Jump to content

A.E.K. - Παναιτωλικός (1η αγ.): 20/08, 19:15, Novasports 2


SpiRos
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

27 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Aνέστης
      7
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      1
    • Τσόσιτς
      0
    • Γιόχανσον
      4
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Τρίστασον
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μάνταλος
      15
    • Αλμέιδα
      0
    • Πατίτο
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Βινίσιους
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      17
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      8
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      4
    • Τρίστασον
      2
    • Κλωναρίδης
      13
    • Μάνταλος
      0
    • Αλμέιδα
      6
    • Πατίτο
      0
    • Λιβάγια
      2
    • Βινίσιους
      0


Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Καλα παμε για πρωταθλημα με νικες με μισο μηδεν στους Παναιτωλικους και πονοματους? Ετσι δεν θα παμε πουθενα. Νικη με 3-0 και θεαμα. Δεν ειμαστε Πανιωνιος.

Μια χαψια θα τους κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλα παμε για πρωταθλημα με νικες με μισο μηδεν στους Παναιτωλικους και πονοματους? Ετσι δεν θα παμε πουθενα. Νικη με 3-0 και θεαμα. Δεν ειμαστε Πανιωνιος.

Μια χαψια θα τους κανουμε.

Αγαπητέ φλιντ θέλω να τονίσω τη σκοπιμότητα. Νίκες ακόμα και σε κακη μερα της ομαδας. Αν μπορούμε να βάλουμε και περισσότερα, ας βάλουμε. Η μονη απαίτηση μου ειναι σε κάθε ματς 1 γκολ μπροστά, κανένα πίσω

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Συμφωνουμε Αδη αν και πρεπει να πιεζουμε την ομαδα για ανετες νικες και οχι με την ψυχη στο στομα γιατι ετσι θα χασουμε πολλους βαθμους . Οταν εισαι με 1 γκολ μπροστα η ψαχνεις μονο 1 γκολ τις περισσοτερες φορες τον τρως στο τελος.

Πρεπει να αποκτησουν ψυχολογια παιχτες και οπαδοι οτι θα τους γαμαμε παντου μεσα εξω ανετα και οχι με φοβο . Μονο ετσι εχουμε ελπιδες να το παρουμε με αυτο το ελειπη ροστερ που εχουμε. Μεχρι και Ανεστης πρεπει να βαζει γκολ που λεει ο λογος...( η εστω να μην τρωει οτι παει στο τερμα )

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή, καλή σεζόν με υγεία στους ποδοσφαιριστές μας, με ασφάλεια στον κόσμο μας που θα ακολουθήσει, με προσοχή σε όσους ταξιδέψουν για να βρεθούν δίπλα της, με πολλές χαρές και του χρόνου να ειμαστε όλοι εδω.

 

Όσα ταγαρια κι αν έχεις εμείς σε αγαπάμε. ΑΕΚ γερά πρωταθλημα ξανά

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

Eκείνο το 0-0 με αθηναικό στη ν.φ μετά το 0-1 στην γλασκώβη το θυμάστε? :D

εχω γυρισει ολα τα γηπεδα απο ξανθη μεχρι ηρακλειο να δω Α.Ε.Κ.

το μοναδικο γηπεδο που καθε χρονο κατι τυχενε και δε πηγενα ειναι ο βυρωνας......

και τις 2 χρονιες που εκανα το 17 στα 17 μεσα εξω και δεν εχασα παιχνιδι ο Αθηναικος δηλωσε εδρατη λεωφορο και την αλλη επεσε.....

βυρωνα εχωπαει μονο για δοξα βυρωνα - προοδευτικη με μηχανοκινητη απο κορυδαλλο.... και στα μαρς πρωτη γραμμη δικοιμας και απο τις 2 πλευρες..... οταν το καταλαβαν τραβηχτεικαμε για μπυρες

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

 όντας γεννηθείς το '95,

ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ...........

ΟΟΟΤΑΝ ΓΕΝΙΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΟΛΟΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ Σ/Κ ΚΥΛΑΓΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΟΣ ΤΙς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματς μπούσουλας για την επιθετική επάρκεια της ομάδας να ανταπεξέρχεται στα ταμπούρια... δηλαδή για το τι θα δούμε όλη τη χρονιά...

Link to comment
Share on other sites

ανεστης

γκαλο τζισους τσοσιτς βινισιους

γιοχανσον μανταλος

πατιτο κλωναριδης μπακαλιαρος

λιβαγια

 

αν και πιστευω θα δουμε 4-3-3 με γιοχανσον, αινταρεβιτς, μανταλος στα χαφ

Link to comment
Share on other sites

Θελω να δω σοου μπακαλιαρου και 3-0. Και γκολ απο Λιβαια ετσι για να σταματησουν οι μιρλες. Αν και ο Αλμειδα ετσι ξεκινησε με γκολαρα στην πρεμιερα και μετα σωπασε...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θελω να δω σοου μπακαλιαρου και 3-0. Και γκολ απο Λιβαια ετσι για να σταματησουν οι μιρλες. Αν και ο Αλμειδα ετσι ξεκινησε με γκολαρα στην πρεμιερα και μετα σωπασε...

 

Κι εγώ βλέπω γκολ Τρόιστασον, και άντε να δούμε τι θα κάνει ο Μανώλης μετά. :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

0carP9m.jpg

 

Tι μου θυμησες.Tην ειχα wallpaper στο sharpgx10i πριν 13 χρονια.Λογικα τωρα θα ναι μπαμπογρια.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να παμε με 4 νικες, με οποιοδηποτε σκορ, στο ντερμπυ με τους κωλογαυρους, αν θελουμε να λεμε οτι παμε για πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Tι μου θυμησες.Tην ειχα wallpaper στο sharpgx10i πριν 13 χρονια.Λογικα τωρα θα ναι μπαμπογρια.

Δηλαδη τι ηλικία θα εχει τωρα;;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι ηλικία θα εχει τωρα;;

 

Κατσε θα μας βοηθησει ο google.

 

https://www.google.gr/search?q=%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B7+%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CF%83%CF%89%CE%BD%CE%B1+2017&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjxs_Lc5eXVAhUBLMAKHaPmB38Q_AUICigB&biw=849&bih=646

 

καλα ειναι περιμενα χειροτερα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα κρατιεται αλλά ειναι στο οριο πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Κακιστη εμφανιση και 1-0 με λυτρωση μανταλου,λιβαγια αφαντος.

Φουλ αισιοδοξος βλεπω. Καλα το πας !!!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να παμε με 4 νικες, με οποιοδηποτε σκορ, στο ντερμπυ με τους κωλογαυρους, αν θελουμε να λεμε οτι παμε για πρωταθλημα.

 

Μια ισοπαλία στα Γιάννενα είναι μες το πρόγραμμα, και με 10 θα είμαι ικανοποιημένος εγώ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ...........

ΟΟΟΤΑΝ ΓΕΝΙΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΟΛΟΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ Σ/Κ ΚΥΛΑΓΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΟΣ ΤΙς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ

 

 

Ακομα ενας ηρωας αναμεσα μας.

 

Ήμουν σίγουρος ότι θα τράβαγα τέτοια σχόλια :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×