Jump to content

Κύπελλο: ΑΕΚ - Κυανούς Αστήρ Βάρης, 15/12/2013, 14:30


George_D
 Share

Recommended Posts

Ρε Αστεροβαρίτες, μην κάνετε καμιά μαλακία και βγείτε μπροστά.

Χάμενοι έτσι κι αλλιώς είστε.

Keep on tabouri system για αξιοπρεπή ήττα (και ... "έμφραγμα" ReBo xaxaxxaxa)!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κανονιστε μαλακες να το αφησετε στο ενα γκολ και να παρει το τριποντο παλι ο παριανος "κοκκαλιαρης"...

 

θα το παρει το τριποντο ο πατερας μου, το αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Εμπρός της ΑΕΚ παλικάρια ! Σεβαστείτε τους ΑΕΚτζήδες παίκτες του Αστέρος και ΜΗΝ επιδιώξετε άλλο τέρμα !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis
Εν τω μεταξύ' date=' "πονάνε" που "πονάνε" τα μάτια μας από το ... θέαμα, έχει γαμηθεί ολοσχερώς και η μετάδοση από το gazzetta !!![/font']

 

Μια χαρα βλεπω εγω γκοντφαδερ.

Link to comment
Share on other sites

καλα με τις προβλεψεις που κανεις και εσυ ,οταν θα πεσει η αιμομιξια με τον "πατερουλη" σου τα ξαναλεμε..

 

απο κατω εισαι (εστω και στην ισοβαθμια)

 

εσενα θα παρουν τα σκαγια

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω αναγκη να γλυψω τον νονο-πατερα. και τελευταιος να τερματισω εξαιρουμε και την πληρωνει ο προτελευταιος xD

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ακυρωνε λανθασμενα το γκολ θα το πετυχαινα.

 

Για το ματς τι να πεις. Φουλ κατοχη αλλα γκολ δεν μπορουν ευκολα. Δελλα παιξε με 2 μπροστα απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;fzCWcxAMVfk]

 

Ο Πρόεδρος της ομάδος έδωσε ραντεβού με τα μέλη του τμήματος για γνωστό κέντρο διασκεδάσεως με μπουζούκια για το βράδυ για να εορταστεί η νίκη-πρόκριση της ομάδος. Καλεσμένοι του Προέδρου στο προσωπικό του τραπέζι το διαιτητικό τρίο και ο παρατηρητής της συνάντησης.
Link to comment
Share on other sites

Σε φιλικό "πηγαδάκι" μετά την λήξη του αμφιρρόπου αγώνος, ο Πρόεδρος ακούστηκε να λέει την αδιευκρίνιστη φράση "Η ΑΕΚάρα και ο Νονός να κερδάνε κι όλοι οι άλλοι να πά να Ρεμπωθούνε !!!"
.
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ νίκησε με 1-0 τον Αστέρα Βάρης, ενώ με το ίδιο σκορ κέρδισε ο Αγροτικός Αστέρας τον Διγενή Λακκώματος στο ματς που περίμενε η Ένωση. Ο δικέφαλος έτσι θα αντιμετωπίσει τον Αγροτικό Αστέρα στις 29 Δεκεμβρίου στη Θεσσαλονίκη για τα προημιτελικά του θεσμού, ενώ στην επόμενη φάση αν προκριθεί η Ένωση θα αντιμετωπίσει το ζευγάρι Λάρισα – Κοζάνη.

Link to comment
Share on other sites

εμ φταιω και γω που παω και βαζω οτι θα βαλουν τρια τεμαχια οι γυρω γυρω ολοι και αν ειναι και καποιος περαστικος καπου στο πουθενα ισως και να σουταρει.

 

νονε εχεις πιασει το νοημα και σε λιγο θα πιανεις και το κωλαρακι του γιου σου αδη.:friends:

Link to comment
Share on other sites

παρε ρεπ γιατι γραφεις σαν τον Ρομπινς .

 

You must spread some Reputation around before giving it to Naufana again.

