Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Το ότι είναι η εικόνα της περσινής κούπας είναι δικό του έσοδο, και δεν θα πρέπει να είναι και δικό μας έξοδο.

 

Ας ξαναχαϊδεύει τώρα τον Μανιάτη και τους υπόλοιπους τραυματισμένους γαύρους στον ελεύθερό του χρόνο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ούτε προπόνηση στα Σπάτα δεν έπρεπε να κάνει αλλά ας όψεται ο φόβος της καταγγελίας

 

Να μην ξαναβάλει φορμά ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, να σας ρωτήσω κάτι;

Τον Αραβίδη τον σιχαίνομαι και παικτικά και σαν νοοτροπία και μυαλά που κουβαλάει. 

Και ίσως σε πολλά δε φταίει και ο ίδιος για το δρόμο που περπάτησε στην ΑΕΚ, όταν είχε ολόκληρο αφεντικό από πίσω να τον σιγοντάρει. 

Μήπως το έχουνε παραχέσει λίγο στην ? ΑΕ με την τιμωρία του; 

Δε θέλω να ανανεώσει, δε θεωρώ ότι χωράει καν σε ρόστερ ? λατανιά, να ξανακάνει τα καραγκιοζιλίκια που έκανε το θεωρώ απίθανο, τουλάχιστον ας φύγει έστω με δυο-τρεις 18αδες. 

Κρίμα είναι. 

Είναι η "εικόνα" της περσινής κούπας. 

 

Επισης εχει μιλησει με Αλαφου. Και εκανε το χαζο για να τον αφησουνε λεφτερο και να παει στην αγκαλιτσα του Λυμπε. 

 

Καλα κανει ο Μελισσανιδης και εχει μουλαρωσιε γιατι οταν του βρηκανε ομαδα το καλοκαιρι εκανε το δυσκολο και ηθελε να φυγει δωρεαν για να αρπαξει μεγαλυτερο συμβολαιο. 

 

? αγο και στα παπαρια μας το 5χιλιαρο στον οδοντιατρο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

? αγο και στα παπαρια μας το 5χιλιαρο στον οδοντιατρο.

Εγω και με τα μισα φωναζα και Αραβιδης οε παντως

Link to comment
Share on other sites

...στα παπαρια μας το 5χιλιαρο στον οδοντιατρο.

Μας γαμησε ο οδοντιατρος στο τιμολογιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βαργκας

Με αφορμη το καλο ματς που εκανε σημερα. Ληγει το συμβολαιο του το καλοκαιρι.

Στα +: Αδιαμφησβητητη ποιοτητα και τεχνικη, δημιουργει φασεις και στα πολυ καλος στα ντερμπι
Στα -: Οπως εχουμε ξαναπει και ειδαμε παλι σημερα δεν ειναι για πανω απο 60 λεπτα το πολυ. Επιπλεον το συμβολαιο του ειναι απο τα πιο μεγαλα (380.000)

Link to comment
Share on other sites

img20170313210255597O3RUF.jpg

 

Κάτω από το αποτυχημένο λόγω σχεδίασης σε κινητό βελάκι, παρατηρούμε θηλυκό γύπα έτοιμο να κατασπαράξει λαϊκό μαστορι εκ ? ορτογαλίας ορμωμενο προτάσσοντας ως φονικό όπλο δύο διόλου ευκαταφρόνητα βυζιά.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Βαργκας

 

Με αφορμη το καλο ματς που εκανε σημερα. Ληγει το συμβολαιο του το καλοκαιρι.

 

Στα +: Αδιαμφησβητητη ποιοτητα και τεχνικη, δημιουργει φασεις και στα πολυ καλος στα ντερμπι

Στα -: Οπως εχουμε ξαναπει και ειδαμε παλι σημερα δεν ειναι για πανω απο 60 λεπτα το πολυ. Επιπλεον το συμβολαιο του ειναι απο τα πιο μεγαλα (380.000)

Δεν το συζητάμε ότι τον κρατάς με συνοπτικές διαδικασίες.

Αλλά είναι ? ΑΡΑ ? ΟΛΥ ΝΩΡΙΣ για τέτοιες κουβέντες, η επιστροφή από το Μόσταρ προβλέπεται περί τα τέλη Ιουνίου. 

