Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Αυτο προφανως θα ισχυει Μπιλ και θεωρω οτι επαιξε ρολο και στην πρωτη χρονια Μελισσανιδη στη Γ.

Αν παιξουν μπουλντοζες θα μετρησει αλλα αν οι τιμες ειναι ιδιες (που θα ειναι) και χασουμε και ματς απο την τιμωρια, τα πραματα θα ναι χλωμα.

Edited by moukie
Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο θα κανει Μητσο. Και την προτεραιοτητα θα πουλησει και τριετιας θα μπουμπουνισει. Και στα arxeidia του οποιος δεν παρει.

Link to comment
Share on other sites

Κακώς αφήνουμε τον παράγοντα Χιμένεθ έξω από τις μεταγραφές, δεδομένου ότι μεσαίας ή και μικρομεσαίας κατηγορίας παίκτες στην Ισπανία, άνετα κάνουν διαφορά στο τωρινό επίπεδο του ελληνικού ποδοσφαίρου. 

Σε αυτό που θα κινηθούμε στάνταρ στα γνωστά, είναι στην παράδοση να φέρνει ο καθένας τον δικό του για να μην γκρινιάζει κανείς. 

Έτσι πιστεύω ότι και ο Άισμαν θα φέρει παίχτη, και ο Μανώλης, και ο Ντούσαν θα ικανοποιηθεί με κανένα Βασιλακάκη ας πούμε. 

Το μόνο που θέλω, είναι να μην πάει σε κόντρα ο Μίμης με το Μακέδο για παίχτη και ο νοών νοείτω. 

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Και τα δυο θα κανει Μητσο. Και την προτεραιοτητα θα πουλησει και τριετιας θα μπουμπουνισει. Και στα arxeidia του οποιος δεν παρει.

Ετσι γιγαντα. Πες τα. Τοτε θα δω τους γεροντοερωτες. Με Μανδραφλη. Και θα τον εχει βαλει και τερματοφυλακα ο Μητσος. Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Για πες εναν εκτος Αραουχο που δεν βριζουμε.

Εγω προσωπικα τον ΣιμοΕ τον θεωρω μια χαρα παικτη.

 

Επισης υπαρχουν καποιοι αξιοπρεπεις παικτες οπως ο Τσιγκρινσκι, ο Βρανιες και ο Γιοχανσον, με τα ελαττωματα τους αλλα την παλευουν.

 

Αμεσως-αμεσως μαζευω 5 που τους δεχομαι για βασικους (εφοσον παντως παρουν και αναπληρωματικο στοπερ και αναπληρωματικο αμυντικο χαφ, καλυτερους απο Κολοβετσιο και Γαλανοπουλο).

 

Τα υπολοιπα παιδια δεν κανουν για μονιμα βασικοι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα τον ΣιμοΕ τον θεωρω μια χαρα παικτη.

 

Επισης υπαρχουν καποιοι αξιοπρεπεις παικτες οπως ο Τσιγκρινσκι, ο Βρανιες και ο Γιοχανσον, με τα ελαττωματα τους αλλα την παλευουν.

 

Αμεσως-αμεσως μαζευω 5 που τους δεχομαι για βασικους (εφοσον παντως παρουν και αναπληρωματικο στοπερ και αναπληρωματικο αμυντικο χαφ, καλυτερους απο Κολοβετσιο και Γαλανοπουλο).

 

Τα υπολοιπα παιδια δεν κανουν για μονιμα βασικοι.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του γηπέδου σε μένα δεν πουλάει γιατί την νφ την έχω γραμμένη στα παπάρια μου.

Αλλά αν φέρει 1-2 παιχταράδες και κρατήσει τον ελ χύνω θα σου σκανάρω την απόδειξη του κειας από την 1η μέρα κυκλοφορίας. 

 

χαχαχαχαχαχα!! παλι καλα που δεν ζητας πολλα ...

μαλακα ποσο περισσοτερο εκ του ασφαλους δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα!! παλι καλα που δεν ζητας πολλα ...

μαλακα ποσο περισσοτερο εκ του ασφαλους δηλαδη?

 

Άπλας

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

Τι διάρκειας ρε μαλάκες;

Σουίτα δεν είχαμε πει;

 

δεν καταλαβες καλα, σου(ε)ιπα ενοουσε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Με τα ΛΙΜΑ παει να κανει ομαδα παλι,ετσι και φτασουμε τπτ 15αυγουστο και ψαχνουμε τον αντικαταστατη του αλμειντα,θα πεσει μεγαλη γιουχα.

ΛΙΜΑ,ΠΑΛΤΑ,ΣΑΠΑΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ενα καλο προαισθημα για τα φετινα λαβρακια.

Link to comment
Share on other sites

Τις ΑΕΚτζήδικες και μεταμεσονύχτιες καλησπέρες μου στο φορουμ

 

παρακολουθώ το φόρουμ σταθερά εδώ και περίπου ένα δίμηνο και αποφάσισα πρόσφατα να κάνω και γω λογαριασμό. Πάντως το ποδαρικό μόνο γούρικο δεν ήταν, αφού λίγες μέρες μετά το άνοιγμα του λογαριασμού χάσαμε το Κύπελλο και έπεσε το σάιτ. Anyway

 

Για να το παίξω και λίγο προπονητής του κάναπε, έχοντας παίξει και μάνατζερ πριν από λίγο θα πω τα εξής

Για μένα μια ΑΕΚ με πιθανότητες διάκρισης στην Ευρώπη (όμιλοι γιουρόπα) και διεκδίκησης του πρωταθλήματος θέλει τις εξή μεταγραφές

