Jump to content

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (30η αγ.): 30/04, 19:00, Νovasports 5


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

7 members have voted

  1. 1. Mvp

    • Mπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Βινίσιους
      1
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Βάργκας
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Πατίτο
      5
    • Μάνταλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Βινίσιους
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Βάργκας
      0
    • Μπακασέτας
      4
    • Αλμέδια
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Πατίτο
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Ολυμπιακος, ? αναθηναϊκος, ? ΑΟΚ κερδιζουν και σημερα που ειναι αδιαφοροι. Και τελικο εχει και ο ? ΑΟΚ, δεν εχεις μονο εσυ.

Εσυ κι ο ? ανιωνιος για ποιο λογο πρεπει να ψαξεις δικαιολογιες;

 

Εχεις δικιο.Το παιρνω αλλιως.ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΘΑ ? ΑΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΣΩΣΤΟ ? ΑΙΚΤΗ Η ΔΕΝ ΘΑ Μ? ΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ;

 

Η εναλλακτικα

 

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ? Α? ΑΤΖΗ ? ΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΙΜΑ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΜΑΣΤΕ.

 

Διαλεξε και παρε

Link to comment
Share on other sites

Guest Talos

Φαντασου τι θα γινει του χρονου που και ο πρωταθλητης θα βγαινει απο τα πο.

 

Ολη η χρονια θα ειναι φιλικα προετοιμασιας και μονταρισματων για τα "κουμαντα" του Μαιου.

Κουβαλάς βαθμολογία οπότε δε νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο. 

Link to comment
Share on other sites

Καμια δικαιολογια δεν ψαχνουμε.

ΑΕΚ ειμαστε αρα σε γενικες γραμμες χαβαλεδες σε κατι τετοια παιχνιδια.

Απο την αλλη οι δυο αυτες σφαλιαρες ισως και να ναι ευεργετικες πριν τον τελικο.

Μια χαρα ισοφαρισες και μια χαρα απεφυγες την 5η θεση. ? ολυ καλα εκανε ο Μανολο και κυνηγησε τη μη ηττα γιατι το πραγμα δεν ειναι καθολου αστειο και "χαβαλες". Απο το 08 και μετα δε λεει να κατσεις να δεις ποσες φορες τερματισε απο πανω σου ο ? ΑΟΚ. Καποια πραγματακια θελουνε προσοχη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν αλλαζει τιποτα. Η ομαδα ειναι αδιαφορη. Ειτε γινεται διαχειριση, ειτε ειναι για το γαϊδαρο καβαλα το τελευταιο 15ημερο και χωρις τους βασικους και κυριως χωρις το γαμια.

Link to comment
Share on other sites

Ματζισαν μια ζωη μαλακες ειμαστε σε κατι τετοια ματς, τα ιδια και περσι στο τελος χασαμε την διαφορα πριν τα πλευ οφς. Αντε να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εχει χάρη που θαμπώθηκα από το σόου μαυροειδή και δεν έχω όρεξη για γκρίνιες.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο.Το παιρνω αλλιως.ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΘΑ ? ΑΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΣΩΣΤΟ ? ΑΙΚΤΗ Η ΔΕΝ ΘΑ Μ? ΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ;

 

Η εναλλακτικα

 

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ? Α? ΑΤΖΗ ? ΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΙΜΑ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΜΑΣΤΕ.

 

Διαλεξε και παρε

 

Ασε τις ειρωνιες. Θεμα οργανισμου ειναι δεν ειναι θεμα οπαδων και παπαριας που αραδιαζουμε εμεις στο ΚΜ.

Κοντευουνε 10 χρονια και ειναι πιο πολλες φορες απο πανω σου. Ιστορικα δεν εχει ξαναγινει αυτο το πραγμα. Κι αν γινει καμια μαλακια και σου παρουνε το κιουπι το αλλο Σαββατο, τοτε μιλαμε αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

prepei na to valeis kai na pas sovarotata sta po k Final.

De ginetai na parousiazeis tetoio proswpo.

Η πιο γλυκεια κοκκινη της ζωης μας, αποκλεισαμε τον Ολυμπιακο, το καναμε το χρεος μας. Αυτη ειναι η ψυχοσυνθεση των "παιδιων". 

Και τα po στα παπαρια τους αν παρουν το Κυπελλο. Μονο αν το χασουνε θα σκυλιασουν και θα φτυσουνε αιμα.

1-3 η Λιβαδεια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασε τις ειρωνιες. Θεμα οργανισμου ειναι δεν ειναι θεμα οπαδων και παπαριας που αραδιαζουμε εμεις στο ΚΜ.

Κοντευουνε 10 χρονια και ειναι πιο πολλες φορες απο πανω σου. Ιστορικα δεν εχει ξαναγινει αυτο το πραγμα. Κι αν γινει καμια μαλακια και σου παρουνε το κιουπι το αλλο Σαββατο, τοτε μιλαμε αλλιως.

 

? ερναμε τον παοκ αν κερδισουμε σημερα;Δεν καταλαβαινω τι ακριβως θες να πεις πηδας απο το ενα θεμα στο αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Η πιο γλυκεια κοκκινη της ζωης μας, αποκλεισαμε τον Ολυμπιακο, το καναμε το χρεος μας. Αυτη ειναι η ψυχοσυνθεση των "παιδιων".

Και τα po στα παπαρια τους αν παρουν το Κυπελλο. Μονο αν το χασουνε θα σκυλιασουν και θα φτυσουνε αιμα.

1-3 η Λιβαδεια.

Και των οπαδών επίσης.

