Jump to content

AEK - Eυρώπη 2017-18


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Εμπιστευομαι κριση amd, δεν εμπιστευομαι καθολου την ομαδα.

Σαφεστατα ειμαστε αουτσαιντερ και απαιτειται υπερβαση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για μένα με τους κλόουν που έχεις για τέρμα θα πρέπει να έχεις στο νου να βάλεις γκολάκια.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως οπως τα λεει ο Αγγελος. το οτι υπηρχαν και χειροτερα ισως, δεν σημαινει οτι τους περναμε αυτους.

 

επισης πρωτο ματς ΟΑΚΑ.

 

τεσπα, δυσκολο ειναι, θελει υπερβαση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

θελω να πιστευω οτι θα δουμε την πιο δουλεμενη ΑΕΚ των τελευταιων πολλων ετων για αγωνα Ιουλιο μηνα...

 

οι Ρωσοι ειναι παντοτε υπολογισιμοι αντιπαλοι αλλα δεν τρομαζει η ΤΣΣΚΑ...

 

στα ισα θα παιχτει η προκριση... πενηντα πενηντα ειναι...

 

πονταρω στην δουλεια του Μανολο, στον Μανταλο ως οκταρι και στην ταχυτητα του Κλωναριδη...

 

1-0 το πρωτο παιχνιδι, 1-1 το δευτερο...

 

Ναπολι πουτανα ερχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Καλη αμυνα εχουν οι Ρωσοι, εγω διαφωνω με τον amd που "δινει" τα στοπερ τους. Περσι φαγανε 15 γκολ σε ολο το πρωταθλημα, ειναι πολυ σφικτοι πισω και εχουν καλη αμυντικη λειτουργια.

Μπροστα δεν μου λενε κατι, ο Νατχο που ειναι ο σταρ χαφ ειναι ο γνωστος απο τον ΠΑΟΚ. Καλος αλλα πολυ αργος και ανετα τον κλεινεις. 

Η γνωμη μου ειναι οτι πολυ δυσκολα θα φυγει το σκορ πανω απο το οβερ 2μισι και στα δυο ματς. 0-0 εδω (στην καλυτερη 1-0) και 0-1, 1-1 εκει και τελειωσαμε.

 

ε οχι και σταρ ο νατχο ο τζαγκοεφ τι ειναι τοτε? ο νατχο ειναι ο παιχτης που φτιανχει το παιχνιδι απο πισω, εγω ειπα οτι τα στοπερ ειναι γερασμενα και επειδη ειναι γερασμενα ειναι ευαλωτα στην κοντρα γι αυτο και παιζει αποκλειστικα και μονο 3-5-2 για να τα προστατεψει, επειδη ακριβως παιζει 3-5-2 ειναι σφιχτη αφου οταν αμυνεται ουσιαστικα αμυνεται με 5 πισω και μικρες αποστασεις

Link to comment
Share on other sites

Ο mikros kai atropos παρακαλειται να κανει σκαουτινγκ και να μας δωσει πληροφοριες για το τι ειναι και πώς ειναι.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Για την κλήρωση με την ΑΕΚ μίλησε ο τεχνικός της ΤΣΣΚΑ, Βίκτορ Γκοντσαρένκο και στάθηκε στην ατμόσφαιρα που δημιουργούν οι οπαδοί της ΑΕΚ. "Το πρώτο πράγματα που μπορώ να πω είναι ότι τα ελληνικά στάδια έχουν μια μοναδική ατμόσφαιρα. Είναι φανατικοί και δημιουργούν μια κόλαση για την αντίπαλες ομάδες. Ήδη έχω την εμπειρία να αγωνιστώ απέναντι στην ΑΕΚ. Την έχω αντιμετωπίσει με την Μπάτε στο Europa. Νομίζω ότι θα είναι μια ισορροπημένη σειρά αγώνων. Τώρα πρέπει να αναλύσουμε την ομάδα τους. Πως έπαιζαν, τι μεταγραφές έκαναν και να συγκεντρώσουμε κάθε πιθανή πληροφορία. Η πρόκριση θα κριθεί κυρίως στις λεπτομέρειες. Όσο για τη ζέστη, προετοιμαζόμαστε στην Αυστρία σε παρόμοιες συνθήκες και δεν νομίζω ότι θα μας εκπλήξει" τόνισε ο Λευκορώσος τεχνικός.

Ο τελεμές νομίζει πως η αυστρία έχει τον καιρό της Ελλάδας.

Ντάξει η πρόκριση κλείδωσε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καμια ανησυχια για τον Λαφαζανη,τον εχω αποκλεισει ηδη.

