Jump to content

Πανιώνιος - AEK (Play-off): 31/05/2016, 20.15, Novasports 2


George_D
 Share

Recommended Posts

Μπιλ και Βαγγέλη, δεν υπάρχει σωστός, μη σωστός και θεματοφύλακας. Ο καθένας όπως νοιώθει. Όπως εξελήχθηκε η χρονιά στο πρωτάθλημα για μένα η τέταρτη θέση είναι αποτυχία και κακή χρονιά. Άλλος μπορεί να το βλέπει αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε τί διαφορά έχει η δεύτερη θέση με την τρίτη;

Οτι αν καταφερει και περασει τα προκρηματικα(πραγμα πολυ δυσκολο) αλλαζει η ιστορια του παοκ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον εχω χασει επεισοδια τις τελευταιες μερες ενημερωστε με τι σταση κραταει ο σωστος αρχιδατος ΑΕΚτζης κ ποιος ειναι ο μαλακας.

Γιατι το κανεις αυτο ρε φιλε; Μια χαρα δεν ειμαστε;

Link to comment
Share on other sites

Οτι αν καταφερεις και περασεις τα προκρηματικα(πραγμα πολυ δυσκολο) αλλαζει η ιστορια σου.

Των πλευ οφφ εννοουσε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μπιλ και Βαγγέλη, δεν υπάρχει σωστός, μη σωστός και θεματοφύλακας. Ο καθένας όπως νοιώθει. Όπως εξελήχθηκε η χρονιά στο πρωτάθλημα για μένα η τέταρτη θέση είναι αποτυχία και κακή χρονιά. Άλλος μπορεί να το βλέπει αλλιώς.

Γιατι εγραψες με ασπρα γραμματα? Μονο οταν ειμαι απο κινητο γραφεις με κιτρινα για να μην τα βλεπω? :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το κανεις αυτο ρε φιλε; Μια χαρα δεν ειμαστε;

 

δεν είπε κάτι ο συναγωνιστής Βασίλειος...

 

άλλοι πετάνε καρφιά απο δω  και απο κει προσβάλλοντας συνομιλητές και συνοπαδούς*, αλλά αυτοί δεν νουθετήθηκαν

 

 

 

*υπο την προυποθεση οι οι οπαδοί της ΑΕΚ2004 και ΑΕΚ2013 είναι ίδιοι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατι το κανεις αυτο ρε φιλε; Μια χαρα δεν ειμαστε;

Τι εκανα;

Link to comment
Share on other sites

δεν είπε κάτι ο συναγωνιστής Βασίλειος...

 

άλλοι πετάνε καρφιά απο δω  και απο κει προσβάλλοντας συνομιλητές και συνοπαδούς*, αλλά αυτοί δεν νουθετήθηκαν

 

 

 

*υπο την προυποθεση οι οι οπαδοί της ΑΕΚ2004 και ΑΕΚ2013 είναι ίδιοι

Οπου βλεπεις αδικια κανε ριπορτ ρε Ντικ και θα το διοθωσω μολις το δω. Εγω τουλαχιστον. Ολοι οσοι εχουν κανει ριπορτ, εχει διορθωθει το ποστ.

 

Τι εκανα;

Φλαμαρες ενω η συζητηση ηταν ηρεμη και μακρια απο τα προχθεσινα. Για ποιο λογο παλι να επιστρεψουμε στην κουβεντα εκεινη του "καλου" και του "κακου" αεκτζη;

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα παρακολουθησα τα προηγουμενα αλλα καταλαβα οτι υπηρξε ενταση. Κ σημερα βλεπω ποστ που οδηγουν παλι εκει.

Αν νομιζεις οτι εγω προκαλω διεγραψε το. Δεν παιζει θεμα

Edited by BillR21
Link to comment
Share on other sites

Οπου βλεπεις αδικια κανε ριπορτ ρε Ντικ και θα το διοθωσω μολις το δω. Εγω τουλαχιστον. Ολοι οσοι εχουν κανει ριπορτ, εχει διορθωθει το ποστ.

