Jump to content

Club Brugge - A.E.K. | 17/08/2017 | 21:45 | Cosmote Sport 3HD


The Magician
 Share

Recommended Posts

Ρε τι καργιολια ειναι αυτοι στον cosmote.

 

Πηγα να βανω cosmotetv go και μου λενε πρεπει να εχεις και κινητο cosmote για να το βανεις.

 

Αντε ψαξε τωρα για καφετερια που να δειχνει ΑΕΚ εδω στο παραθερι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε τι καργιολια ειναι αυτοι στον cosmote.

 

Πηγα να βανω cosmotetv go και μου λενε πρεπει να εχεις και κινητο cosmote για να το βανεις.

 

Αντε ψαξε τωρα για καφετερια που να δειχνει ΑΕΚ εδω στο παραθερι.

 

Ε Ελλάδα είσαι, θα την βρεις την άκρη, του πούστη, όλο και σε κάποιο καφενείο θα έχει.

Link to comment
Share on other sites

η μαλακια ειναι οτι ο βαζελος ξεκινα 15 λεπτα νωριτερα οποτε ειναι δυσκολο να αλλαξει το καναλι μετα. κι εχει και καλο αντιπαλο.

Πρεπει να βγεος πορτα-πορτα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε τι καργιολια ειναι αυτοι στον cosmote.

 

Πηγα να βανω cosmotetv go και μου λενε πρεπει να εχεις και κινητο cosmote για να το βανεις.

 

Αντε ψαξε τωρα για καφετερια που να δειχνει ΑΕΚ εδω στο παραθερι.

Πήρες στο 13888;

 

Έχω την αίσθηση ότι δηλώνεις έναν αριθμό κινητού τηλεφώνου για την εφαρμογή και στέλνει σμσ η εφαρμογή στο κινητό για να το αναγνωρίσει. Εμένα έτσι κάνει, έχω κόσμοτε κινητό βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Και στραβο να ερθει σημερα, μη μασατε. Στον επαναληπτικο στην Αγιασοφια θα γονατισουν απο τη Δεκελειας.

Link to comment
Share on other sites

Και στραβο να ερθει σημερα, μη μασατε. Στον επαναληπτικο στην Αγιασοφια θα γονατισουν απο τη Δεκελειας.

Μην τιμωρηθούμε ομως, και μεινει κλειστή στα ευρωπαικα  η αγιασοφιά.

Link to comment
Share on other sites

η μαλακια ειναι οτι ο βαζελος ξεκινα 15 λεπτα νωριτερα οποτε ειναι δυσκολο να αλλαξει το καναλι μετα. κι εχει και καλο αντιπαλο.

Πρεπει να βγεος πορτα-πορτα.

 

Σωστός, δεν το έλαβα υπόψιν αυτό.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Οπως τα λεει ο Αβρααμ και το προβλημα μου ειναι αυτο που λεει ο moukie.

 

Ή πορτα-πορτα ή καφετερια με 3 διαφορετικες οθονες για μπαλα.

 

Οτι θα γαμηθω τοσο πολυ για προσπαθησω να δω τον Γιαννη τον Ανεστη μου ηρθε πολυ βαρυ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι οτι θα βλέπεις τον Γιαννη τον Ανεστη να τραγουδάει Γιαννη Πουλοπουλο το Άγαλμα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μαχαιρωσε Νικο. Δεν το σωζεις αλλιως. Ξεκληρισε καμια γρια που καθεται στον κηπο κι ο γερος βλεπει μεσα βαζελο. Μαντηλι στο λαιμο και ΑΕΚ με το ζορι.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι οτι θα βλέπεις τον Γιαννη τον Ανεστη να τραγουδάει Γιαννη Πουλοπουλο το Άγαλμα

Α, να γεια σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήμουν στη Χαλκίδα και θα το έβλεπα με Μάικ αλλά κάποιες αναποδιες με γύρισαν στο πατρικό για λίγες μέρες. Ευτυχώς έχει ΟΤΕ ο πατέρας μου

Link to comment
Share on other sites

Παμε με πιστη και αισιοδοξια παιδια μεχρι..... το πρωτο γκολ μετα μπορουμε να βρισουμε ελευθερα μεχρι  και τον τσαρλι και το εργοστασιο σοκολατας

Link to comment
Share on other sites

Μαχαιρωσε Νικο. Δεν το σωζεις αλλιως. Ξεκληρισε καμια γρια που καθεται στον κηπο κι ο γερος βλεπει μεσα βαζελο. Μαντηλι στο λαιμο και ΑΕΚ με το ζορι.

Ντωμεταξυ μεχρι χθες ελεγα "στην τελικη δεν το βλεπω" και τετοια.

 

Κι οσο περναει η ωρα αγχωνομαι μην χασω εστω και 5λεπτο απο το υπερθεαμα.

 

Ειμεθα αρρωστοι και ειναι πια αργα που λενε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο καταψυκτης φτιαχνει οπως πρεπει κατι φισερ και κατι βεργινες βαϊς για το ημιχρονιο. Ενα σπιτι που σεβεται, εχει παντα ενα φαρασι γραβιερα, ενα φτυαρι σαλαμια στη συντηρηση κι ενα βυτιο μπυρα με το χοντρο λαστιχο του πετρελαιου ετοιμο για τροφοδοσια. Ετσι μονο βλεπεις Ανεστη.

Link to comment
Share on other sites

Και αρπαξε και τη συνταξη μετα.

Ετσι που χουν παει οι συνταξεις, το πολύ ενα διαρκείας στην 35 να πάρει μετά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήμουν στη Χαλκίδα και θα το έβλεπα με Μάικ αλλά κάποιες αναποδιες με γύρισαν στο πατρικό για λίγες μέρες. Ευτυχώς έχει ΟΤΕ ο πατέρας μου

 

Όλα καλά ρε;

Link to comment
Share on other sites

Καλά υπό την έννοια ότι δεν πέθανε κανείς. Αλλά οι διακοπές γαμηθηκαν η αλήθεια είναι. Τεσπα ας κερδίσουμε και πουτσα μας ολα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×