Jump to content

ΑΕΚ-Λάρισα (22η αγ.): 26/02, 15:00, Novasports 2


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

24 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      1
    • Μάνταλος
      16
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Βάργκας
      1
    • Πέκχαρτ
      4
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Αλμέιδα
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      13
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Ντίντακ
      2
    • Κολοβέτσιος
      4
    • Λαμπρόπουλος
      1
    • Γαλανόπουλος
      8
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Βάργκας
      1
    • Πέκχαρτ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Αλμέιδα
      0


Recommended Posts

Σειρα εχει να καθαρισουμε την ΑΕΛ του φιλου μας του Κουγια. Νικη και με απωλεια βαθμων της Ξανθης που παιζει με τον βαζελο να ανεβουμε πιο ψηλα

Link to comment
Share on other sites

να παιζει βαζελα με Ξανθη και να εισαι με την βαζελα...

 

γαμημενε Μελ... στα ναρκωτικα θα μας ριξεις ξανα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Δε θέλω να δω άλλο Καυτατζόγλειο...

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι ξεκινάει από 3-0.Τα εντός δεν με αγχώνουν , τα εκτός είναι το θέμα.Αν εκεί είμαστε στοιχειωδώς σοβαροί τότε δε μας νοιάζει τι θα κάνουν οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι ξεκινάει από 3-0.Τα εντός δεν με αγχώνουν , τα εκτός είναι το θέμα.Αν εκεί είμαστε στοιχειωδώς σοβαροί τότε δε μας νοιάζει τι θα κάνουν οι υπόλοιποι.

 

Αν δεν είχαμε κάνει τις γκέλες στα εντός πάντως, με δεδομένο ότι οι πουτάνες έχουν τούμπα και λεωφόρο αλλά και το γεγονός ότι είναι σε κακή κατάσταση και είναι πολύ πιθανό να αποσταθεροποιηθούν, αν λοιπόν δεν είχαμε όλες αυτές τις γκέλες, τότε μπορεί και να ήμασταν εντός διεκδίκησης. Οι εντός έδρας γκέλες φέτος είναι ακριβώς 10 βαθμοί ως τώρα και με αυτούς θα είχαμε απόσταση 8 βαθμών από τον γαύρο. Στο τέλος τ' αρχίδια μας θα παίρναμε γιατί και εκτός έδρας τα ίδια σκατά είσαι αλλά με 8 βαθμούς διαφορά αυτή τη στιγμή θα είχαμε κάτι να ασχολούμαστε και λόγω ενθουσιασμού μπορεί και να κάναμε και κανένα διπλό ως το τέλος. Δεν θα ήταν και απολύτως απίθανο το να κέρδιζες σε τίποτα Γιάννενα ή Λιβαδειά.

Link to comment
Share on other sites

Επί χιμένεθ είσαι πιο σοβαρός στο ΟΑΚΑ από ότι ήσουν πριν.Ευκαιρίες βγάζεις εύκολα, γκολ βάζεις με το τσουβάλι και δέχεσαι από 0-1 φάσεις μ.ο.Στα εκτός δεν βλέπω να έχει αλλάξει τίποτα.Δεν μπορείς να παίξεις μπάλα μέχρι τώρα και δεν μπορείς να κερδίσεις.Γιαυτό λέω ότι τα εντός δεν τα φοβάμαι σε αντίθεση με τα εκτός ανεξαρτήτου αντιπάλου.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι ξεκινάει από 3-0.Τα εντός δεν με αγχώνουν , τα εκτός είναι το θέμα.Αν εκεί είμαστε στοιχειωδώς σοβαροί τότε δε μας νοιάζει τι θα κάνουν οι υπόλοιποι.

ετσι, το θεμα ειναι οτι μετα τη λαρισα ακολουθει μια πενταδα δυσκολων αγωνων εντος και εκτος

 

? ανιώνιος (εκτος)

? ΑΟΚ (εντος)

Ατρομητος (εκτος)

? αναθηναικος (εντος)

? λατανιας (εκτος)

 

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να παλεύουν για παραμονή ο Κούγιας, ο Κομπότης και η γριά και πραγματικά δε μπορώ να κατασταλάξω ποιον συχαίνομαι περισσότερο...

 

Δηλαδή βασικά την Τρίπολη του μποροθρύλου συχαίνομαι αλλά αυτά τα αποβράσματα δυσκολο να πέσουν...

 

Η Λάρισα σαν Λαρισα συμπαθής ομολογώ πως μου είναι σαν ομάδα, αλλά όπως και να'χει... την Κυριακή ασάλιωτο γαμήσι στον Αλέξιο...

 

άσε που χθες που τους χάζευα λίγο στην τιβι... από το 70' και μετά όλο "το σπίτι κάθε ενωσίτη" τους άκουγες να γαμούν απ'την κερκίδα!!!!  

 

πούτσα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

κασετας τιμωρημενος

πατιτο 10 μερες εκτος 

γκαλο εκτος

 

επιστροφη μπακακη 

να δουμε αν θα εοχυμε επιστροφες στην αποστολη τζισους και αλμειδα 

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΚΩΛΙΑΣΤΕ ΤΟΥΣ

 

ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ? ΩΣ ΜΑΣ ? ΗΡΑΝ ΤΟ ? ΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΤΕ
 

ΜΟΥΝΙΑ

 

Ε, ΜΟΥΝΙΑ

Link to comment
Share on other sites

"Tσιγκοφ κατουρα τελειωσανε τα ουρα"

Σηφη (βαλυρακη) κατούρα, σου μείναν λίγα ούρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

"? ου ειναι η μπάλα, μες τον κουβά με το γάλα". "Ενος λεπτού σιγή να πήξει το τυρί"

Οπως και "εσυ με το πορτοκαλί, τα πρόβατα σου φύγανε, γύρνα στο μαντρί" που θυμήθηκε ο Κρις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά αγωνιστικά το αξιζαν.  Εμεις μεχρι τα μεσα του δευτερου γυρου δεν ειχαμε κανει νικη εκτος εδρας.

Αλλα το να αλλαξει ο κανονισμός στα μισα του πρωταθληματος μόνο στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

e de mas to phran idiaitera... Autoi kala kanane kai kapsane ta panta, sth telikh eixe ginei hdh malakia me ton Isis nwritera...

Emeis den kaname tipota ousiastika... TI PO TA

o agire htan argotera?

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά στον Ογκνιέν Βράνιες υπολογίζει ο Μανόλο Χιμένεθ για το ματς της Κυριακής με τη Λάρισα στο ΟΑΚΑ. Ο Βόσνιος διεθνής αμυντικός στην προπόνηση της ? αρασκευής προπονήθηκε κανονικά και πλέον είναι στην επιλογή του προπονητή αν θα του δώσει φανέλα βασικού την Κυριακή. Αντίθετα οι Ροντρίγκο Γκάλο και ? ατίτο Ροντρίγκες συνέχισαν ατομικό πρόγραμμα και δεν υπολογίζονται, όπως και ο Μανουέλ Ντίας, ο οποίος και σήμερα υποβλήθηκε σε θεραπεία.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×