Jump to content

ΑΕΚ - Βέροια (19η αγ.): 05/02, 15:00, Novasports 2


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

25 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Βράνιες
      1
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Αιντάρεβιτς
      7
    • Μάνταλος
      3
    • Χριστοδουλόπουλος
      11
    • Αραούχο
      0
    • Πέκχαρτ
      2
    • Βινίσιους
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Πατίτο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      19
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      2
    • Ντίντακ
      3
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      1
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Αραούχο
      3
    • Πέκχαρτ
      6
    • Βινίσιους
      0
    • Κολοβέτσιος
      7
    • Πατίτο
      0


Recommended Posts

Καλά σαφώς.

Για να δούμε στο ΑΕΚ -Ολυμπιακός θα χει μαγιονέζα στα βρώμικα;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά σαφώς.

Για να δούμε στο ΑΕΚ -Ολυμπιακός θα χει μαγιονέζα στα βρώμικα;

Μαγιονέζα, μουστάρδα, μελετά, θα τα βρούμε.το βασικό που συμφωνούμε νομίζω όλοι, είναι ότι πρέπει να χει κάτι για να γλυστραει. Edited by aris2168
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ante pali me ta kila tou Almeyda. Den einai xontros o paikths, hmarton. Unfit den shmainei xontros.

k epi8etiko didumo me vary kai grhgoro for, den einai 50 xronia pisw. Dld h Chelski pou paizei 3-5-2 me Diego Costa kai dipla tou Hazard na kanei eleu9ero attacking, mia xara douleuei gia ton Conte.

Ρε μαλακα το ανφιτ για τον Αβρααμ πηγαινε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μου σηκώνεται και μόνο στην ιδέα ότι θα δούμε σε κάποιο ματς δίδυμο Αραούχο-Αλμέιδα.

 

Δυστυχώς όμως ο Ούγκο δεν την παλεύει, ένα ημίχρονο παίζει, 10 ματς είναι εκτός. Δηλαδή φαντάσου να έπαιζες ΑΕΚ-gay με αυτούς τους 2 απέναντι στη φετινή άμυνα του γαύρου και να έχεις δίπλα σου τον Αβραάμ στο γήπεδο. Ε από την καύλα ίσα που τον πηδάς κιόλας εκεί, μπροστά σε όλους.

 

Καλά αν παίξουν Αραούχο και Αλμέιδα (και είναι υγιής) θα γίνει της πουτανάρας μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενω και αυτο το ματς, για να δω αν η αγωνιστικη ανοδος (κυριως του Βαργκας και του Μπακασετα) δεν ηταν φωτοβολιδα.

Μετα θα μπορουμε να βγαλουμε πιο ασφαλες συμπερασμα για προσωπα και συστηματα.

? αρ'αυτα, το διδυμο Αραουζου και Εργοδηγου μπορει να σμπαραλιασει αμυνες αν ειναι καλα ο κυρ-Ουγκος.

Link to comment
Share on other sites

Ante pali me ta kila tou Almeyda. Den einai xontros o paikths, hmarton. Unfit den shmainei xontros.

k epi8etiko didumo me vary kai grhgoro for, den einai 50 xronia pisw.  Dld h Chelski pou paizei 3-5-2 me Diego Costa kai dipla tou Hazard na kanei eleu9ero attacking, mia xara douleuei gia ton Conte.

Ε δεν είναι ούτε ο Αλμειδα Κοστα σε στυλ, ούτε ο Αραούχο είναι Αζάρ. Καμία σχέση. 50 χρόνια πίσω είναι να μπαίνει δίδυμο με βάση σωματοδομής και όχι χαρακτηριστικών, ο Αλμέιδα δεν έχει δείξει στοιχεία να αποδίδει με 2ο επιθετικό δίπλα αφου δεν παίζει με πλάτη και δεν σπάει μπάλες, ο Αλμέιδα θελει 2 πλάγιους ταιστρες να τον ταιζουν στο κουτί.

 

ξαναλέω επιθετικό δίδυμο αυτή τη στιγμή είναι Αραούχο με ? ατίτο σε ελευθερο ρόλο δίπλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις 41 πόστ στο τόπικ και λες ωραία έχει παλμό το ΚΜ, θα διαβάσουμε ποδοσφαιροαναλύσεις κτλ.

 

Μπαίνεις μέσα και διαβάζεις για το ποιος μπορεί να φάει περισσότερα κοντοσούβλια ο Ούγκο ή ο λατρείας.

 

Αν θα τον αφήναμε να μας πάρει μια πίπα η όχι μετά τις γουρνοπούλες που έφαγε πρόσφατα.

 

Αβραάμ επειδή εγώ είμαι και λίγο μερακλής, και τρίχες να έχει ο κώλος σου δεν έχω θέμα. Από τις φώτο φαίνεσαι τρυφερό παιδάκι, φαντάζομαι οι εμπειρίες σου μέχρι τώρα θα έκαναν τον κώλο σου τρύπα στον ωκεανό.

 

ΕΜ? 1!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο μπιλακος παντως δεν στον δινει αν δεν κανεις διαιτα. Μαλλον δεν ειναι μερακλης..

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Unfit den shmainei xontros.

 

? ΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ !!!!

 

ο Αλμέιδα θελει 2 πλάγιους ταιστρες να τον ταιζουν στο κουτί.

 

Α! Εσύ ΚΑΤΙ ξέρεις ....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νονέ εγώ ξέρω αλλα εδώ είτε για τον κόλο του Αλμέιδα θα πάει η συζήτηση είτε για τον κώλο του Αβραάμ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ένα σοφό απόφθεγμα, Γεωλόγε μου, "μακριά από τον κώλο μας, κι όση θέλει ας είναι".  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

? οια οργανα αρχισαν?

 

Λογικα κατι θα εγινε σε προπονηση ή εκρινε οτι ηταν κουρασμενος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×