Link to comment
Share on other sites

Έπραξα το ίδιο λάθος -- ως ένα τάμα προς τη περίοδο της ζωής μου που έβλεπα τους Μπουρμποκρασάδες να μάχονται εναντίον αγνώστων λοιπών στοιχείων Φρίτσιδων ,έχοντας δίπλα μου στην εξέδρα πολικές αρκούδες και περιηγητές Εσκιμώους και με ένα βοριά να ξυραφιάζει το μυελό των οστών μας --που είχα κάνει πριν από αρκετά χρόνια παρακολουθώντας με τη θεατρική ομάδα της Νομικής μια υπερπαραγωγή του Καζάκου με συμπρωταγωνιστές τον υιό του και τον έντεχνο Γαρδέλη , Τζώρτζογλου .

 

Το γλυκό χειμερινό απόγευμα υπήρξε η καλοκαιρινή αιώρα δεμένη στη σκιά δύο πεύκων , το moschato d'asti να ρέει στους παραπόταμους λίγη ώρα πριν να συναντήσει το Chablis στο κύριο ποτάμι.. ναι είναι η κατάλληλη στιγμή , να σκεπαστείς με τη καλοκαιρινή αύρα , να επιλέξεις την αγαπημένη σου μεριά και να βυθιστείς στη loveseat του προσωπικού σου κινηματογράφου για τη προβολή . Είδα ότι βρισκόμουν σε μια τράπεζα , η απουσία των παλ χρωμάτων με κάνει να πιστεύω ότι πρόκειται για την eurobank και τσακωνόμουν με το βλάκα διευθυντή του καταστήματος στο Μαρούσι για την έβδομη δόση της κάρτας Eurobank (χορηγός αυτού του μηνύματος) , πράγμα απίθανο μια και δόσεις αυτής της οφειλής περιορίζονται σε έξι

 

Η Κυριακή είναι η μέρα της συμμετοχικής δημοκρατίας των τριών συνιστωσών μου , ένα πείραμα που διεξάγω εδώ και καιρό προσπαθώντας να ισορροπήσω , μια και η κλοτσοπατινάδα μεταξύ των σε καθημερινή βάση δεν έχει προηγούμενο. Η Κυριακή είναι και η πλέον άχρηστη μέρα στο δυτικό κόσμο , για αυτό έχει επιλεγεί και από το Μεγαλοδύναμο για ένα κονσέρτο χασμουρητών από μέρους του , αλλά και από τα franchise μαγαζιά Του ως μέρα λατρείας σε τόπους τούμπανο από το ιερό χασίσι. Η μοναδική αντρική διασκέδαση και ενώ η υπόλοιπη φαμίλια μάντζαρε κοκκινιστό και τη κλασική ελληνική μακαρονάδα στο σπίτι των πεθερικών , κατεπνίγη όταν ο δυτικός τρόπος ζωής εξοβέλισε τα ελληνικά πατροπαράδοτα έθιμα , αυτά τα ημιάγρια ένστικτα που μεταφέραμε από γενιά σε γενιά , καθιστώντας τη Κυριακή περισσότερο άχρηστη από ότι ήταν , ως ένα διακομιστικό σταθμό τέλος πάντων , μια τρανζιτ μέρα που προσπαθείς να γιατρέψεις το πρωινό χανγκόβερ , λίγο πριν επιβιβαστείς στο airbus της καθημερινότητας

 

Για να αποκτήσει νόημα χρειάζεται κάτι παραπάνω από μια οπαδική υποχρέωση. Κάτι που θα κάνει τις τρεις (Φροϋδικές ) συνιστώσες του να συνεχίσουν την εβδομαδιαία κλοτσοπατινάδα από εκεί που την άφησαν , βάζοντας στη μέση (κυρίως) το "Εγώ" . Τουναντίον η συνέλευση τους έλαβε χώρα καθώς ανέβαιναν με το ανσασέρ στην αίθουσα συνεδριάσεων . Δεν χρειάστηκε καν να ψηφίσουν , έστω δια βοής , ΄πως τα εξαιρετικά πράσινα χρόνια που το κίνημα ανανέωνε την εμπιστοσύνη του στο μεγάλο Ηγέτη. Η απόφαση ,μου ήρθε λίγο μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου . Δευτερόλεπτα αργότερα τσακωνόμουν μέσα στη τράπεζα.

