Jump to content

ΤΣΑΜΠΙΟΝΙΑ ή ΓΙΟΥΡΟΠΙΟΝΙΑ


Guest ALati
 Share

ΤΣΑΜΠΙΟΝΙΑ ή ΓΙΟΥΡΟΠΙΟΝΙΑ  

41 members have voted

  1. 1. Ποια διοργάνωση προτιμάτε για την επόμενη ευρωπαική σεζόν ?

    • CHAMPIONS LEAGUE
    • EUROPA LEAGUE


Recommended Posts

Την πιθανοτητα να παρει ο Ατρομητος το κυπελλο και να βγουμε τελευταιοι στα πλει οφ την εξετασαμε;

Τι να εξετασω οταν θα ειμαι με καλωδια στα υπογεια του Ευαγγελισμου ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Ανεπτυξε εσυ το σχετικο σεναριο

 

Eρχεται ο Δελλας στο οακα σου παιρνει ανετο Χ.? ας στον επαναληπτικο και σε κερδιζει με μισο μηδεν.? ερναει ο γαυρος τη μπουγατσα.Σκεφτεται ο Βαγγελας...Ρε λες να του την κανω;Αφηνει κυπελλο στο Σπανο,κερδιζει το ποδοσφαιρο.Βαζει Δημητροπουλο/Σπαθα να σε σφυριξουν στα πλει οφ.The end.

Link to comment
Share on other sites

Eρχεται ο Δελλας στο οακα σου παιρνει ανετο Χ.? ας στον επαναληπτικο και σε κερδιζει με μισο μηδεν.? ερναει ο γαυρος τη μπουγατσα.Σκεφτεται ο Βαγγελας...Ρε λες να του την κανω;Αφηνει κυπελλο στο Σπανο,κερδιζει το ποδοσφαιρο.Βαζει Δημητροπουλο/Σπαθα να σε σφυριξουν στα πλει οφ.The end.

Ο Βαγγελας που ακομα σκουζει για τον Καλογεροπουλο, δεν με πειθει οτι ειναι σε θεση να σε σφαξει στα πλει οφ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγελας που ακομα σκουζει για τον Καλογεροπουλο, δεν με πειθει οτι ειναι σε θεση να σε σφαξει στα πλει οφ.

Απόψε κλείσε τα μάτια σου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγελας που ακομα σκουζει για τον Καλογεροπουλο, δεν με πειθει οτι ειναι σε θεση να σε σφαξει στα πλει οφ.

 

Σε γαμαει 2 χρονια εκανε ενα 5λεπτο διαλλειμα και πηρες αερα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η ψηφοφορια δειχνει συντριπτικη νικη του "Τσαμπιον Λιν τι ειναι και πως ειναι".

Link to comment
Share on other sites

Η ψηφοφορια δειχνει συντριπτικη νικη του "Τσαμπιον Λιν τι ειναι και πως ειναι".

Ουσιαστικα το ερωτημα ειναι "να κατσουμε να χασουμε απο μπουγατσα η βαζελο η οχι;"

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτά τα πουστριλίκια "να κάτσουμε να χάσουμε" ήταν και η αιτία που κάποιοι την προηγούμενη δεκαετία αναζήτησαν ελπίδα στον Δημήτρη Μελισσανίδη. Χέζω στον τάφο της ΑΕΚ που κάθεται συνειδητά να χάσει οποιονδήποτε αγώνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικά κατά τη γνώμη μου το τόπικ πρέπει να φύγει. Είναι ντροπή, άμα είχαμε τέτοια μυαλά, καλός ήταν και ο Νίκος Κούλης.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που ξερω ειναι πως οταν καθεσαι να πεσεις κατηγορια, η να βγεις τριτος αντι δευτερος και γενικα οταν καθεσαι να τον φας για να πετυχεις κατι πιο ευκολα στο τελος ξεφτιλιζεσαι. Εαν συνειδητα βγουμε τριτοι, δηλαδη κατσουμε να χασουμε απο ξαδερφες και προβατοτροφη για "να εχουμε πιο ευκολο εργο στην Ευρωπη", ετοιμαστειτε για γερη κουκουνα το καλοκαιρακι.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κατά τη γνώμη μου το τόπικ πρέπει να φύγει. Είναι ντροπή, άμα είχαμε τέτοια μυαλά, καλός ήταν και ο Νίκος Κούλης.

Αυτο το μηδενισμο να μην ειχες με βαση υποθετικες υποθεσεις ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ dna = C.L.

Ολα τα αλλα στην πορεία.

Ας κανουνε τους προγραμματισμους τους , να κανουνε τις μεταγραφες που χρειαζομαστε και να βουτηξουν στα βαθειά.

Θα με πεις οτι δεν εχεις την αβαντα των σκατογαβρων με το 22, 

σταρχιδια μου, ας βρουνε ακρη και αν δεν μπορουν να σβησουν τα ερχομαστε και τα ηλθαμε και να παναγαμηθουνε ολοι παρεα.

