Jump to content

AEK-Aστέρας Τρίπολης (17η αγ.): 22/01, 15:00, Novasports 2


George_D
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. MVP

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      1
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      13
    • Σιμόες
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Πατίτο
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Πέκχαρτ
      9
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Βάργκας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      15
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      11
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      5
    • Πατίτο
      6
    • Χριστοδουλόπουλος
      12
    • Πέκχαρτ
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      3
    • Βάργκας
      0


Recommended Posts

? εριμένω αντίδραση αν και δεν ξέρω πως θα βοηθήσει το κράξιμο που τρώει ο χιμένεθ πριν αναλάβει καν.? ροσωπικά δεν πιστεύω ότι αλλάζει έτσι εύκολα η κατάσταση, την λουζεριά δύσκολα την αποβάλλεις από πάνω σου και αυτή η ΑΕΚ, αυτή τη στιγμή δεν είναι ικανή να κερδίσει ούτε τον Ηρακλή.Εύχομαι το πρόβλημα να είναι όντως η κακή διαχείριση του Μοράις και να μην φταίει τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

? εριμένω αντίδραση αν και δεν ξέρω πως θα βοηθήσει το κράξιμο που τρώει ο χιμένεθ πριν αναλάβει καν.? ροσωπικά δεν πιστεύω ότι αλλάζει έτσι εύκολα η κατάσταση, την λουζεριά δύσκολα την αποβάλλεις από πάνω σου και αυτή η ΑΕΚ, αυτή τη στιγμή δεν είναι ικανή να κερδίσει ούτε τον Ηρακλή.Εύχομαι το πρόβλημα να είναι όντως η κακή διαχείριση του Μοράις και να μην φταίει τίποτα άλλο.

κι αυτοι οι παικτες δεν εχουν καποιον εγωισμο μεσα τους? ειναι στην αεκ και εχουν να κερδισουν τοσες συνεχομενες αγωνιστικες

Link to comment
Share on other sites

κι αυτοι οι παικτες δεν εχουν καποιον εγωισμο μεσα τους? ειναι στην αεκ και εχουν να κερδισουν τοσες συνεχομενες αγωνιστικες

Βοηθαει ο εγωισμός αλλά όχι απο μόνος του.  Εγω ας πούμε ειμαι εγωιστής (που λεει ο λογος), αλλά αμα με βαλεις να παιξω στην ΑΕΚ δεν θα με βοηθησει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Συζήτηση παιχτών - ψυχολόγου.

 

Μάνταλος: "Η πίεση του ηγέτη μου έχει προκαλέσει ακμή. Στην Ξάνθη το ξυραφάκι πήγαινε αέρα στο πρόσωπο μου"

Αλμέιδα: "Η απογοητευτική πορεία της ΑΕΚ, μου έχει προκαλέσει κατάθλιψη. ? νίγω την απογοήτευση μου με 4 κεμπάπ κάθε νύχτα"

Ανέστης: "Η μόνη έξοδος που έχω μάθει, είναι η έξοδος του Μεσολογγίου"

Μπακάκης: "Τι εννοείς γιατρέ μου, τι είναι σέντρα;"

 

Καλή αρχή Μανόλο. Ελπίζω να άλλάξεις λίγο την κατάσταση.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

κι αυτοι οι παικτες δεν εχουν καποιον εγωισμο μεσα τους? ειναι στην αεκ και εχουν να κερδισουν τοσες συνεχομενες αγωνιστικες

 

Ατομικά μπορεί να έχουν, σαν ομάδα όμως δεν έχουν μάθει να κερδίζουν ή αν θες έχουν μάθει πως να χάνουν.Το βλέπεις με το που φτάνει ένας αντίπαλος στην ομάδα επικρατεί τρικυμία λες και έχουν απέναντί τους το μέσσι.

Link to comment
Share on other sites

? εριεργο παιχνιδι θα πρεπει να δουμε την 11αδα πρωτα για να κανουμε μια προβλεψη για το πως θα παει.

