Jump to content

(επιτέλους) Poll: Πρόγνωση σεζόν & διαρκείας


stavros 9-11
 Share

Προβλέψεις&Διαρκείας  

37 members have voted

  1. 1. Τι μπορεί να κάνει η ΑΕΚ τη σεζόν 16/17;

    • Πρωτάθλημα (1η θέση ακατέβατη)
    • Πρωταθλητισμός (1η-3η θέση με μικρή διαφορά)
    • Τριτοτέταρτη με αξιοπρεπή διαφορά
    • Τριτοτέταρτη με κυάλι
    • Τάρταρα
      0
  2. 2. Θα αγοράσετε διαρκείας;

    • Αγοράζω. Φέτος θα αγοράσω πάλι
    • Αγοράζω. Φέτος θα κρίνω από τις κινήσεις
    • Αγοράζω. Φέτος αποκλείεται
    • Περιστασιακά. Φέτος θα αγοράσω
      0
    • Περιστασιακά. Φέτος θα δείξει
    • Περιστασιακά. Φέτος αποκλείεται
    • Δεν αγοράσω εισιτήρια διαρκείας


Recommended Posts

Με αφορμή τις κινήσεις της ? ΑΕ στο θέμα προπονητή, φανερώνονται κάποια πράγματα για το που πάει η χρονιά. Είναι βεβαίως νωρίς οπότε μπορείτε να αλλάξετε την ψήφο σας κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού και όσο ο σχεδιασμός της ομάδας θα εξελίσσεται.

 

Στο πρώτο ερώτημα μπορείτε να πιθανολογήσετε την πορεία της ΑΕΚ στο πρωτάθλημα ενώ στο δεύτερο να δηλώσετε προθέσεις για αγορά εισιτηρίων διαρκείας.

 

Ως προς τα εισιτήρια διαρκείας, καλείστε να δηλώσετε αν ως τώρα αγοράζατε διαρκείας ώστε τα συμπεράσματα να είναι σαφέστερα.

Link to comment
Share on other sites

? ρωταθλητισμός 1η-3η θέση με μικρή διαφορά

 

Διαρκείας αγόραζα πάντα από το 2004 ως την πεσάδα μετά ξενέρωσα. Φέτος θα αγοράσω αν δω στοιχειώδες μεταγραφικό πλάνο. Δεν με αφορά να φέρει Ιμπίσεβιτς με ενδιαφέρει να μην είναι η ομάδα γυμνή σε θέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι θα παίξει κυάλι και την ομάδα εκτός πρωταθλήματος από Οκτώβρη.

Εισιτήρια διαρκείας αγοράζω περιστασιακά λόγω διαμονής μακριά από την Αθήνα. Συνήθως αγοράζω ένα εισιτήριο διαρκείας τη σεζόν έτσι για το καλό και επιλέγω αν είναι της ? ΑΕ, της ΚΑΕ ή της ερασιτεχνικής.

? έρυσι προτίμησα την ΚΑΕ. Φέτος δεν πρόκειται να αγοράσω κανένα εισιτήριο διαρκείας. Λόγω παρατεταμένης αποχής του κλάδου μας ο λόγος φέτος είναι και οικονομικός αλλά δεν είναι ο μόνος λόγος ή τελος πάντων είναι ένα ζήτημα που αν άξιζε τον κόπο θα το ξεπερνούσα.

Link to comment
Share on other sites

? ρωταθλητισμός...

Διαρκείας όχι. Έχω πάψει να παίρνω διαρκείας από τη στιγμή που ο κόσμος παραμένει ο μόνος χρηματοδότης ή ο κύριος, ανάλογα την περίοδο. 

Αν το νιώσω, τον δρόμο για το ΟΑΚΑ τον ξέρω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης όσοι ψηφίζετε ότι θα κρίνετε από τις κινήσεις, πείτε μας και πως το βλέπετε ως τώρα το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Τριτοτεταρτοι. Διαρκειας παιρνω εδω και χρονια σε ολα τα αθληματα. Φετος λεω οτι θα δω τι κινησεις που θα κανουν κ μετα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όσοι ψηφίζετε ότι θα κρίνετε από τις κινήσεις, πείτε μας και πως το βλέπετε ως τώρα το θέμα

Θα μου μεινουν λεφτα για κανα ταξιδακι μαλλον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ως κρίνουμε τις μέχρι τώρα κινήσεις λοιπόν...

 

Γενικά για τον πούτσο.

 

? ρώτα απ' όλα να πω ότι τρέφω την απόλυτη απέχθεια για το φαινόμενο "Χέλλην ποδοσφαιριστής".

 

Ωστόσο...

 

Μεγαλύτερη απέχθεια τρέφω για το να πηγαίνει η ομάδα στο κουτουρού.

 

Εάν η ομάδα έχει επιλέξει να χτίσει ελληνικό κορμό που θα αποτελέσει βάση της Εθνικής (με Βέλλιο, Σταφυλλίδη, Μπάρκα, Φετφατζίδη, Μπακασέτα να προστίθενται στους Μπακάκη, Κολοβέντσιο, Μάνταλο) εγώ ΟΚ θα το σεβαστώ και ας διαφωνώ και θα κρίνω από το αποτέλεσμα.