Η ιστορια δεν σβηνεται και επομενως οι στοχοι θα μπουν ψηλα στο υψος της, 

οτιδηποτε αλλο το θεωρω προδοσια με βαση τα οσα εχω δει-βιωσει-νοιωσει και ονειρευτει.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

C L χωρις σκεψη ! Αλλιως μια ζωη μιζερια και διακιολογιες.Αν βγουμε στα προκριματικα ΤΣΟΥΛΟΥ ας χωσει λεφτα ο ξεδοντιαρης γιατι εκει δεν εχει δικαιολογιες για Ε? Ο και ας κανει ομαδα ικανη να προκριθει στους ομιλους αν θελει να βγαλει φραγγα ! Αλλιως ας κατσε στο γιουροπα να αποκλειστει απο καμια καμπαλα με  σοιλεδηδες και αρθο στην ομαδα! Αν θελει να βγαλει ...θα πληρωσει πρωτα....αλλιως ας παιζει τζοκερ...που ειναι και ΜΙΚΡΟμετοχος...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Δεν πρεπει να συζητας κανενα σεναριο και καμια πιθανοτητα αλλη.

Γιατι αν το συζητας γινεσαι Κουλης.

Κι αν θελεις τσουλου εισαι κλασατος ενω αν θες γιουροπα εισαι μαλακας.

Να φυγει το τοπικ. Να συζητας μονο τις πιθανοτητες να σηκωσεις τσουλου και να παρει χρυσο σκαρπινι ο Μακυ. Διαφορετικα εισαι Κουλης.

Link to comment
Share on other sites

Το να είσαι για τον πουτσο στα π.ο. και να βγεις τρίτος είναι ενα σενάριο.

Το να κατσεις να χάσεις όπως έκανε η ομάδα κάποτε για να ριξεις το βάρος αλλου, δεν είναι σενάριο αλλά μια μαλακια που μάθαμε επί Νικολαϊδη. Η ΑΕΚ που αποφεύγει τις μαχες, εμενα προσωπικά δεν μου λέει τίποτα. Ίσως φταιει το ότι ανηκω στην πιο γαματη φουρνια ΑΕΚτζηδων που έγινε ΑΕΚ για τα πρωταθληματα, ίσως το στραβο μου το κεφάλι. Αλλά αν η ΑΕΚ παραχωρήσει τη δεύτερη θέση σε άλλη ομάδα για να μη κουραστεί ο κωλος της, τότε κι εγώ δεν βλέπω την ώρα να πάω να χεσω στον τάφο της (δεύτερη φορά που το γραφω σημερα)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο αλάτι το έθεσε σωστά .

Αν σου πει ο πογιετ ότι με την υπάρχουσα υποδομή αν ξεκινήσεις Ιούνη ,το Νοέμβρη ξοφλας. Τι κάνεις ;

 

Με την υπάρχουσα υποδομή (δηλαδή μιλάμε για γυμναστές και φυσιοθεραπευτές) δεν μένει ο ? ογιέτ οπότε... Γι' αυτό και δεν πρόκειται να ειπωθεί κάτι τέτοιο επό επαγγελματία προπονητή, αλοίμονο.

Link to comment
Share on other sites

Ο αλάτι το έθεσε σωστά .

Αν σου πει ο πογιετ ότι με την υπάρχουσα υποδομή αν ξεκινήσεις Ιούνη ,το Νοέμβρη ξοφλας. Τι κάνεις ;

 

Aν ξεκινησεις 20 μερες μετας ξοφλας το Δεκεμβρη?

 

Το πραγματικο ζητημα ειναι να κανουν ομαδα που χωρις αστερισκους θα ειναι φαβορι για να περασει ομιλους ΟΥΕΦΑ αν πεσει με τπτ δευτεροκλασατες Βελγολλανδικες ομαδες (γιατι με τετοιες θα πεσει). Αυτο θα ειναι καταστροφη, οχι να παιξουν 2 ματς παραπανω τα καιναρια μας μεσα στο καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Respect για το avatar Duck

Επαυξανω για το avatar του Duck....μολονοτι  δινουμε αφορμη για ρατσιστικα σχολια περι 4ης ηλικιας απο τα κοκορακια..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η λογικη λεει Γιουροπα, το συναισθημα Τσαμπιονς για το θαυμα.

 

Αποφασισα να ψηφισω με συναισθημα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επαυξανω για το avatar του Duck....μολονοτι  δινουμε αφορμη για ρατσιστικα σχολια περι 4ης ηλικιας απο τα κοκορακια..

 

Σκιαχτήκαμε .....

 

image.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να εξετασω οταν θα ειμαι με καλωδια στα υπογεια του Ευαγγελισμου ?

 

Λεχτρολόγος συντηρητής ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×