Jump to content

ΑΕΚ - Βεροια 31/01/2016 15:00 Novasports 2


Guest amd
 Share

mvp-Κοουτσινγκ-Βραβειο Μαλμπασα  

26 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      1
    • Άρθο
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      8
    • Γιόχανσον
      1
    • Μάνταλος
      7
    • Μπαρμπόσα
      1
    • Βάργκας
      3
    • Αραβίδης
      4
    • Τζιμπούρ
      0
    • Πλατέλλας
      0
    • Μπουονανότε
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Πογιέτ

    • Καλό
      12
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Απλά φυσιολογικό
      14
  3. 3. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      1
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      2
    • Άρθο
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      6
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      6
    • Πλατέλλας
      5
    • Μπουονανότε
      1


Recommended Posts

λοιπον τα γαλλικα του μανταλου τα ακουσε ο μαλλον της βεροιας ο οποιος μετα την αποβολη του φευγωντας ειπε την ιδια ακριβως φραση στον μανταλο, Και εκεινη την ωρα ηταν στον παγκο της βεροιας 

 

αυτα μου ειπανε εμενα απο εναν γνωστο στην ομαδα της βεροιας.

Ο μαλλόν καθόταν στον πάγκο ή τυχαία βρισκόταν εκεί?

Γιατί απ'όσο ξέρω όταν τρως κόκκινη φεύγεις σφεντόνα για τα αποδυτήρια.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τα γαλλικα του μανταλου τα ακουσε ο μαλλον της βεροιας ο οποιος μετα την αποβολη του φευγωντας ειπε την ιδια ακριβως φραση στον μανταλο, Και εκεινη την ωρα ηταν στον παγκο της βεροιας 

 

αυτα μου ειπανε εμενα απο εναν γνωστο στην ομαδα της βεροιας.

 

Σας έχει αφήσει λάσκα ο Ζαστροματζίσιος και δεν βάνετε κεφαλαία, δεν βάνετε τόνους και ψάχνω τόση ώρα ποιός να είναι "ο ίσως της Βέροιας", "ο πιθανόν ης Βέροιας", "ο μπορεί της Βέροιας" και άλλα τέτοια.

 

:blink: 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είχε φύγει όπως και την πεμπτη ο μπακακης έκατσε στον πάγκο μέχρι το ημίχρονο

 

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τολη αυτά μου είπανε αυτά γραφω

Link to comment
Share on other sites

? άντως τις δηλώσεις στον σκάι και τις μπηχτές για το θέαμα δεν τις έκανε ο μαλλόν.

Και διαβάζεις καπάκι την συνέντευξη σιμόες και καταλαβαίνεις ποιοί γουστάρουν στην ΑΕΚ του πογέτ και ποιοί τραβάνε ζόρια χοντρά.

Link to comment
Share on other sites

? άντως τις δηλώσεις στον σκάι και τις μπηχτές για το θέαμα δεν τις έκανε ο μαλλόν.

Και διαβάζεις καπάκι την συνέντευξη σιμόες και καταλαβαίνεις ποιοί γουστάρουν στην ΑΕΚ του πογέτ και ποιοί τραβάνε ζόρια χοντρά.

Θα φανουν ολα στην πορεια. Ετσι και ο Αλγερινος κλωτσαγε πραγματα στον παγκο οταν εγινε αλλαγη στην Σμυρνη και δεν εδωσε το χερι στον κοουτς και εκτοτε μπαινει αλλαγη στο 70'. Ταφ λαηφ

Link to comment
Share on other sites

? άντως τις δηλώσεις στον σκάι και τις μπηχτές για το θέαμα δεν τις έκανε ο μαλλόν.

Και διαβάζεις καπάκι την συνέντευξη σιμόες και καταλαβαίνεις ποιοί γουστάρουν στην ΑΕΚ του πογέτ και ποιοί τραβάνε ζόρια χοντρά.

Επισης καταλαβαινεις γιατι τον εναν τον θελει η Μονακο..

Link to comment
Share on other sites

εγω σου ειπα τι μου ειπανε οταν ρωτησα σημερα το πρωι οτι τα καντηλια πηγεναν προς τα εκει γιατι ειχαν πεσει πριν λιγο απο τον ισπανο. ολα τα υπολοιπα ειναι to have to tell

Link to comment
Share on other sites

? ου το είδατε το πουτα μαντρε, δε μπορώ να καταλαβω

 

Φωναζει κάποιον και μετά του λέει πουτάνας γιε.

 

Αποκλείεται να το είπε σε καναν αντίπαλο, όοοοοχι, σώνει και καλά να το είπε στον ? ογιέ

Link to comment
Share on other sites

και τι δε θαδινα να κοπαναγε ενα ιχο δε πουτα στο τραγουδι απ τ αλγερι !

Link to comment
Share on other sites

τη τριχα τριχια κανουμε ως συνηθως

Ναι, γι αυτό μετά μίλαγε στον ΔενΕχωΝαΑποδειξωΤιποτα με το χέρι στο στόμα, σαν τον Ντουαιτ Χαουαρντ. Για τον Μολυ τον Μαλλοουν και τα Κουινς απέναντι...

 

(Άκου δεν παίζουμε πια θεαματικά, ο γαμιας με τα Μαστιχοχώρια και τα νησιά Φεροε...)

 

Και στο φινάλε αν ποτέ 'αποδειχθεί' το αντίθετο και φιλήσει δαχτυλίδι Ντον ? ογιε, όμορφα, και καλά θα κάνουν όλοι να συνηθίζουν ότι στην ΑΕΚ θα δίνουν εξετάσεις ειδικά σε θέματα τέτοιας βαρύτητας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×