Jump to content

Recommended Posts

 

 

ο 35χρονος Μασούντ ελεύθερος από τον Πανιώνιο

 

Αυτό με τις ηλικίες στην Ελλάδα ήταν πάντα γελοίο. 33,5 είναι ο Μασούντ. Αλλά λέει ο έξυπνος, ε κοντεύει 34 οπότε πάει στα 35.  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχω την καθιερωμένη συνέντευξη και πραγματικά μου φαίνεται περίεργο ότι δεν θα μιλήσω για τρεις διοργανώσεις. Στο τέλος του χθεσινού ματς τα συναισθήματα μου ήταν μπερδεμένα και δεν ήξερα τι να κάνω: Αν έπρεπε να πάω στον κόσμο μα χειροκροτήσω ή να έρθω σε εσάς να σας φιλήσω και να σας πω ποσό περήφανος είμαι για εσάς. Το σίγουρο είναι πως πλέον παλεύουμε για πρωτάθλημα και κύπελλο και για να το πω πιο ξεκάθαρα από εδώ πέρα πρέπει να τα δωσουμε όλα για το... δικό μας πρωτάθλημα και το... δικό μας κύπελλο

 

 

vamos bien

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω για λαζο και αλλαγη κλπ οτι ιατρικα και με βαση εξετασεων και τιμ υποστηριξης ομαδας δεν θα πρεπε να παιζει πανω απο 60λεπτο εδω και καιρο. Το τραβαει οσο δεν παει ο μανωλης αλλα ξερει αν αρχισουν θλασεις κλπ το πακετο θα ειναι τεραστιο. Το ειχε πει πανωκατω κσι σε μια συνεντευξη.ο λαζαρος πσιζει ολυ πανω απ τα κοκκινα και αυτα δεν υπολογιζονται πια με νοηματα στον αγων χωρο αλλα πιο συγχρονα. Vamos b(af)ien.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αλλά οι δημοσιογράφοι νομίζουν ότι παίζουν μάνατζερ, η πραγματικότητα όμως απέχει.

Link to comment
Share on other sites

Εχει πετυχει τρομερα πραγματα φετος (οχι απαραιτητα σε οτι αφορα τα αποτελεσματα), ηταν φοβερα ατυχος με τους τραυματισμους και δε βοηθηθηκε οσο θα επρεπε απο τη διοικηση θα ειναι λαθος να μην ανανεωθει ακομα κι αν δεν παρουμε στο τελος τπτ. Το ματς στο Κιεβο δεν το ειδα αλλα πηγα την αλλη μερα στη δουλεια και με πιασαν 5 ατομα που μου μιλουσαν για την εμφανιση με σοκ και δεος. Αυτο αναθεμα κι αν το 'χει πετυχει η ΑΕΚ με ευρωπαικη της εμφανιση απο τα '90ς που παρακολουθω την ομαδα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν οι εμφανισεις δεν συνοδευτουν απο κατσαρολια,θα ξεχαστουν αργα η γρηγορα.Σε περιπτωση που αποτυχουμε στο πρωταθλημα,δεν ειμαι σιγουρος που πρεπει να ριξω μπινελικια,στο χιμενεθ που γκελαρε με κατι λαρισες και απολλωνακια η στον μελισσανιδη που δεν εφερε πχ χολτζχαουζερ τον γεναρη για να δωσει στον προπονητη εξτρα επιλογες.

Link to comment
Share on other sites

Αν οι εμφανισεις δεν συνοδευτουν απο κατσαρολια,θα ξεχαστουν αργα η γρηγορα.Σε περιπτωση που αποτυχουμε στο πρωταθλημα,δεν ειμαι σιγουρος που πρεπει να ριξω μπινελικια,στο χιμενεθ που γκελαρε με κατι λαρισες και απολλωνακια η στον μελισσανιδη που δεν εφερε πχ χολτζχαουζερ τον γεναρη για να δωσει στον προπονητη εξτρα επιλογες.

