Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XIV (Μεταγραφές καλοκαίρι 2016)


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Δεν υπαρχει αυτο. Εμενα ανθρωπος της ΑΕΚ μου ειπε οτι το παιδι 240 πηρε και με μπονους παει στο 350. Επειδη εμπιστευομαι και τον Amd ομως που του ειπαν για 280, πηγαμε εκει.

 

Εαν λαβουμε υπ οψιν τις εφημεριδες Αντρεα, τοτε γυρνα στο 2015 που εγραφαν οτι ο Μακυς πηρε 280. Δεν υπαρχουν αυτα που γραφουν, δεν αντλουμε απο κει πληροφορηση. Τα εχω πει και με αφορμη το γαυρο και το μπαμπα κι εμας. Τα νουμερα που κυκλοφορουν ειναι για πιθηκους και ενα ενα καταρρεουν σαν τραπουλοχαρτα οπως η φαση με Ρομπερτο και Μανωλα και ? αρντο. Ο,τι θελουν τσαμπουνανε και βαζουν μεσα οτι μαλακια θες προκειμενου να εντυπωσιαστουν οι Κλεφτακηδες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτον τον φιγκειρας δεν λεγαν οτι τον πηραν 2 εκατομυριο μεταγραφη απο την σεβιλλη?

Link to comment
Share on other sites

? ήραν νούμερα οι νέοι.

Τσιγκρίνσκι το 6

Κασετας το  28

Μπάρκας το 1 και...

 

 

...κυρίες και κύριοι ο αναγεννημένος Ανάκογλου γύρισε για να μείνει και ξαναπήρε το 10!

Δε φταίει αυτός όμως, η ομάδα φταίει που τον αφήνει να το πάρει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει συμφωνια με λεντεσμα στην βαζελα απεχουν πανω απο 100 χιλιαρικα

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει συμφωνια με λεντεσμα στην βαζελα απεχουν πανω απο 100 χιλιαρικα

Μητσο μου ειπαν οτι συμφωνησε ο παικτης με προσωπικη παρεμβαση του κυριου Γιαννη που δεχτηκε το υπερογκο (...) συμβολαιο του. Γι αυτο ειμαι ακριβης και στο συμβολαιο, επειδη μου ειπανε και τα λεφτα. Αν δεν εχει υπογραψει σωστα τα λες γιατι οντως στην αρχη ζητουσε παραλογα λεφτα για παικτης που εχει να κλωτσησει 6 μηνες το τοπι.

Link to comment
Share on other sites

600 λέει η λαιβ 450 η γκολ για 1+1

 

Υπερβολικά λεφτά για τον 34 χρόνο λεντεσμα με 8 μήνες αποχή

 

Αν γίνει καμιά στραβή και δεν μπει ομίλους η βαζέλα πάει για γερό κραχ

Link to comment
Share on other sites

Ζάστρε αυτό το "καφενειακό" οτί ο μπεζαχτάς για την Ε? Ο έχει βγει για το δικό μας γύρω στα 7Μ... (και γι'αυτο δε δίνει μια για το αγωνιστικό...) πιστεύεις έκει κάποια βάση ή είναι όσα δε φτάνει η αλεπού...?

Link to comment
Share on other sites

Ζάστρε αυτό το "καφενειακό" οτί ο μπεζαχτάς για την Ε? Ο έχει βγει για το δικό μας γύρω στα 7Μ... (και γι'αυτο δε δίνει μια για το αγωνιστικό...) πιστεύεις έκει κάποια βάση ή είναι όσα δε φτάνει η αλεπού...?

Του μετέφερα την απορία σου, και παραλίγο να πνιγεί από τα γέλια.

Link to comment
Share on other sites

Ζάστρε αυτό το "καφενειακό" οτί ο μπεζαχτάς για την Ε? Ο έχει βγει για το δικό μας γύρω στα 7Μ... (και γι'αυτο δε δίνει μια για το αγωνιστικό...) πιστεύεις έκει κάποια βάση ή είναι όσα δε φτάνει η αλεπού...?

Ουτε του αγγελου του νερο. Την Ε? Ο την εχει αναλαβει οικονομικα ο μπαμπας. Μπορει να εννοει τα λεφτα του μπαμπα, γιατι εμεις βαζουμε το know how.