 

Μακαρι στον επομενο γυρο ο ρουμπαμπας να τα φερει ετσι και να τυχω με Λιβερπουλ.

Link to comment
Share on other sites

Η κριση μου δεν εχει να κανει με αυτη καθεαυτη την cska αλλα την προιστορια με τις ομαδες της ρωσικης αρκουδας.

Γαμημενη λοκο, ξεκωλιαρα ζενιτ και παει λεγοντας γαμιεται ο θρυλος και ο πειραιας.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος λογος που,μεσα σε περιοδο υποβολης φορολογικων δηλωσεων,μισο μηνα πριν την α δοση φορου εισοδηματος και ενα μηνα πριν τον ενφια,υπενθυμιζετε το ματς με Λοκομοτιβ;;

 

Δεν ειναι πια η κραση μας αυτη που ηταν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος λογος που,μεσα σε περιοδο υποβολης φορολογικων δηλωσεων,μισο μηνα πριν την α δοση φορου εισοδηματος και ενα μηνα πριν τον ενφια,υπενθυμιζετε το ματς με Λοκομοτιβ;;

 

Δεν ειναι πια η κραση μας αυτη που ηταν.

 Αυτο που υπενθυμιστηκε στην αρχη  ειναι οτι εχουμε προκριθεί πάντα με ομαδες της μοσχας, απο οσο ξέρω ή θυμαμαι, με εξαιρεση αυτην.

Παμε να επαναλαβουμε την ιστορια, οχι αυτην με την Λοκομοτιβ ελπιζω.

Link to comment
Share on other sites

Την ΤΣΣΚΑ ? του ποδοσφαιρου? μηπως μπερδευτηκε ο τσωχος με την μπασκετικη?

 

60/40 η προκριση

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσωχος μονο που δεν μας ειπε να μην κατεβουμε καν . Ελεος , Μπαρτσελονα την εβγαλε .

Καλα αυτος ο τσωχος γραφει κατι απιστευτα γελοια αρθρα φετος .το κορυφαιο στο αρθρο του στο gazzetta ειναι οτι επαναλαμβανει οτι 9/10 τελευταιες χρονιες παιζει ομιλους ευρωπαικης διοργανωσεις (λες και ειναι κανα τεραστιο επιτευγμα αν εισαι στους δυνατους )και το βαζει στα επιχειρηματα οτι ειναι δυσκολοτερη κληρωση απο αγιαξ ,μπριζ και δυναμο λες και αυτες αποκλιζονται καθε χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπηρχε ευκολη κληρωση απο τη στιγμη που ειμαστε στους "αδυνατους".

Link to comment
Share on other sites

H Μπριζ γιατί θεωρούταν τόσο κακή κλήρωση;

Περα απο την πλζεν ολες οι αλλες κακες κληρωσεις ειναι.Εχουν ολες καλους παιχτες.Η καθε ομαδα απλα εχει διαφορετικο στυλ παιχνιδου .Το θεμα ειναι πιο στυλ μας ταιριαζει καλυτερα.Η μπριζ ειναι πιο γρηγορη ομαδα οποτε νομιζω καλυτερα που την αποφυγαμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

H Μπριζ γιατί θεωρούταν τόσο κακή κλήρωση;

Τρεις λόγους για μένα

 

Τρέχει ακαταπαυστα χωρίς έλεος

Έχει ενισχυθεί από πέρσι

Έχει πολύ δυνατή εδρα

Link to comment
Share on other sites

Τέταρτος λόγος, θα είχε μέσα Ρεμπώ-Ζαρα...

 

Θα τρώγαμε λοιπόν 3-4 άνετα, για να μπορούμε μετά όπως είναι το θέλημα του Θεού της ΑΕΚ να ψάχνουμε τα τριγύρω βελγικα ζαχαροπλαστεία για φτηνό μπαρμπα-σαμ και κλάψιμο μοίρας.

Link to comment
Share on other sites

Ο mikros kai atropos παρακαλειται να κανει σκαουτινγκ και να μας δωσει πληροφοριες για το τι ειναι και πώς ειναι.

 

Εχω μπλεξει λιγο και ο χρονος ειναι περιορισμενος αλλα υποσχομαι οτι ολα θα γινουν

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπατίστα κ ο Δημητριάδης του γάμησαν τότε , τώρα θα τους γαμησει ο Λιβάγια κ ο Λάζαρος!

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι ότι αποφύγαμε τον Άγιαξ.

Από την αρχή ήξερες ότι θα είχες δύσκολη κλήρωση και ότι απαιτείται υπέρβαση.

Έμπειρη ομάδα η ΤΣΣΚΑ με πολλές παρουσίες στα κύπελλα Ευρώπης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×