Jump to content

Άφαντοι-ΑΕΚ (Play-offs, 1η αγ.): 14/05, 20:30, Novasports 1


stavros 9-11
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

28 members have voted

  1. 1. MVP

    • Aνέστης
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      12
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      4
    • Σιμόες
      8
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Μάνταλος
      1
    • Αραούχο
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γιόχανσον
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      24
    • Μέτριο
      2
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      11
    • Γκάλο
      8
    • Ντιντάκ
      1
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      4
    • Αλμέιδα
      4
    • Μπακασέτας
      0
    • Γιόχανσον
      0


Recommended Posts

Και στο παρασκηνιακο πιστευω οτι ο Ρωσος θα σε αφησει να το παιξεις στα ισα γιατι ητανε μεγαλη χοντραδα αυτο που εγινε στον τελικο

Αυτό θα ίσχυε αν ήταν ο Κόκαλης στο πηδάλιο. Επιστημονικό παίξιμο τελικού και σπόρια σε εσένα την Κυριακή για να βγει και παραπονούμενος. 

 

Αυτός όμως είναι τόσο μαλάκας που θα θέλει να επιδείξει δύναμη και σε αυτό το ματς. 

 

Κατά τ'άλλα αν πάρεις νίκη έχεις τα επόμενα 2 μέσα κάλλιστα μπορείς να πας γα 9 πόντους στα 3 ματς.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε Κωστα να χασεις με πολλα; Κλιμα γιορτης και καλα θα εχουνε αυτοι, πτωματα ειναι και το κινητρο το εχεις εσυ γιατι με ηττα μενεις 5 βαθμους πισω και πολυ δυσκολα προλαβαινεις. Παμε να το ληξουμε ισοπαλια και ολοι ευχαριστημενοι. Εγω ετσι το βλεπω.

 

edit τωρα ειδα πως το εννοεις. Και στο παρασκηνιακο πιστευω οτι ο Ρωσος θα σε αφησει να το παιξεις στα ισα γιατι ητανε μεγαλη χοντραδα αυτο που εγινε στον τελικο

Λύγισα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε Κωστα να χασεις με πολλα; Κλιμα γιορτης και καλα θα εχουνε αυτοι, πτωματα ειναι και το κινητρο το εχεις εσυ γιατι με ηττα μενεις 5 βαθμους πισω και πολυ δυσκολα προλαβαινεις. Παμε να το ληξουμε ισοπαλια και ολοι ευχαριστημενοι. Εγω ετσι το βλεπω.

 

edit τωρα ειδα πως το εννοεις. Και στο παρασκηνιακο πιστευω οτι ο Ρωσος θα σε αφησει να το παιξεις στα ισα γιατι ητανε μεγαλη χοντραδα αυτο που εγινε στον τελικο

Ξαναλύγισα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απο αγωνιστικης πλευρας. Θα πηγαινε ενα 3-5-2 σ'ενα τετοιο ματς?

Link to comment
Share on other sites

Απο αγωνιστικης πλευρας. Θα πηγαινε ενα 3-5-2 σ'ενα τετοιο ματς?

tsipras_balla.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο αγώνας είναι μεγάλης σημασίας και για λόγους ουσίας και για το γόητρο.

Η ήττα θα θέσει την ΑΕΚ σε σίγουρη τρίτη θέση και ακόμα μεγαλύτερη εσωστρέφεια.

Link to comment
Share on other sites

Η ηττα απλως θα "τελειωσει" τον προπονητη. Εαν οι Μανταλοι θελουν να τον τελειωσουν, αυτο θα κανουν. Κατα τα λοιπα περαν γοητρου δεν υπαρχει διακυβευμα.

