Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. V


Bukowski
 Share

Recommended Posts

gt esy?

 

Θα είμαι δουλειά, τα στριμ εδώ δεν παίζουνε ετκός κι άμα το έχει καμιά bet365 που προς το παρόν δεν το έχει στο πρόγραμμα. Και σα να μην έφτανε αυτό, λόγω παγκοσμίου υγρού στίβου θα μανταζάρω εκείνη την ώρα live στοίχημα αγώνα πόλο, το οποίο θέλει πολλή προσοχή και manual δουλειά γιατί κανονικά δεν προσφέρουμε πόλο live καθόλου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι δουλειά, τα στριμ εδώ δεν παίζουνε ετκός κι άμα το έχει καμιά bet365 που προς το παρόν δεν το έχει στο πρόγραμμα. Και σα να μην έφτανε αυτό, λόγω παγκοσμίου υγρού στίβου θα μανταζάρω εκείνη την ώρα live στοίχημα αγώνα πόλο, το οποίο θέλει πολλή προσοχή και manual δουλειά γιατί κανονικά δεν προσφέρουμε πόλο live καθόλου.

πω πω, εισαι λιγο γκαντεμης φιλε...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι δουλειά, τα στριμ εδώ δεν παίζουνε ετκός κι άμα το έχει καμιά bet365 που προς το παρόν δεν το έχει στο πρόγραμμα. Και σα να μην έφτανε αυτό, λόγω παγκοσμίου υγρού στίβου θα μανταζάρω εκείνη την ώρα live στοίχημα αγώνα πόλο, το οποίο θέλει πολλή προσοχή και manual δουλειά γιατί κανονικά δεν προσφέρουμε πόλο live καθόλου.

 

Έχω ενημερώσει τους αρμόδιους ότι η landlord θέλει να δει την κατάσταση του σπιτιού η ώρα 4.30. Έτσι θα φύγω από τη δουλειά 3.30 με μια δωδεκάδα μπύρες στο χέρι. :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενημερώσει τους αρμόδιους ότι η landlord θέλει να δει την κατάσταση του σπιτιού η ώρα 4.30. Έτσι θα φύγω από τη δουλειά 3.30 με μια δωδεκάδα μπύρες στο χέρι. :D

 

Χα χα, ωραίος. Εγώ δεν μπορώ με τίποτα, είναι και καλοκαίρι με άδειες κιόλας, η εξίσωση είναι απλή, άμα δεν δουλέψω δεν θα έχει live. Όπως καταλαβαίνεις... (μ)πούλο.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα...

 

ΣΑΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΤΑ ΜΕΡΗ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα...

 

ΣΑΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΤΑ ΜΕΡΗ...

tha pas ghpedo dhladhSS aurio?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μεσα να μπουμε παλι σα ψεμα θα ναι

 

ΕΔΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΚΑ ΤΑ ΑΔΕΛΦΕΙΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

νικΩλαιδη δεν γινεται γηπεδο στη Νεα Φιλαδελφεια, ε???

 

σιχαμα... αντε γαμησου...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

νικΩλαιδη δεν γινεται γηπεδο στη Νεα Φιλαδελφεια, ε???

 

σιχαμα... αντε γαμησου...

Στο φορουμ της Οριτιζιναλ πριν καποια χρόνια πλέον (μα πως περνάνε ετσι;,σε μια από τις ατερμονες συζητησεις οπως και τωρα για το γηπεδικό θυμάμαι που καποιος σου ειχε γραψει "  να δεις αδελφέ που θα γινει στη ΝΦ και ας μην το πιστευει κανείς"., επί Ντέμη αυτό.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα του γηπέδου έχουμε μάθει με τα χρόνια να ειμαστε επιφυλακτικοί, γι αυτό όσο κι αν διαβάζω για άδειες, αγιασμούς και έργα δεν μπορώ να πάρω ολόκληρη τη χαρά ακόμη όπως φαντάζομαι ότι κάνει κάποιος που δεν έχει μπει ποτέ στο ΚΜ  :blink:

Με το καλό να αρχίσει και να χαζεύουμε όλη την ημέρα τις κάμερες.

 

Θεωρώ ότι δεν είναι της ώρας να ανοίξει τέτοια κουβέντα αλλά η εξέλιξη των πραγμάτων και τα χρόνια που προηγήθηκαν δείχνουν ότι όποιος έλεγε ότι "δε γίνεται γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια" δεν είχε άδικο ή έστω είχε ένα κάποιο δίκιο. Οχι προς υπεράσπιση του Ντέμη αυτό (σίγουρα δεν είχε ονειρο ζωής να το χτίσει εκεί) αλλά γιατί είναι η πραγματικότητα.

Βλέποντας τι έχουμε περάσει και τι έχουμε ακόμη μπροστά μας αποδεικνυεται ότι το πρότζεκτ ήταν σχεδόν mission impossible.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ιμποσιμπλ δεν ήταν.

Και αυτό είναι το πρόβλημα.

Οτι προσπαθούσαν να μας το περάσουν σαν ιμπόσιμπλ.

Οπότε όταν προσπαθείς να περάσεις το "Ωχ μωρε δεν γαμιέται, που να μπλέκεις;", είσαι μεγάλος πουτάνας γιος.

Και ο κοντός είναι πουτάνας γιος όχι γιατί δεν έκανε το γήπεδο, αλλά γιατί δεν προσπάθησε καν και το ένα ψέμα, διαδεχόταν το άλλο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

"Δεν υπάρχει περίπτωση επί των ημερών μου το γήπεδο της ΑΕΚ να λέγεται Αγιά Σοφιά".

Link to comment
Share on other sites

οτι λεει η αγαπη απο πανω

 

ο κοντος με σαφεστατα ευνοικοτερες συνθηκες επελεξε να κανει την παλαβη

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στα 27 στρέμματα οντως δεν γινόταν όπως το θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

i36Q3A.jpg

Αυτες επρεπε να ανεβαινουν στο τοπικ για το Νικος Γκουμας.

Link to comment
Share on other sites

οτι λεει η αγαπη απο πανω

 

ο κοντος με σαφεστατα ευνοικοτερες συνθηκες επελεξε να κανει την παλαβη

Ηξερε πολύ καλά τι έκανε ο βρωμόπουστας.

Ας κάτσει τώρα να κάνει τον ραδιοφωνικό παραγωγό.

Δεν λείπει σε κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×