Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟ Κρουσσώνος 1/12 ΟΑΚΑ 15:00 πρωταθλημα


George_D
 Share

Recommended Posts

Παρτυ στον κωλο του πρεπει να γινε χθες βραδυ και προφανως σημερα κοιμαται για να συνελθει. Ακου 7-1.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι οσοι ειναι σημερα μεταξυ 3-0 και 4-0 θα πεσουν μεσα, εκτος απροοπτου.

 

Μάθε μπαλιτσα :-)

Link to comment
Share on other sites

το οτι εκανε χατ τρικ σε ενα τεταρτο το αλλο το αγγουρι δε βλεπω να το σχολιαζει κανεις σας...

δηλαδη νταξει..

αν κανονικα αυτος που βγαζει 3 γκολ σε ενα ημιχρονο,συμφωνα με την παραδοση παιρνει τη μπαλα σπιτι του,

ο συγκεκριμενος πρεπει να βαλει το βασιλομπιλαρο να μαζεψει ολες τις μπαλες απο ολα τα μπολ-μποις στο οακα,να τις φορτωσει σε ενα βανακι και να της στειλει σπιτι του...

 

Ο Μπρεσεβιτς μια χαρά είναι. Έχει κάνει δύο προετοιμασίες φέτος κιόλας. Πιστεύω θα ναι χρήσιμος και του χρόνου. Παίζει να ναι το καλύτερο φορ που μας έχει προτείνει ο Ιβιτς. Θυμίζω κάτι Βιενλινσκι (που ήρθε από Ουκρανία και όλο ίωση πάθαινε) και Ντελιμπασιτς. Μα ήμαρτον

Link to comment
Share on other sites

1-0 ημιχρονο 7-1 τελικο ουτε ο Μπεος δεν πρεπει να εχει στησει.

 

Γραφτε τέτοια να το πάρουν οι πουστογαυροι του red-dna forum που μας διαβάζουν σίγουρα και μπλα μπλα μπλα σε δύο χρόνια θα λένε για τότε που στηναμε στην Γ Εθνική. Εδώ ακόμα λένε για του προβολείς όταν ξέρω γω έπαθε μπλακαουτ η μισή Αττικη της Βουλής συμπεριλαμβανόμενης. Μην το γελάτε. Ετοιμάζουν επιχειρηματολογία. Εμείς τους λέγαμε να το σηκώσουμε μαζί στα Φιλαδελφεια επειδή τους είχαμε τελευταίο ματς εντός και νομίζουν πως τους συζητάγαμε χάρη! Ποια; η τότε ΑΕΚ! Από ποιον; Από τον τότε GAYρο! Μιλάμε για επιστήμονες! Δεν είναι τα ΠΑΟΚια γαύροι του βορρά! Οι γαύροι είναι μπουγατσες του Νότου.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω δεν λεγω οτι ηταν στημενο, λεω ποσο μπουρδελο αγωνες παιζουμε xD

 

Ναι αλλά οι μαλακες είναι αήττητοι! Έχουμε προεδρα που ελέγχει τα πάντα πρέπει να προσέξουμε μόνο την μαλακια που τους δέρνει :-)

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα να βαρεθώ πολύ νωρίτερα τη φετινή χρονιά. Καλά κράτησε όσο κράτησε, λίγους μήνες υπομονή και του χρόνου μάχιμοι για τη Β εθνική!

(κυριακάτικη σαπίλα με ΑΕΚ απούσα από το πρωτάθλημα)

Link to comment
Share on other sites

Καλα οι γαυροι ειναι ουρακοταγκοι. Το ασχημο ειναι οτι υπαρχουν και ΑΕΚτζηδες δηθεν ηθικολογοι που γραφουν απο τωρα διαφορα, γιατι προτιμουν γενικα την ΑΕΚ της φαπας.

Σε αλλα φορουμ και λιγοι ευτυχως, αλλα υπαρχουν...

Link to comment
Share on other sites

Καλα οι γαυροι ειναι ουρακοταγκοι. Το ασχημο ειναι οτι υπαρχουν και ΑΕΚτζηδες δηθεν ηθικολογοι που γραφουν απο τωρα διαφορα, γιατι προτιμουν γενικα την ΑΕΚ της φαπας.

Σε αλλα φορουμ και λιγοι ευτυχως, αλλα υπαρχουν...

 

Κι εγώ ηθικός είμαι. Θέλω γαύρο στην Αγία Σοφια το 1-0 με πέναλτι αλά Πλατελα σήμερα (αλλά εκτός περιοχής) και μετά αλλά 3 στα ίσια. Και καρπαζιες στα πλάγια :D

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα να βαρεθώ πολύ νωρίτερα τη φετινή χρονιά. Καλά κράτησε όσο κράτησε, λίγους μήνες υπομονή και του χρόνου μάχιμοι για τη Β εθνική!

