Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Αν ειναι ετσι οπως τα λετε για τον Κροατη..θα ωαρεθει να παιζει βασικος ο Γιακουμακης...

Ο γιακουμάκης θα κάνει τα ρεπΑ του κροάτη στο κύπελλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Larnak21

Με την ΑΕΚ πλεον αμα δε δεις δε πιστευεις αυτη ειναι η αληθεια.

Υπαρχουν καποιοι που τους αρεσει να κανουν υπομονη ,υπαρχουμε και εμεις οι προφητες που βλεπουμε ενα εργο να επαναλαμβανεται μεχρι αποδειξεως του αντιθετου.

Link to comment
Share on other sites

Κ για τον βρανιες τρελό τον λένε αλλά είναι το καλύτερο στόπερ στην ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Με την ΑΕΚ πλεον αμα δε δεις δε πιστευεις αυτη ειναι η αληθεια.

Υπαρχουν καποιοι που τους αρεσει να κανουν υπομονη ,υπαρχουμε και εμεις οι προφητες που βλεπουμε ενα εργο να επαναλαμβανεται μεχρι αποδειξεως του αντιθετου.

Ο ALati φταίει για όλα. Τον ψάχνω και δεν τον πετυχαίνω πουθενά. Θα τον βρω όμως και θα του ξηγήσω γω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

 

Ο γιακουμάκης θα κάνει τα ρεπΑ του κροάτη στο κύπελλο.

Οταν ειναι μονιμα τιμωρημενος?

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι μονιμα τιμωρημενος?

Όπως ήταν μόνιμα πιωμένος ο μπεκρής.

Link to comment
Share on other sites

Αν, κούφια η ώρα, χαλάσει του Λιβάγια, όσοι προβληματίζεστε για τον εκρηκτικό χαρακτήρα του να γράψετε εδώ μέσα και μια καλή κουβέντα για το μεταγραφικό τιμ της ομάδας που μας γλύτωσε από τέτοιο κακό. 

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXA

 

εισαι ΓΙΓΑΝΤΑΣ

 

ρε τον Λιβαγια τον πουθενα απο τον εργοτελη της Ισπανιας 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΙΩΘΕΙΚΕ Η ΠΟΙΝΗ ΤΟΥ

Μακρυά από μας ο αλήτης και ας κάνει ό,τι θέλει στην ισπανία.

Link to comment
Share on other sites

Μακρυά από μας ο αλήτης και ας κάνει ό,τι θέλει στην ισπανία.

Που πάμε και μπλέκουμε ρε φίλε; 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Όπως ήταν μόνιμα πιωμένος ο μπεκρής.

Μακαρι να μας βγει παιχταρας σαν τον Αραουχο και ας μην παιρνουμε στα σοβαρα τις πληροφοριες για τον χαρακτηρα του.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μας βγει παιχταρας σαν τον Αραουχο και ας μην παιρνουμε στα σοβαρα τις πληροφοριες για τον χαρακτηρα του.

Τις πληροφορίες για τον αραούχο τις πήρες στα σοβαρά τον γενάρη?

Link to comment
Share on other sites

Που πάμε και μπλέκουμε ρε φίλε; 

Υπόκοσμος ρε μήτσο.

Που είναι εκείνες οι ωραίες εποχές που η ΑΕΚ έφερνε τους καλύτερους γαμπρούς.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τις πληροφορίες για τον αραούχο τις πήρες στα σοβαρά τον γενάρη?

Οι κιτρινες καρτες και οι τιμωριες του δεν πληροφοριες αλλα γεγονος. Τον Γεναρη ηταν τοση η αμπαλιαση της επιθετικης μσς γραμμης που και τον Ορεστη Μακρη να παιρναμε δεν θα ασχολιομασταν και πολυ.Παντως τον θελω τον παιχτη μην ξεκινας αντιπαραθεση χωρις λογο.

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και λεμε

 

ο Λιβαγια

στο football manager ειναι στα ιδια κυβικα με Αραουχο (πολυ λιγο χειροτερος)

στο Fifa 17 ειναι ισαξιος με Αραουχο

στο transfermarkt ειναι πιο ακριβος απο Αραουχο (2,5 εναντι 2)

 

σε συμβολαια ειναι σχεδον στα ιδια

 

δεν προκυπτει απο καπου οτι δεν ειναι ιδιου επιπεδου παικτης

 

τωρα αν ερθει και αρχισει τις κουτουλιες, ειναι κατι που δυσκολα μπορεις να το υπολογισεις. προφανως και αν δεν ειχε θεματα δεν θα συζητουσε να ερθει Ελλαδα.