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και υπαρχει διακυβευμα και φυσικα δεν πρεπει να χασεις

 

τα προκριμματικα του τσαμπιονς λιγκ πρεπει να ειναι αυτοσκοπος 

 

1ον γιατι φαινεται οτι ειναι μια χρονια που ισως δεν εχει τοσα πολλα μεγαθηρια και τουλαχιστον μπορεις να παλεψεις την μια προκριση 

 

2ον γιατι σε καθε περιπτωση θες μια προκριση για να μπεις ομιλους γιουροπα

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

+ οτι θα παιξεις τουλαχιστον 4 ματς στην ευρωπη και οχι 2...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μιλάτε λες και υπάρχουν 3 αποτελέσματα ενώ μόνο με νίκη συνεχίζεις να έχεις το όποιο ενδιαφέρον για τα υπόλοιπα πλέυ-οφ. 

Τώρα πως θα έρθει αυτή η νίκη, με συγχωρείτε αλλά δεν το βλέπω. 

Πιστεύω δε ότι θα σε γλεντήσει και ο αγαπημένος σου Καλογερόπουλος για να μην υπάρχει καμία αμφιβολία ότι το αλεπουδάκι ξεπέρασε την αλεπού.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάτε λες και υπάρχουν 3 αποτελέσματα ενώ μόνο με νίκη συνεχίζεις να έχεις το όποιο ενδιαφέρον για τα υπόλοιπα πλέυ-οφ.

Τώρα πως θα έρθει αυτή η νίκη, με συγχωρείτε αλλά δεν το βλέπω.

Πιστεύω δε ότι θα σε γλεντήσει και ο αγαπημένος σου Καλογερόπουλος για να μην υπάρχει καμία αμφιβολία ότι το αλεπουδάκι ξεπέρασε την αλεπού.

Φυσικά έχει και Χ το παραμυθι. Φυσικά ακόμα και Χ την μπουγάτσα θα την περιμένεις στο οακα για να την περασεις

Link to comment
Share on other sites

Μιλάτε λες και υπάρχουν 3 αποτελέσματα ενώ μόνο με νίκη συνεχίζεις να έχεις το όποιο ενδιαφέρον για τα υπόλοιπα πλέυ-οφ.

Τώρα πως θα έρθει αυτή η νίκη, με συγχωρείτε αλλά δεν το βλέπω.

Πιστεύω δε ότι θα σε γλεντήσει και ο αγαπημένος σου Καλογερόπουλος για να μην υπάρχει καμία αμφιβολία ότι το αλεπουδάκι ξεπέρασε την αλεπού.

Γιατι μονο ενα αποτελεσμα??.αν φερεις χ και τους νηκησεις στο ΟΑΚΑ δεν τους περνας??Ακομα και με ηττα ομως η δευτερη θεση θα υπαρχει ακομα σαν πιθανο σεναριο αν νηκησεις τον ΠΑΟ στη λεωφορο και ο ΠΑΟΚ χασει ως συνηθως.Πρεπει να κυνηγησουμε την δευτερη θεση μεχρι τελους ειτε χασουμε ειτε νικήσουμε ειτε φερουμε ισοπαλια υπαρχουν πολλα σεναρια που μπορεις να βγεις δευτερος.
Link to comment
Share on other sites

αν νικησεις, μπορει και να λεγεσαι πλεον φαβορι για πρωτος στα play offs με δυο κολλητα μεσα και με τις κακογαμημενες τελευταια αγωνιστικη στο ΟΑΚΑ...

 

συγκεκριμενα θα μετρησει κυριως το παθος που δειχνεις κατα το δοκουν και με προϋποθεσεις... αυτοι ειναι σε μια κατασταση παρατεταμενης μεθης... πρεπει να το εκμεταλλευτεις... το αν μπορεις, θα το δουμε... κραταω τις επιφυλαξεις για το κατα ποσο εισαι ετοιμος ψυχολογικα και αγωνιστικα να κανεις νικη στην Τουμπα με τετοιο κλιμα...

 

στο Καραισκακη το εκανες παντως μια φορα... αλλα πλεον σε μαθανε.. σε παιζουν με τριτο χαφ και σε καταστρεφουν στο κεντρο με τον Γιοχανσον να μην μπορει να αντεξει το βαρος...

 

γενικα στα play offs θα μετρησει η δουλεια που εχει γινει απο τον προπονητη για αυτη την κρισιμη για τα ευρωπαικα εισιτηρια περιοδο και τα πνευμονια... 