 

Με ξύπνησε μια φίλη και αφού ο El Mago είχε τελειώσει το σχολιασμό του , ρωτώντας με , με έκδηλη απορία αν κοιμόμουν και δεν απαντούσα στις κλήσεις της. Όταν της το επιβεβαίωσα κατέρρευσε ένα κομμάτι του κόσμου της , μια και η συγκεκριμένη , την οποια δεν γνωρίζω και λίγο καιρό δεν πρέπει να με έχει "δει" ποτέ γλαρωμένο , πόσο μάλλον κοιμισμένο τα μεσημέρια . Η σημερινή μου απορία , που γεννήθηκε την αμέσως επόμενη στιγμή που μου υπενθύμισε να ευχηθώ σε μια κοινή μας φίλη είναι , είναι γιατί δεν ακολουθούμε το παράδειγμα των Κυριάκων που εορτάζουν σε διαφορετικές μέρες οι άρρενες από τα θήλεα. Διακόπτοντας την έκδηλη απορία με προέτρεψε να αποφεύγω θεάματα που με οδηγούν στον απογευματινό λήθαργο, άλλα άντε να τις εξηγήσεις πως από τα αποτριχωμένα μπούτια του Ντακόλ , βρέθηκα μπροστά στο αξύριστο λουκ του κύριου διευθυντή

 

 

Κοσμημα για το ΚΜ τα κειμενα αυτα .

 

Τα κραταμε ,τα αποθηκευουμε, τα ξαναδιαβαζουμε.

 

Ναουφανα :drinks:

Link to comment
Share on other sites

χωρις παρεξηγηση προς στον χρηστη Ναουφανα τον οποιο εκτιμω και σεβομαι, δεν εχω διαβασει ποτε ολοκληρωμενα ενα κειμενο του, στις πρωτες 5-6 λεξεις το προσπερνω. μαλλον πρεπει να αναθεωρησω.

Link to comment
Share on other sites

Δε διαβαζεις Ναουφανα και τον ακυρωνεις με οσα γραφεις . Οκ .

Για μενα θα πρεπε να σβηστεις απτο ΚΜ τωρα σε 1 λεπτο.

Μπεσα δεν κανω πλακα τωρα.

Μαζεψου,μερικα προσωπα οφειλουμε να τα σεβομαστε .

 

Ρε Νονε και σκουληκι και Κωνσταντινος Μπογδανος ο υιος σου ?

Link to comment
Share on other sites

ειναι γνωστο οτι θελεις να με φας απο το κμ εδω και πολυ καιρο και ψαχνεις αφορμες... δε μασαω και εχω τις πλατες του νονου-πατερα!

Link to comment
Share on other sites

Aυτα ειναι παπαργιουλες Κωνσταντινε Μπογδανε και Ιερολοχιτη του ΚΜ.

Ολοι εχουν καταλαβει οτι το αριστερο πανσπουδαστικο παρελθον του Ναουφανα

σας ενοχλει. Και οσο γραφει ,εσας σας τσουζει η πενα του.

 

Ναουφανα γαρυφαλλο

και απλυτο αμανικο

εξω απτη σκεπαστη

θα ξαναφαμε

το βρωμικο

λουκανικο .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Mολις γυρισα απο ομονοια οπου πανηγυριζα για την προκριση μας στον επομενο γυρο της τεραστιας αυτης διοργανωσης !

Ειμαι ακομα ζαλισμενος απο την μπαλλαρα που ειδα και τα ματια μου κανουν αστρακια απο τις γρηγορες μπαλιες τριπλες κτλ που εκαναν οι παιχταραδες της ομαδας μας για ακομα μια φορα !

Μπραβο στην διοικηση για την ομαδα που εκανε απλα για να περασει με το ΖΟΡΙ και στο τσακ απο την Γ στην Β...!

Και του χρονου τα ιδια θα εχουμε? Παλι με το ζορι για Α και μετα ναι ξερω ναος αγια σοφια και cl ... ναι ναι ξερω το δευτερο τευχος του παραμυθιου....!!

Τελικα στο οικοπεδο που θα γινει το γηπεδο πρεπει πρωτα απο ολα να καθαριστουν τα ''κουτοχορτα''...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×