Jump to content

Σκέψεις για την επόμενη σεζον


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Νικολακη αδερφε μου. Μην ανησυχεις, ολα θα πανε καλα. Ουτε τα εγγονια σου δεν προλαβαινουν να δουν μπαοκ να μας περναει σε τιτλους.

Link to comment
Share on other sites

Τα εγραψα παραπανω, διαγωνια τα διαβαςατε ρε σεις?

Εσυ με τον γαυρο γιατι συγκρινεσαι τοτε? γενικα τα εγραψα παραπανω αυτα τα επιχειρηματα. Να κλεισουμε την συζητηση για μπαλα γιατι κατα πασα πιθανοτητα οσο ζουμε η σειρα τιτλων θα ειναι

Γκαιη

Βαζελος

ΑΕΚ

Μπαογκ

 

Επισης μια ζωη θα ειναι Τσελσουλα και Λιβερπουλαρα κ.ο.κ.

Οποτε γιατι ασχολουνται ολοι αυτοι με το τοπι.

 

βάλε λαρισα και καστοριά τότε

 

(ωωωωωωω τι είπαααα)

Link to comment
Share on other sites

Νικολακη αδερφε μου. Μην ανησυχεις, ολα θα πανε καλα. Ουτε τα εγγονια σου δεν προλαβαινουν να δουν μπαοκ να μας περναει σε τιτλους.

Σου αρκει? αυτο το ξερουμε απο τοτε που γεννηθηκαμε ρε.

Link to comment
Share on other sites

Σου αρκει? αυτο το ξερουμε απο τοτε που γεννηθηκαμε ρε.

to exoume demeno apo pantou ^^

Link to comment
Share on other sites

Εγω μιλησα για κινδυνο (οχι να μας πιασουν σε ιστορια, αυτο δεν θα γινει ? ΟΤΕ) να γινουμε ομαδες ιδιας σημερινης δυναμικης εφοσον ο Μελισσανιδης

 

1) εχει μικροτερο μπατζετ

2) εχει κανει τουλαχιστον ισαξιο συνομιλητη τον ομολογο του της μπουγατσας

3) στο πρωταθλημα ηδη εδω και χρονια τα παμε χειροτερα πολλες χρονιες κι ευτυχως το σωσαμε με τα 2 κυπελλα, αλλα αυτο δεν θα γινεται συνεχεια αν διοικεισαι στο τζαμπε.

 

Οταν λεω ιδιας δυναμικης λεω πχ του χρονου να παρουν κανα κυπελλο αυτοι, ή να μας ξαναπερασουν στο πρωταθλημα 1-2 σερι χρονια κλπ. Ε, δεν θα μπορουμε να λεμε συνεχεια για ιστοριες, με την ιδια λογικη ακομα κι ο βαζελος δεν πρεπει να στεναχωριεται μαζι μας.

 

Αυτα. οποιος διαφωνει δικαιωμα του, πώς τα βλεπω εγω γραφω.

Τζάμπα αγχώνεσαι με την τρομπέτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακα Νικο τι να μου αρκει?

 

ΕΧΟΥΝ 3 ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΟΜ? ΕΤΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΒΙΤΡΙΝΑ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ?

 

ΤΡΟΜ? ΕΤΑ

 

ΤΡΟΜ? ΕΤΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ

 

ΤΡΟΜ? ΕΤΑ

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

? αιδες δεν επιτρεπεται με Μελισσανιδη να σε περναει ο μπαογκ.

 

Αν ειχαν αυτοι Σαββιδη κι εσυ Αγαμιδη θα ελεγες οκ, κακη παρενθεση στην ιστορια οπως ειπαμε 2-3 χρονιες παλιοτερα, αλλα τωρα δεν επιτρεπεται.

 

Τωρα πρεπει να τελειωνει αυτη η φαρσα. Θα μου πειτε και παλι κατσαρολι εσυ σηκωσες φετος. Οκ, απλα μην παιζουμε με την φλογα και να τελειωνει η φαση να τους δινουμε επιχειρηματα.