 

Πουθενά τα μπινελίκια. Κάναμε κανονική πρωταθληματική χρονιά μετά από αιώνες. Δεν έχουμε το μαγικό ραβί δυστυχώς που θα σου δίνει γκαραντί το πρωτάθλημα. Συνεχίζοντας έτσι πάμε να το πάρουμε του χρόνου άμα δεν κάτσει τώρα. Ξέρετε πόσα χρόνια έχουμε να κάνουμε 2 πρωταθληματικές σεζόν σερί, ε;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επίσης φέτος λογικά είναι η δεύτερη σεζόν σερί που τερματίζουμε στις 2 πρώτες θέσεις.

Με Χιμένεθ και οι δύο.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αυθαίρετη ερμηνεία αλλά ψύχραιμος γιατί τα καλύτερα έρχονται.

Γνωρίζει καλά ότι πλέον επιστρέφει η κανονικότητα στο ρυθμό αγώνων, με την ΑΕΛ είναι ιδιάζουσα περίπτωση, καθώς και ότι παρά τα προβλήματα τραυματισμών μπορεί να καταστεί διαχειρίσιμη η κατάσταση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μανόλο, το καλοκαίρι χρειάζεσαι 2 χαφ στο κέντρο από τα καλά. Ελπίζω να το ξέρεις. Γιόχανσον γιοκ, Μασούντ* και Μοράν δεν κάνουν, ο Μάνταλος δεν μπορεί να αποτελέσει βαρόμετρο λόγω των τραυματισμών του δεν έχει και το κάτι παρπάνω έτσι κι αλλιώς.

 

*ο Μασούντ είναι το μεγαλύτερο προσωπικό σου λάθος, εφόσον όπως λένε ήταν δική σου επιλογή και δεν κοίταξες άλλη περίπτωση.

 

Vamos.

Link to comment
Share on other sites

Ένα χαφ που στις στημένες μπάλες θα κλάνουν μέντες οι αντίπαλοι.

 

Στα 20 κόρνερ και τα 15 φάουλ εκτός περιοχής η ΑΕΚ θα σκορπά τον τρόμο.

 

Αυτό θέλω. Έναν εκτελεστή.

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος που ήταν στα στάνταρ του χθες ήταν ο Μανώλης. 

Για μένα το διάβασε πολύ καλά το παιχνίδι. 

Δεν έπεσε στην παγίδα του γρήγορου γκολ που τόσο μας έχει στοιχίσει φέτος, σωστά άφησε τις 2-3 καλές στιγμές που θα έκανες να έρθουν, έγινε το 0-1, μαλακίστηκε ο Τσίνος και δεν έγινε το 0-2 και την πάτησε από τον καλύτερο του παίκτη χθες. 

 

Αν έχω μια ένσταση είναι πως θα προτιμούσα Κασέτα αρχικά και μετά Μασούντ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Εχεις ελ καντουρι,δεν εχεις,εχεις ζαμπρανο,δεν εχεις,εχεις αζεβεντο,δεν εχεις,μαθετε μπαλιτσα απο ιβαν πως παιρνονται οι παιχταραδες και μετα μιληστε.

post-14-1442577514656_thumb.gif
Link to comment
Share on other sites

Το Αζεβέδο θα σκισει κώλους όταν μπει σε ρυθμό. Τώρα στρώνει την περμαναντ ακόμα. Καθαρίζει νύχι ποδιού. Έχει δουλειές ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ένα χαφ που στις στημένες μπάλες θα κλάνουν μέντες οι αντίπαλοι.

 

Στα 20 κόρνερ και τα 15 φάουλ εκτός περιοχής η ΑΕΚ θα σκορπά τον τρόμο.

 

Αυτό θέλω. Έναν εκτελεστή.

Κ γιατι να ειναι χαφ; ας ειναι το εξτρεμ ο εκτελεστης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×