 

Φλαμαρες ενω η συζητηση ηταν ηρεμη και μακρια απο τα προχθεσινα. Για ποιο λογο παλι να επιστρεψουμε στην κουβεντα εκεινη του "καλου" και του "κακου" αεκτζη;

 

Τι είμαι για να κάνω ριπόρτ ρε Ματζίσιαν? 30-40 μαλάκες είμαστε εδώ μέσα, αν εξαιρέσεις τον ολλανδό που δεν υπάρχει και 2-3 άλλους, οι υπόλοιποι γνωστοί είμαστε και μάλιστα είμαστε και απο παλιά συμφορουμίτη ματζίσιαν..

 

Αυτό ακριβώς λέω..Για τα προχθεσινά τα φλαμαρίσματα κουβέντα δεν έγινε

 

? άμε παρακάτω

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν νομιζεις οτι εγω προκαλω διεγραψε το. Δεν παιζει θεμα

 

Μη ριχνεις λαδι στη φωτια, αυτο ειπα Μπιλλακο. 

 

* Βαγγελη με το ζωναρι λυμενο ειστε και οι μεν οι δε. Ειρωνεια στην ειρωνεια και πικα στην πικα. Οπως σωστα λες γνωριζομαστε κιολας, που να μην γνωριζομασταν δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Να τον αρχίσω στις ? αναγίες, Μπίλι;

Edited by The Magician
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατι εγραψες με ασπρα γραμματα? Μονο οταν ειμαι απο κινητο γραφεις με κιτρινα για να μην τα βλεπω? :lol:

:lol: Όταν γράφω από κινητό, γράφω με άσπρα. (έφτασα σπίτι όπως καταλαβαίνεις  :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Αυτα με τα ριπορτ ειναι αδερφιστικα και το λεω μεταξυ σοβαρου και αστειου. Τι ριπορτ ρε μαλακες, καλα λεει ο Βαγγελης 30 γνωστοι ειμαστε εδω μεσα και 200 μπανιστηρτζιδες. Σοβαρα υπαρχει ανθρωπος εδω μεσα που κανει ραπορτο?

Edited by The Magician
Το ποστ εχει γινει reported
Link to comment
Share on other sites

Αυτα με τα ριπορτ ειναι αδερφιστικα και το λεω μεταξυ σοβαρου και αστειου. Τι ριπορτ ρε μαλακες, καλα λεει ο Βαγγελης 30 γνωστοι ειμαστε εδω μεσα και 200 μπανιστηρτζιδες. Σοβαρα υπαρχει ανθρωπος εδω μεσα που κανει ραπορτο?

 

Κ Α Ν Ε Ν Α Σ

Link to comment
Share on other sites

Αυτα με τα ριπορτ ειναι αδερφιστικα και το λεω μεταξυ σοβαρου και αστειου. Τι ριπορτ ρε μαλακες, καλα λεει ο Βαγγελης 30 γνωστοι ειμαστε εδω μεσα και 200 μπανιστηρτζιδες. Σοβαρα υπαρχει ανθρωπος εδω μεσα που κανει ραπορτο?

Εγώ και το ReBo-bot από Ολλανδία. Κάναμε ριπόρτ τον πούστη τον Έντι. 

Edited by yiannis_21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτα με τα ριπορτ ειναι αδερφιστικα και το λεω μεταξυ σοβαρου και αστειου. Τι ριπορτ ρε μαλακες, καλα λεει ο Βαγγελης 30 γνωστοι ειμαστε εδω μεσα και 200 μπανιστηρτζιδες. Σοβαρα υπαρχει ανθρωπος εδω μεσα που κανει ραπορτο?

 

  Edited by The Magician, Today, 00:56. 

Το ποστ εχει γινει reported

 

αχαχαχαχαχαχαχαχα

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Ριπορτ στη λινατσα τον αμιντι

Αυτοί οι ολλανδοι έχουν ξεπεράσει και τους Ινδούς σε τεχνολογία κάνουν τα μπότ έξυπναπό

 

ΑΙ γαμω

Link to comment
Share on other sites

1CBVHQ.jpg

 

μαλακα με μπερδεψες. ουτε το πινακακι του γιουρι στα ταιμαουτ τετοια πλοκη και συστημα.

 

Εdit: ? οια αδερφη εκανε ριπορτ το παραπανω να στειλω τον γνωστο ντικοβαγγελη να μαχαιρωσει?

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×