Jump to content

AEK - Aτρόμητος (Ημιτελικά Κυπέλλου): 20/04/16, 19.00, ΟΤΕSport 3


George_D
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο μαλμπασα  

17 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπαρόχα
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      3
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      12
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      0
    • Κορδέρο
      0
    • Μπουονανότε
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Μανωλά

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      2
    • Απλά φυσιολογικό
      11
  3. 3. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      6
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      9
    • Κορδέρο
      0
    • Μπουονανότε
      0


Recommended Posts

Συγνώμη θέλει να μας αναβάλει τον αγώνα την τελευταία στιγμή και η ? ΑΕ ΑΕΚ ακόμα δεν τα έχει πουτανα;

 

http://www.aek365.com/a-445824/prwtoporo-h-aek-gia-thn-allagh-sto-ellhniko-podosfairo.htm

 

Η ΑΕΚ θα συνεχίσει να κάνει ό,τι είναι απαραίτητο για να αλλάξουν τα πράγματα ριζικά στην Ε? Ο και είναι αποφασισμένη να στηρίξει όλες τις ενέργειες προς αυτή την κατεύθυνση, ακόμη κι αν κάποιες είναι προσωρινά εις βάρος της.

 

 

Αν αυτό είναι το δικό μας Non Paper..... Μ? ΟΥΣΤΟΥΔΙΑΟΥΛΟΥ

Link to comment
Share on other sites

? ιθανότατα, μόλις γίνουν γνωστές αυτές οι αποφάσεις θα υπάρξει επίσημη τοποθέτηση από την πλευρά της Ένωσης. ? ρος το παρόν, αυτό που επισημαίνεται από τους ανθρώπους της είναι ότι «Είμαστε υπέρ της οποίας πρωτοβουλίας είναι στην κατεύθυνση του να αλλάξει η σημερινή κατάσταση στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Αλλά περιμένουμε τις αποφάσεις του Υπουργού». 

 

 

 

Για τη μάνα του Μελισσανίδη λέμε;

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνηστε ενας τη μοσχαροκεφαλη που πληρωνουμε να βγαλει καμια ανακοινωση που να μιλαει για σκανδαλο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

? αναγίτσα μου όμορφη, δεν θα αναφερθώ σε σένα ούτε σε κάποιο άλλο μέλος του σογιου σου.

Link to comment
Share on other sites

Εαν ο Μελισσανιδης κρινει πως το συμφερον της ΑΕΚ ειναι να μην παει κοντρα στην πολιτεια στην παρουσα φαση με μελλοντικα ανταλλαγματα καλως κανει. Ελπιζω απλα να μην ειναι αποτελεσμα αγαθομουνιασης, αν και δεν τον εχω για αγαθομουνη. Βασικα ο Ολυμπιακος εχει περασει προς τα εξω οτι μονο αυτος δεν κανει επεισοδια και οι αλλοι ειναι χουλιγκανοι τριτοκοσμικοι. Ευτυχως εμεις φετος σε τρια ντερμπι δεν ανοιξε ρουθουνι. Νομιζω πως εξυπνα το παιζουμε στην παρουσα φαση. Αλλο αν εμεις ως οπαδοι θελουμε αλλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να μην ανακοινωσουν διακοπη ακομη.

να περιμενουν πρωτα να γεμισει το γηπεδο

και μετα να παει ο παλασκας με ενα μικροφωνο μπροστα στο πεταλο

και δειχνωντας τα αρχιδια του να το κανει αφου βρισει πρωτα τις μαναδες μας.

και αφου γινει περλ-χαλμπορν το οακα ας τιμωρησουν μονο εμας με αιωνιο αποκλεισμο

απο ολες τις διοργανωσεις και με με υποβιβασμο στο πρωταθλημα σαλας.

Εκ του ασφαλους στηριζει η ΑΕΚ, σιγα μην αναβληθει το ματς λιγες ωρες πριν γινει

Link to comment
Share on other sites

Εαν ο Μελισσανιδης κρινει πως το συμφερον της ΑΕΚ ειναι να μην παει κοντρα στην πολιτεια στην παρουσα φαση με μελλοντικα ανταλλαγματα καλως κανει. Ελπιζω απλα να μην ειναι αποτελεσμα αγαθομουνιασης, αν και δεν τον εχω για αγαθομουνη. Βασικα ο Ολυμπιακος εχει περασει προς τα εξω οτι μονο αυτος δεν κανει επεισοδια και οι αλλοι ειναι χουλιγκανοι τριτοκοσμικοι. Ευτυχως εμεις φετος σε τρια ντερμπι δεν ανοιξε ρουθουνι. Νομιζω πως εξυπνα το παιζουμε στην παρουσα φαση. Αλλο αν εμεις ως οπαδοι θελουμε αλλα.

 

 

Όχι βέβαια. Ξέρεις υπάρχει κόσμος που έρχεται σήμερα στην Αθήνα από μέρη που δεν φαντάζεσαι καν. Εξάλλου αν η ΑΕΚ περίμενε από εσάς εκεί κάτω που είχατε τη ΝΦ 10 λεπτά από το σπίτι σας, σώθηκε. Σήμερα, η μόνη έγνοια της ? ΑΕ ΑΕΚ έπρεπε να είναι ο κόσμος της που αγόρασε εισιτήρια για τον αγώνα. Ο κόσμος που πήρε άδεια, που αγόρασε αεροπορικά, που αγόρασε εισιτήρια με το τρένο και το ΚΤΕΛ. Δεν μιλάμε για χθες, μιλάμε για 6 ώρες πριν τον αγώνα. Ούτε μια τρίχα από τα αρχίδια του τελευταίου ΑΕΚτζή που κατεβαίνει σήμερα στην Αθήνα δεν είναι ο Μελισσανίδης για να αγνοεί αυτόν τον κόσμο.

