Jump to content

ΑΕΚ - Κύπελλο Ελλάδας 2016-2017


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Παιχνίδι διαχείρισης από εμάς είναι ξεκάθαρα το αποψινό. Δε θέλει τρέλες και δε θέλει ρίσκα. 

Πιστεύω ότι γκολ θα βρούμε, αν δεν εμφανίσουμε αμυντική λειτουργία όπως με το βάζελο πιθανότατα να μην απειληθούμε κιόλας. 

Τέλος χτυπάς τα τρία βαριά κορμιά του γαύρου, τα δύο στόπερ και το Ρομάο.

Μόνο άγχος η γνωστή περίοδος.

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

με καλο αποτελεσμα σημερα η κουπα ειναι δικη μας οποιος και να ειναι αντιπαλος

αν τα εγραφα εγω αυτα θα ειχε πεσει το φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

αν τα εγραφα εγω αυτα θα ειχε πεσει το φορουμ.

Εσύ ρε μλκ είσαι σκέτος θάνατος.

Να σου πω, σε παρακαλώ πολύ μη γράψεις στο τόπικ του αγώνα ή οπουδήποτε αλλού κάτι σχετικό με το ματς. Γράψε για το μπρούσκο, για ό,τι θες. Αλλά νιώσε λίγο την ΑΕΚ να σου φωνάζει απελπισμένα και να σε παρακαλά να βγάλεις για ένα ματς το σκασμό

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

εχω ξεκινησει τα στοιχηματα απο το πρωι εδω με συναδελφους, τους εχω δωσει και το Χ 

Link to comment
Share on other sites

εχω ξεκινησει τα στοιχηματα απο το πρωι εδω με συναδελφους, τους εχω δωσει και το Χ

Μπράβο παιδί μου !!!!!

Όχι σαν κάτι ..... άλλους που θα διαπληκτίζονται με συναδέλφους τους τέτοια ώρα για το αν ο Αντώνης Ρέμος είναι καλύτερος στο πρώτο μέρος του προγράμματος του ή στο δεύτερο.

Μπράβο και πάλι ! Με συγκινείς !!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πατερα εχουν πεσει να με φανε θεωρουν οτι ειμαι πηγη γκαντεμιας και οτι εχεις και εσυ μεριδιο ευθυνης γιαυτο 

ανεξηγητο 

Link to comment
Share on other sites

πατερα εχουν πεσει να με φανε θεωρουν οτι ειμαι πηγη γκαντεμιας και οτι εχεις και εσυ μεριδιο ευθυνης γιαυτο 

ανεξηγητο 

Δε φταις εσύ που ο Μανιάτης πατέρας σου αντί να σε τάξει στην Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντου, σε έταξε στον Μητσοτάκη, γιατί ήθελε κουμπαριές με την εξουσία και να κάνει πράξη την εθνική συμφιλίωση. 

Αλλά ας μην το συνεχίσω μέρες που είναι...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

πατερα εχουν πεσει να με φανε θεωρουν οτι ειμαι πηγη γκαντεμιας και οτι εχεις και εσυ μεριδιο ευθυνης γιαυτο

ανεξηγητο

Αγνόησε τους !

Και με τον Σπύρακλα το κάνανε αυτό και τώρα βαρεθηκανε και αλλάξανε στόχο.

"Της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες", παιδί μου. Έτσι να τους απαντάς !!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ειναι δεδομενο οτι μετα το χθεσινο ξετσουτσουνιασμα του βλακα του ρωσου η μπουγατσα ψυχραιμα θα αποκλεισει απο εδρα τελικου το ΟΑΚΑ και γενικα την Αθηνα, οσο βλακας και επαρση να εχει ο πουθενας σαββιδης θα τον συνετισουν οι υπολοιποι

 

4 γηπεδα εχουν γινει πλανα

 

? αγκρητιο, γηπεδο λαρισας, ? αμπελοπονησιακό, Καυτατζογλειο και ενα ακομα μπηκε στο παιχνιδι χθες το ? ανθεσσαλικο

 

Καυατζογλειο και ? αμπελοπονησιακο θα απορριφθουν απο εμας και αυτους αντιστοιχα 

 

αρα μενουνε το ? αγκρητιο της Λαρισας και το ? ανθεσσαλικο 

 

το 1ο ειναι μπουρδελο, κυριολεκτικα ερειπιο και κανεις δεν πιστευει οτι θα ειναι ετοιμο στην ωρα του, δεν εχει καμερες και η αστυνομια θελει να το απορριψει γιατι φοβαται οτι στο Ηρακλειο θα γινει κουγκι.

 

το 2ο ειναι πολυ μικρο μιλαμε για γηπεδο 16,500 θεσεων που σημαινει οτι καθε ομαδα θα παρει απο 5,000 τικετα μαξιμουμ, ενω για να γινει ο αγωνας εκει πρεπει να συμφωνησει και ο κουγιας

 

το 3ο ειναι 23,000 δηλαδη καθε ομαδα θα παρει περιπου 8,000 τικετα τηρει της προδιαγραφες ασφαλειας αλλα ειναι μπουρδελο το τερεν και σε 8 μερες δεν διορθωνεται.