Link to comment
Share on other sites

va8mologia po de 8es na ksefugoun

Ετσι.

 

Και των οπαδών επίσης.

Δε νομιζω οτι οι οπαδοι πετανε αετο οσο μερικα "παιδια". Τουλαχιστον δεν ειναι τοσοι γιατι στα ολε ολε θα ειχαμε συμμετοχη ολου του ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως αν σηκωσουμε την κουπα, καλο καλοκαιρι. λαθος-σωστο, αυτη η νοοτροπια επικρατει κατα τη γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

va8mologia po de 8es na ksefugoun

 

Ειπαμε αν σε ενοιαζε τοσο πολυ αυτος ο ενας βαθμος θα εβαζες τους βασικους σημερα.Για το οτι οι Μπακασετες σου δεν μπορουν να κερδισουν τον ? ΑΣ μαντεψε ποιος φταιει.

 

Αρα η φταιει ο Χιμενεθ η φταιει ο Μελισσανιδης.? οιον θελετε να κραξουμε πειτε μου δεν εχω θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στην ψυχοσύνθεση των οπαδών να νικάνε Ολυμπιακο και μέχρι εκει, ούτε των ποδοσφαιριστών.

 

Και πέρυσι παρά την κλαταρισμενη ΑΕΚ τα έδωσαν όλα στα πλει-ωχ.

Link to comment
Share on other sites

Για εμενα παντως

Κουπα=Επιτυχημενη σεζον

Οχι κουπα=Αποτυχημενη σεζον

Το επομενο Σαββατο θα θεσω προσημο

Link to comment
Share on other sites

Για εμενα παντως

Κουπα=Επιτυχημενη σεζον

Οχι κουπα=Αποτυχημενη σεζον

Το επομενο Σαββατο θα θεσω προσημο

 

Επιτυχημενη δεν ειναι ετσι και αλλιως.Με το κυπελλο το ψιλοσωζει.

Link to comment
Share on other sites

14 νικες - 11 ισοπαλιες - 5 ηττες ----> 4η θεση

 

Για ΑΕΚ Μελισσανιδη 2ης σεζον στην Α δεν ειναι θετικο το προσημο οτι μαλακια και να σκεφτουμε εμεις για να το μπαλωσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι οι οπαδοι πετανε αετο οσο μερικα "παιδια". Τουλαχιστον δεν ειναι τοσοι γιατι στα ολε ολε θα ειχαμε συμμετοχη ολου του ΟΑΚΑ.

Συμπεριφορά μπουγάτσας έχεις με τον πούστη τα τελευταία χρόνια.

Και το κακό είναι ότι αυτή την συμπεριφορά δεν την έχουν μόνο πιτσιρικάδες.

Link to comment
Share on other sites

Η χρονια γενικα ηταν για τον μπουτσο, αλλα καθε σεζον που κλεινει με κατσαρολι εχει θετικο προσημο.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Ολον τον οργανισμο. Δλδ σημερα φρεσκαρε την ομαδα? Τα ιδια δεν εκανε και ο Ουζουνιδαρος? και πηγε μετα κ μαζεψε ντορτι? Δλδ ο ζμπαογκ ενδιαφεροταν και εβαλε βασικους?

 

Δεν ξερω τι εβαλε ο παοκ σημερα.Μεγαλυτερο βαθος εχει,εντος εδρας επαιζε,και οι στοιχηματικες ειχαν κλειδωσει το οβερ απο χτες.

Link to comment
Share on other sites

πολυ κακο αφου μααζεψες λιγοτερους βαθμους απο περσι (1 λιγοτερο) και μαι θεση πιο κατω

 

αν το δουμε που ειμασταν τον Γεναρη παλι καλα να λεμε 

 

 

επισης μελισσανιδη αι γαμησου μαλακα που σε περνανε πριονοκορδελα σε αδιαφορο ματς

Link to comment
Share on other sites

Συμπεριφορά μπουγάτσας έχεις με τον πούστη τα τελευταία χρόνια.

Και το κακό είναι ότι αυτή την συμπεριφορά δεν την έχουν μόνο πιτσιρικάδες.

Εμενα τα τελευταια χρονια οι γαυροι μου φαινονται να χουν νοοτροπια μπουγατσας με εμας.

Αποκορυφωμα φετος που πανηγυριζαν την νικη παρα τον αποκλεισμο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε πούστη μου. 

Υπάρχουν παίκτες που είναι καλοί.

Υπάρχουν παίκτες που είναι κακοί. 

Υπάρχουν παίκτες που άλλωστε έχουν καλές ημέρες. 

Και υπάρχουν και παίκτες που έχουν και κακές ημέρες. 

Αυτός ο Μπακασέτας δεν είναι και δεν έχει τίποτα. 

Ειλικρινά μόνο με τον Φουρτάδο μπορώ να τον συγκρίνω, ούτε καν με τον Κρισάντους. 

Τι είναι αυτό το πράγμα ρε σεις;

Δεν το έχω ξαναδεί στη ζωή μου σε παίκτη γενικά και τυχαίνει να το βλέπω με παίκτη της ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η χρονια γενικα ηταν για τον μπουτσο, αλλα καθε σεζον που κλεινει με κατσαρολι εχει θετικο προσημο.

Γνωμη μου.

Εννοειται οτι κατακτωντας τιτλο μιλαμε αλλιως. Και περσι ετσι εγινε. Αλλα η φαση με τους επανω πρεπει καποια στιγμη να κοπει γιατι ειναι - ξαναλεω - 9 χρονια που κραταει αυτη η βιολα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×