Jump to content

Πανιώνιος-ΑΕΚ (Πλέι-οφ, 6η αγ.): 31/05, 20:30, ΝS2


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

17 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      11
    • Αλμέιδα
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Βινίσιους
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      14
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      17
    • Αραούχο
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Βινίσιους
      0


Recommended Posts

Έργο και Χιμένεθ η τελευταία παράσταση του Αραούχο αλλά και το γενικότερο πνεύμα μαχητικότητας της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

οπως το εγραψα

Πρέπει να πιέσει. Να τον ερωτευτεί και ο Μιμης ομως και να σταθει μια φορα στο υψος του

Link to comment
Share on other sites

Και για φανταστειτε τωρα καβλιαρηδες ετσι σηκωμενη που την εχουμε ολοι να σκασει αυριο αποφαση κολαφος και προκληση με αφαιρεση βαθμων της ΑΕΚ και οχι για τον μπαοκ. 

Απιθανο ε?

Link to comment
Share on other sites

Και για φανταστειτε τωρα καβλιαρηδες ετσι σηκωμενη που την εχουμε ολοι να σκασει αυριο αποφαση κολαφος και προκληση με αφαιρεση βαθμων της ΑΕΚ και οχι για τον μπαοκ. 

Απιθανο ε?

 

Ε άμα θελήσουν να τα κάνουν όλα πουτάνα και να τινάξουν στον αέρα από τώρα το επόμενο πρωτάθλημα... ας είναι.

Link to comment
Share on other sites

Και για φανταστειτε τωρα καβλιαρηδες ετσι σηκωμενη που την εχουμε ολοι να σκασει αυριο αποφαση κολαφος και προκληση με αφαιρεση βαθμων της ΑΕΚ και οχι για τον μπαοκ. 

Απιθανο ε?

 

απιθανο 

Link to comment
Share on other sites

Είδα πανηγυρισμο Αραουχο. Τι να πω. Έχουν σηκωθεί μέχρι και οι πουτσοτριχες μου.

 

 

 

ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακες ειδα δηλωσεις Αραουχου. Αυτος δακρυσε. Τι διαολο? Η που ειμαστε η πιο ερωτιαρικη ομαδα του πλανητη ή που ο Αραουχος ειναι Ιχθυς στο ζωδιο (ο ΑΔΗΣ θα εξηγησει το γιατι).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

απιθανο 

 

χαχαχαχαχα... μικρε και ανοητη ΑΕΚτζη... Ακομα να ατσαλωθεις ε?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πιο ψυχραιμα, 2-3 πραγματα.

 

Σε γενικες γραμμες να πουμε οτι βασει αποτελεσματος ηταν τα καλυτερα πλευ οφφ που εχει κανει η ΑΕΚ.

 

-Ειναι η πρωτη φορα που η ΑΕΚ βγαινει πρωτη στα πλευ-οφφ

-Βγαινουμε 2οι στο πρωταθλημα για πρωτη φορα μετα το 2007 (10 χρονια..)

-Σπασαμε μια ασχημη παραδοση στην Τουμπα (αλλα και στη Ν.Σμυρνη)

-Δειξαμε στους υπολοιπους οτι ειμαστε ακομα εδω και ξαναβαλαμε λιγο τις μπουγατσουλες στην θεση τους (γιατι πολυ αερα πηραν με το τσιγκινο), τις ξαναβαλαμε στην θεση τους στα ματια ολων θα ελεγα. Κι ας την παλεψαν να βγουν πρωτοι στα... χαρτια με την μπυρα του Ιβιτς.

-Εχουμε εστω 1/100 να παιξουμε Champions League

 

Αυτα.

