Jump to content

ΑΕΚ - Κύπελλο Ελλάδας 2017-2018


George_D
 Share

Recommended Posts

Δεν παίζει να γουστάρουν να πέσουν μαζί μας σε δίπλα παιχνίδια.

Ανάμεσα στους ημιτελικούς του Κυπέλλου παίζουμε για το πρωτάθλημα με Πανιώνιο.

Ε μαντεψτε με ποιον θα κληρωθουμε αύριο....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

οι αρδ του μπαογκ δεν θελουν τελικο... μας θελουν λεει σε 2πλα παιχνιδια γιατι θα αποδειξουν ποια ειναι η καλυτερη ομαδα και φοβουνται σε μονο παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και ευρωπη εμεις, πιο βαρυ προγραμμα απο αυτους. Αν κληρωθουμε με παοκ θα τους αποκλεισουμε αλλα ισως μας στοιχισει αυτο σε ματς πρωταθληματος. Καλυτερα καμια Λαρισα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω ΠΑΟΚ γιατί

*Σε διπλά παιχνίδια είναι πολύ πιο δύσκολο να μας κλέψει είτε λόγω διαιτησίας, είτε λόγω τύχης

*Αν πέσουμε μαζί του τελικό θα μας τρέχει πάλι στου διαόλου τη μάνα για το ματς

*Θέλω να τους δω και αυτούς με 3 παιχνίδια την εβδομάδα, έστω για 2 αγωνιστικές. Αν πέσει με Λάρισα ή Πανιώνιο λογικά θα δώσει φιλικά, ενώ με εμάς αυτός που θα μείνει θα σκυλιάσει

 

Ο μόνος λόγος που δεν θα ήθελα να πέσουμε μαζί του είναι επειδή δεν ξέρω αν μας παίρνει να βαρύνει και άλλο το ήδη δύσκολο πρόγραμμα που θα χουμε

 

 

Για μένα η χειρότερη κλήρωση είναι ο Πανιώνιος

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αγωνία η κλήρωση θα βγάλει μπαοκ για να μας χτυπήσουν εκεί που πονάμε , στο βάθος του ρόστερ. Έχω πάψει να πιστεύω στις << τυχαίες >> κληρώσεις . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αγωνία η κλήρωση θα βγάλει μπαοκ για να μας χτυπήσουν εκεί που πονάμε , στο βάθος του ρόστερ. Έχω πάψει να πιστεύω στις << τυχαίες >> κληρώσεις .

Δε νομίζω ότι πονάμε στο βάθος του ρόστερ. Θα μπορούσαμε να είμαστε και καλύτερα, αλλά δεν υπάρχει ομάδα στην Ελλάδα με μεγαλύτερο από εμάς.

Link to comment
Share on other sites

με δεδομενο οτι γυρναει ο τσοσιτς (λογικα θα ειναι αποστολη με Ξανθη) και οτι ο Λοπες δεν εχει θλαση αρα στο Περιστερι θα ειναι σιγουρα πισω ειμαστε ψιλο οκ

 

ο κονε με θλαση στον οπισθιο παει για ενα μηνα χειροτερη θλαση μαζι με προσαγωγο 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω αελ για το εύκολο του πράγματος ή παοκ για να μη παίξουν φιλικό αυτοί με την αελ

Link to comment
Share on other sites

Να το πάμε αντίστροφα. 

Ποιος άραγε από τους 3 υπόλοιπους να θέλει να πέσει με την ΑΕΚ; 

Link to comment
Share on other sites

Να το πάμε αντίστροφα. 

Ποιος άραγε από τους 3 υπόλοιπους να θέλει να πέσει με την ΑΕΚ; 

οι οπαδοί σουν του μπι νταμπλούχοι.

 

Για να βάλλλουν ένα τελλλος στο παραμύθι που λλλλέγεται ξαδέρφη, που πάει ζμπρωχντή απο κοράκια και μμε του κράτους των αθηνών.

 

Άσε που θα σκάσει όπου να'ναι

 

Ναταλλλλέμεόλλλλ4

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

οι οπαδοί σουν του μπι νταμπλούχοι.

 

Για να βάλλλουν ένα τελλλος στο παραμύθι που λλλλέγεται ξαδέρφη, που πάει ζμπρωχντή απο κοράκια και μμε του κράτους των αθηνών.

 

Άσε που θα σκάσει όπου να'ναι

 

Ναταλλλλέμεόλλλλ4

Καθάρια ματιά. 

Link to comment
Share on other sites

Νιωνιο ημιτελικο που τους εχω μια αγαπη και μετα τελικο στο Καυτατζογλειο. Να τρωμε μονοι μας μπουγατσες κ αλοιφες 2-3 μερες στη παραλια, και να ερθουν απο την τουμπα με πουλμαν στο γηπεδο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Νιωνιο ημιτελικο που τους εχω μια αγαπη και μετα τελικο στο Καυτατζογλειο. Να τρωμε μονοι μας μπουγατσες κ αλοιφες 2-3 μερες στη παραλια, και να ερθουν απο την τουμπα με πουλμαν στο γηπεδο.

 

ου σκιάχτηκα

Link to comment
Share on other sites

Νιωνιο ημιτελικο που τους εχω μια αγαπη και μετα τελικο στο Καυτατζογλειο. Να τρωμε μονοι μας μπουγατσες κ αλοιφες 2-3 μερες στη παραλια, και να ερθουν απο την τουμπα με πουλμαν στο γηπεδο.

Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο και τεκμηριωμένο ότι κουμάντο εκεί πάνω κάνουν οι ζέλες. 

Οπότε λογικά όλοι με κρυμμένα κασκόλ και πανιά που θα πέσουν με ντρόν θα πάνε στο γήπεδο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×