Ο μπαογκ στο πρωταθλημα πρεπει να ερχεται 4ος ειναι ΝΤΡΟ? Η για ΑΕΚ ΚΑΙ βαζελο να τους περναει ακομα και σε φιλικα τουρνουα .+_

 

Αυτο απλα λεω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ ανδρέα κι αν του χρόνου βάλουν κανά σαξόφωνο τι γίνεται τότε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ ανδρέα κι αν του χρόνου βάλουν κανά σαξόφωνο τι γίνεται τότε?

clarino tha valoune

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

entometaksu euxome olopsuxa ston mpougatsokuma na perasei kai omilous ch-l na kopsei kana frago apo gavro

 

autoi kai 1dis na vreksei sti toumpa ,apeili den ginonte

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αχαχα, Σταματηστε μωρε μλκς με τις τρομπετες, ο πρωτος που γελαω με τους γιουφτους ειμαι.

 

Αυτο μας κανει ακομα πιο γελοιους να τους εχουμε μπροστα μας εστω και χωρις αντικρυσμα (σιγα μην παιξουν τς λ).

 

Μαλακα Μελισσανιδη ξυπνα.

Link to comment
Share on other sites

να σας στειλω τωρα ολους ομαδικα? ελα αφιερωμενο στον νικολακη ρεεεεεεε

 

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτοι παντως δυο Κυπελλα πηραν στη 15ετια της χουντας. Εσυ πηρες τρια. Ιστορικα καμια συγκριση, αλλα καπου ειναι σοβαρος και ο προβληματισμος του Νικου. Και φετος που σερνοντουσαν, τερματισαν απο πανω, σε κερδισαν δις πηρες μια νικη κι ενα χ. Εαν δεν υπηρχε το 0-1 του Δελλα, θα σου φεροντουσαν σαν να μην υπαρχεις.

Link to comment
Share on other sites

ΤΡΟΜ? ΕΤΑ ΤΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ, ΤΡΟΜ? ΕΤΑ.

 

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Ελα οκ, κλεινει η κουβεντα με την παραπανω απονομη.

 

Θα προσπαθησω να μην τους ξανα-αναφερω σοβαρα, γιατι πραγματικα θυμαμαι κατι τετοια και ερχομαι στα ισια μου με δαυτους.

Link to comment
Share on other sites

Η χούντα δεν είναι 15ετίας, είναι 20ετίας.

Και πήραμε 4 Κύπελλα, χάσαμε πόσα ? ρωταθλήματα στην ισοβαθμία, στα χαρτιά ή για 1-2 πόντους, πέσαμε Γ' Εθνική, μείναμε χωρίς γήπεδο κ.τ.λ.

 

Και αυτοί κάνουν παράδοση/παραλαβή στις τρομπέτες.

Τί συζητάτε ρε μαλάκες;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μην κοροιδευετε την τρομπέτα του συνταγματάρχη Κάστερ ρε αμόρφωτοι

 

Αυτήν είχε όταν νίκησε τους Τυροτσερόκι στη μάχη του Λιτλ ΤριΡίβερ 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

η τρομπετα του λαυρεντη γλιτωσε αλλον εναν ΑΕΚοαδερφο απο τα ναρκωτικα και την βεβαιη κατρακυλα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτοι παντως δυο Κυπελλα πηραν στη 15ετια της χουντας. Εσυ πηρες τρια. Ιστορικα καμια συγκριση, αλλα καπου ειναι σοβαρος και ο προβληματισμος του Νικου. Και φετος που σερνοντουσαν, τερματισαν απο πανω, σε κερδισαν δις πηρες μια νικη κι ενα χ. Εαν δεν υπηρχε το 0-1 του Δελλα, θα σου φεροντουσαν σαν να μην υπαρχεις.

ela omos pou yparxw 

 

apo kastelorizo mexri terma egnantia

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

εχει σταματησει τα λαικ ο Ματσισια και ανησυχω ομως. Δεν παει κανενας να δει μηπως οντως αποχωρησε και μας αφησε μονους? αν ειναι να ελευθερωσω επιτελους την τιγρη. Εισαι ετοιμος αγορι μου Αβρααμ?

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×