Jump to content

Προπονητολογία Vol.IIΙ


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

? ολλα θα φανουν απο την εθνικοτητα, το βιογραφικο του κοουτς και τους συνεργατες που θα φερει.

Αν κανει εκπτωσεις σε συνεργατες, συμβιβαστει σε συμβολαιο ως το καλοκαιρι τυπου "παμε και αν μας κανεις και σου κανουμε συνεχιζουμε" τοτε μια απο τα ιδια.

Ας φερουν εναν βορειοευρωπαιο λοιπον να χει κωδικα επικοινωνιας με Ντανιελ, να του κανουν ενα συμβολαιο μεχρι το καλοκαιρι του 2018 και να του δωσουν τους συνεργατες που θα ζητησει.

Δεν χρειαζεται να ναι ο Κλοπ ο νεος προπονητης.

Ενας σοβαρος, δικαιος, εργατικος και επικοινωνιακος που να κανει τα βασικα ισως και να αρκει.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Οποιον κ να φερουν το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο. 4η θεση. Οποτε μην αγχωνεστε

Link to comment
Share on other sites

Οποιον κ να φερουν το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο. 4η θεση. Οποτε μην αγχωνεστε

 

Αισιόδοξο σε βλέπω .εμείς αγχωνομαστε για τό να θά βγουμε πλέυ οφ.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή λογική της εκπληκτικής μας διοίκησης.

Από το παιχνίδι με τον Ηρακλή ουσιαστικά θέλουν να διώξουν τον προπονητή, πέφτει πούτσα στο Καραϊσκάκη, ακολουθούν 15 μέρες που θα μπορούσε το εκάστοτε νέο θύμα-προπονητής να δει την ομάδα κα να δουλέψει και 1-2 πραγματάκια, αλλά εμείς κρατάμε τον προπονητή για να τον διώξουμε την...16η μερα!

 

Αυτά δεν τα έκανε ούτε η Α.Ε.Κ. του Μάκη Αγγελόπουλου πέρσι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Βαθιλη καλως ηρθες στην ομαδα της καρδιας σου για το νεο σου αυτο ξεκινημα ως προπονητης. :lol:  Για τους επομενους 6 μηνες που θα εισαι προπονητης της ομαδας μας σου ευχομαστε τα καλυτερα.

 

1ata50a.jpg

 

Αυτα που γραφει ο Μπουκο παντως μονο τρολλια δεν ειναι.....παιζει το ονομα ? απαδοπουλου και Ουζουνιδη...! Η ΑΕΚ που ολοι ονειρευομασταν....

Link to comment
Share on other sites

? αιζει ο Λάζλο Μπολονι ενω θέση στο στίβο

έχει πάρει και ο Ζοζέ Μοράις.

Βοηθός Μουρίνιο,Ανταλιασπορ κλπ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ετοιμαζοντε για προσφορες σε προπονητες στην ? ΑΕ. Απο το πρωι βραζουν οι φακες...

 

kazani_pou_vrazei.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Βαθιληθ ή Τραι 2η θητεια. 

Ναι κατι σαν αυτο θα παιξει στο θεατρο σκιων του παπατζη...δεν μπορει παραπανω δεν τον αδικω.

Link to comment
Share on other sites

Χαμπε τοποθετησου και επι του θεματος ομως, αναφερθηκαν δυο ονοματα ο Μπολονι και ο Μοραις.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Χαμπε τοποθετησου και επι του θεματος ομως, αναφερθηκαν δυο ονοματα ο Μπολονι και ο Μοραις.

Μπολονι μακρια ..ο αλλος μου ειναι αγνωστος

Link to comment
Share on other sites

? οιός Μπολονι ρε μαλάκες τώρα.

 

? άντως όποιος και να έρθει, να μην τον καλωσορίσει ο γουρλης Μπουκοφσκις.

Link to comment
Share on other sites

ο Μπολονι δεν ειναι Αραβια με κανενα μυριο για συμβολαιο ? του λειπει η Ελλαδα? 

Link to comment
Share on other sites

? οιός Μπολονι ρε μαλάκες τώρα.

? άντως όποιος και να έρθει, να μην τον καλωσορίσει ο γουρλης Μπουκοφσκις.

Εννοειται εγω θα τον καλωσορισω.

 

Να πω την αληθεια τον Μπολονι δεν τον θυμαμαι ιδιαιτερα, ειχα την αισθηση πως ειχε ερθει Ελλαδα για τον ? ΑΟΚ πολλα χρονια πριν, ισως γιατι λογω της περιπετειας της ΑΕΚ τα τελευταια χρονια νιωθω πως περασε δεκαετια και βαλε.

Θα προτιμουσα κατι καλυτερο (προπονητη απο Μπουντεσλιγκα πχ) ωστοσο η αισθηση που μου ειχε δωσει ο Ρουμανος (χμμμ) στον ? ΑΟΚ ειναι πως ηταν ανωτερου στατους απο την Μπουγατσα και πως ειχε κανει σοβαρη δουλεια. Δεν ειμαι σιγουρος τι αποτελεσματα ειχε φερει, ωστοσο θυμαμαι εναν σοβαρο ? ΑΟΚ (οσο γινεται αυτο) επι των ημερων του.

Ειναι 63 χρονων βεβαια και ερχεται απο Σαουδικη Αραβια (βεβαια κατα καιρους περναει απο εκει απ οτι βλεπω στο wiki), εχει προπονησει ομως και Σπορτινγκ, Μονακο κτλ. Ψιλομεγαλος μου φαινεται και δεν ξερω τι διαθεση και κουραγια θα εχει. Αν γουσταρει ακομα και εχει φιλοδοξιες (ενα πρωταθλημα ας πουμε) τοτε καλως να ορισει λεω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με Τσακιρη παντως, στην παε τα χουν ψιλοχαμενα, χωρις να εχει υπαρξει καμια σοβαρη προεργασια.

Δεν μου κανει καθολου εντυπωση βεβαια, αν κρινω απο το ονομα του Μπολονι.

Link to comment
Share on other sites

καλη επιλογη ο μπολονις

 

ο πορτογαλος αγνωστο - μια χρονια εχει κανει μακρια απο μουρινιο

 

τελευταιο ονοματακι ειναι ο γιανκιν 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×