Jump to content

Recommended Posts

ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ? ΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΡΑ .....

ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΧΑΝ Α? Ο ΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΕΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥ? Α ....

Link to comment
Share on other sites

Η ? ΑΕ ΑΕΚ έχοντας αφουγκραστεί την κατάσταση την οποία περνά η χώρα και θέλοντας να ευχαριστήσει τον κόσμο της για τη στήριξη του όλα αυτά τα χρόνια, αποφάσισε να πάρει δραστικές λύσεις μειώνοντας τις τιμές των εισιτηρίων διαρκείας σε σύγκριση με την περασμένη σεζόν.

Συγκεκριμένα οι τιμές ξεκινούν από 120 ευρώ στις θύρες 1-35 και 15 και από εκεί και πέρα υπάρχουν τα εξής:

Θύρα 3: 250 ευρώ το κανονικό, 225 ευρώ για όσους είναι κάτοχοι διαρκείας τα τελευταία 3 χρόνια

Θύρες  5,7,11,13: 300 ευρώ το κανονικό, 270 ευρώ για όσους είναι κάτοχοι διαρκείας τα τελευταία 3 χρόνια

Θύρα 9: 500 ευρώ το κανονικό, 450 ευρώ για όσους είναι κάτοχοι διαρκείας τα τελευταία 3 χρόνια

Θύρα 29: 700 ευρώ το κανονικό, 630 ευρώ για όσους είναι κάτοχοι διαρκείας τα τελευταία 3 χρόνια

VIP (P1 – P2): 2.200 ευρώ

MEMBERS: 5.000 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

- Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας 2016-17 ξεκινά αύριο ? έμπτη 23 Ιουνίου και μέχρι και το Σάββατο 9 Ιουλίου θα έχουν το δικαίωμα οι περσινοί κάτοχοι να ανανεώσουν τα εισιτήριά τους κρατώντας τις ίδιες θέσεις που είχαν το 2015-16. ? αράλληλα διατίθεται σε όλους τους ενδιαφερόμενους κάθε διαθέσιμη θέση. Από την Τετάρτη 13 Ιουλίου μέχρι και την ? αρασκευή 19 Αυγούστου θα συνεχιστεί κανονικά η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας, στο σύνολο των ελεύθερων θέσεων.

-Και εφέτος η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας θα γίνεται από την Αίθουσα «Γ. Κασιμάτης» στο ΟΑΚΑ από Δευτέρα-? αρασκευή 10:00-18:00 και το Σάββατο 10:00-14:00.

-Μέσω διαδικτύου στη διεύθυνση www.aekfc.gr

-Μέσω του τηλεφωνικού κέντρου, 801-100-2121 (από σταθερά τηλέφωνα με χρέωση μίας (1) αστικής μονάδας), 210-6855830 (από κινητά), φαξ 210-6821838. Το τηλεφωνικό κέντρο θα λειτουργεί από Δευτέρα-? αρασκευή 10:00-17:00 και Σάββατο 10:00-14:00.
Ηλεκτρονική διεύθυνση: tickets@aekfc.gr

-Η αγορά μπορεί να γίνεται με μετρητά, με όλες τις κάρτες και κατάθεση στο λογαριασμό της ? ΑΕ Α.Ε.Κ στην Τράπεζα ? ειραιώς, για τον οποίο θα μπορείτε να ενημερωθείτε από το τηλεφωνικό μας κέντρο.

-Υπάρχει η δυνατότητα δόσεων με πιστωτική κάρτα με το ανώτερο των δώδεκα δόσεων από την ΑΕΚ F.C. MasterCard της Τράπεζα ? ειραιώς και με οχτώ δόσεις για τις υπόλοιπες πιστωτικές, σύμφωνα πάντα με τους κανονισμούς της εκδότριας τράπεζας.

Link to comment
Share on other sites

λογικα ναι ..... bill λογικα παμε για 100 euro η 120 ???

Edited by GIANNHS
Link to comment
Share on other sites

1-35 mono apo club?

 

Όχι ρε. Εγώ όσες φορές έβγαζα διαρκείας στην 1 πάντα από την ? ΑΕ το έβγαζα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω γιαννη. ? ερσυ ειχαμε 10% απο την τιμη. Φετος δεν εχω ιδεα ακομα.

? αντως αν παρω φετος λεω να μετακομισω στην 3.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει η εκπτωση παμε στα 200. Ασε που εγω δεν εχω θεμα. Ειπαμε ειμαι απο τζακι!

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο θα μου πληρωσεις τα υπολοιπα 100 eyro της διαφορας και θα τα παιρνεις λιγα λιγα  ...... ειπαμε ανηκω στην λαικη εργατικη ταξη .....

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτησω τον διαχειριστη του ταμειου μου αν με περνει κ θα σου απαντησω

Link to comment
Share on other sites

Θα σου κοψουμε μεριδιο απ τα εσοδα του τσελεμεντε21.

Αμφιβάλεις ότι αν εκδώσουμε τσελεμεντέ ΚΜ, θα δώσουμε περισσότερα βιβλία απ' όσα διαρκείας η ? ΑΕ; 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια, ειδικα αν τον συνδεσουμε με την ΝΦ και το κυπελλο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια, ειδικα αν τον συνδεσουμε με την ΝΦ και το κυπελλο.

Και θα δίνουμε δώρο και βιβλιαράκι, "Η μουστάρδα και τα μυστικά της" .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×