Jump to content

Φιλικά & προετοιμασία 2016-17


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Μωρέ ας είναι και δεύτερος, αλλά να έχουμε έναν κανονικό πρώτο.

Δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη για δεύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να ειναι 3ος.Γιατι πρεπει να βρουμε 2 καλυτερους που να παιρνουν κατω απο 100 χιλιαρικα το χρονο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εκατσε η ηττα.Αλλιως θα χαμε το γνωστο παραμυθι απο τους κεφτεδες καθε φορα που δεν υπαρχει μεταδοση.Τωρα το πολυ πολυ να ριξουν λιγο σανο για κανα Τσελιο που εβγαλε ματια κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και παίρνανε κανα Χ σήμερα, αύριο θα έλεγαν για ? εκχαρτ από άλλον πλανήτη και παγκόσμια κλαση, είμαστε πλήρεις και πάρτε τα αρχιδια του μελισσανιδη.

Επειδή οι δημοσιογράφοι μας ειναι όντως καραγκιοζηδες, σε κάτι τέτοια φιλικα καλύτερα να χανεις.

 

Εδώ είχαν τολμήσει πέρυσι σε ένα φιλικό με κατι απόρους που δεν το έδειχνε η τηλεόραση να γράψουν για μαγικό κρισαντους που αν εμφανίζει τέτοιο πρόσωπο στο πρωτάθλημα δεν χρειάζεται να πάρουμε επιθετικό. Τόσο μουνοπανα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει ποδοσφαιρικη ομαδα ΑΕΚ.

 

Αυτο το εκτρωμα ας το φανε στην μαπα τα τιγρο-βατραχια, οποιος αλλος το ακολουθησει απο κοντα ειναι ηρωας.

 

Υγ. Ανεστη σαλτα γαμησου και φυγε μονος σου αφου δεν σε διωχνουν οι αχρηστοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπαρκας στο 2.32.Δηλαδη ρε πουστη βλεπεις οτι ο αλλος ειναι ρουφηχτρα τοσο δυσκολο ειναι να συγκεντρωθεις λιγο μπας και γινει το αυτονοητο και παιξεις;Καμια ελπιδα εχουμε γεμισει μαλακες και ανικανους σε ολα τα επιπεδα.

 

http://www.sdna.gr/podosfairo/superleague/article/266453/ta-stigmiotypa-toy-aek-atromitos-vid

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι.

Και δυστυχως εχει ξανακανει το ιδιο ακριβως σε προηγουμενο παιχνιδι. Ειπαμε να εισαι cool αλλα οχι και τοσο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι οταν επαιζα Championship και Football Manager το 1995-96 οτι οι πρωτες μου δυο μεταγραφες ηταν παντα ενας καλυτερος τερματοφυλακας και ενας καλυτερος επιθετικος...

 

τωρα πώς εμεις εχουμε καταφερει να εχουμε μεινει με εναν πρωην ποδοσφαιριστη για βασικο επιθετικο και με εναν μετριο και γεματο αγχος τερματοφυλακα δεν εχω καταλαβει...

 

να μου πεις, εδω ψαχνουμε φουλ αριστερο μπακ απο την εποχη του Κασαπη...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×