 

Αριστερό μπακ (αν ο Βινι είναι δανεικός ας πάρει πούλο, αφού ο Χιμένεθ δεν φαίνεται να τον πολυγουστάρει) και ας μείνει ο Ντίντακ για πάγκο

Αριστεροπόδαρο στόπερ

Επιθετικό χαφ

2 εξτρέμ, όπου το ένα θα είναι και σκόρερ

παραμονή Αραούχο

+Τσιντώντας, Γιακουμάκης που ήδη έχουν αποκτηθεί, ενώ θα θελα να ανανεώσει και ο Πέκχαρτ

 

Πούλο να πάρουν οι Ανέστης, Βινίσιους, Αλμέιδα, Βούρας, Βάργκας (δεν θα με χάλαγε να μείνει αλλά δεν μπορούμε να τα χουμε και όλα), Άραβας 

 

Βέβαια επειδή είσαι... ΑΕΚ δεν θα κρατήσεις Αραούχο και θα φέρεις νέο Αλμέιδα, θα πουλήσεις Γιόχανσον και θα φέρεις μόνο ένα χαφ, ενώ εξτρέμ θα πάρεις 1, αφού τον άλλον θα τον... παλέψεις χωρίς αποτέλεσμα

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Καλως ηρθες. Αν δεν εξαφανιστεις σε 10-15 μερες, αιμα ΚΜ θα κυλαει στις φλεβες σου και δεν θα υπαρχει γυρισμος.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες. Αν δεν εξαφανιστεις σε 10-15 μερες, αιμα ΚΜ θα κυλαει στις φλεβες σου και δεν θα υπαρχει γυρισμος.

 

Καλώς σας βρήκα!! Χαχαχα μην ανησυχείς, μας βλέπω όλους μαζί να γκρινιάζουμε για τα πεπραγμένα (και) του φετινού καλοκαιριού

Link to comment
Share on other sites

Τί γνώμη έχεις για τον Ματζίσαν;

Edited by Abraham21r
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίζουμε τον νέο Άλεξ, φαίνεται αρκετά σοβαρός νεαρός που να αγαπά τη μπάλα. Αν είχαμε τσίπα όλοι οι υπόλοιποι θα τον δερναμε (με την καλή έννοια) να γίνει Ορλάντο Ματζικ ή Ουάσινγκτον Γουιζαρτνς, αφού ο πάλαι ποτέ χώρος δόξης ΑΕΚ πλέον προσφέρει κατά κύριο λόγο υπερηλικιακή μαλακυνση, εγκεφαλικά, σύνδρομα/κόμπλεξ, και εμμονές με concepts γραφικοποίησης όπως ποδηλασία, σκάκι κολύμβηση και ντύσιμο με ζιβάγκο στη νέα εποχή.

 

Αν δεν το έχεις πολύ με τις γυναίκες φίλε, τουλάχιστον κάτι θα βελτιωθεί σε αυτό το στίβο της ζωής σου. Εμένα για παράδειγμα τοτέμ του μιλφχαντερισμου όπως ο βλοσυρός πάροχος ίντερνετ Άδης μου άλλαξαν το κοσμοείδωλο.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Σε έναν ιδεατό κόσμο θα κράταγα την ομάδα ως έχει (με Αραούχο φυσικά) και θα ήθελα 2 παίχτες. Δύο κανονικούς όμως, όχι στοιχήματα και λαβράκια. Μια χαρά πρωταθλητισμό κάνεις μετά.

Αλλά βλέπω μία από τα ίδια, προσωπικά όλα μαύρα τα βλέπω στα της Α.Ε.Κ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τί γνώμη έχεις για τον Ματζίσαν;

 

 

Magician is love, Magician is life

 

 

Καλως όρισες

 

Απο προβλέψεις πως τα πας φίλε?

 

Αν βοηθάει είχε μαλλιάσει η γλώσσα μου από τον Οκτώβρη να λέω πως η Γιουβε θα πάει τουλάχιστον τελικό CHL

 

Αν δεν το έχεις πολύ με τις γυναίκες φίλε, τουλάχιστον κάτι θα βελτιωθεί σε αυτό το στίβο της ζωής σου. Εμένα για παράδειγμα τοτέμ του μιλφχαντερισμου όπως ο βλοσυρός πάροχος ίντερνετ Άδης μου άλλαξαν το κοσμοείδωλο.

 

Έκλαψα!! Φίλε είμαι ΑΕΚτζής!! Αυτό και μόνο νομίζω απαντάει στην ερώτησή σου

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Θα πας για πρωταθλημα του χρονου,ΟΧΙ,θα πας για να μπεις ομιλους γιουροπα,ΟΧΙ,ε τοτε γιατι να παει το μπατζετ πανω απο 4 εκ ευρω,ΑΜΚ 150κ και πολυ σας ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Αλλο τι σκεφτονται και λενε για τον πιτσιρικα και αλλο το αν θα κινηθουν για χαφ. Επειδη πιστευουν στο Γαλανο δε σημαινει οτι δεν θα κινηθουν. Υπαρχει το θεμα Γιοχανσον να ξεκαθαριστει.

Link to comment
Share on other sites

ο γαλανο ειναι το καλυτερο χαφ που κυκλοφορει στην ηλικια αυτη στην Ελλαδα, μιλαμε για παιχτη που εχει τα παντα και πρεπει να τα εξελιξει σωστα

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×