Link to comment
Share on other sites

«Δεν έχουμε σχεδιάσει τίποτα αυτή τη στιγμή. Όπως είπα και πριν, ο δανεισμός του Αραούχο στην ΑΕΚ λήγει στις 30 Ιουνίου και ο ποδοσφαιριστής θα επιστρέψει στη Λας ? άλμας. Αν η ΑΕΚ θέλει να ανανεώσει τη συμφωνία του δανεισμού ή να τον αποκτήσει με κανονική μεταγραφή, τότε είμαστε ανοικτοί να μιλήσουμε. Το πιο σημαντικό είναι ο παίκτης να επιστρέψει στο ρόστερ της Λας ? άλμας το καλοκαίρι. Από εκεί και μετά, αν θα δοθεί ξανά δανεικός ή αν παραχωρηθεί με κανονική μεταγραφή είναι κάτι που είναι αδύνατον να το πούμε αυτή τη στιγμή»

 

 

 

Κοινώς... Τίγρη ξηγήσου φράγκα (λολ)

 

ΥΓ: Τον πούστη όμως ε... Τόσα χρόνια είναι στην ΑΕΚ έναν, έναν ρε γαμημένο παίχτη πρώτης γραμμής που θα μας κάνει να τρέχουμε σαν μόγγολα στα αεροδρόμια δεν έφερε. Να πει "λοιπόν κύριοι τόσο είναι τα κυβικά της ΑΕΚ, παίρνουμε και τον Χ Αραούχο που είναι παιχτούρα και μαντουμαδόρος και είναι κερασμένος από μένα γιατί είναι αλήτης και γαμιάς κι εγώ είμαι μερακλής και πουτσαράς και σας τον φέρνω να πάρουμε το πρωτάθλημα". Δηλαδή ρε πούστη Μελισσανίδη δεν είσαι λίγο μερακλής. Τι θα τα κάνεις τόσα λεφτά ρε συ, δεν περνάνε στον Άδη ρε τα ευρώ και τα δολάρια.

 

Τίγρη ξηγήσου εκατομμύρια, κάνε μια ζημιά.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ τον κλέβουνε στα ιζοσταρ ρε μαλάκα (έτσι μάλιστα αξιολογείσαι και ως στέλεχος: αν μπορείς να ξεσκεπάζεις τις απάτες στα ψυγεία), κι εσύ του λες για τον Άδη και τα 100 μύρια που δεν περνάνε;

 

Απάτσι θα είστε, χάντρες θα παίρνετε.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι ο αραουχο ειναι 50-50 ομως τετοια καψα σε ολους τους αντικειμενικους ΑΡδολογους οτι ο παιχτης δεν μενει ειναι εντυπωσιακο εχουν χεστει απανω του στην περιπτωση που μεινει

 

Γι' αυτό πιθανότατα λένε στη μανατζερική πιάτσα της Ισπανίας πως: «ακόμη και τατού με τον δικέφαλο να κάνει ο Αραούχο, δεν μένει στην ΑΕΚ»!! Για να αποδείξουν (ίσως και στην υπερβολή) πως η υπόθεση δεν εξαρτάται από τον παίκτη...

 

Link to comment
Share on other sites

επειδη αυτο που εγραψα ειναι του Μιχου και ο Μιχος ειναι μπινες και δεν εχει καμια σχεση με τον ψιψινο το αποκλειω

 

να το εγραφε ο Βεργης να πω οκ.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι ο αραουχο ειναι 50-50 ομως τετοια καψα σε ολους τους αντικειμενικους ΑΡδολογους οτι ο παιχτης δεν μενει ειναι εντυπωσιακο εχουν χεστει απανω του στην περιπτωση που μεινει

Ισχύει, ανελέητο σφυροκόπημα για δανεικό παίχτη ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΟΥ - τον ίδιο παίχτη που όταν ήρθε στο Ελβελ με τα θαμπς απ του, τον κλάσανε αυτοκρατορικά όλοι αυτοί.

Ριτζεκτ των Καναρίων Νήσων, ποια Άμστελ, Μπονανότε 2.

 

Αν είχε μισό ενεργό αρχίδι ο Κάβουρας, τον είχε κλείσει ήδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

“Εγώ παίζω όπου αισθάνομαι ευτυχισμένος και μπορώ να πω ότι σήμερα αισθάνομαι πολύ ευτυχισμένος, πολύ χαρούμενος και ευγνώμων σε όλους. Απ' αυτόν που καθαρίζει μέχρι τον πρόεδρο. Όλοι μου συμπεριφέρονται πολύ καλά. Το αν θα μείνω ή όχι θα αποφασιστεί από τον πρόεδρο (της ΑΕΚ) και τον πρόεδρο της ομάδας που ανήκω. ? ιστεύω ότι σε αυτή τη συζήτηση δε μπορώ να μπω. Όσο και να το θέλω είναι δύσκολο. Θέλω όμως να πω ότι αν θα μπορέσω να διαλέξω, θα μου άρεσε να συνεχίσω εδώ”, τόνισε ο Αραούχο στη Nova.

Link to comment
Share on other sites

Επομενως ολα ειναι στα χερια του Ασλανιδη. Γιατρε κανονισε.

eisai megali poutana :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις τραυματιστηκε ο βρανιες στο παιχνίδι με την Αλβανία και έγινε αναγκαστική αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×