Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

γαργαρα ειναι τα νερα και θα πρεπει καποια στιγμη να δουμε και τα λαθη του και να μην τα παραβλεπουμε...

 

αυτο λεω... αν ενοχλει η κριτικη για τον μεγαλυτερο τεχνικο διευθυντη του κοσμου, να την σταματησω...

 

δεν εχω θεμα...

Link to comment
Share on other sites

διαφορετικες οι αποψεις μας... οκ...

 

σεβαστο και παμε παρακατω...

 

δεν χρειαζεται να συμφωνουμε σε ολα...

 

εγω λεω οτι ηταν μετριος, αλλος λεει οτι ηταν καλος... thats all...

 

για μενα θα μπορουσε να κανει καλυτερες κινησεις, για καποιον αλλον εκανε το καλυτερο δυνατο....

 

φανταζομαι οτι ουτε απαγορευεται η κριτικη εδω μεσα ουτε στοχοποιειται η διαφορετικη με εμας αποψη...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

γαργαρα ειναι τα νερα και θα πρεπει καποια στιγμη να δουμε και τα λαθη του και να μην τα παραβλεπουμε...

 

αυτο λεω... αν ενοχλει η κριτικη για τον μεγαλυτερο τεχνικο διευθυντη του κοσμου, να την σταματησω...

 

δεν εχω θεμα...

 

δεν ειναι θεμα κριτικης αλλα οκ να χαμε να λεγαμε οταν δινεις στον αλλο να σου διαχειριστει ενα μικρο μπατζετ θα σου φερει καποιους που δεν θα βγουν και καποιους που θα βγουν δεν ξερω ΠΟΣΟ δυσκολο ειναι να το δουμε αυτο

Link to comment
Share on other sites

εχουν κοπει αυτα και σωστα εχουν κοπει υπαρχει διοικηση να κανει αυτο που πρεπει

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν δυο θεσεις στο ποδοσφαιρο που κανουν την μεγαλη διαφορα...

 

ο τερματοφυλακας και ο επιθετικος...

 

παντα οι μεγαλες ομαδες εχουν σε αυτες τις δυο θεσεις μεγαλους παιχτες...

 

εμεις με Ανεστη και Αραουχο σε αφλογιστια δεν εχουμε πολλα ακομα να πουμε...

 

το μοναδικο αριθμητικο δεδομενο που εχουμε να πουμε οτι ειμαστε πανω απο τους αιωνιους πουστηδες ειναι ενα και μονο: οι φορες που η ομαδα εβγαλε πρωτο σκορερ...

 

20 εμεις απο 15 οι αλλοι δυο... δεν το λες και μικρο κατωρθωμα για ομαδα με 11 πρωταθληματα σε σχεση με τα 44 (?) του γαυρου πχ

 

Ανεστης δεν μου κανει εμενα... κι ο Αραουχο δεν ειναι σε καλο φεγγαρι...

 

για να τα λεμε ολα μεταξυ μας...

Link to comment
Share on other sites

3 αγωνες με Τριπολη, Ξανθη και Ατρομητο και εχουμε βαλει ΕΝΑ (1) γαμημενο γκολ και αυτο απο τον σεντερ μπακ...

 

ε, αντε να παμε να γαμηθουμε λεω εγω που ΓΙΑ ΟΛΑ φταιει ο προπονητης...

 

ο πρωτος ημουν που τον στολιζα μετα απο εκεινο το αποτελεσμα στο Καραισκακης καποτε...

 

αλλα ειπαμε... να τα λεμε ολα...

 

ΜΟΥΝΙΑ

Link to comment
Share on other sites

το μεσημερι τα αποτελεσματα της μαγνιτικης

Κατ’ αρχάς, τις δύσκολες στιγμές τις περνάει μόνον εκείνος που τις βιώνει. Μαζί και οι κοντινοί σε εκείνον άνθρωποι. Ο Μάνταλος θα το ζήσει για δεύτερη φορά, σε μια περίοδο που μπροστά στα αχόρταγα και πεινασμένα μάτια του είχαν ξεδιπλωθεί όλα όσα ένας ποδοσφαιριστής ορέγεται να γευτεί: Αληθινός πρωταθλητισμός με την ΑΕΚ, ευκαιρία για Μουντιάλ με την Εθνική, ίσως και μεταγραφή σε σπουδαίο πρωτάθλημα του εξωτερικού. Τα ήθελε όλα γιατί πίστευε ότι τα μπορούσε όλα. Όμως αίφνης καταρρέουν σαν χάρτινος πύργος.

