Jump to content

ΑΕΚ- Σεντ Ετιέν (Europa League, 3ος προκ. - Ρεβάνς): 04/08, 21:00, Nova Sports 2


stavros 9-11
 Share

mvp-Κοουτσινγκ-βραβειο Σοιλεδη  

27 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      1
    • Γκάλο
      13
    • Ντίντακ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      5
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      4
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      1
    • Μπακασέτας
      2
    • Πλατέλλας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Αλμέιδα
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Κετσμπάγια

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      13
    • Απλά φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      10
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Κολοβέτσιος
      3
    • Σιμόες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      2
    • Μάνταλος
      3
    • Μπαρμπόσα
      4
    • Βάργκας
      3
    • Μπακασέτας
      2
    • Πλατέλλας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Αλμέιδα
      0


Recommended Posts

Εχουμε σοβαρη διοικηση πανω από όλα. ? ερσι με τον Ατρομητο που δεν ειχε και παρα πολύ κοσμο συνολικα στο γηπεδο μπηκα στο πεταλο στην αρχη του αγωνα και παραλιγο να ποδοπατηθουμε οσοι ημασταν  ψηλα στην εισοδο, καλα που μας ανοιξαν να ανεβουμε στη 2 τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Μετα τη χαρά που μας πρόσφερε η Μπερ Σεβά να πάρουμε και μεις την πρόκριση με τους στεφανουάδες.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχουν ξεκινησει οι προβλεψεις και τα ονειρα για φετος, 1-0 αυριο

Link to comment
Share on other sites

Ανοίχτε ρε καριόλες το πάνω διάζωμα.

Εισαι τρελος; και ποιος θα τις καθαρισει απο τους πασατεμπους τα σπορακια και τις κοκες τις κολες μου λες ;Μια μια θα ανοιγουν εαν και εφοσον .

Link to comment
Share on other sites

Εισαι τρελος; και ποιος θα τις καθαρισει απο τους πασατεμπους τα σπορακια και τις κοκες τις κολες μου λες ;Μια μια θα ανοιγουν εαν και εφοσον .

Γιατι το κατω διαζωμα το καθαριζουν;; :P 

Link to comment
Share on other sites

Την αλλη βανε που ο πουρκουας τονε κοιτα στο πατουμενο :lol: .

 

 

b64772d54fecf20fe2c8f8c6de2d25a0_472698.

Edited by gybe21
  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα Ελλάδα έφερα αποκλεισμό μπαουγκ λαι γαύρου αν πάρω πρόκριση αύριο ολο το ΚΜ τσονταρει να ρθω στον τελευταίο μας προκριματικό.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Με σκετο εμφιαλωμενο νερο την βγαλανε? :lol: Ο ΤΖΑΜ? ΑΣ κερασε τα νερα και η ? ΑΕ χρεωθηκε τα υπολοιπα? ? ροκριση αλλως δρομο ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Ο μιζαδορος γαύρος γυρινος γιατί κουβαλάει δυο iPhone? Έχει το Σερβικό σιμ στο ένα και το Βοζνιακό σιμ στο άλλο;

 

Γαμω τη Ζάσταβα και (όλο) το Μόσταρ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τελειωνω 9 απο τη δουλεια και ειμαι και υπευθυνος που σημαινει πως πρεπει να κλειδωσω ολο το κτιριο γαμω την τρελα μου, ερα σπορ στο αμαξι μεχρι το σπιτι και οταν θα ανοιξω το πισι να εχω παρακαλω link σε Pm 

Link to comment
Share on other sites

O κόσμος πρέπει να στηρίξει μέχρι το τελευταίο λεπτό. Να μην υπάρχει το κλασικό "πάγωμα" ή δυσαρέσκεια, η ΑΕΚ θα μπεί δυνατά για τη νίκη αλλά η Σεντ Ετιέν είναι μία δυνατή ομάδα, σε αντίθεση με αυτές που κληρώθηκαν οι υπόλοιπες  ελληνικές ομάδες πλην ίσως του Άγιαξ.

Link to comment
Share on other sites

 

 

στις πρώτες φώτο ο πόντιος φορά γραβάτα, σακάκι και είναι σοβαρός..

στην τελευταία με την Ντουσκάρα μονο πουκαμισάκι με μαζεμένα μανίκια, ανοιχτο κουμπι και χαμογελαστός.

 

βασικά στη δεύτερη παίζει να έχει μόλις πληροφορηθει για το έμπλαστρο της γκαμήλας στον κώλο του βαγγέλη... και μας χαρίζει το διαβόητο σαρδώνιο χαμόγελο...

 

του ντουσκου πάλι η μιση καρδια πρέπει να σπαράζει... αλλά μπροστά στο αφεντικό και τις κάμερες δε χωρούν αυθορμητισμοι...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

βασικά στη δεύτερη παίζει να έχει μόλις πληροφορηθει για το έμπλαστρο της γκαμήλας στον κώλο του βαγγέλη... και μας χαρίζει το διαβόητο σαρδώνιο χαμόγελο...

 

του ντουσκου πάλι η μιση καρδια πρέπει να σπαράζει... αλλά μπροστά στο αφεντικό και τις κάμερες δε χωρούν αυθορμητισμοι...

Τους ελεγε το ανεκδοτο με την κυρια που εχωσε το γκομενο στη ντουλαπα και του πιαστηκαν απ'εξω τα παπαρια.
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Αν δεν είναι νίκη για τον κωλόγαυρο το γεγονός ότι έχουμε Ευρωπαικό αγώνα εμείς και ο παναθηναικός αλλά πρώτο θέμα στα υποτίθεται αντικειμενικά παίζει το ποιον προπονητή θα πάρουν δεν ξέρω τι είναι.Καλά ειδικά εμάς μας έχουν εντελώς χεσμένους μας ψιλοθάβουν στην ακριανή μπάρα και καθάρισαν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×