Link to comment
Share on other sites

Να φοράτε φανέλα Κουλουρης αδέρφια μου.

 

Στην αρχή. Μετά θα την βγάλουμε για να δείξουμε τους μάχιμους κοιλιακούς μας (ΝΟΤ)

Link to comment
Share on other sites

Ντέρμπι. Νίκη όπως και δήποτε μπας και αλλάξει λίγο η ψυχολογία μαζί με την έλευση του Χιμένεθ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

«Αύριο Κυριακή στο ΟΑΚΑ έχει γιορτή! Οι κερκίδες θα γεμίσουν ασφυκτικά. Χιλιάδες κόσμος θα περιμένει στην ουρά για ένα μαγικό χαρτάκι. Τα τύμπανα στο πέταλο θα δίνουν το ρυθμό για ασταμάτητο τραγούδι, όλο το γήπεδο στο πόδι βοηθώντας την ΑΕΚ να φτάσει σε ακόμα μια εύκολη νίκη!

Μακάρι να ήταν έτσι… Δυστυχώς οι κάκιστες επιλογές της διοίκησης έχουν οδηγήσει την ΑΕΚ στην 7η θέση της βαθμολογίας. Ο ανύπαρκτος προγραμματισμός, οι μεταγραφές πρώην ποδοσφαιριστών, εμφανίζουν στο χορτάρι ένα σύνολο ανίκανο να αντεπεξέλθει στην ιστορία του συλλόγου.

Τα μεγάλα λόγια (ερχόμαστε) έφεραν για την αγαπημένη μας, την μέγιστη ζημιά. Και η μέγιστη ζημιά δεν είναι άλλη μια χρονιά μακριά από το πολυπόθητο πρωτάθλημα. Η μέγιστη ζημιά είναι το γύρισμα της πλάτης από τον κόσμο προς την ομάδα, η αποχή του από τις κερκίδες.

Η ΑΕΚ είναι ο μεγαλύτερος σύλλογος της Ελλάδας, όχι για τους τίτλους της, όχι για τους κορυφαίους παίχτες που έχουν φορέσει την φανέλα της, όχι για τις ιστορικές πορείες στην Ευρώπη. Η ΑΕΚ είναι ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα από τον κόσμο της. Ο ρομαντισμός του, η ατελείωτη αγάπη και στήριξη στα δύσκολα τον κάνουν μοναδικό διαχρονικά.

Από την 1η μέρα της ίδρυσης της ως σήμερα, από το τοπικό Αθηνών όταν ξεκίνησε, ως τα χειρότερα της Γ Εθνικής, πάντα υπήρχε αυτός ο μαγικός κόσμος να της κρατάει το χέρι και να την βοηθά να ξεπερνά την όποια δυσκολία.

Αδελφέ, καταλαβαίνουμε ότι είσαι ξενερωμένος, και εμείς στην ORIGINAL 21 είμαστε. Σου ζητάμε όμως αύριο αλλά και κάθε Κυριακή, να είσαι δίπλα της, όχι για το αποτέλεσμα, όχι για την διοίκηση και τους παίχτες, όχι για εμάς. Να είσαι δίπλα της για την ιστορία της και τα ιδανικά της, να είσαι δίπλα της, γιατί η δική σου μαζική παρουσία είναι ανέκαθεν η μέγιστη δύναμη της ΑΕΚ.

ΑΕΚ στα εύκολα, ΑΕΚΑΡΑ στα δύσκολα».


 
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εξω παλι ο Αλμειδα με μεση (να κανει παρεα στον Τσιγκρινσκι).

 

Την αλλη φορα που θα μας πουν οτι ο ταδε περασε απο ιατρικες εξετασεις (και ηταν 'ταυρος´) πριν υπογραψει (ο οποιος ´ταδε ´ παλια ειχε πχ συμβολαιο 1,5 μυριο και σε μας ηρθε πλεον πχ με 300 χηνες+ 2 κουπονια ΣΚΡΑΤΣ δωρεαν), πιαστε ολοι μαζι τα παπαρια σας, παρακαλω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×