 

Η ανακοίνωση/διαρροή της ? ΑΕ είναι προδοτική. Αυτός που τη συνέταξε είναι μπάσταρδος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εκ του ασφαλους στηριζει η ΑΕΚ, σιγα μην αναβληθει το ματς λιγες ωρες πριν γινει

 

vaggelis-marinakis.jpg

Link to comment
Share on other sites

αντε γαμησου Κοντονη, θα αναβληθει ο σημερινος αγωνας σαν τιμωρια για οσα εγιναν χτες? ασχετοι απο αθλητισμο και ποδοσφαιρο καταστρεφετε ολο το αθλημα με γελοιες αποφασεις

Link to comment
Share on other sites

Να αναβληθεί. Δεν βολεύει η ? έμπτη, έχουμε guild missions και μετά Raid.

Vale Guardian ΑΙΡΧΩΜΑΣΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εγω απο χθες βραδυ εγραψα στο τοπικ του γυφτου οτι θα το αναβαλει ο ? ΡΩΚΤΟνης...! Δεν θα τελειωσει φετος παντως ουτε το πρωταθλημα ουτε το κυπελλο ποτε...επιμενω,,,

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ο Βαγγελας τελικο ειναι....εμεις οχι ακομα. Ο Βαγγελας δεν εχει ? ΕΗ ΟΦ ! Εμεις εχουμε...! Ο Βαγγελας θα ξεκινησει Σεπτεμβρη ευρωπη εμεις ιουλιο....! Η οποια καθυστερηση και αναβολη σκεψουν πιον γαμαει περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγελας τελικο ειναι....εμεις οχι ακομα. Ο Βαγγελας δεν εχει ? ΕΗ ΟΦ ! Εμεις εχουμε...! Ο Βαγγελας θα ξεκινησει Σεπτεμβρη ευρωπη εμεις ιουλιο....! Η οποια καθυστερηση και αναβολη σκεψουν πιον γαμαει περισσοτερο.

Θα το διακόψει ο Τίγρης, να γλυτώσει και τα μισθά της άνοιξης.  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο χθες βραδυ εγραψα στο τοπικ του γυφτου οτι θα το αναβαλει ο ? ΡΩΚΤΟνης...! Δεν θα τελειωσει φετος παντως ουτε το πρωταθλημα ουτε το κυπελλο ποτε...επιμενω,,,

? οιον λες γυφτο ?

Γυφτο ελεγε ο μακαριτης ο πατερας μου τον μπαεβιτς !

Αφτονανε λες ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το ανακοινωσανε ! Αναβληθηκε ο Αγωνας σημερα......! Γελαει το συμπαν

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? οιον λες γυφτο ?

Γυφτο ελεγε ο μακαριτης ο πατερας μου τον μπαεβιτς !

Αφτονανε λες ?

Το Σμπαουγκ ρε συ :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ

 

Ο αλλος ηρθε απο σαντορινη γαμω τα σπιτια σας γαμω

Link to comment
Share on other sites

και αφου γινει περλ-χαλμπορν το οακα...

Μαλάκα θα με πνίξεις.

Καλά που δεν το είπες οζυ όζμπορν. :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια. Ξέρεις υπάρχει κόσμος που έρχεται σήμερα στην Αθήνα από μέρη που δεν φαντάζεσαι καν. Εξάλλου αν η ΑΕΚ περίμενε από εσάς εκεί κάτω που είχατε τη ΝΦ 10 λεπτά από το σπίτι σας, σώθηκε. Σήμερα, η μόνη έγνοια της ? ΑΕ ΑΕΚ έπρεπε να είναι ο κόσμος της που αγόρασε εισιτήρια για τον αγώνα. Ο κόσμος που πήρε άδεια, που αγόρασε αεροπορικά, που αγόρασε εισιτήρια με το τρένο και το ΚΤΕΛ. Δεν μιλάμε για χθες, μιλάμε για 6 ώρες πριν τον αγώνα. Ούτε μια τρίχα από τα αρχίδια του τελευταίου ΑΕΚτζή που κατεβαίνει σήμερα στην Αθήνα δεν είναι ο Μελισσανίδης για να αγνοεί αυτόν τον κόσμο.

 

Η ανακοίνωση/διαρροή της ? ΑΕ είναι προδοτική. Αυτός που τη συνέταξε είναι μπάσταρδος.

 

xeirotero pragma den uparxei.tin eixa patisei me to gauro 1h agonistiki.

to mathame ligo prin tin athina :ph34r:

Edited by CHRIS
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα Κοντονή, αν δεν διακόψεις το πρωτάθλημα, ανέστειλε το 3-4 βδομάδες να πάρει ανάσες ο Γιάκομπ και να προλάβει τα ? .Ο. ο Ζουκουλίνης. 

Άντε μανούλα μου, βάλε ένα χεράκι να φτιάξει η μπαλίτσα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μαλάκα Κοντονή, αν δεν διακόψεις το πρωτάθλημα, ανέστειλε το 3-4 βδομάδες να πάρει ανάσες ο Γιάκομπ και να προλάβει τα ? .Ο. ο Ζουκουλίνης. 

Άντε μανούλα μου, βάλε ένα χεράκι να φτιάξει η μπαλίτσα. 

Εγω λεω να το αναβαλει ολο για φετος και να το συνεχισουμε του χρονου το αλλο μισο :lol: Ετσι και αλλιως οπως το πανε η θα πρεπει οι ομαδες να παιζουν Ιουλιο πεη οφ η να μην παιξουν ευρωππη ! Μιλαμε για φωστηρες ! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×