 

φυσικα καλυτερα η δοκιμασμενη λυση που εδεσε μαζι σου και εδειξε (τουλαχιστον περισυ) να σου ταιριαζει σε στυλ και φυσικα μακαρι να αποκτηθουν και οι 2, αλλα η πιθανη μεταγραφη Λιβαγια δειχνει δυνατη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι κιτρινες καρτες και οι τιμωριες του δεν πληροφοριες αλλα γεγονος. Τον Γεναρη ηταν τοση η αμπαλιαση της επιθετικης μσς γραμμης που και τον Ορεστη Μακρη να παιρναμε δεν θα ασχολιομασταν και πολυ.Παντως τον θελω τον παιχτη μην ξεκινας αντιπαραθεση χωρις λογο.

Όπως επίσης είναι γεγονός τα ξύδια και τα δικαστήρια του αργεντίνου.

Επειδή λοιπόν και τώρα όπως και τον γενάρη έχω ξεμείνει με τον ταβερνιάρη και τον γιακουμάκη για κάθε λιβάγια και κάθε αραούχο πρέπει να έχω έτοιμο κι ενα κόκκινο χαλί χωρίς πολλά πολλά και σούξου μούξου.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω άρθρο της Μάρκα όπου γραφει οτι ο Λιβάγια ειναι πολύ κοντά στην ΑΕΚ, παρότι ο βασικος της στόχος από την Λας Πάλμας ειναι ο Αραούχο, τον οποίο όμως η ομάδα του θελει να δει στη προετοιμασία πριν αποφασισει για το μελλον του.

 

Στο τελος του αρθρο διαβάζω για Λιβάγια:   Según informa el diario griego Ora gia Sport, las tres partes están de acuerdo y el fichaje se cerrará en los próximos días. Οπως ενημερωνει η  ελληνική εφημεριδα Ora gia Sport, οι τρεις πλευρες εχουν συμφωνησει και τις επόμενες μερες θα κλεισει η μεταγραφή.

 

Σημείο αναφοράς για την Μαρκα η Ωρα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εχω ξαναερωτηθει και εχω απαντησει στον Ζαρα οχι και μου εχει εξηγησει τον λογο της ερωτησης για καποιαν αλλο χρηστη κτλ. Τοσο πολυ σας τον θυμιζω? Τι ονομα ειχε?

Δεν εχω παιξει ποτε μπασκετ ποσο μαλλον με τον Μπλακμαν.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναερωτηθει και εχω απαντησει στον Ζαρα οχι και μου εχει εξηγησει τον λογο της ερωτησης για καποιαν αλλο χρηστη κτλ. Το πολυ σας τον θυμιζω? Τι ονομα ειχε?

Α σορρυ αν εχεις ξαναρωτηθει.

 

Τιποτα,end of story.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οκ δεν πειραζει δεν εχω προβλημα απλα δεν μπορω να καταλαβω τι εχει γινει και με ρωτατε αυτο για τον Μπλακμαν.☺

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναερωτηθει και εχω απαντησει στον Ζαρα οχι και μου εχει εξηγησει τον λογο της ερωτησης για καποιαν αλλο χρηστη κτλ. Τοσο πολυ σας τον θυμιζω? Τι ονομα ειχε?

Δεν εχω παιξει ποτε μπασκετ ποσο μαλλον με τον Μπλακμαν.

Εμένα δεν μου τον θυμίζεις.

Δεν έχεις το λεπτό, ντελικατο χιούμορ του.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα τα ονοματα που ακουγονται, αλλα προσωπικα με προβληματιζει οτι στα χαφ μας θα λειψει και παλι-απο ο,τι φαινεται τουλαχιστον- ο παικτης που με μια του ενεργεια θα κανει την διαφορα και θα τροφοδοτησει σωστα τον επιθετικο. Ουτε ο Κλωναριδης, ουτε ο Ρομερο, απο το cv του τουλαχιστον, εχουν το συγκεκριμενο χαρακτηριστικο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×