Jump to content

Recommended Posts

Η Μπαρόχενα αποδείχτηκε Κυρία. 

Η Κορδέρενα αποδείχτηκε Κατίνα της γειτονιάς. 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω βλεπω "γυρισμα" της ? ΑΕ και για Αρθο και για Λαμπροπουλο και για τα υπολοιπα σαπακια που υποτιθεται θα σφουγγαριζες. Και αρχιζω και φοβαμαι και λιγακι μηπως επειδη δεν φευγουν οι περιττοι, τους φορτωθεις και φετος στο ροστερ. Αλλωστε οπως εγραψε και ο Καζα, ο Τιμουρ εκτιμαει τον ? λατελλα και θα αποφασισει στην προετοιμασια. Μπρρρρρ.

Εγώ πάλι λέω πως αν δεν γίνει η κλήρωση να δουν τι πιθανότητες έχουν, δε θα κινηθεί τίποτα σοβαρό. 

Κάναμε έναν Τσιγκρίνσκι και έναν Μπάρκα, μπας και τσιμπήσει κανείς πέρα από τους σίγουρους για κειας και βλέπουμε. 

Δε θα επενδύσουμε με ρίσκο... 

Link to comment
Share on other sites

αντε αφου βγηκε και το ονομα του βασκεθ να τον βαλω

 

vazquez.jpg

 

εμεινε ελευθερος απο χεταφε αφου ειχε ρητρα υποβιβασμου, αν ηθρελες να κανεις μπαμ τον εφερνες και εβρισκες φορ για 4-5 χρονια η εβγαζες αρκετα λεφτα σε 2-3. θεωρω απιθανο να μην βρει ομαδα στην πριμερα.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ Υ? ΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ

tumpano.jpg

 

Ρε συ Ράγιε γράψε ένα μήνυμα στα Ισπανικά για την Ινμα μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

να χα εκατο πουλια

να μου κανες ισπανικα

γιατι με το ενα που εχω 

μην τελειωσω δεν αντεχω

 

Ραγιε καντο και αυτο μια μεταφραση

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Θα τον τσιμπήσει τον κουμπάρο μάλλον ο Βαγγέλας, απ' ότι λένε τα σάιζς...

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Οι μαλακες πανε να μετατρέψουν τα επίσημα σε ΚΨΜ .Μεγαλες οι απώλειες.

Link to comment
Share on other sites

500 χήνες. Τα έχουν βρει οι ομάδες.

Μας ρούμπωσε ο ? όλντο, αντίποινο για τον Κασέτα. 

Link to comment
Share on other sites

Τα ξαναγραφω.

 

Αν θες εναν παικτη και ξερεις ποσο κανει, τον παιρνεις χωρις πολλα-πολλα.

 

Θες Λαιφη με 600; ? αρ´τον. Δεν τον θες με τοσα; Αντιο και ισως τα ξαναπουμε αν μεινει τελικα στο ραφι.

 

Το να συντηρουνται ονοματα στο ρεπορταζ επι μερες-βδομαδες-μηνες και να γραφεται οτι δεν τους παιρνεις γιατι δεν τους φτανεις σε τιμη, ειναι κατι που στην ? ΑΕ του ψιψινου γινεται στο 80% των παικτων, ειναι κατι που φθιρει επικοινωνιακα και κουραζει.

 

Αν παντως ο ψιψινος και οι αυλοκολακες του δεν το καταλαβαινουν, δεν θα τους βαλω μυαλο εγω.

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε οταν ο χοντρος θα τον πουλαει 2-3 μυρρια σε κανα χρονο δυο θα λεμε τον λαιφη κανταιφη 

 

παιξει δεν παιξει σοβαρη μπαλα

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω αν κοιτάνε όντως τον Φλετσερ να γνωρίζουν τι παίχτη παίρνουν για να μην έχουμε άλλα μετά.. Και αν δεν γνωρίζουν να διαβάσουν το παρακάτω άρθρο:

 

http://rokerreport.sbnation.com/2016/6/27/12038632/bca-the-rise-fall-rise-loan-of-steven-fletcher

 

Το λέω διότι αν θες ένα κορμί στην περιοχή να περιμένει σεντρες από τα πλάγια, ο Φλετσερ είναι ταμαμ. Αν ψάχνεις παίχτη να κατεβάζει μπάλα, να σπάει παιχνίδι και να παίξεις κάθετο ποδόσφαιρο, καλύτερα να πάρεις Μπαλντε.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικό για μένα είναι το δεύτερο ιδίως στο ελληνικό πρωτάθλημα και τα εντός έδρας.

Χρειάζεται και το πρώτο, ευελπιστώ στο να αποδειχθεί ο ? εκχαρτ καλή εναλλακτικη λύση.

Link to comment
Share on other sites

o φλετσερ που περιμενει προτασεις απο την αγγλια και απο την σελτικ (που ειναι η αγαπημενη του ομαδα) δεν προκειτε να αποφασισει ουτε σε 1 μηνα

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ Υ? ΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ

tumpano.jpg

 

Ρε συ Ράγιε γράψε ένα μήνυμα στα Ισπανικά για την Ινμα μας.

ΑΕΚαρα η Inmaculada οπως ειναι το πληρες της ονομα, αλλά στα σπανιόλικα ακούγεται σαν... Ευλαμπία, για αυτό και τη φωνάζουν Ινμα. Τι μηνυμα;; Δεν μου ρχετε κατι τωρα.

Edit. Βρηκα ενα συγκινητικό:  No Hay Adioses Que Sean Eternos. "Δεν υπάρχουν αντίο που να ναι αιώνια". (που να να για πάντα)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και παίρνει Λαϊφη ο Βαγγέλας και τον εστέλνει και δανεικό. 

Τίγρη στον ψιλοακούμπησε, προχώρα σε ρελάνς. 

Link to comment
Share on other sites

Τίγρη, μήπως σε ψιλογαμησε ο Βαγγελας;

Και Λαιφη και Μοντανιε σε μια μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Κ βελλιο κ μοντανιε κ λαιφη. Μας κανει πλακα ο βαγγελας.

 

Καντε κωλοτουμπες τωρα γιατον κοτσυφη μου λεγατε οτι ειναι ο καλυτερος κυπριος. Καντε κυβιστησεις

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

σε λίγο θα πάρει και τον Εμπένγκουε δώρο στον Μοντανιέ  :) 

Link to comment
Share on other sites

Κ βελλιο κ μοντανιε κ λαιφη. Μας κανει πλακα ο βαγγελας.

 

Καντε κωλοτουμπες τωρα γιατον κοτσυφη μου λεγατε οτι ειναι ο καλυτερος κυπριος. Καντε κυβιστησεις

Δεν ξέρω για τον κουμπάρο αλλά η φόρεστ με τον πουρκουά και τον βέλλιο άνετα βάζει 3ο ευρωπαικό στην τζαμαρία.

Και που να πάει πάνω από 40 βαθμούς το θερμόμετρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε είμαστε μπουρδελάκι αλλά το κήτος έχει περάσει πλέον σε τριμπούρδελη διάσταση.

Καλό αυτό για μας,κακό για την κακομοίρα την φόρεστ που όπως ανέβηκε έτσι θα ξαναπέσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×