Jump to content

A.E.K. - PFC CSKA Moscow | 25/07/2017 - 20.30 | NovaSports 2ΗD


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

Tрахается ЦСКА

 

Γαμιεται η ΤΣε Σε Κα. Δεν εχω ιδεα αν ειναι σωστό.

Link to comment
Share on other sites

Με έπιασε άγχος μόνο που είδα το τόπικ.

 

κι εμενα μ επιασε μολις ειδες το τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

Νικήστε τους, Σκίστε τους, Γαμήστε τους και εξηγήστε τους τον δεξιόστροφο οπορτουνισμό του 20ου Συνεδρίου

Link to comment
Share on other sites

Να κρατήσουμε το 0 στην άμυνα το πιο σημαντικό. Μπροστά θα πετύχει γκολ η ομαδα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε, έφτασε ο καιρός για υπερβάσεις; 

 

Εύχομαι η ομάδα να το βλέπει τελείως αλλιώς το ζήτημα από όλον τον υπόλοιπο οργανισμό γιατί οι τελευταίοι με το που έγινε η κλήρωση άρχισαν τα μοιρολόγια και λογικά ακόμα θα κλαίνε το νεκρό. Άλλοι το λένε αυτογνωσία, εγώ νομίζω ότι είναι μαλθακότητα και φλωριά που χαρακτηρίζει την ΑΕΚ τα τελευταία χρόνια. Εύχομαι λοιπόν στην ομάδα να είδαν την κλήρωση με την πρέπουσα σοβαρότητα και ψύχραιμα. Να κατάλαβαν ότι ένας αγώνας ΑΕΚ-ΤΣΣΚΑ το 2017 δεν είναι η μάχη Δαβίδ εναντίον Γολιάθ και κυρίως εύχομαι να μπορέσουν να δώσουν στον κόσμο να καταλάβει ότι στο ποδόσφαιρο καμιά φορά έχεις υποχρέωση να νικάς και δυνατούς αντιπάλους. Γιατί είναι κάτι που με τα χρόνια το ξεχάσαμε. Το ξέρω ότι έχω ποντάρει πολλά σε αυτή την πρόκριση, έχω όμως εμπιστοσύνη στον προπονητή μας. Όχι ότι θα προκριθεί ντε και καλά αλλά ότι η ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει αυτή την πρόκληση αξιοπρεπώς και όπως αρμόζει στην ιστορία της και όχι με τρόμο και δέος όπως ενστικτωδώς υποδέχτηκε ο κόσμος τον αντίπαλο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως το βλέπουν στα Σπάτα. 

Ειδικά όταν έχουνε μια διαχρονική αγάπη στα παχιά λόγια και τα πενιχρά αποτελέσματα. 

Είμαι σίγουρος ότι θα τα δώσουν όλα, αλλά επειδή και πάλι αυτά μπορεί να μην αρκούν, υπέρβαση θεωρώ να δώσουν το παραπάνω "απ΄ όλα".

Στην τελική αυτοί θα γίνουν οι πρώτοι μάγκες. 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Γιώργαρος, ειλικρινής. 

και εγώ με τους άλλους είμαι. 

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη απόδειξη ότι δεν πρόκειται να καταφέρουν τίποτα ουσιώδες εκτός από κανένα κύπελλο-χορηγία της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το παλικαρι την αληθεια ειπε και εγω την ολιμπια ντονετσκ υποστηριζω την παρτιζαν την γιαγκελονια κτλπ δεν τιθεται θεμα

 

μακαρι να αποκλειστουνε βασικα οχι απλα να αποκλειστουνε να διασυρθουνε και να διαλυθουνε μαζι

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Γιώργαρος, ειλικρινής. 

και εγώ με τους άλλους είμαι. 

Μόνο τις νίκες των αντιπάλων του πούστη έχω πανηγυρίσει στη ζωη μου.

Με τους βάζελους ούτε κρύο ούτε ζέστη.

Με κάτι πουτσοχώρια και γειτονιές συνήθως παίρνω τσουγκράνα για την φαγούρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μόνο τις νίκες των αντιπάλων του πούστη έχω πανηγυρίσει στη ζωη μου.

Με τους βάζελους ούτε κρύο ούτε ζέστη.

Με κάτι πουτσοχώρια και γειτονιές συνήθως παίρνω τσουγκράνα για την φαγούρα.

Σταθερά, συνειδητά και χαιρέκακα, πάντα υποστηρίζω τους αντιπάλους των "ελληνικών" ομάδων σε όλα τα αθλήματα. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και όλοι υποστηρίζουμε τους άλλους, το θέμα είναι ότι εμείς δεν είμαστε παιδιά του ιδιοκτήτη της ΑΕΚ ώστε κατά κάποιο τρόπο τέτοιες δηλώσεις να είναι "επίσημες". Μακάρι μόνο τέτοια να ποστάρει ο επίσημος παοκ και να ταϊζει σανό τον κόσμο του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, δεν με απασχολεί ο Γιώργαρος, γιατί δεν μιλάμε για Ελληνική ομάδα.

Σα να πανηγυρίσω τον αποκλεισμό της Λέφσκι Σόφιας (τυχαίο παράδειγμα) ξερω'γω.

Κατα δεύτερον, τίγρη στείλε και άλλο φωσφοριζέ πλαγκτον.

Link to comment
Share on other sites

Σταθερά, συνειδητά και χαιρέκακα, πάντα υποστηρίζω τους αντιπάλους των "ελληνικών" ομάδων σε όλα τα αθλήματα. 

Προτιμώ να ασχολούμαι με τους ανταγωνιστές μου.

Αν φτάσαμε στο σημείο να ασχολούμαστε με τους αντίπαλους του πας,της τρίπολης,του νιώνιου και της μπουγάτσας τότε πιάσαμε πάτο.

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ να ασχολούμαι με τους ανταγωνιστές μου.

Αν φτάσαμε στο σημείο να ασχολούμαστε με τους αντίπαλους του πας,της τρίπολης,του νιώνιου και της μπουγάτσας τότε πιάσαμε πάτο.

Συμπεριλαμβάνονται και οι ανταγωνιστές ρε συ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×