 

Η ομαδα τωρα πρεπει να ηρεμησει μετα απο μια τελικα πολυ μετρια χρονια αλλα με καλο φιναλε και ελπιζω η διοικηση να καταλαβει οτι η ομαδα πρεπει να ενισχυθει με 4-5 σοβαρα τεμαχια που θα της δωσουν σταθεροτητα και ουμπαλα οταν η μπαλα ζεματαει και οτι ο Χιμενεθ πρεπει να στηριχτει γιατι ειναι ενας αξιοπρεπης προπονητης.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

από 365

 

Αραούχο: Ειμαι ερωτευμένος με την ΑΕΚ, ελπίζω να γυρίσω σύντομα Συγκλονιστικές δηλώσεις του Αργεντίνου παικταρά που δάκρυσε μπροστά στην κάμερα

Συγκλονιστικός και εκτός γηπέδου ο Σέρχιο Αραούχο! Ο Αργεντινός μιλώντας στη ΝΟVAδάκρυσε μιλώντας για την ΑΕΚ και όσα πέρασε αυτούς τους πέντε μήνες του στην ομάδα, βγάζοντας τρομερά λόγια από καρδιάς. Απλά διαβάστε τον…

«Η αλήθεια είναι ότι σήμερα τα συναισθήματά μου είναι περίεργα. Έβαλα ένα κρίσιμο γκολ γιατί στέλνει την ομάδα στο Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά από την άλλη τελειώνουν πέντε μήνες ευτυχίας, πέντε μήνες χαράς. Γιατί είμαι ερωτευμένος με την ομάδα και την πόλη. Ελπίζω να γυρίσω σύντομα. Αλλά είναι ανάμεικτα τα συναισθήματά μου απόψε».

Αν θα πιέσει τη Λας Πάλμας:

«Θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου. Τόσο εγώ όσο και ο πατέρας μου. Ο πρόεδρος της Λας Πάλμας μου έχει πει ότι θα επιστρέψω τόσο δυνατός όσο κι εδώ. Είμαι στεναχωρημένος γιατί αύριο πρέπει να φύγω».

Πώς του φάνηκε το ελληνικό πρωτάθλημα;

«Η αλήθεια είναι πως στην αρχή όταν είπα ότι θα έρθω εδώ οι φίλοι μου μου είπαν ότι είμαι τρελός. Μου αρέσουν όμως τα δύσκολα στοιχήματα. Ήρθα να βοηθήσω την ομάδα όσο γίνεται. Είναι δύσκολα για μένα τώρα, αλλά θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστω στον Χιμένεθ. Μίλησα μαζί του και είπα μετά στον πρόεδρο ότι έρχομαι. Του οφείλω πολλά, γιατί μετά από 1,5 χρόνο αδράνειας, επανήλθα και είμαι ξανά γερός».

«Αυτό που έχω να πω είναι ότι μακάρι να μπορέσω να επιστρέψω. Τώρα πρέπει να ξεκουραστούμε. Αλλά πραγματικά ελπίζω να επιστρέψω. Ήμασταν μια γροθιά. Όλοι μαζί διασκεδάζαμε, μαζί πονούσαμε στις δύσκολες στιγμές.  Θα λυπηθώ αν γυρίσω και λείπει έστω κι ένας από εδώ γιατί το κλίμα ήταν εκπληκτικό».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακες ειδα δηλωσεις Αραουχου. Αυτος δακρυσε. Τι διαολο? Η που ειμαστε η πιο ερωτιαρικη ομαδα του πλανητη ή που ο Αραουχος ειναι Ιχθυς στο ζωδιο (ο ΑΔΗΣ θα εξηγησει το γιατι).

Ασχολήσε και με τα ζώδια τώρα?

Σε λίγο θα μας πεις και τον καφέ. :D

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚΑΡΑ 

 

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ 

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

 

Συγκινήθηκα με τον πανηγυρισμό του Κινέζου.

Βγήκε έντονο συναίσθημα.

Ακόμα πιο πολύ όταν τον είδα δακρυσμένο.

 

ΖΗΤΩ Η Α.Ε.Κ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Araujo (Θα έβαζα Simoes που έκανε ΤΟ παιχνίδι, αλλά ο scorer πάντα είναι MVP)

Φυσιολογικό

Χριστοδουλόπουλος

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς ο κλοουν ο Ρωσος μιλαει στη νοβα εδω και 20 λεπτα. Παραληρημα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς ο κλοουν ο Ρωσος μιλαει στη νοβα εδω και 20 λεπτα. Παραληρημα.

 

Γι' αυτό θέλει δικό του κανάλι.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΕΑΛ ΤΟ ΦΟΒΗΤΡΟ ΕΓΙΝΕ Τ'ΟΝΟΜΑ ΣΟΥΥ

 

Champions League ερχομαστε..!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×