Jump to content

Ρόστερ - Συμβόλαια - ΠΑΕ 2016/17


The Magician
 Share

Recommended Posts

Το τοπικ στο ΚΜ που εγινε λατρεια, ο λογος που ο Βαγγελης Αρναουτογλου θα (ξανα)κανει θεμα το μπατζετ τον Αυγουστο και ο λογος που Κετς και Ωρα μισουν το ISKRA της ΑΕΚ. ? αμε με τα περσινα για να εχουμε εικονα και προσθαφαιρουμε. Ευχαριστουμε προκαταβολικα τον Amd για την πολυτιμη βοηθεια του, ειδικα οταν μπουν και οι υπολοιποι 3 στο κολπο για να γινει ταμειο.

 

? έρσι:

 

* Εξοδα Μεταγραφων (ποσά σε ομαδες σε βαθος χρονου): 160.000 ευρω
* Εξοδα Συμβολαιων: 3.665.000 ευρω
 
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για Τσιγκρινσκι και Μπαρκα εχουν γραφτει μεγαλυτερα ποσα.

 

Αδικεις τον τιγρη μας;

Link to comment
Share on other sites

Μπάρας είναι 600 δεδομένο

 

Τσιγκρινσκι είναι πάνω από 240 το συμβολαιο κοντά στα 3

Link to comment
Share on other sites

Ειπα ανοικτος σε διορθωσεις. Αν ειστε μπετο να τα αλλαξω, στο Μπαρκα για αυτο εβαλα ΧΧΧ και ενδεικτικα 400. Τσιγκρι Μητσο μου ειπαν οτι αυτα ειναι τα σταντε και ανεβαινει στο 350 με πολλα μπονους

Link to comment
Share on other sites

δεν βαζω το χερι μου στην φωτια νομιζω οτι ειναι κοντα στα 280

 

μπαρκα οποιον και να εχω ρωτηξει λεει 600 

Link to comment
Share on other sites

Οκ βαζω 600 και Τσιγκρι 280

 

Ε ναι, εριξες τη χολη σου, αφησες να πλαναται η λαθεμενη εντυπωση για καμποση ωρα, να μας πεισεις ντε και καλα οτι ο τιγρη δε σπρωχνει και καθαρισες μ ενα ΟΚ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3+1 χρονια ο Μπαρκας με συνολικες αποδοχες 500 χιλ κλιμακωτα απο οσο θυμαμαι. 120 τον πρωτο χρονο, 160 τον δευτερο, 220 τον τριτο.

Γενικα πολλοι απο το ροστερ μας εχουν κλιμακωτα αυξανομενες αποδοχες (Μανταλος, Τζανετοπουλος κλπ), τις εχει υπολογισει ή εχεις λαβει υπ'οψιν σου τα περσινα συμβολαια?

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Ετσι πως τα βλεπω παντως μεγαλυτερη επιτυχια θα ηταν αν ξεφορτωθουμε τον μπουονανοτε πριν κανουμε οποιαδηποτε αλλη μεταγραφη

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε με Μανωλα, Ρομπερτο και ? αρντο; Σίγουρα κάποια ποσά μεταγραφων είναι εξωφρενικά.

Link to comment
Share on other sites

300 μπετο γιαννο δεν ξερω πως σπανε αλλα τοσα ειναι 

 

κατω απο 180 το συμβολαιο

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

11αδα ξενων η βαζελα. Μιλαμε για τις -παραδοσιακα- πιο οργανωμενες ακαδημιες στην Ελλαδα. Αυτο λεει πολλα.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Ιμπαρμπο μονο 230 χιλιαρικα; Τι χαρταετο πετανε οι δικοι μας ρε πουστη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με την προσθηκη του Ντιαζ, η ομαδα εχει μεγαλυτερο μπατζετ απο περσι. Για τους γκρινιαρηδες το γραφω  :D

Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις οταν φτιαξεις τα νουμερα οτι, συμφωνα με το enwsi.gr, ο Ντιαζ θα παρει 180.000 τον πρωτο χρονο και 200.000 το δευτερο :)

Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις οταν φτιαξεις τα νουμερα οτι, συμφωνα με το enwsi.gr, ο Ντιαζ θα παρει 180.000 τον πρωτο χρονο και 200.000 το δευτερο :)

Συμφωνα με το enwsi.gr (και τον ιδιο το Μελισσανιδη) η ομαδα περσι ειχε μπατζετ 16 εκατομμυρια. Θελετε να το παμε με αυτα τα νουμερα; Εγω κανενα προβλημα δεν εχω, ισα ισα. ? ερσι λοιπον, ελάχιστα πάνω από τα 16 εκατομμυρια ηταν το μπατζετ του Ολυμπιακου. Αρα τα μπατζετ ητανε ισοδυναμα, αρα καμια υπερβαση δεν εκανε η ΑΕΚαρα στο Κυπελλο, αρα τζαμπα οι πανηγυρισμοι του Δηματου και του κοσμου, αρα Ο? ΟΥ ΕΣΥ ΚΙ ΕΓΩ που ελεγε και το μεγαλο σλογκαν του Σταυριτο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

80 και 100 ο δεύτερος χρόνος είναι ο ουρουγουανος

90 το ειχα, το παω στο 80 να μην μου τη λες. 

 

Εγινε το update και σε Βαγγελη-Αλαφουζο, οταν βρω κανα στοιχειο (του ? ΑΟΚ ειναι πιο δυσκολα) θα βαλω και το Σαββιδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανατροπη σκηνικου και παραμονη Καμπιασο στο λιμανι με το μισο συμβολαιο σε σχεση με περσι. Κοντα στο 14 ο Βαγγελης, αλλα αναμενεται πολυ γερο ξεφορτωμα με Κασαμι, Ντουρμαζ, Μαζουακου και Ομαρ. Ο Βικτορ παει το εργο για 4-3-2-1 με Μιλιβογεβιτς - Καμπιασο - Μπουχαλακη στο "3". Θα βλαστημησουν την ωρα και τη στιγμη οι εισαι στο μυαλο κατι μαγικο. 

Link to comment
Share on other sites

καιγοταν να μεινει ευρωπη και αλλη παρακαλεσε να μεινει

 

εκτος απο κασαμι ακουγεται για πωληση μιλιβο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×