Jump to content

stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      2
    • Γκάλο
      2
    • Ντιντάκ
      4
    • Λαμπρόπουλος
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      1
    • Πατίτο
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μοράις

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Απλά Φυσιολογικό
      5
    • Κακό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      7
    • Γκάλο
      1
    • Ντιντάκ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      2
    • Γιόχανσον
      1
    • Σιμόες
      0
    • Πατίτο
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      12
    • Αλμέιδα
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αραβίδης
      0


Recommended Posts

Τα μουνοπανα οι βούλγαροι αρνήθηκαν να βάλουν άσπρα ώστε να φορουσαμε εμείς μαύρα. Μαλακα Μελισσανιδη γαμω τη θύρα 4 σου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αφου την εχουμε την φούξια, κάποτε θα ερχόταν και η οδυνηρή στιγμή να τη φορέσουμε.

Link to comment
Share on other sites

εχει και την εμφανιση που φορουσε στο τηγανι η μπουγατσα με ασπρη φανελα, ανετα φορουσαμε την ριγε σημερα. 

 

Στα του αγωνα νομιζω μετα κ την απουσια ιησου στα δεξια πρεπει να παιξει ο γκαλο με τον μπακακη πισω του   μπας  και περιορισεις τον ροντριγκεζ αρχικα , μετα επιθετικα ο γκαλο μπορει αν ανεβει να βγαλει κ μια σεντρα της προκοπης για το κεφαλι του αλμειδα . 

 

τον μπακασετα φυσικα στον παγκο 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήθελες ας είχες μπλε φανέλα για τρίτη ξερωγω. Κουράγιο στους βόρειους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω παντως να κλεισει το ΚΜ για 24 ωρες για λογους ψυχικης αλλα και σωματικης υγειας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μη μασατε θα τους γαμησουμε.0-1 Λαμπροπουλος με κεφαλια,0-2 Αλμειδα με σουτ απο τα 40 μετρα,0-3 με σλαλομ και τελειωμα στο γαμα απο ? ατιτο.

Μην ξεχασεις να κανεις save ε? :lol:

Playstation20120Memory20Card.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Χάμπο,πιάσε θέση αεροδρόμιο.

Θα γυρισουν η θα ζητησουν αθλητικο ασυλο απο τον Ρωσσο? αντοφλακια? Σιγουρα γυρνανε με αεροπλανο και οχι με ΚΤΕΛ? Αν ειναι να παω Κηφισσο...

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνεις με το τρίγωνο των βερμούδων: Ανέστη-Κολοβέτσιο-Λαμπρόπουλο

 

Ελπίζω οι Γιόχανσον-Σιμόες να ξηγηθούν

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ το εκνευριστικο ειναι οτι και χ ν παρεις που ετσι οπως εξελισσεται το πραγμα ειναι καλο αποτελεσμα, θα εισαι στο -6

Link to comment
Share on other sites

Μανταλος δεξια, ? ατιτο αριστερα και Μπακασετα δεκαρι πισω απ τον Αλμειντα. Οι υπολοιποι οι γνωστοι.

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζομαι να δω ΑΕΚ στην τούμπα. Ήδη έχω μελαγχολησει που θυμάμαι τα χρόνια που τέτοια ώρα θα ήμασταν ήδη στον γαλλικό ποταμό. Σπάνια χάναμε τότε. Χ ή 2 ήταν η φάση.

 

Σημερα πάμε να μη φάμε πολλα, λόγω και του ουκρανού που τον πήγε αίμα... Και θα είμαστε η ομάδα με τα ροζ.

 

Είναι σα να σε ξενερωνει μία γυναίκα και να μη θες άλλο να τη γαμησεις.

 

Με έπιασαν ψυχολογικά, θέλω να κλάψω σε μία γωνιά του δωματίου μου, φέρτε πίσω την ΑΕΚ μου ρε μουνια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα ρε Σταυρη, σιγα το μεγαθηριο που θα σε διαλυσει. ΟΚ εχεις μεινει πισω, εχουνε ανεβει αυτοι, αλλα μη συγκρινουμε ανομοια μεγεθη τωρα. 

Link to comment
Share on other sites

Μανταλος δεξια, ? ατιτο αριστερα και Μπακασετα δεκαρι πισω απ τον Αλμειντα. Οι υπολοιποι οι γνωστοι.

Ας ελπισουμε πως αυτοι οι 4 τουλαχιστον θα κλεισουν καποιους χωρους πισω κανοντας μια υποτυπωδη αμυνα...

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα ρε Σταυρη, σιγα το μεγαθηριο που θα σε διαλυσει. ΟΚ εχεις μεινει πισω, εχουνε ανεβει αυτοι, αλλα μη συγκρινουμε ανομοια μεγεθη τωρα.

Η ροζ φανέλα με αποτελείωσε, σκατά να φάνε όλοι

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζομαι να δω ΑΕΚ στην τούμπα. Ήδη έχω μελαγχολησει που θυμάμαι τα χρόνια που τέτοια ώρα θα ήμασταν ήδη στον γαλλικό ποταμό. Σπάνια χάναμε τότε. Χ ή 2 ήταν η φάση.

 

Σημερα πάμε να μη φάμε πολλα, λόγω και του ουκρανού που τον πήγε αίμα... Και θα είμαστε η ομάδα με τα ροζ.

 

Είναι σα να σε ξενερωνει μία γυναίκα και να μη θες άλλο να τη γαμησεις.

 

Με έπιασαν ψυχολογικά, θέλω να κλάψω σε μία γωνιά του δωματίου μου, φέρτε πίσω την ΑΕΚ μου ρε μουνια

Σταυρο η εμβρυακη σταση βοηθα σε αυτες τις περιπτωσεις να ξερεις .

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Νικη σημερα και γκελα μεθαυριο με Ατρομητο. ? αιχτε 3m εντερο

? αιξε τα πνευμονια σου στον ΑΣΣΟ Μ? ουκο ! Μην παιξεις το εντερο σου στο διπλο γιατι απο αυριο θα χεζεις με παροχετευση :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×