Jump to content

Παναθηναϊκός - Α.Ε.Κ.: 23/05/2016, 20:30, NovaSports 1


George_D
 Share

Βρσβειο μαλμπασα - κοουτσινγκ  

13 members have voted

  1. 1. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      2
    • Μπακάκης
      2
    • Ντίντακ
      0
    • Άρθο
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Αραβίδης
      3
    • Πλατέλλας
      0
    • Τζεμπούρ
      0
    • Μπουονανότε
      4
    • Κορδέρο
      2
    • Πέκχαρτ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      7
    • Κακό
      5
    • Φυσιολογικό
      1


Recommended Posts

Συνεργασια συνεργασια αλλα και η τριαρα τριαρα. Γαμηστε τους μεθαυριο

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μου αυτο:

δεν ισχυει. Δεν ξερω αν εχεις στο μυαλο σου τα οπαδικα κι αυτα, σε επιπεδο ιδιοκτητων και διοικησεων ομως, υπαρχει αγαστη συνεργασια και πληρης συμπλευση "για να αντιμετωπιστει το κακο". Οχι τοσο καλες σχεσεις οσο με το Σαββιδη, αλλα ουτε τονους υψωνουμε, ουτε τους ιδιους παικτες χτυπανε, ουτε διαμαρτυριες για διαιτησιες υπαρχουν ακομα κι αν αδικηθει ενας απο τους δυο σε καποιο μεταξυ μας. 

Να το πούνε όμως και του Μπέργκ, γιατί χαλάει την ωραία ατμόσφαιρα.  :)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να το πούνε όμως και του Μπέργκ, γιατί χαλάει την ωραία ατμόσφαιρα.  :)

O Berg Μητσο αν εχεις προσεξει ολη τη σεζον ειναι ετσι. Ολο νευρα και προκλητικος. Σε καθε ματς υπαρχει τουλαχιστον μια φαση που ειτε εχει σηκωσει αγκωνα ειτε εχει κανει τακλιν Καλιτζακη ειτε διαμαρτυρεται τρελα στο ρεφ. Δεν ειναι "προσωπικο" με την ΑΕΚ το θεμα. ? ιο πολυ μαλακας ητανε ο Κλωναριδης εχτες παρα ο Μπεργκ που επαιξε ακριβως οπως παιζει ολη τη σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο για εμας που μεγαλωσαμε με Βαρδινογιαννισμο αυτοι θα ειναι παντα εχθροι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

O Berg Μητσο αν εχεις προσεξει ολη τη σεζον ειναι ετσι. Ολο νευρα και προκλητικος. Σε καθε ματς υπαρχει τουλαχιστον μια φαση που ειτε εχει σηκωσει αγκωνα ειτε εχει κανει τακλιν Καλιτζακη ειτε διαμαρτυρεται τρελα στο ρεφ. Δεν ειναι "προσωπικο" με την ΑΕΚ το θεμα. ? ιο πολυ μαλακας ητανε ο Κλωναριδης εχτες παρα ο Μπεργκ που επαιξε ακριβως οπως παιζει ολη τη σεζον.

Ναι ρε, το ξέρω. ? έρα από παικτάρα, ο Μπέργκ καλό αρχιδάκι και πρόκληση για την εξέδρα. 

Για την παραφωνία στο γλυκανάλατο κλίμα των παιχνιδιών της συμμαχίας το αναφέρω. 

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο για εμας που μεγαλωσαμε με Βαρδινογιαννισμο αυτοι θα ειναι παντα εχθροι.

Σε σχεση με το ποσο κυνηγησαν την ΑΕΚ ο Κοκκαλης και ο Μαρινακης, ο Βαρδινογιαννης μπορεις να πεις οτι τη λατρευε κιολας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι συγκρίνετε τώρα ρε μαλάκες.

Εδώ με ρίγκο σήκωσε κούπα ο κάμπος και το παοκάκι.

