Jump to content

Σφουγγαρισμα-απολυμανση αποδυτηριων..


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

k ena xarmosyno

 

Η ? ΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με τον Βαγγέλη ? λατέλλα, ο οποίος υπέγραψε σήμερα τη λύση του συμβολαίου του. Η ? ΑΕ ΑΕΚ ευχαριστεί τον ποδοσφαιριστή, που τίμησε την κιτρινόμαυρη φανέλα, προσφέροντας στην ομάδα μας από τα γήπεδα της Γ’ Εθνικής μέχρι την επιστροφή στη Super League και την κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδας.

Από την πλευρά του ο Βαγγέλης ? λατέλλας δήλωσε: «Ευχαριστώ πολύ τη διοίκηση της ΑΕΚ για την τιμή που μου έκανε να με εμπιστευθεί σε αυτό το πολύ όμορφο ταξίδι και, βέβαια, τους συμπαίκτες μου. Η ΑΕΚ αποτέλεσε τον μεγαλύτερο σταθμό στη μέχρι σήμερα καριέρα μου και φεύγω από την ομάδα με τις καλύτερες αναμνήσεις, κρατώντας μόνο τις ωραίες στιγμές».

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αντιο. Σειρα οι επομενοι.

 

Αραβιδης, Ανεστης, Κολοβετσιος, Μπακακης (+Λαμπροπουλος?). Αν ειναι δυνατον ολοι, να ησυχασουν λιγο τα ματια μας.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

ως παιχτης επιπεδου Γ εθνικης ο βαγγελης, βοηθησε πολυ στην ανοδο εκεινη τη χρονια πετυχαινοντας αρκετα και εντυπωσιακα γκολ.

 

ευχαριστουμε!!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ερα απο τα παιδια της β´, τα παιδια δλδ του νεου τεχνικου διαυθυντη του βαζελου, κατι πρεπει να γινει και με τον Ντιντακ δεν νομιζετε;

 

Αφου δεν εχει λεφτα ο Μελισσανιδης για σοβαρη ενισχυση, ας δωσει τουλαχιστον τιποτα για αποζημειωσεις να απαλλαγουμε απο τον πονοματο και τα πολλα νευρα. Ας βαλουν τιποτα πιτσιρικια στην θεση τους, ας βαλουν τιποτα φθηνιαρηδες που θα παρουν στην θεση τους, δεν με νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

Ο ? λατελλας εδωσε πολλα και ξεχωρισε στις χαμηλοτερες κατηγοριες αλλα ηταν ανεπαρκης για τη συνεχεια οπως και πολλοι αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα είναι καλύτερος φέρανε τέτοιο τον ντιαζ και δεν σταύρωσε ούτε ματς της προκοπης

Link to comment
Share on other sites

Ο ? λατελλας εδωσε πολλα και ξεχωρισε στις χαμηλοτερες κατηγοριες αλλα ηταν ανεπαρκης για τη συνεχεια οπως και πολλοι αλλοι.

nai omos den eixe n apodeiksei tpt...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ντιντακ εχει κανει πολλα παιχνιδια που ειναι ως και mvp. Ξερει καλα τη θεση και βοηθα με τον τροπο παιχνιδιου του την ομαδα αφου ξερει να καλυπτει καλα και το κεντρο αμυνας.

Σιγουρα ειναι ντεφορμε αλλα για πεταμα σε καμια περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πλεον δεν ειμαι σιγουρος οτι απο τον φετινο Ντιντακ υπαρχει πολυ χειροτερο. Ουτε καν ο Ντιαζ πρεπει να ειναι πολυ χειροτερος.

 

Απλα εκνευριζομαι πιο γρηγορα, στα λογια μου θα πρθετε στο τελος με τον δηθεν παικτη της Μιλαν (με την μια συμμετοχη). (:

Link to comment
Share on other sites

Ο ? λατελλας ηταν παντα λαθος τακτικα και δεν ηξερε που να σταθει και τι να κανει. Με μικρους/κουλους αντιπαλους εκανε πλακα λογω καλης τριπλας.

Link to comment
Share on other sites

Νικο μπροστα στον φετινο Ντιντακ ο Τασουλης του νιονιου φαινεται Ρομπερτο Καρλος.

Συμφωνω. Δεν θα τα χαλασουμε ομως εκει. Ας διωξουν πρωτα τους αλλους που λεμε οι οποιοι εχουν και συμπεριφορα παλιοσειρων (λες και μας κανει φαρσα ο θεος του ποδοσφαιρου ολο αυτο που τραβαμε πλεον).

Link to comment
Share on other sites

Ολοι αυτοι οι πλατοαραβιδηδες αν ειχαν ελαχιστη αυτογνωσια θα εφευγαν σαν κυριοι κ θα ημασταν ολοι χαρουμενοι. Αυτοι για την ευκαιρια που τους δωθηκε να παιξουν σε μια ομαδα σαν την ΑΕΚ, κ για την υπεραξια που απεκτησαν ως παιχτες και θα εξαργυρωσουν στα επομενα συμβολαια, κ εμεις για την προσφορα τους σε Β κ Γ Εθνικη.

Θα περναγαν κ τα χρονια κ θα εμεναν στην μνημη μας ως τα παιδια που βοηθησαν την ΑΕΚ σε εκεινα τα δυσκολα χρονια, κ θα τους καλουσαν κ σε καμια γιορτη σε τοπικο κλαμπ να τους δωσουν μια πλακετα.

Τωρα θα φυγουν με καντηλια κ θα τους θυμομαστε παντα για τις μαλακιες τους.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Απλα ο Αραβιδης ειναι πιο μαλακας γιατι ειχε μια χρησιμοτητα και στην α κατα τη γνωμη μου αλλα σαν εργατης και οχι σαν αφεντικο.

Link to comment
Share on other sites

Λέει ο ? λατέλας στο μήνυμα του ότι θα κρατήσει τις καλές στιγμές φεύγοντας. 

Είχε και κακές; Μήπως τον πλήγωσαν οι αποχωρήσεις του Μπιλ του Βελόσο και του Μήτσου το Ανάκογλα;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα μπες στο φμπουκ του ? λατελλα

και θα δεις τι λογος γινεται για αδικια 

και κακια απεναντι στον ? λατελλα

που επεδειξε η ? ΑΕ και θα καταλαβεις πολλα

για τον ΑΕΚτζη ..

Απλα κοιταξε τα , κλαυσιγελος .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα μπες στο φμπουκ του ? λατελλα

και θα δεις τι λογος γινεται για αδικια 

και κακια απεναντι στον ? λατελλα

που επεδειξε η ? ΑΕ και θα καταλαβεις πολλα

για τον ΑΕΚτζη ..

Απλα κοιταξε τα , κλαυσιγελος .

Στο αντίο του Αραβίδη θα ραγίσουν τα τσιμέντα, θα σκάσουν οι σοβάδες και θα γλυκάνουν τα τζατζίκια. 

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×