 

σημερα θα υπαρχει η αποφαση απο Δευτερα θα βγουνε τα εισητηρια.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα ενα σημαδι οτι δεν σηκωνεις κουπα η απουσια του ΧρησταRα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

κατα 99% Κρητη και ? αγκρητιο

 

Ολοι λενε ρε συ για Ηρακλειο Κρητης σε σαιτς και ραδια

αλλα εμεις λεμε Βολο .

Link to comment
Share on other sites

Ο ? ΑΟΚ προτίθεται να προτείνει σήμερα (28/4) το ? ανθεσσαλικό για έδρα του τελικού Κυπέλλου με την ΑΕΚ.

AT170_300x250_4.gif
 

Το μεσημέρι του Σαββάτου 29 Απριλίου θα γίνει στο ? αγκρήτιο η πρώτη σύσκεψη για τα μέτρα ασφάλειας του τελικού του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον ? ΑΟΚ και την ΑΕΚ αλλά μέχρι τότε δεν αποκλείεται να προκύψει νέα έδρα (!).

Η Επιτροπή Εξομάλυνσης έχει αποφασίσει σε περίπτωση πρόκρισης της "Ένωσης" ο τελικός να γίνει στην συγκεκριμένη έδρα παρά τα προβλήματα που αντιμετωπίζει (έχει καταστραφεί το στέγαστρο στην θύρα 3, η περιφέρεια Κρήτης έχει σφραγίσει τις θύρες 8-14, δεν διαθέτει κάμερες ασφαλείας) ενώ και η αστυνομία δεν ενθουσιάζεται με την ιδέα.

Τις τελευταίες ώρες ωστόσο, ακούγεται έντονα ότι ο ? ΑΟΚ, που εξακολουθεί να αρνείται ως έδρα του τελικού της 6ης Μαϊου (20:30)  το Ολυμπιακό Στάδιο, θα προτείνει ως έδρα γήπεδο της Θεσσαλίας. Αν πέσει στο τραπέζι αυτή η πρόταση, τότε από την Ε? Ο είναι πάρα πολύ πιθανό να μην προκριθεί το "AEL FC Arena", έδρα της Λάρισας, που πριν από ένα μήνα εμφανίζονταν ως φαβορί αλλά έχασε πόντους εξαιτίας της μικτής χωρητικότητας  του (μόλις 16.118 θεατές δηλαδή από 5.000 εισιτήρια σε κάθε ομάδα) αλλά το ? ανθεσσαλικό Στάδιο που χρησιμοποιεί ως έδρα ο Ολυμπιακός Βόλου.

Δέκα χρόνια και μία ημέρα από τον τελικό του ? αναθηναϊκού με την Λάρισα στις 5 Μαϊου 2007 (1-2), το γήπεδο του Βόλου φαντάζει ως καλή λύση καθώς έχει μεγαλύτερη χωρητικότητα, 23.000 θέσεις, κάτι που σημαίνει ότι οι δύο ομάδες θα πάρουν από 8.000-10.000 εισιτήρια περίπου. Επίσης στα "συν" του είναι ότι  είναι πιο εύκολα αντιμετωπίσιμη η πρόσβαση των οπαδών από εκ διαμέτρου αντίθετη κατεύθυνση από την εθνική οδό (από την Αθήνα οι μεν, από την Θεσσαλονίκη οι δε).

Στα «μείον» η όχι και τόσο καλή κατάσταση του αγωνιστικού χώρου και το γεγονός ότι δεν ήταν στα τέσσερα στάδια που εξέτασε πρόσφατα η Ε? Ο (Καυτανζόγλειο, AEL FC Arena, ? αμπελοπονησιακό, ? αγκρήτιο) οπότε δεν αποκλείεται να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Επίσης,  δεν υπάρχει έτοιμο και "seating plan" για τις θύρες που θα πάρουν οι δύο ομάδες.

Όπως και να έχει η απόφαση για την έδρα του τελικού (που έπρεπε να είχε παρθεί… χθες), αναμένεται σήμερα αφού πρέπει να γίνει σύσκεψη ασφαλείας για να αποφασιστούν τα εισιτήρια που θα πάρουν οι δύο ομάδες ώστε στη συνέχεια να τυπωθούν και να κυκλοφορήσουν στα γκισέ.

Link to comment
Share on other sites

Η πραγματικη επιδειξη δυναμης θα ηταν να προτεινεις το Τζογλειο. Και να τους καθαρισεις εκει μεσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η πραγματικη επιδειξη δυναμης θα ηταν να προτεινεις το Τζογλειο. Και να τους καθαρισεις εκει μεσα.

Και αμα εχανες να βριζαμε ολοι μελισσανιδη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σχεδον λαιβ

γίνεται μάχη και όχι με καλα λογακια..

Σαββιδης Ηράκλειο .

Εμείς Βόλο .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×