Μέσα σε 10 χρόνια (85-95) το κατσαρόλι το σήκωσαν 4 διαφορετικές ομάδες και κάθεστε και συζητάτε ακόμα για βαρδινογιαννισμό με όλα αυτα που είδαν τα μάτια μας από την αλεξανδρούπολη και μετά?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

Καλά τα έχουμε γράψε τρεις τέσσερις φορές

 

2 γύρους θα παίξεις είτε τσου λου είτε γιουροπα

 

Έχω βάλει και ημερομηνίες

 

Δεν υπάρχει καλό εισιτήριο χάθηκε μαζί με την Σεβίλλη ο νιονιος θα ξεκινήσει από τον 2 προκριμμματικο οι άλλες δύο ομάδες στον 3ο προκριμματικο

 

Απλά είναι τα πράγματα μέσα Ιουλίου είναι η κλήρωση τέλη Ιουλίου αρχές Αυγούστου οι αγωνες

 

με λίγα λόγια amd, είτε 2οι, είτε 3οι ή 4οι βγούμε στα πλέι οφ δεν έχει καμιά απολύτως σημασία και διαφορά για την Ευρώπη, σωστά?....δηλαδή ερχονται 2 προκριματικοί για ομιλους γιουρόπα ετσι και αλλιως και ανεξαρτήτως θεσης που θα τερματισουμε...

εκτος βεβαια αν βγουμε 1οι στα πλει οφ οπότε παίζουμε 2 προκριματικα για ομιλους C.L..

Link to comment
Share on other sites

Τι συγκρίνετε τώρα ρε μαλάκες.

Εδώ με ρίγκο σήκωσε κούπα ο κάμπος και το παοκάκι.

Μέσα σε 10 χρόνια (85-95) το κατσαρόλι το σήκωσαν 4 διαφορετικές ομάδες και κάθεστε και συζητάτε ακόμα για βαρδινογιαννισμό με όλα αυτα που είδαν τα μάτια μας από την αλεξανδρούπολη και μετά?

5 οχι 4.

Ολυμπιακος, ? ΑΟ, ΑΕΚ, ? ΑΟΚ, Λαρισα.

Οι τυποι λενε "πετρινα" δεκαετια που πηραν και πρωταθλημα. Μιλαμε για θρασσος.

Link to comment
Share on other sites

5 οχι 4.

Ολυμπιακος, ? ΑΟ, ΑΕΚ, ? ΑΟΚ, Λαρισα.

Οι τυποι λενε "πετρινα" δεκαετια που πηραν και πρωταθλημα. Μιλαμε για θρασσος.

Βασικά το πρωτάθλημα του 87 το είχαν σηκώσει γιατί οι υπόλοιποι απεργούσαν αν θυμάσαι.

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

δεν ξέρω αν μπορεί να υπάρξει "διαβάθμιση μίσους" και σίγουρα δεν τίθεται θέμα σύγκρισης ως προς το "τι έχει κάνει ο καθένας τους στο ποδόσφαιρο και στην ΑΕΚ"...

 

πάντως πριν καμιά 20αετία με θυμάμαι να μισώ και να σιχαίνομαι εξίσου πολύ και τους βάζελους

Link to comment
Share on other sites

87-97 petrina gay

? ως γινεται "πετρινα" με 2 πρωταθληματα και 3 κυπελλα, δεν το καταλαβαινω. Εχω να παρω πρωταθλημα απ το 94 και συζηταμε για "πετρινα" με 2/10;;;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το πρωτάθλημα του 87 το είχαν σηκώσει γιατί οι υπόλοιποι απεργούσαν αν θυμάσαι.

Το ξερω εχω ασχοληθει ενδελεχως με το Βαλυρακη.

Link to comment
Share on other sites

Ίδιο μίσος για τον βάζελο ένιωθα μόνο όταν είχα οπαδική ενασχόληση με την ΑΕΚ. Όταν αυτό έπαψε, σταμάτησα να τους βλέπω με το ίδιο μάτι.

Φέτος δε που παίξαμε ως τώρα 3 φορές, πραγματικά στα παπάρια μου γιατί και τις 3 φορές ο αγώνας ήταν αδιάφορος. Θυμάμαι μόνο το πρώτο γιατί ήταν ντεμπούτο ? ογιέ και θεωρητικά ήσουν μέσα στο κόλπο ακόμα (παπάρια αλλά νταξ). Τη νίκη στο ΟΑΚΑ την έχω αποβάλει εντελώς ως εικόνα από το μυαλό μου, δεν θυμάμαι γκολ κλπ και χθες το είδα στο εντελώς χαλαρό τρώγοντας πατατάκια στον καναπέ.

 

Για το χθεσινό θα επαναλάβω και σήμερα ότι όσο ήταν 2-0 δεν πείραζε, το 3-0 πειράζει λίγο αλλά μιλάμε για έναν θεσμό που κάποτε έφαγες 4 από το σκουλήκι δηλαδή άσε με.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×