 

Ας έμενε υγιής ο Πέτρος και ας έπρεπε να λουστούμε μέχρι το τέλος του κόσμου τη συχνή εμπάθεια των υβριστών του, οι οποίοι ουδέποτε προσπάθησαν να κοιτάξουν λίγο πιο μακριά από την κοντόφθαλμη λογική τους, μήπως και αντιληφθούν πόσα ακριβώς δίνει σε αυτή την ομάδα.

 

Να λουστούμε ακόμα και τη μισανθρωπία εκείνων που του φώναζαν από τα επίσημα της Νέας Σμύρνης «να μην ξαναπερπατήσεις ποτέ» ή τη βλακώδη θρησκοληψία όσων χαλάστηκαν επειδή την ώρα του πόνου, έκανε λέει το σταυρό του «ανάποδα», οπότε «σα δε ντρέπεται, είναι Χριστιανός αυτός;». Το είδαμε και αυτό γραμμένο στο facebook, από περισσότερους του ενός!

 

Μπαίνει στα πιτς ο Πετράν, κάποιος άλλος θα πάρει τη θέση του αρχηγού στην καθημερινή απασχόληση των άξεστων. Προβλέπω από τώρα ότι ο Μπακασέτας θα είναι ο επόμενος εύκολος στόχος καθώς είναι δεδομένο ότι θα έχει περισσότερο χρόνο στα γήπεδα. Ισχυροί μνηστήρες επίσης θα είναι ο Αραούχο στο επόμενο ματς που δεν θα σκοράρει ή ο Λιβάγια ο οποίος άλλωστε, έχει ήδη διανύσει την απόσταση του «άχρηστος – παικταράς» με την ταχύτητα του φωτός.

 

Έχει πράγμα που προσφέρεται για ανάθεμα ο συγκεκριμένος  μπαξές. Αυτός που δεν θα έχει για καιρό, είναι ο Μάνταλος. Και θα γίνω μάντης κακών: Προσωπικά αισθάνθηκα σαν να πέταξε ο μισός τίτλος στη Νέα Σμύρνη, ακριβώς εκείνη τη στιγμή του τραυματισμού. Διότι γεννήθηκε μια σειρά απαιτήσεων για διαδοχικές υπερβάσεις. Δίχως τον άνθρωπο που ηγείται εντός κι εκτός αποδυτηρίων.

 

 

 

αρναουτογλου

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

ευχομαι τελευταια αγωνιστικη στην ριζουπολη να εχεις γυρισει μβρη αρρωστεια και να σηκωσεις την μεγαλη κουπα

 

περαστικα μην μασας θα γυρισεις καλυτερος 

Link to comment
Share on other sites

Γερό να είναι το παλικάρι αλλα θα φάμε μανταλο για τα επόμενα δεκα χρονια

Με δυο χιαστους δεν τον παίρνει κανείς

Link to comment
Share on other sites

22886222_10213747771625081_4609610953296

 

και οταν πεσω θα σηκωθω ξανα..πιο δυνατος..και αν πληγωθω οι πληγες μου θα κλεισουν...ολοι οσοι με περασαν για ξωφλημενο θα εκπλαγουν...οταν μπροστα τους θα με δουν... 7 φορές θα πέσω 8 θα σηκωθώ.....

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Σας τα λεγε ο ραπτο,ο μανταλος ετσι οπως παει θα τον κλαιτε μαυρο δακρυ,γειασαν του προφητη.

Link to comment
Share on other sites

Φταίει το γαλακτικό οξύ λεει για τους χιαστούς . Απο κόπωση το έπαθε λεει ο γιατρός Ραπτόπουλος . Ο επόμενος λεει με θλάση ειναι ο 30λεπτος!! Ολα θα τα δούμε και ολα θα τα ακούσουμε

Link to comment
Share on other sites

απο κπωση στο πεσιμο ?  :blink:  :blink:  γιατρος δεν ειμαι αλλα δεν μου στεκει

 

ο 30 λεπτος κανει πλεον διαχειριση στα τελευταια 4 ματς εχει παιξει απο τα 360 λεπτα τα μισα 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×