Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. V


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Guest ALati

Απιθανα πραματα Μητσο μου. Με οτι αλλο κι αν τα ειχες ζησει, θα το ειχες παρατησει λογω υγειας. Με αυτο, με την ΑΕΚ, ολο και χειροτερευει η αρρωστια μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Εμένα κάτι μου λέει ότι θ'αρχίσουν τα βιολιά να παίζουν. Κουρδίζονται τώρα. Βέβαια αυτό το λέμε από τότε που πληρώναμε το σουβλάκι με μνα.

 

ΥΓ Πούστη σκατοκέφαλε τελείωνε.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ο Μελ Μελ πρέπει να ανακοινώσει πως η άδεια βρίσκεται στα χέρια της ΑΕΚ σε ημίχρονο παιχνιδιού για να γίνει πανηγύρι.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάτι μου λέει ότι θ'αρχίσουν τα βιολιά να παίζουν. Κουρδίζονται τώρα. Βέβαια αυτό το λέμε από τότε που πληρώναμε το σουβλάκι με μνα.

 

ΥΓ Πούστη σκατοκέφαλε τελείωνε.

kati xereis esy B)

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε βρώμα πως αύριο σκάει το χαρτί κ ο κ.Δουμητρης ψάχνει τρόπο να το αμπαλάρει σε συσκευασία δώρου .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λίγη ακόμα υπομονή θα χρειαστεί να κάνουν στην ΑΕΚ για την έκδοση της οικοδομικής άδειας. Παρόλο που αναμένονταν μέσα σε αυτή την εβδομάδα, οι εξελίξεις πάνε πλέον από Δευτέρα.

 

Ούτε αυτή η εβδομάδα θα σημάνει τη λύτρωση στην ΑΕΚ για το θέμα του γηπέδου. 

Παρά την αισιοδοξία ότι μέχρι την Παρασκευή θα είχε εκδοθεί η οικοδομική άδεια, η «Live Sport» αναφέρει ότι κάποια γραφειοκρατικά θέματα καθιστούν απαραίτητο να περάσουν ακόμα κάποιες μέρες. 

 

Σημειώνεται πάντως ότι στην «Ένωση» δεν ανησυχούν και επειδή πρόκειται για διαδικαστικά ζητήματα, θα υπάρξουν εξελίξεις στο σημαντικότερο θέμα που απασχολεί τον σύλλογο από την προσεχή Δευτέρα.

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAXXAAXXAXAAXXAXAAXXAAXAX

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ.

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Το γηπεδο ειναι σαν χτισμενο. Κανενα προβλημα. Λεπτομερειες οι αδειες κτλ για να τσιμπησει κανενας πανηγυρτζης να αγορασει πανω στην σουρα του κανενα διαρκειας των 150. Το θεμα γηπεδου τελειωσε αρχιζουμε εργα απο σεπτεμβρη και 2019 ποτιζουμε τον μοναδικο στην ευρωπη χλοοταπητα. Εμενα το μονο που με απασχολει ειναι β ποικιλια προιοντων στα μπαρ του γηπεδου.

Link to comment
Share on other sites

θα μας βγαλουν τη παναγια παλι? μεχρι τις 20 Ιουλιου ειπαν, δηλ θα βγει στις 2 το μεσημερι?

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Θα σου πω άλλη στιγμή. Κάτσε να ξεπεράσουμε τους Δημόσιους λειτουργούς που στα συρτάρια τους έχουν κασέρι και τήλιο για δεκατιανό και βλέπουμε μετά.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οκ φιλε μου. Καλα για τα δημοσια υπουργοσκυλα ασε.. δεν πιστευω οτι δουλευον πανω απο μιση ωρα την μερα. Οπως και να εχει αν δεν το κανουν επιτηδες επρεπε σημερα να κοψουν τον λαιμο τους να εχουν την αδεια ετοιμη. Δεν μπορει να εκθετουν ετσι ολη την ωρα τους επικεφαλης του εργου. Αλητες μια ζωη τα ιδια η ειναι για μια μπεργκολα στην λουτσα η ειναι για διαστημικο σταθμο οι ρυθμοι τους ειναι ιδιοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Το Ελληνικό Δημόσιο εύκολα σε στέλνει για κράτηση σε αστ.τμήμα. Εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εδω δες ωραριο το Υπεν..οι αλητες οταν ο κοσμακης δουλευει 12ωρα για 500 ευρω.

 

 

Ώρες υποδοχής κοινού:

Πολίτες: 12:00 - 14:30

Δικηγόροι - Μηχανικοί: 11:00 - 14:30

 

Οταν δεν υπαρχει κοινο μεχρι τις 11 ολοι ξερουμε τι κανουν σρα γραφεια τους. Σταυρολεξακι ινσταγκραμ youtube κασερακι με φρυγανια στην χαρτοπετσετα κρλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Είναι λίγες οι ώρες εργασίας για να σε υποδέχονται όπως σου πρέπει και να σε εξυπηρετούν ευτυχισμένοι όπως το μικρό σπίτι στο Λειβάδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν πάιρνεις παράδειγμα από διαφημίσεις ? Γελαστοί εφοριακοί, ξεκαρδισμένοι τραπεζικοί,. Μέχρι που η αποκομιδή σκουπιδιών φοράει μάσκες για τις μολύνσεις. Η κυρία στο γκισέ συμφωνεί σε όλα κουνώντας καταφατικά το κεφάλι, ο Διευθυντής είναι κοντά στο ποπολο για να εξυπηρετήσει τη γρια τη δόλια.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ναι ναι σου λεει κανε τον μαλακα 2 ωριτσες και απο 2 αρχιζουν να μαζευουν τα πραγματα τους απο το γραφειο..μεχρι 14:30 ειναι με το κλειδι στο χερι στο αμαξι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Κι αναρωτιέσαι "μην και είμαι μαλάκας" ? "Εμένα βρήκαν" ? "Γιατί δε με εξυπηρετούν εμένα"? "Να αρχίσω να δέρνω από τις καθαρίστριες μέχρι το Γενικό"?

Και καταλήγεις στο σπίτι μαλάκας, με χαμένες ευκαιρίες να γδάρεις και να σκορπίσεις τον τρόμο.

Και μετά θες και άδεια γηπέδου την ημέρα που σου το τάξαμε και σου στείλαμε Mail το μοναδικό ανυπόγραφο με εκτιμώμενη την 19.07.2017.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×