Link to comment
Share on other sites

Αυτην την στιγμη παμε λοιπον (καπως) ετσι

 

 

 

----------------------------------------Ανεστης (Μπαρκας)----------------------------------

 

---------Τσιγκρινσκι (Μπελκαρουι?)------Κολοβετσιος (Λαμπροπουλος)-------

Γκαλο (Μπακακης)------------------------------------------------------Ντιντακ (Ντιαζ)

 

------------------Σιμοες (Γαλανοπουλος)---Γιοχανσον (Τζανετοπουλος)---------

----------------------------------------Μανταλος (Μπακασετας)----------------------------

 

? ατιτο? (Αραβιδης)--------------------------------------------Μπαρμποσα (Βαργκας)

---------------------------------------Αλμειδα (? εκχαρτ)-------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Αυτην την στιγμη παμε λοιπον (καπως) ετσι

 

 

 

----------------------------------------Ανεστης (Μπαρκας)----------------------------------

 

---------Τσιγκρινσκι (Μπελκαρουι?)------Κολοβετσιος (Λαμπροπουλος)-------

Γκαλο (Μπακακης)------------------------------------------------------Ντιντακ (Ντιαζ)

 

------------------Σιμοες (Γαλανοπουλος)---Γιοχανσον (Τζανετοπουλος)---------

----------------------------------------Μανταλος (Μπακασετας)----------------------------

 

? ατιτο? (Αραβιδης)--------------------------------------------Μπαρμποσα (Βαργκας)

---------------------------------------Αλμειδα (? εκχαρτ)-------------------------------------

Αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

2 χαφ θελουμε κανονικα εναν με καθετη πασα η γρηγορο που να μπουκαρει (Ζουκουλινι πχ) και εναν απλα σκυλο να κοβει τα παντα και να δινει ανασες στον Σιμοες. Αλλα ας παρουμε εναν τουλαχιστον και εχουμε και Γαλανοπουλο. ? αντως θα προτιμουσα Καλα αντι Μπελκαρουι.

Link to comment
Share on other sites

αργει να ποσταρει κι ο ζαστρος και ξεθαρεψατε και ζητατε μιση ενδεκαδα ακομα

Link to comment
Share on other sites

θελουμε ενα κεντρικο χαφ λιγο πιο μπαλαδορο απο τους υπαρχοντες,

τυπου μιτσελ που ειχε ερθει επι χιμενεθ,

και ενα δεξι χαφ δεξιοποδαρο που παιζει ασβεστη και εχει σεντρα.

4-2-3-1 στα ευκολα ματς,

4-3-3 στα δυσκολα, θα παιζουμε.

 

Καλη δομη εχει το ροστερ, μπορουμε πραγματα φετος.

Μακαρι η μεγαλη κινηση να γινει στα χαφ αν και δεν το κοβω,

υπερπιστευουν τον Μανταλο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτην την στιγμη παμε λοιπον (καπως) ετσι

 

 

 

----------------------------------------Ανεστης (Μπαρκας)----------------------------------

 

---------Τσιγκρινσκι (Μπελκαρουι?)------Κολοβετσιος (Λαμπροπουλος)-------

Γκαλο (Μπακακης)------------------------------------------------------Ντιντακ (Ντιαζ)

 

------------------Σιμοες (Γαλανοπουλος)---Γιοχανσον (Τζανετοπουλος)---------

----------------------------------------Μανταλος (Μπακασετας)----------------------------

 

? ατιτο? (Αραβιδης)--------------------------------------------Μπαρμποσα (Βαργκας)

---------------------------------------Αλμειδα (? εκχαρτ)-------------------------------------

+ Βαργκας δεξια ή 10αρι

Link to comment
Share on other sites

+ Βαργκας δεξια ή 10αρι

Yes. Ok, ενδεικτικο ειναι, παιζουν και σε αλλες θεσεις μερικοι παικτες.

 

Εγω εχω θεμα και στην θεση του αναπληρωματικου φορ, αυτον τον ? εκχαρτ τι τον κρατησανε. Τεσπα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Yes. Ok, ενδεικτικο ειναι, παιζουν και σε αλλες θεσεις μερικοι παικτες.

 

Εγω εχω θεμα και στην θεση του αναπληρωματικου φορ, αυτον τον ? εκχαρτ τι τον κρατησανε. Τεσπα.

εχει συμβολαιο προφανως, αν εφευγε ο ? εκχαρτ τοτε να πηγαιναμε και για εναν γρηγορο επιθετικο διαφορετικο στυλ δηλ απο αυτους που εχουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ειχαμε κρατησει Ζουκουλινι, εγω θα ελεγα οτι παμε για κουπα. Αλλα χωρις χαφ... Δε..

Μονο για λογους τσιγκουνιας ή επειδη δεν ηθελε η αλλη πλευρα μπορω να εξηγησω οτι τον αφησαν αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×