Jump to content

ΑΕΚ - ψιψινελια (Play-offs, 2η αγ.): 17/05/2017, 18:15, Novasports 2


Guest amd
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

15 members have voted

  1. 1. MVP

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Βράνιες
      5
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σιμόες
      7
    • Γιόχανσον
      0
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Βάργκας
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Πατίτο
      1
    • Αλμέιδα
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      8
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      3
    • Γκάλο
      3
    • Ντίντακ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Αιντάρεβιτς
      3
    • Βάργκας
      5
    • Αραούχο
      0
    • Πέκχαρτ
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Πατίτο
      0
    • Αλμέιδα
      0


Recommended Posts

Οκ χασαμε.τα πλευ οφ δεν τελειωσαν μπορουμε ακομα την πρωτια.

Στο ματς τωρα διαιτησια ,μανολο και Μπαρκας(παλι) στερησαν την νικη.Τραγικοι εντεκαδα .Κανεις δεν καταλαβε γιατι εβαλε αραουχο στα πλαγια και πεκχαρτ βασικο και αφησε εξω πατιτο και γιατι κατεβηκε παλι με 3 ΑΡΓΑ χαφ.

Ο μπαρκας δεν κανει ,δεν εχει ταλεντο ,τσαμπα τα λεφτα που δωσαμε (αν δωσαμε.)Ο ανεστης ειναι πολυ καλυτερος .

Link to comment
Share on other sites

Επισης, ελπιζω να μην ξαναδιαβασω οτι η ομαδα αυτη με 2 μεταγραφες θα χτυπησει πρωταθλημα.

Ποιος τα λεει αυτα; 3 Αραουχους + τον Αραουχο λεει το παντα πρωτοπορο ΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

Πηρες τον Μπακασετα ,το οτι βεβαια αποδειχθηκε πως ειναι επιπεδου Τριπολης και κατω ειναι αλλη ιστορια.

Ο μανταλος ειναι απαραιτητος για την ομαδα και καλος παικτης αλλα οχι ηγετης και παικτης διαφορας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Και κατι ακομα ,ρε μαγκες εκει στην ΠΑΕ για ποσο ακομα θα συνεχιστει το ανεκδοτο με τον προπονητη τερματοφυλακων ;; Ποσους ακομα θα καψει για να καταλαβετε πως ο ανθρωπος ειναι απατεωνας ;;

Για ρωτα τα ιδια τα αγγουρια που τον θελουν και δεν μπορουν χωρις αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε ενα ματς ελειψε ο Μανταλος τον τελευταιο καιρο και παλι δεν εκανες φασεις . Οκ μπορει να τον βριζω ,να τον θεωρω χασογκολη και ''λιγο '' για ηγετης στην ΑΕΚ που θελω να βλεπω αλλα καλως η κακως ειναι βαρομετρο για την ομαδα  και οποτε λειπει ειμαστε ενα επιπεδο κατω δημιουργικα.

Στο παιχνίδι του α' γύρου που έπαιζε ο πετράκης για πες μου πόσες φάσεις έκανες?

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα ,ρε μαγκες εκει στην ΠΑΕ για ποσο ακομα θα συνεχιστει το ανεκδοτο με τον προπονητη τερματοφυλακων ;; Ποσους ακομα θα καψει για να καταλαβετε πως ο ανθρωπος ειναι απατεωνας ;;

 

Δεν ειναι μονο ο προπονητης ειναι και το γεγονος οτι εχεις τερματοφυλακες με μια και μιση σαιζον εμπειρια σε α εθνικη πριν ερθουν σε μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Μας γλενταει ο Καμπολης. Εχει και διπλωμα Α. Για να βλεπω τα χερια των τερματζηδων να τρεμουν. Ψυχολογο θελουν και μετα προπονητη.