(κυριακάτικη σαπίλα με ΑΕΚ απούσα από το πρωτάθλημα)

 

Τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμα! :-)

Link to comment
Share on other sites

Εγω Σταυρο τα εχω γραψει απο την αρχη της χρονιας.

 

Εφοσον (κυριως) προχωρησει το γηπεδικο και απο την στιγμη που (ηταν βεβαιο οτι)

-θα εχουμε καθημερινα πρωτοσελιδα/ρεπορταζ κλπ και (εστω αυτους τους) αγωνες τηλεοπτικα και οχι μια ομαδα εξαφανισμενη

-θα υπαρχει ενα κλιμα οτι για πρωτη φορα εχει πιθανως σοβαρο νοημα να κανουμε υπομονη για 2 χρονια, αλλα μετα να ελπιζουμε να ξαναδουμε ΑΕΚ και οχι κατι σαν ΑΕΚ

-το θεαμα στην σουπερ ληγκ ειναι καταπτυσο και ο ανταγωνισμος (μαλλον και παλι) μηδαμινος

 

Ο χρονος θα περναγε νερο. Τουλαχιστον για φετος.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

αν πιασει ο αβρααμ τετοιο σκορ,κλειδωστε το πρωταθλημα και δωστε του το κυπελλο...

 

Έτσι.Απλά πράγματα.

 

Πλάκα θα χει να χει ρίξει κανα ευρώ στο ακριβές σκορ.

 

Το σκέφτηκα,αλλά δεν παίζουν score στην Γ' Εθνική.

Link to comment
Share on other sites

Εγω Σταυρο τα εχω γραψει απο την αρχη της χρονιας.

 

Εφοσον (κυριως) προχωρησει το γηπεδικο και απο την στιγμη που (ηταν βεβαιο οτι)

-θα εχουμε καθημερινα πρωτοσελιδα/ρεπορταζ κλπ και (εστω αυτους τους) αγωνες τηλεοπτικα και οχι μια ομαδα εξαφανισμενη

-θα υπαρχει ενα κλιμα οτι για πρωτη φορα εχει πιθανως σοβαρο νοημα να κανουμε υπομονη για 2 χρονια, αλλα μετα να ελπιζουμε να ξαναδουμε ΑΕΚ και οχι κατι σαν ΑΕΚ

-το θεαμα στην σουπερ ληγκ ειναι καταπτυσο και ο ανταγωνισμος (μαλλον και παλι) μηδαμινος

 

Ο χρονος θα περναγε νερο. Τουλαχιστον για φετος.

 

Συμφωνω. Σκεφθειτε οτι τουλαχιστον την επομενη χρονια θα παιζουμε σε ενα πιο σημαντικο πρωταθλημα οπως η β εθνικη (ενα βημα πριν τη μεγαλη κατηγορια), θα παιζουμε τουλαχιστον σε ενα κυπελλο (κι οχι το φετινο παρωδια γ εθνικης) και ο ενθουσιασμος θα ειναι στα υψη εχοντας ξεκινησει η κατασκευη του γηπεδου με το καλο. Επιπλεον μπορουμε σε αυτες τις μικροτερες κατγοριες να δουλεψουμε με πολλους νεους και ελληνες παιχτες ωστε να χτισουμε μια βαση καλη (θυμηθειτε τη γιουβεντους οταν επεσε κατηγορια)

 

Να περασει οσο γινεται πιο γρηγορα αυτη η χρονια λοιπον..

Link to comment
Share on other sites

In other news

 

Είχε μέσα στις θύρες κάτι τύπους που κάναν και καλά γκάλοπ για της συνήθειες μετακίνησης του μέσου αεκτζή προς το γήπεδο. Ήδη έχει γονατίσει η SPSS με τόσα data που μαζέψανε (Από που/Με τι/Πόσσοι έρχεστε γήπεδο)

Link to comment
Share on other sites

Aυτό το "μαζί θα το σηκώσουμε στη Ν.Φιλαδέλφια" των γάβρων που στα γαμίδια τους έχει καρφωθεί το λένε; Αλτσχάιμερ έχουν ή είναι Αυριανιστές από κούνια;

Link to comment
Share on other sites

Μας τα χαλασε ο καιρος και καταντησαμε να εχουμε εισιτηρια επιπεδου σουπερλιγκας χτες.

Link to comment
Share on other sites

Μας τα χαλασε ο καιρος και καταντησαμε να εχουμε εισιτηρια επιπεδου σουπερλιγκας χτες.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Aυτό το "μαζί θα το σηκώσουμε στη Ν.Φιλαδέλφια" των γάβρων που στα γαμίδια τους έχει καρφωθεί το λένε; Αλτσχάιμερ έχουν ή είναι Αυριανιστές από κούνια;

 

Αφού μέσα στο ψέμα και την πουστια ζουν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×