einai paiktarades kai adikoimenoi AFOU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×