Link to comment
Share on other sites

ανουσια συζητηση ο ανθρωπος που περνει τις αποφασεις σε ΘΕΛΕΙ μικρη ομαδα χωρις την παραμικρη σπαταλη 

 

ποιοι αραουχοι και πρασινα αλογα το παραμυθι δεν εχει δρακο εχει πριγκηπα απλα και ομορφα 

 

δεν ειναι να παραμυθιαζεσε ουτε για μιση μερα με αυτο το μπουρδελο οπως εχει καταντησει

Link to comment
Share on other sites

ανουσια συζητηση ο ανθρωπος που περνει τις αποφασεις σε ΘΕΛΕΙ μικρη ομαδα χωρις την παραμικρη σπαταλη 

 

ποιοι αραουχοι και πρασινα αλογα το παραμυθι δεν εχει δρακο εχει πριγκηπα απλα και ομορφα 

 

δεν ειναι να παραμυθιαζεσε ουτε για μιση μερα με αυτο το μπουρδελο οπως εχει καταντησει

Υπερέχεις όμως παραγοντικά και η μοσχαροκεφαλή κάνει ωραίες αναλύσεις για την ειδική βαθμολογία της ουέφα. :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπερέχεις όμως παραγοντικά και η μοσχαροκεφαλή κάνει ωραίες αναλύσεις για την ειδική βαθμολογία της ουέφα. :lol:  :lol:

 

εγω τα γραφω πιο καλα απο τον βλακα τον δηματο και πιο εγκυρα

Link to comment
Share on other sites

Krinoume ton Manolo. O AN8RWPOS ok katevase gia X Psi logous mia endekada pou katopin eorths diafwnoume.

STO B MEROS, STO 55 EINAI PENALTY K KOKKINH, ok? Dld ti na kanoume twra to aspro mauro? Mphka kalutera sto B kai mou sterhse o ref k o plagios TO X .

DEN GINETAI RE MALAKES AUTO TO PRAGMA NA TO PARAVLEPOUME GIATI ETSI. EINAI AUTOMASTIGWMA. DE MPORW NA MOU PAIRNEI TA SPORIA O NIWNIOS STO OAKA OPWS EGINE KAI TOTE ME FERRER KAI XASAME ENA PRWTA8LHMA GIATI DE PHRAME ENA VA8MO APO AUTOUS TOTE...

Ok ti na leme, de 8a allaksoume kai auta pou kserame gia thn mpala.

Dld otan den paizeis kala, de gamietai, allazoun oi nomoi ths mpalas??!??!??

Την φάση του 60' την έχεις ζήσει άλλες 4-5 φορές φέτος με πρόχειρους υπολογισμούς.

Αν δεν νοιάζει το αφεντικό που ο κάθε νιόνιος και πας έρχονται στο οακα και σου παίρνουν τα σφυρίγματα σιγά μη κάτσω εγώ να βγάλω το χτικιό.

Link to comment
Share on other sites

Μητσο δεν σε αναγνωριζω. Απο μια ηττα (εστω εκτος προγραμματος) τετοια επιθεση;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Την φάση του 60' την έχεις ζήσει άλλες 4-5 φορές φέτος με πρόχειρους υπολογισμούς.

Αν δεν νοιάζει το αφεντικό που ο κάθε νιόνιος και πας έρχονται στο οακα και σου παίρνουν τα σφυρίγματα σιγά μη κάτσω εγώ να βγάλω το χτικιό.

 

 

ntaksei more , tha katsoume na pianoume kai tous epoptes mi tyxon kai stravothoune se ena demi adiaforo mats me omada geitonias

Link to comment
Share on other sites

ποια επιθεση ολη τηνχ ρονια τα ιδια λεμε εσυ τι διαβαζεις δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

εγω τα γραφω πιο καλα απο τον βλακα τον δηματο και πιο εγκυρα

Ναι αλλά ο δημάτος δίνει στυλ και φινέτσα στον γραπτό λόγο. :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

ntaksei more , tha katsoume na pianoume kai tous epoptes mi tyxon kai stravothoune se ena demi adiaforo mats me omada geitonias

4-5 φορές επαναλαμβάνω.

Εχει πάψει να θεωρείται σύμπτωση ή ανθρώπινο λάθος.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

ποια επιθεση ολη την χρονια τα ιδια λεμε εσυ τι διαβαζεις δηλαδη?

Τι να σου πω. Τοσο δριμεια κριτικη δεν θυμαμαι. Και απο μια ηττα να βγαινει συμπερασμα οτι "σε θελει μικρη ομαδα" εγω δεν το καταλαβαινω.