 

γνωμη μου ειναι οτι ο μεγαλος σου στοχος μεσα στην χρονια ηταν να μπεις στην διαδικασια... η εικονα σου μεχρι τον Χιμενεθ ηταν τραγικη...

Link to comment
Share on other sites

Τσετσένε με προσοχή τα φλόκια γιατί η πουτάνα σου κοντεύει τα 70.

Link to comment
Share on other sites

Η ηττα απλως θα "τελειωσει" τον προπονητη. Εαν οι Μανταλοι θελουν να τον τελειωσουν, αυτο θα κανουν. Κατα τα λοιπα περαν γοητρου δεν υπαρχει διακυβευμα.

 

δε ξέρω για αλλους αλλα ο μάνταλος λίγο δύσκολο να θέλει να τελείωσει τον χιμένεθ..μιλάμε για ασυλία ανευ προηγμένου..δεν είανι κ χαζός ο ισπανός εδώ που τα λέμε οταν όλος ο οργανισμός ανεβάζει το καλομαθημένο

Link to comment
Share on other sites

Κατ´ εμε η ΑΕΚ δεν εχει την δυνατοτητα να βγει πρωτη στα πλευ-οφφ (στοχος που δεν με καιει προσωπικα μεν, αλλα αντικειμενικα πρεπει να υπαρχει), ενω της ειναι παρα πολυ δυσκολο να παρει διπλο στην τουμπα.

 

Δεδομενου μαλιστα οτι στο παρασκηνιο εισαι τελικα λιγος, οτι κανονικα θες οπωσδηποτε καμια 5-6 παικταραδες + να κρατησεις τον Αραουχο και τον Σιμοες για βασικους και καποιους αλλους για παγκο, πραγματα που ολα μαζι αποκλειεται να γινουν, δεν ξερω πραγματικα πού το παμε το παραμυθι και τι στοχο εχουμε πλεον, αφου ουτε Ευρωπη προκειται να παιξουμε, ουτε πρωταθλητισμο να ξανακανουμε (απο το 2008 εχουμε να κανουμε πρωταθλητισμο btw).

Link to comment
Share on other sites

Η ψυχολογια πεφτει οταν το σωμα δεν μπορει να ακολουθησει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καλησπερα σε ολους παιδια.

Ειμαι απο Αθηνα και ειμαι 45 χρονων. Διαβαζω το φορουμ αρκετο καιρο και αποφασισα να κανω λογαριασμο να γραφω και εγω την γνωμη μου που και που.

 

Δεν θελω να γραψω κατι για τον τελικο-παρωδια μιας και τα εχετε γραψει ολα και συμφωνω στα περισσοτερα απο αυτα. Ξεκιναω λοιπον το πρωτο ποστ με μια νεα αρχη που θα κανει η ομαδαρα μας ξεσκιζοντας τους Ρωσοποντιους Γαυρους την Κυριακη.

Ελπιζω να ειμαι γουρλης και να τους γαμησουμε :)  με γκολ στο 90' μισο χιλιομετρο offside.

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από τον Ματζισαν φίλε.

Είναι μεγάλη οχιά.

Και ο Άδης πουστρα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους παιδια.

Ειμαι απο Αθηνα και ειμαι 45 χρονων. Διαβαζω το φορουμ αρκετο καιρο και αποφασισα να κανω λογαριασμο να γραφω και εγω την γνωμη μου που και που.

 

Δεν θελω να γραψω κατι για τον τελικο-παρωδια μιας και τα εχετε γραψει ολα και συμφωνω στα περισσοτερα απο αυτα. Ξεκιναω λοιπον το πρωτο ποστ με μια νεα αρχη που θα κανει η ομαδαρα μας ξεσκιζοντας τους Ρωσοποντιους Γαυρους την Κυριακη.

Ελπιζω να ειμαι γουρλης και να τους γαμησουμε :)  με γκολ στο 90' μισο χιλιομετρο offside.

paizei na vlepeis black sails e?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×