 

Για τον Τιμούρ τώρα αν και δεν ψήνομαι, δέχομαι ότι είναι κανονικός προπονητής, ότι τόσα χρόνια δεν μας ενόχλησε, ότι αεκοφροσύνες δεν πούλησε και ότι ξέρει από πρωταθλητισμό.

 

Ωστόσο θέλω εφόσον είναι επιλογή της διοίκησης να στηριχθεί στο απόλυτο. Αν αυτό συμβεί πιστεύω ότι θα την βρει την άκρη και θα δούμε όμορφα πράγματα. Αυτά εν ολίγοις, Αναμένουμε λοιπόν.

 

? ρώτο κρας τεστ σε ενάμιση μήνα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να προδικασω ποιες πρεπει να ειναι οι κινησεις, μεχρι στιγμης it doesn't look promising

Link to comment
Share on other sites

πρωταθλητισμό με μαξ -15 να καταλήξει αλλα να το κυνηγήσει αρκετα μετα τον Οκτώβριο πιστευω. Η ομαδα θα παει καλύτερα απο ότι θα δείξουν οι κινήσεις πιστευω, θα μπορούσε να εκπλήξει τον κόσμο της αλλα τον έχει ξενερώσει κιολας.

Link to comment
Share on other sites

πρωταθλητισμό με μαξ -15

 

Αυτό μου θυμίζει το

 

"Είμαι σχεδόν παρθένα"

Link to comment
Share on other sites

Για Ευρώπη σε 1,5 μήνα είναι ΟΚ ο Τιμουρ. 4-3-3 με 3 αμυντικά χαφ και πρόκριση με 0-0 και 1-0. Ταμάμ είναι για Ευρώπη στην φάση που είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω απαίτηση από φετινή ΑΕΚ ούτε να κάνει μεταγραφές πάνω ραφιου, ούτε να πάρει πρωτάθλημα. Έχω την απαίτηση όμως να το διεκδικήσει έστω και αν το χάσει. ? ερισσότερο με απασχολεί η ομάδα να χτίσει στο περσινό κορμό, έτσι ώστε να αποκτήσει φέτος 6 αντί για 3 παίχτες 11δας πρωταθληματικης ΑΕΚ. Επίσης σημαντική είναι η Ευρώπη, έτσι ώστε να μαζέψουμε βαθμούς για τα επόμενα χρόνια και κληρώσεις CL. Οτιδήποτε άλλο από την είσοδο στους ομίλους του EL είναι αποτυχία. Διάρκειας έχω δηλώσει από την χρονιά της πεσαδας ότι θα ξαναπάρω μόνο για την ΝΦ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ρωταθλητισμός και τίποτα άλλο.

Διάρκειας έχω δηλώσει από την χρονιά της πεσαδας ότι θα ξαναπάρω μόνο για την ΝΦ.

Αυτό ακριβώς.

Και απλά να συμπληρώσω ότι γενικά γήπεδο σε εντός έδρας παιχνίδι, μόνο στη Νέα Φιλαδέλφεια.

Link to comment
Share on other sites

Θα ψηφισω αργοτερα, δεν μπορω να κρινω απο τωρα με βεβαιοτητα.

Link to comment
Share on other sites

? ρωταθληματισμός λέω εγώ, με πιθανότερο σενάριο να βγούμε στο Τσάμπιονς Λιγκ και ιδανικό να πάρουμε πρωτάθλημα ύστερα από 23 χρόνια.

Διαρκείας δεν έχω πάρει ποτέ μου, καποτε μονο πήρα για την ερασιτεχνικη έτσι για ενίσχυση. Οποτε ερχομαι Ελλαδα παιρνω απλά εισιτηριάκι κατευθείαν.

Οτ(αν) γίνει το νεο γήπεδο θα πάρω μόνο διαρκείας, αν δεν είναι απαγορευτικές οι τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Κυαλια ειναι η φαση φετος και παλι. Διαρκειας πηρα μονο τη χρονια της πεσαδας. Αν δεν δω σοβαρη διοικηση και προσπαθεια, δεν ξαναπαιρνω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και γω δε μπορω να πω απο τωρα ,σε ενα μηνα σιγουρα. Στο θεμα του κειας ειμαι απο τους μαλακες που βρεξει χιονισει  πηγαινω στο γηπεδο οποτε με συμφερει και αγοραζω . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3η-4η θέση με το κυάλι και από νωρίς. Θεωρώ ατυχέστατη την επιλογή Κετσπάγια, δεν βλέπω να μακροημερεύει και μετά είναι απλά θέμα συγκυρίας πως θα τα πάει ο επόμενος. Εισιτήριο διαρκείας δεν παίρνω πάντα, φέτος θα δείξει. Όχι τόσο από τις κινήσεις αλλά από την φάση όταν θα πρέπει να αποφασίσω αν θα πάρω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ παει για πρωταθλημα του χρονου ,αυτο ξερω εγω.-

τολμαει να πει κατι τετοιο ο Δηματος οεο ?

Link to comment
Share on other sites

τι τον εχουμε τον μαλακακο εκει περα αν δεν καυλωνει και λιγο τον κοσμο 

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια εδω λειπουν οι προβλέψεις για δευτερη θεση με αξιοπρεπή ή μεγάλη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όσοι ψηφίζετε ότι θα κρίνετε από τις κινήσεις, πείτε μας και πως το βλέπετε ως τώρα το θέμα.

perimenei na teleiosei to euro n tigris gia na ferei ton proto scorer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×