Ηταν μια ηττα εκτος προγραμματος που σε αναγκαζει να πας σε 4 ποντους με ΠΑΟ, 3 με ΠΑΟΚ και 1 στην πλατεια. Δηλαδη αναγκαζεσαι να μην ξαναχασεις στη διαδικασια. Δεν εχει χαθει κατι, απλα ακυρωσες σαν χαζος το διπλό στην Τουμπα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω. Τοσο δριμεια κριτικη δεν θυμαμαι. Και απο μια ηττα να βγαινει συμπερασμα οτι "σε θελει μικρη ομαδα" εγω δεν το καταλαβαινω.

Ηταν μια ηττα εκτος προγραμματος που σε αναγκαζει να πας σε 4 ποντους με ΠΑΟ, 3 με ΠΑΟΚ και 1 στην πλατεια. Δηλαδη αναγκαζεσαι να μην ξαναχασεις στη διαδικασια. Δεν εχει χαθει κατι, απλα ακυρωσες σαν χαζος το διπλό στην Τουμπα.

Και όλα αυτά για να δεις ένα ευρωπαικό παιχνίδι μέσα στο κατακαλόκαιρο και μετά πάπαλα.

Φυσικά όπως λες ακόμα δεν έχει χαθει τίποτα. :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και όλα αυτά για να δεις ένα ευρωπαικό παιχνίδι μέσα στο κατακαλόκαιρο και μετά πάπαλα.

Φυσικά όπως λες ακόμα δεν έχει χαθει τίποτα. :lol:  :lol:

 

2 παιχνιδια.Βασικα 4.

Link to comment
Share on other sites

ρε μλκ ζαστρο εγω δεν παιζω με τις λεξεις ποια ηττα και πρασινα αλογα με δουλευεις τωρα

 

εσυ δηλαδη δεν βλεπεις οτι δεν θα μπει ουτε μισο ευρω στην ομαδα θα ανεβασεις 1 χαρτι το μπατζετ γιατι θα εισπραξεις κατι παρπαανω απο το τηλεοπτικο ασε με τωρα 

 

μικρη ομαδα σε θελει να σε φερει στα μετρα του θελει γιατι και αυτος ειναι μικρος και κουτοπονηρος η ηττα ειναι το θεμα στα αρχιδια μου η ηττα και η καθε ηττα εγω ειδα σημερα οτι δεν θες να πας παραπανω γιατι θα πρεπει να κανεις 2 πργαματα ε δΕΝ ΘΕΣ, θες να εισαι μικρος να λεει 2 ατακες και να γελαμε εδω μεσα και μετα ηρθαν οι μελισσες 

 

τι να συζηταμε τωρα η ηττα ειναι αδιαφορη η νοοτροπια και το μελλον ειναι για γαμωσταυριδια και παναγιες 

Link to comment
Share on other sites

ρε μλκ ζαστρο εγω δεν παιζω με τις λεξεις ποια ηττα και πρασινα αλογα με δουλευεις τωρα

 

εσυ δηλαδη δεν βλεπεις οτι δεν θα μπει ουτε μισο ευρω στην ομαδα θα ανεβασεις 1 χαρτι το μπατζετ γιατι θα εισπραξεις κατι παρπαανω απο το τηλεοπτικο ασε με τωρα 

 

μικρη ομαδα σε θελει να σε φερει στα μετρα του θελει γιατι και αυτος ειναι μικρος και κουτοπονηρος η ηττα ειναι το θεμα στα αρχιδια μου η ηττα και η καθε ηττα εγω ειδα σημερα οτι δεν θες να πας παραπανω γιατι θα πρεπει να κανεις 2 πργαματα ε δΕΝ ΘΕΣ, θες να εισαι μικρος να λεει 2 ατακες και να γελαμε εδω μεσα και μετα ηρθαν οι μελισσες 

 

τι να συζηταμε τωρα η ηττα ειναι αδιαφορη η νοοτροπια και το μελλον ειναι για γαμωσταυριδια και παναγιες 

 

 

vasika emena sta paparia mou ama o anestis me to mantalo exoun mia vdomada ligotero adeia kai ksekinisoun na paizoun mesa anti gia teli iouliou

 

den paizete kati allo sta play-off

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×