Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Ρε μην ασχολείστε λέμε. 

Ο Ματζίσια τα δίνει για δήθεν αποκλειστικά στα ΑΡΔακια που ελέγχει, για να προκαλέσει αναστάτωση στην ομάδα και να κάνει μαγκιές αύριο εδώ μέσα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γαυροπαιχνίδια εντυπώσεων και αποπροσανατολισμού του γαύρου πριν τη ρεβάνς.

? άμε παρακάτω.

Ακριβως.

Τα @@ τογ θα παρουν. Οπως πηραν και του σκοκκο

Link to comment
Share on other sites

Οντως κανανε enquiry. Οπως ειχε κανει και ο αφεντης του ελληνικου ποδοσφαιρου πριν το ? ασχα.

Link to comment
Share on other sites

Οντως κανανε enquiry. Οπως ειχε κανει και ο αφεντης του ελληνικου ποδοσφαιρου πριν το ? ασχα.

 

Σαγηνευτικος

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε δοσεις τον Μπαιρνουν οι γαβροι. Αυριο θα παρουν και τον υπολοιπο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η πρόκριση δεν ήρθε εύκολα. ? ροσωπικά, αναλαμβάνω την ευθύνη για την ήττα. Το λάθος που έκανα με την πάσα προς τα πλάγια που στοίχισε το γκολ του Ολυμπιακού, ήταν μεγάλο.

 

Δεν ψάχνω για δικαιολογίες, ξέρω πως φέρω ευθύνη και ευτυχώς καταφέραμε όλοι μαζί να μην στοιχίσει την πρόκριση, που ήταν και το σημαντικότερο. Μέσα από τέτοιες καταστάσεις μαθαίνεις και νομίζω πως όλοι βγήκαμε πιο δυνατοί από αυτήν τη διαδικασία.

 

Το παιχνίδι ήταν όπως περίμενα. Με πολύ πάθος, ένταση, σκληρές διεκδικήσεις. ? ιστεύω, πως αν είχαμε περισσότερη ηρεμία, θα μπορούσαμε να είχαμε σκοράρει. Συνολικά πάντως, ελέγχαμε το ματς και μόνο μέσα από μια φάση, από τη δική μου κακή στιγμή, ο Ολυμπιακός μπήκε στο παιχνίδι. Στο τέλος πιεστήκαμε, τα συναισθήματα ήταν έντονα, αλλά όλα καλά.

 

 

μανταλος

Link to comment
Share on other sites

fysika to vraveio diloseon to pairnei o latReias vranies pou paramones klirwsis zitise ton kouli kai simera etoimazomaste gia teliko

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Ντιντάκ.

 

Για το αν προτιμάει κάποιον αντίπαλο στον τελικό: "Δεν έχω καμία προτίμηση, θέλω να νικήσω".

 

Για το υπόλοιπο της σεζόν και την συμμετοχή της ΑΕΚ στα play off: "Θα πολεμήσουμε και τα έξι παιχνίδια, για να πιάσουμε τον στόχο μας".

 

Για την προσωπική του απόδοση: "Δεν ξεκινήσαμε καλά τη σεζόν. Αλλά στα τελευταία δεκαπέντε παιχνίδια με τον προπονητή μας τον Μανόλο Χιμένεθ, είμαστε πάρα πολύ καλοί και είμαι χαρούμενος γι” αυτό".

 

Για τον τομέα που τον βοήθησε ο Μανόλο Χιμένεθ να γίνει καλύτερος: "Έχει ξεκάθαρες ιδέες. Στο μυαλό του είναι ξεκάθαρο το στυλ ποδοσφαίρου που θέλει να παίξουμε, για να νικήσουμε τους αγώνες".

 

Για τις αλλαγές των προπονητών μέσα στη χρονιά και αν αυτό δυσκόλεψε τους παίκτες: "Ήταν δύσκολο αλλά ο Χιμένεθ μπόρεσε να καθιερώσει το ποδόσφαιρο που ήθελε να παίξουμε και το δείξαμε αυτό και στο γήπεδο. Χάσαμε μόνο μία φορά σε 21 αγώνες".

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

στα παπαρια μου αν τις δηλωσεις μανταλου τις εγραψε και ο ιδιος ο δηματος το θεμα ειναι οτι εκανε το αυτονοητο πηρε την ευθυνη 

 

στο καραισκακη ηταν απο τους καλυτερους 

 

περσι στον τελικο ηταν απο τους καλυτερους 

 

ακομα και σητν β εθνικη οταν βγηκε το γηπεδο κατηφορησε 

 

καμια πωληση στο τζαμπα εν ενεργεια διεθνης να πωληθει αν ερθει προταση 5 χαρτια

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα παιχτης ειναι την δεδομενη στιγμη και μια κλαση πανω απο τον πεφτουνη 

 

 

σε αλλα νεα συμφωνα με τον κετς

 

ο βρανιες επαιζε με θλαση στον πνευμονα απο το 1ο ημιχρονο και στην αναπαυλα εφτυνε αιμα και επαιξε με δικη του ευθυνη 

Link to comment
Share on other sites

τρελος ρε μλκ, ειχε πνευμονοθωρακα και επαιζε? θα μας τρελανει? και τον ΑΦΗΣΑΝΕ? Αιντε δε παμε καλα.. ? ως δεν εμεινε στον τοπο στο γηπεδο

 

 

n vosnia eixe polemo prin liga xronia re

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο ανθρωπος ειναι αρρωστακι 

 

ειπαμε δεν γινεται να ειναι φυσιολογικος και να εχει γεννηθει και μεγαλωσει στην Republika Srpska απλα δεν γινεται

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για τρελό.

 

Αυτός και ο πατέρας του κουμπάρου μου που έσπασε τα παϊδια σε πανηγυρισμό σε ματς με τον Βάζελο (1-0 με Τζιμπούρ).  Λήγει το ματς και λιποθυμάει ο μπάρμπας.  Δεν έφευγε από το γήπεδο εάν δεν έβλεπε με τα μάτια του ότι τους γαμήσαμε  :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Και με αναπηρικο μηχανοκινητο θα μπει μεσα αυτος. Ειναι αλλος αΘρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Αντί να είναι εξαφανισμένος από προσώπου γης, η προσβολή της έννοιας "μισθοδοσία"...

 

Να αυτοκτονείς με τόνο ρίο μάρε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο βρανιες προλαβαινει τον τελικο?ξερει κανεις ποσο περιπου θα μεινει εξω?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×